Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Lei559 válasza MaciG (#2476) üzenetére


Lei559
tag

Szia,

Pokevision helyett próbáld az pokelex.com -ot! :)

(#2502) Sirandrish válasza Ereshkigal (#2500) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah majd lehet kipróbálom melóba menet. Az úgy is vagy 40perces út szóval belefér :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2503) Lei559


Lei559
tag

incense-hez akkor mindenki szerint az a legjobb használati utasítás , hogy folyamatosan mozogni kell?

Hallottam már olyat is ismerőstől , hogy x megtett út után ad új pokemont automat , de ha egyhelyben vesztegelsz akkor csak 5percenként ad egyet.

Viszont ha azt veszem alapul , hogy jelenleg a lépésszámlaló bugos mint az állat mert az nem normális , hogy 5km alatt kel ki a 2kmes egg , akkor az incense mechanizmusa is bugos lehet , és lehet , hogy azért teljesít ilyen gyatrán mindenkinél?

Valaki megtudja ezt erősíteni? Vagy rossz irányba haladok ezzel a gondolatmenettel? :)

(#2504) selembeli


selembeli
csendes tag

Ha új gmail-es accountot akarok csinálni, azt hogyan lehetséges?

(#2505) KriszXxX18 válasza selembeli (#2504) üzenetére


KriszXxX18
tag

Letörlöd a játékot.
Regisztrálsz egy új gmail accountot. (Gmail.com)
Majd a play áruházban lecseréled az email címet(vagy beállításokban, szinkronizációnál), telefon függő.
Ha megvan az új email cím, play áruház, letöltés, és kész is van az új fiók.

(#2506) Domaaaa válasza KriszXxX18 (#2505) üzenetére


Domaaaa
tag

onix mennyire számit ritkának? most láttam az elsőt és sikerült is elkapni

Szerk: Bocsi,nem válasznak akartam

[ Szerkesztve ]

(#2507) #33253120 válasza Sirandrish (#2449) üzenetére


#33253120
törölt tag

Sacc alapon mindegy. Felénk (mint tudod) csak a puszta van.
Lehet nekem gyanús, de a semmi közepén lerakott stop hamarabb ad 5/10 tojást. Nekem eddig 4 volt, most vagyok 12-es. Ebből két akármilyen pikatchu, kettőből meg valami durva jött. A legerősebb akkor amikor csak 9 voltam, akkor kaptam valami 725-ös elektromos vackot, aminek a félköre csak félig van. Én kiköltök mindent ami jön. Ami egyszer jön, jön máskor is. :) De nehogy valami frissítés után megzápuljon a régóta tartogatott tojás... :)
Elnézést amiért kicsit összeszedetlen vagyok, de pont sörözünk a kollégákkal. :)

(#2508) #33253120 válasza Domaaaa (#2506) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én eddig csak lure-ból láttam....
Van nekem is. :)

(#2509) Alg


Alg
veterán

Tojás: kaptam egy 2k-sat, betette középre szóval teljesen random pakolja, nem sorban (vagy lehet a benne lévő rohadék neve szerint sorban, lol :DDD - most belegondolva, a sor elején lévő tojásokból eddig bulbasaur meg crabby esett szóval... :U )

A gym viszont megint bugzik - ha belépek harcolni, a csatamező nem renderel be, a GO-nál lefagy, kidob és vagy 10 percig nem enged utána be a játékba. Most emiatt buktam egy Rhyhorn-t :((( :O meg majdnem egy magmart is

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2510) Sirandrish válasza #33253120 (#2507) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már be is raktam inkubálni ...kíváncsi leszek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2511) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

5km-esben Tangela volt :)

Más. Egyébként akinek akad a játék (mint pl G4-en) az fejlesztői beállításokban kapcsolja be a kényszerített GPU renderelést és voalá :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2512) draco31


draco31
veterán

Másnál is meg van bolondulva a játék? Stop-oknál ha be van rakva a csalogató, azokra a pokémonokra ha rámegyek, akkor eltűnnek, és kapok egy error-t. Bekapcsoltam egy csalogatót, meg egy lucky egg-et, letelt a fél óra mindkettőnél, most meg elindultak újra 1 óráról. Más pokémonokat elkapni, és stop-ot pörgetni meg tudok.

