Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) TheProb válasza Sirandrish (#2200) üzenetére


TheProb
veterán

Jah, egy ideje nálam is ratyi.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2202) Sirandrish válasza TheProb (#2201) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor legalább nem nálam van a gond :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2203) wocsok17


wocsok17
tag

A tojásból kikelt pokemont lehet miért nem lehet evolve-olni?

(#2204) zsolt1225 válasza wocsok17 (#2203) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nem minden féle pokemont lehet evolve-olni, van olyan aminek nincs fejlettebb változata, valószínű olyat kaptál.

(#2205) #75376384


#75376384
törölt tag

megnéztem minden lehetséges módon mégse jelezte egyik honlap se, pedig egy ideje már látom a kijelzőn. kár, hogy bugos (ez is).

(#2206) wocsok17 válasza zsolt1225 (#2204) üzenetére


wocsok17
tag

Köszi. Akkor ezt megszívtam, mert rányomtam az összes power uppot. :(

(#2207) BaLee válasza #75376384 (#2185) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tojás keltetés témához: tegnap biciklivel mentem egy jó 2km-es távot. Oda felé indulásnál 4.9km-en volt az 5km-es tojás, mikor odaértem a 2km végére akkor kelt ki. Betettem egy 10km-eset, visszafelé a 2km-es távból 1.9km-t számolt....

Mindkét esetben tartottam a 11km/h alatti sebességet.

(#2208) CraBByzzz válasza KriszXxX18 (#2184) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Te hol tudtál magicarpot farmolni? Énis nekiesnék, de csak egyesével találok...

(#2209) SLYM


SLYM
veterán

ez a pokevision, csak nekem nem működik? kiválasztom a települést, rámegyek, hogy csinálja. semmi. pedig 2 napja még jó volt. van egy olyan poke a környéken ami nincs meg. nincs valami módja (valami más, mint a pokevision) ami megmutatja pontosan hol van? illetve amit még megfigyeltem, hogy van ez a 3 lábnyom ami a pokék alatt van, ezt olvastam valamikor, hogy ez mutatja a távolságot. namost nekem eddig még soha sem volt ez háromnál kevesebb. vagy én értettem ezt félre?

[ Szerkesztve ]

(#2210) marositech


marositech
senior tag

Nem tudom, hogy nálam van-e a probléma.
A parkokat jelölő sötétzöld színű részek eltűntek gyalogos utakkal együtt.
Egy nagy világoszöldet jelöl a Városliget...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2211) Arnold2 válasza SLYM (#2209) üzenetére


Arnold2
őstag

[link]

A lábnyomos rész jelenleg bugos. Az összes pokemonhoz 3 lábnyomot mutat. De ami biztos, hogy a bal első pokemon van hozzád a legközelebb. Ha lefele mozdul a listán, akkor távolodsz tőle.

(#2212) marositech


marositech
senior tag

Igazi killer! :D :DD

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2213) spanglee001 válasza SLYM (#2209) üzenetére


spanglee001
addikt

magyar pokémap stabilabbnak tűnik mint a vision

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2214) SLYM


SLYM
veterán

majdnem fogtam egy kadabrát, de elfogyott a labdám :(. meg most egy hypno is megjelent a térképen. ezek jónak számítanak? nincs valami erősorrend, ahol láthatom, hogy mik a jó pokék?

Arnold2 köszönöm. ez a legjobb a 3 közül, amiket eddig használtam

[ Szerkesztve ]

(#2215) Madwe válasza spanglee001 (#2213) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mondjuk ez budapestnek egy kis szeletét látja csak, de azt legalább látja :D Én a pokelex-et használom manapság inkább.

(#2216) selembeli


selembeli
csendes tag

Eddigi legnagyobb fogásom:

:DD :DD :DD :DD
Ezt már megéri poweruppolni?

(#2217) sz_abika válasza selembeli (#2216) üzenetére


sz_abika
addikt

Ennyi dustból simán :Y

PSN: xszabikax

(#2218) Madwe válasza selembeli (#2216) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezt jelenleg nem tudod mert max szitnen van a szintedhez képest. Amúgy ha lvl20 felett van a karaktered, akkor simán, bár elötte iv kalkban megnézném h milyen erős...

(#2219) Domaaaa


Domaaaa
tag

Sziasztok!
A pokémonok szintje a karakterünk szintjével növekszik, vagy ha erős pokémonokat akarok akkor nagyobb szinten kell őket befognom?