Telefon restart megoldotta.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2513) Sordoran


Sordoran
addikt

Na lvl11-en megvolt az első nehéz küzdelem egy befogásért. Butterfree nehezen adta magát, bár nevében is benne van, hogy szabadságot preferálja, így nem meglepő. Nagyjából 3 Berry és 30 labda után (meg 3 app fagyás) benne maradt, és meglett. 270 CP-vel nem vártam volna ekkora ellenállást, még lvl9-en volt egy 530 CP-s Scyther, neki 3 labda is elég volt.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2514) Ereshkigal válasza Sordoran (#2513) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Én meg azt hittem, hogy vajmentest jelent. :DDD

(#2515) whitezo88 válasza Sordoran (#2513) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Eleg erdekes neha. En ma 10en fogtam egy 350 koruli pidgeottot, masodikra meglett berry nekul.

(#2516) Armahun


Armahun
addikt

3 Lure modul kell egy Pokéshopba :Y , asszem megkezdődött a kurvulás.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2517) torik válasza Armahun (#2516) üzenetére


torik
senior tag

:F

All that and a bag of chips

(#2518) Armahun válasza torik (#2517) üzenetére


Armahun
addikt

Eddig egy kellett, most hármat kér.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2519) DJGABI válasza Armahun (#2518) üzenetére


DJGABI
addikt

hogy sikerült erre a következtetésre jutni? :U

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2520) torik válasza Armahun (#2516) üzenetére


torik
senior tag

Az pokestop nem? :D amúgy nem szintet léptél és azért?

All that and a bag of chips

(#2521) Alg válasza Alg (#2509) üzenetére


Alg
veterán

Elküldtem nekik bug reportként...

Ma lespawnolt a ligetben egy pikachu... azt a rohangálást :DDD :DDD ;] (mondjuk a Central parkos Vaporeon-os happening után nem lepődök meg semmin)
Nekem 1. labda után lelépett a kis poetsch... viszont jött egy Lickitung :D

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2522) greenmaur


greenmaur
tag

Szóval reggel elkezdtem kikelteni a tegnap talált 10 km-es tojásom. Azt hiszem megérte azt több mint 10km gyaloglást :D

89% IV Perfection és a moveset is ott van :C

[ Szerkesztve ]

(#2523) DJGABI válasza greenmaur (#2522) üzenetére


DJGABI
addikt

remek, 20as szinten nekem sz*ros 1051cp-set dobott... jó, örültem neki mert első ezer pluszos volt, de sosincs szerencsém az RNG-vel...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2524) TazLeacher válasza greenmaur (#2522) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Gratula! Hányas voltál, amikor kiesett? Nekem most pörög egy lvl20-as, hátha van esélyem valami jóra...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2525) lócitrom válasza Alg (#2521) üzenetére


lócitrom
őstag

a jó anyját Pikachu-nak akkor. pont lemaradtam róla ezek szerint :O

valaki tudja egyébként, hogy hol lehet lelni ritkaságokat? egyáltalán kimondható, hogy egyes pokémonok ritkaságnak számítanak vagy csak így vannak elosztva globlálisan? Charizard-ot keresek. valaki fogott már és tud biztos helyet?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#2526) greenmaur válasza TazLeacher (#2524) üzenetére


greenmaur
tag

Köszi. Pont 20 voltam, tegnap esett és ma reggel mikor kezdem kelteni akkor léptem 21-re. Viszont azt nem tudom hol olvastam (lehet itt írta valaki ma), hogy elvileg a tojások csak lvl 20-ig skálázódnak, szóval egy 40-en esett tojás nem gyengébb mintha 20-on esne. Most, hogy ez tényleg igaz-e nem tudom, de jó lenne :D

(#2523) DJGABI: Ez az első ilyen erős pokemonom. Ezenkívül még van egy 1200-es Vaporeonom, amire kb 20k dustot meg 30 candy-t költöttem, hogy egyáltalán 1200-es legyen. A többi még el sem éri az 1000 cp-t, szóval nem vagy egyedül...

[ Szerkesztve ]

(#2527) DJGABI válasza greenmaur (#2526) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm akkor nem panaszkodok, azóta már van 2 sor 1000+ cp, abból 2 eeveelution :DDD de amúgy itt a környéken mindenki laprast nyit 10km tojásból. 700-1200cp. fincsi

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2528) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Valaki tudna segíteni, hogy hogy működik ez a IV calkulátor?

Csómoszor ezt írja:

Multiple combinations, hover for details

Ilyenkor elcsesztem valamit?

Egyébként van egy 93.57%-os Pikachum. :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2529) TazLeacher válasza greenmaur (#2526) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, tehát már neked is nagy szinten esett legalább. Amikor látom, hogy lvl15-ön esik 1500+-os Lapras, az kicsit elszomorít. :))

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2530) bepe79


bepe79
addikt

Most lvl 15-ön megkaptam lucky egg-et. Mivel rengeteg pidgey-m és rattatám volt, ezért el is nyomtam, és fél órán keresztül evolve-olgattam. lvl 17 lettem, tehát 2 szintet is tudtam lépni így. :K Tudom, van, aki ezt is kevesli, de lesz@r.m :P Nekem így is elég nagy teljesítmény. Plusz befoglaltam itt Pestlőrincen egy gym-et ismét, kíváncsi leszek, hogy hány órát bír ki benne a hypno-m. :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2531) TazLeacher válasza bepe79 (#2530) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én mindkettőt 50-60 evolv között toltam el, így maradt egy kis időm még, de nem volt idegbaj, amikor kicsit megröccent a játék.

Egyébként az csak nekem tűnt fel - eddig nem olvastam sehol - hogy evolv után visszaad egy Candy-t?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2532) greenmaur válasza TazLeacher (#2528) üzenetére


greenmaur
tag

Jelenleg tudtommal még nem tudjuk pontosan megadni az IV-t. Egyedül egy intervallumot tudnak adni a kalkulátorok, hogy milyen értékek között változhat a perfection (cp). Ez pedig ugye az értékek több kombinációjából is állhat, ezért van több lehetséges kombináció. Ha power upolod a dögöt utána fog szűkülni ez az intervallum egészen, amíg már csak 1 lehetséges kombináció marad (max szinten 6 évvel később :D )

(#2527) DJGABI: Én nem tudom ezt, hogy csinálják, de nekem kb csak hulladék esik minden tojásból. Az első 10km egg egy 330-es Kabuto-t adott... Bár most volt pár jó fogásom, mert egy 323-as 80+ % perfection Dratinit befogtam, meg egy 80-93% perfection 490-es Eevee-t is. Abból tökéletes Vaporeon lesz :D

(#2529) jer1cho: Igen, sajnos ez ilyen. RNJesus útjai kifürkészhetetlenek. :))

[ Szerkesztve ]

(#2533) DJGABI válasza bepe79 (#2530) üzenetére


DJGABI
addikt

nyilván mindenki úgy játszik ahogy akar. én meg ülök itt a tojásaimon ( :DDD ) mert egyszerűen nem bírom bevárni míg annyi szárnyas meg sima patkány összegyűlik, közbe-közbe evolvolgatom őket. talán ezért is vannak lassan egy szinten velem -aki egy héttel korábban kezdtem- azok akik a hivatalos magyar launchkor. dehát így hogy mennek kb egész nap a szerverek nincs is semmi kihívás benn ;]

(#2532) greenmaur az 500as eeveemet Pyro-nak neveztem el, just for fun. na jó nem, igaz kevesebb a szorzója, de ő még nem volt meg, ennyivel is közelebb a 151 lényhez

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2534) freezer922 válasza greenmaur (#2532) üzenetére


freezer922
aktív tag

Meg lehet adni egy poke IV-jét pontosan, csak minél magasabb a CP-je/többet power up-oltál rajta annál biztosabb.
Pl. nekem van egy 150cp/32hp 2500dust-os magikarp-om ami vagy 30/15ös vagy 28/13as. Ha power uppolnál egyszer megtudnám pontosan mert ha a következő power up-nál is marad/változik a dust érték akkor tutira megmondja.
Na majd garydosként kiderül :D

(#2535) lm83 válasza DrBubo77 (#2481) üzenetére


lm83
őstag

A csodás fővárosban lakom..
De igazából inkább rossz, mert csak idegesít, hogy hiába vannak mindig van valami gond amiért nem tudom kipörgetni őket...

(#2536) MdewC


MdewC
nagyúr

Eddig csak 1 db 10 km-es tojást találtam, de ugye még eshet? :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2537) SLYM


SLYM
veterán

gyerekek, megjelent ma nekem egy grimmer amikor ráfrissítettem a pokelex-re. tőlünk 500 méterre kb (légvonalban úgy kb 200 méter). oda volt írva rare. 5 perc volt hátra, akkor siessünk, kimentünk öcsémmel kocsival. keressük, megtaláljuk, látom, hogy ott van a képen. erre nem kifagy ez a tetves szar game. újraindítom, majd mikor visszalépnék nem lép vissza. nagyszerű... öcsémnek legalább meglett. hazaérünk, wifiről persze visszalép a game egyből... hogy legyen valami sikerélmény mondom eltolom a lucky egget, csinálok 32 evolve-ot, annyit számoltam, legalább 14-ről 16-ra lépek, plusz akkor már csak 3000 XP kell a 17-hez. nyomom a tojást, befagy a game. már wifiről se lép vissza. WTF? elmegyek tusolni, jövök vissza, lépek be, mondom akkor majd most nyomom el a lucky egget. hát az már sehol sincs. unistall nem lett, de hogy kocsiba nem ülök még egyszer csak a game miatt az kurvára biztos. képzeljetek ide a végére annyi káromkodást amennyit akartok. ez a cég meg pénzt keres a game-el. jézusom. itt rohadjon le a kezem ha egy forintot ráköltök ezek után. mondjuk még szerencse, hogy csak 3000 XP kell még a 15-ig, remélem ott már talán végig bírja azt a kemény 15 percet a szerver mire végigtolom az evolveokat

[ Szerkesztve ]

(#2538) rikxjeee válasza SLYM (#2537) üzenetére


rikxjeee
tag

Ezt hívják karmának.