(#2220) ¤Envy¤ válasza Domaaaa (#2219) üzenetére


¤Envy¤
tag

Utóbbi. ;)

(#2221) Madwe válasza Domaaaa (#2219) üzenetére


Madwe
nagyúr

Utóbbi. Az általad elfogható pokemon szintje maximum a te szinted másfélszerese lehet, azaz lvl10en lvl15ös. Ezt mutatja a pokemon feletti félkörív.

Miután elfogtad, poweruppolni kell stardustért h fejleszd, ugyanakkor ezt nyilván érdemes lv30, de minimum lvl20 után elkezdeni.

(#2222) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Tegnap esti + mai gymezés eredménye :B

(#2223) Domaaaa válasza Madwe (#2221) üzenetére


Domaaaa
tag

Köszi! Sajnos ez kicsit ront a játékélményen hogy nem fejlődik velem együtt a pokémon, és majd újra be kell fognom hogyha azt akarom hogy magas cp je legyen, de mindegy is egyenlőre csak az a célom hogy minél többet megszerezzek :K

(#2224) Madwe válasza Domaaaa (#2223) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát, igazából úgy is kell egy adott tipusból minimum 50 a candyk miatt, úgyhogy ezen ne aggódj , amiket most fogsz azt mind el fogod adni:D

(#2225) Alg válasza Madwe (#2221) üzenetére


Alg
veterán

Nem ástam nagyon bele magam, de nekem úgy tűnik hogy a cp10eseket is fel lehet fejleszteni ugyanolyan erősre mint ha magasabb szinten fogsz erősebbet, csak nem éri meg mert több stardust-ba kerül mint magasabbról indítani ugyanazt...

Legalábbis iv calc logikájából ezt szűrtem le

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2226) tomazin válasza spanglee001 (#2213) üzenetére


tomazin
veterán

Ez egy az egyben a program, arra lennék kiváncsi azt hogy oldották meg, h folyamatosan mutassa. Ui. nekem amikor megosztom egy ido utan nem mutat pokemont.

Ladytulip: ezt hol sikerult?

[ Szerkesztve ]

(#2227) Trentaro


Trentaro
tag

Még kicsi vagyok, level 16 és ma volt az első izgalmas befogásom. Kérdőjeles és piros körös jószág. Természetesen reggel történt a legnagyobb esőben, be kellett menekülnöm egy vegyesboltba, mert már tiszta víz volt a kijelző és nem tudtam dobni.
Bő 10 perc, közben egy kifagyás, kb. 50 great ball és minden labda előtt egy szerelem málna. Jó volt! :)

nem kötelező megadni

(#2228) petyus_


petyus_
senior tag

Pedig úgy megörültem először.... :D Azért lehetne valami alsó határ, hogy 24es szinten ne ilyen pokémonokat fogjon az ember, vagy legalább a végső formára fejlesztett lények lehetnének erősebbek. Ha szembejönne egy Snorlax ilyen CPvel, még lehetőségem sem lenne power upolni, mivel Snorlax candyből nem lehet sokat összeszedni.

Madwe Most megnéztem, 290K stardustba kerül 40es szintig kimaxolni :) . De amúgy csak 38% körülire írja az IV calculator

[ Szerkesztve ]

(#2229) Madwe válasza Alg (#2225) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tekintve h a stardust lesz a szűk keresztmetszet az endgameben a jó pokemonokhoz, ez elég fontos tényező :D

(#2228) petyus_ Ennyi stardusttal és candyvel részedről akár cp1es is lehetne szerintem :D

[ Szerkesztve ]

(#2230) Domaaaa


Domaaaa
tag

És akkor mivan hogyha egy cp 10 ez pokémont amit mondjuk lvl 1 en fogtam lvl 30 on evolveolok? Milyen erős lesz?

(#2231) greenmaur válasza Ron Swanson (#2222) üzenetére


greenmaur
tag

Bejött az élet öreg :D

(#2232) petyus_ válasza Domaaaa (#2230) üzenetére


petyus_
senior tag

Az nem számít, hogy hányas szinten evolve-olod, csak a pokémon szintje számít, az meg nem változik. Úgyhogy az alacsony CPseket lehet folyamatosan kiszórni, én most mindenből egyet megtartok, ha találok erősebbet, akkor lecserélem.

(#2233) tomazin válasza tomazin (#2226) üzenetére


tomazin
veterán

Ill gondolom ebbol rajottel, h max 10re ad.

(#2234) Oppenheimer válasza petyus_ (#2228) üzenetére


Oppenheimer
veterán

hol kapsz el ennyi squirtlet?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2235) petyus_ válasza Oppenheimer (#2234) üzenetére


petyus_
senior tag

Citadella környékén elég sok van, meg a Városligetben is előfordul. Amúgy ez az eddig összesből van, nem szoktam power upolni, meg még az evolve-val is várok, amíg találok igazán erőset.

(#2236) Arnold2 válasza petyus_ (#2235) üzenetére


Arnold2
őstag

Most 14:05-kor ránéztem, hogy mik vannak arra és leesett az állam.
Lehet, hogy a Bikás park Drowzee lágeréből át kéne költözzek a Citadellához? :O
Mennyi Poke stop van arrafele?

[ Szerkesztve ]

(#2237) Madwe válasza Arnold2 (#2236) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én ebben semmi extrát nem látok :D

(#2238) Arnold2 válasza Madwe (#2237) üzenetére


Arnold2
őstag

Én ezekből válogathatok: [kép]

Az a Psyduck is kb szökő-évente mászkál arra. Ha Drowzeeból lehetne kolbászt csinálni, akkor én e egy hét alatt milliomos lennék :)

(#2239) Oppenheimer válasza petyus_ (#2235) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Megyek is a citadellához! Szombaton én is ott kaptam el párat, úgy látszik nincs jobb hely squirtlet vadászni. Városligetben ha egyet találtam már sokat mondok, pedig ott voltam párszor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2240) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Nálam nem mennek a gym fightok, és a belépés sem zökkenőmentes. Most is várok hogy beloginoljon.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2241) aha.e


aha.e
tag

Helló!

Hogyan érdemes fejleszteni a pokémonokat? Előbb upgrade és utána evolve, vagy fordítva? Majdnem 16000 stardust-om van. Gyűjtögessem még, vagy upgradeljek?

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#2242) Lanash válasza aha.e (#2241) üzenetére


Lanash
aktív tag

Összefoglalóban megtalálod a választ!

(#2243) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Rögtön leszögezem csaló vagyok. 4.2.2-es androiddal használnám a "játékot", de sajnos a GPS-em nem akarja az igazságot. Más program 1 percen belül megtalálja a pozíciót, míg az app-pal több perces várakozás után sem sikerül "fix-re" állni. Hiába mobilnet, wi-fi, akkor sem hajlandó elindulni. Ha elindulok pokemonokra vadászni, akkor csak áll az avatorom, hiába mentem már akár 100 métert is. Pokestopnál megálltam, vártam 3-4 percet, hiába álltam mellette, azt írta túl messze van tőlem.

Lehet valahogy ezen javítani? (jelenleg 0.29.3-as verzióm van)

(#2244) aha.e válasza Lanash (#2242) üzenetére


aha.e
tag

Ott erre nem találtam választ!

Más: Nekem Asus Zenfone 2-m van. Intel procis a telefon és működik vele! Lehetne javítani az összefoglalót!

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#2245) #75376384 válasza aha.e (#2244) üzenetére


#75376384
törölt tag

16k dust nagyon kevés, ezek szerint nem lehetsz még valami magas szinten. szerintem ne akarjál még semmilyen módon se pokemont power uppolni (szép magyar szó). jobban jársz ha még spórolsz.

(#2246) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Tényleg kivonul a játék Magyarországról, vagy ez hülyeség?
Hir24-en olvastam, bár elég hiteltelen egy oldal csak mondom rákérdezek.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#2247) aha.e válasza #75376384 (#2245) üzenetére


aha.e
tag

Ezért kérdeztem. Igen alacsony szintű vagyok még. 8-as jelenleg. Mekkora CP-s pokémont érdemes uppolni?

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#2248) Sirandrish válasza kiezTe90 (#2246) üzenetére


Sirandrish
legenda

Természetesen nem igaz! Az Überre céloztak és poénnak szánták..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2249) Ron Swanson válasza kiezTe90 (#2246) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

A Hír24 a hírforrások legalja :))

[ Szerkesztve ]

(#2250) Gotland válasza kiezTe90 (#2246) üzenetére


Gotland
csendes tag

Gondolom erre a cikkre gondolsz:
[link]

Nos ez természetesen nem igaz, a cikk a Magyar Idők nevezetű híroldalon található cikkre reagálva készült, amelyben eléggé lehúzzák a Pokémon Go alkalmazást és használóikat..(Maga amúgy a MI eléggé megosztja a az embereket)
[link]

Illetve maga amiket 24.hu-s cikkben találsz, az Uber alkalmazással kapcsolatos nyilatkozatok alapján készült, amelyet itt találsz: (Ez viszont sajnos már igaz)
[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.