(#2539) Sirandrish válasza MdewC (#2536) üzenetére


Sirandrish
legenda

Természetesen

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2540) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Emberek!
Tegnap Pikachu eső esett az Infoparkban. A Kopaszi gáton voltunk, mikor megneszeltem, és átsétáltunk oda. Voltunk vagy 30-an kb, mindenki fel-alá járkált, mert minden sarkon a Ménkűpocok lesett ránk! Nem tudom mennyi időt töltöttünk ott, de 20 Pikával jöttem el, és esett 1-2 Squirtle is meg 1 Hitmonlee, más meg 2 Dratinit is fogott ott.
Az infopark tegnap aranybánya volt :C
De még előtte a Kopaszin pont "alám" spawnolt egy Vulpix, amikor épp egy kajálda előtt néztük a kínálatot, majdnem felvisítottam meglepettségemben.

[ Szerkesztve ]

(#2541) Sirandrish válasza ¤Envy¤ (#2540) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az kemény..én még csak nem is láttam..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2542) marositech válasza ¤Envy¤ (#2540) üzenetére


marositech
senior tag

Aattakurv@@! :)

En meg akarhanyszor megkozelitem a Dobrentei teret mindig kapok saska pokemont! Szechenyi spa foldalatti lejaronal bulbasaur tanya!
Charmandertanya hol lehet?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2543) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hogy kell a golbatet elkapni? Radobram harminc labdát de vagy el sem repül addig vagy irányt vált a levegoben. Köszönhetően ennek a faszkalapnak most egy labdám sincs.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2544) DJGABI válasza Plazmacucci (#2543) üzenetére


DJGABI
addikt

mostanában ha 4-5 labdából nincs meg én még a zubatet is hanyagolom, nem hogy golbatet. egyszerűen nem éri meg.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2545) #75376384 válasza DJGABI (#2544) üzenetére


#75376384
törölt tag

Te olyan sokat elpazarolsz rá?
Engem már lassan az lehoz az életről, hogy minden random galambpikachu kiugrik legalább 1 labdából. Még az ilyen szar 10 cp-s is. Tegnap az egyik 4 darabot "visszafejelt" 4 másikból pedig kiugrott. Éreztem, ahogy röhög rajtam így már csak dacból, de befogtam a kis köcsögöt.
Barna féreg dettó. Az ilyenek miatt a denevérekkel már nem is foglalkozom, mert mind közül az a legrosszabb.

(#2546) DJGABI válasza #75376384 (#2545) üzenetére


DJGABI
addikt

be kell etetni őket. jó, 10cp-set azért nem, de ilyen 100 fölött már muszáj. meg hát változó. 460as nidoran 1db alap labdával, öröm volt nézni ahogy belemegy.

szerk: ja meg pidgeotto is felejtős. 500cp meg piros kör? lol, jobbat fejlesztek egy random pidgeyből.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2547) Alg válasza Plazmacucci (#2543) üzenetére


Alg
veterán

Zubatért én is eldobálok 3-4 labdát mert jó messzire kell dobni.

Tegnap este meg egy ghastly szivatott, el kellett dobni a világ végére, de valamiért minden dobásomat curveball-nak regelte és kidobta oldalra ez a csodálatosan tökéletesen megírt játék. :W

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2548) DJGABI válasza Alg (#2547) üzenetére


DJGABI
addikt

gyakorold csak a curveballt, később minden második az lesz. én már csak azt dobok, így nem ér váratlanul :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2549) Alg válasza DJGABI (#2548) üzenetére


Alg
veterán

Nem működik az AR (nem tudja észlelni a telefon "orientációját") - középre meg elég nehéz curveball-t dobni :N

Ráadásul ha mégis sikerül, azt sem regisztrálja be plusz stardustért :W

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2550) joergie válasza Alg (#2547) üzenetére


joergie
őstag

Őszintén nekem feltűnt egy minta, miszerint néha!(minta<->néha, érted) a szintemhez képest erős(ebb?) pokemonok képesek eltéríteni a pokelabda útját. mert hogy én richtig egyenesen dobom felé, és elkanyarodik a **csába, az nem normális.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.