Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) tomazin válasza bbubby00 (#2150) üzenetére


tomazin
veterán

Par ora elvileg.

(#2152) bbubby00 válasza tomazin (#2151) üzenetére


bbubby00
őstag

3órája semmi változás... de csak jo lesz lassan..

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#2153) #75376384


#75376384
törölt tag

Van erre valami script, hogy az összes nyomorék pidzsi és barna pondró kiugrik legalább 1 labdából?
Fogtam egy 488-as eevee-t azt mar megéri fejleszteni? Most vagyok lvl 17.

(#2154) Oppenheimer válasza greenmaur (#2149) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ezt a chartot dobd már be ide kérlek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2155) draco31 válasza bbubby00 (#2152) üzenetére


draco31
veterán

Részemről ha öcsém a mobilomhoz nyúl, leverem a detekát. :D
Fél óra és 2 óra közötti bünti van.Ha tovább tart, akkor lehet öcséd még mindig játszik, vagy nem zárta be rendesen.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2156) tomazin válasza #75376384 (#2153) üzenetére


tomazin
veterán

Iv calc. Ha ott jo akkor igen. Btw en lvl20as szinttol fejlesztek csak.

Mas: evolvenal a kepessegek maradnak, vagy megvaltoznak? Ha megv. akkor pl ha az egyik tamadas normal volt, akkor marad az vagy akar fire is lehet (feltetelezve, h fire poki)?

(#2157) whitezo88


whitezo88
nagyúr

egymás után volt előbb, hogy miután elfogtam valamit, befagyott a labda. Animáció volt, bal fent meg pörgött a labda... restart után meg látom nem is regisztrálta.

Talán nemsokára kilép a beta fázisból a játék.

(#2158) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Budapesten tudtok valahol kék gymet, ami közel áll a lvl uphoz vagy esetleg van egy szabad hely benne? :DD

(#2159) spanglee001 válasza Ron Swanson (#2158) üzenetére


spanglee001
addikt

árpádhídnál szokott lenni, van közelben 3 is egy darabig szoktam birtokolni, de aztán kiütik :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2160) bbubby00 válasza draco31 (#2155) üzenetére


bbubby00
őstag

Direkt hagytam ott neki a telefont, de nem gondoltam, h a pokemont buzeralja. Mind1.. ha pokemon/porgeto kozeleben leszek, irok h van-e valtozas. Elneztem akkor csak 1.5oraja lepett ki, amikor irtam, mostmar megvan a bo2ora! Remelem tenyleg csak ennyi bunti jar, mert sehol nem talaltam pontos valaszt a kerdesemre. Felhivtam h belepett-e, es mintha termeszetes dolog lenne kozolte h persze, epp most probal elkapni egy rattatat... mondom qrva jo kiatzad elbuktam par pikacsut :W :DDD

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#2161) spanglee001


spanglee001
addikt

pokévadász kiegészítő :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2162) csasaKKP válasza spanglee001 (#2161) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Hehe, japánok... :DD

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2163) KriszXxX18 válasza bbubby00 (#2150) üzenetére


KriszXxX18
tag

Csak pár órás! :)

(#2164) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Friss szerzemény. :D Sok labdámba és bogyóba került, de legalább nem futott el. :D

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2165) jansky1


jansky1
senior tag

Hogyan adagoljátok a berryt, minden kiugrás után dobtok újat?

(#2166) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Már nem is tudom kiírta ... de a Squirtle barátunkat tényleg nem lehet szinte befogni... szar kis 22cp-s kiugrott a labdából és eliszkolt... :N :DDD

Más 600(?! volt róla szó de nem rémlik) Eeveet hanyas szinttől várjak kb? (Ha nem stimmel a szám akkor olyat amit már érdemes Vaporeonná evolvolni.) :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2167) Lei559


Lei559
tag

Sziasztok,

Éppen azon agyaltam , hogy vajon kifizetődő lenne e egy viszonylag eldugott GYM-et oda vissza foglalni haverral XPért. Őbetesz egy kis poket leverem , én beteszek egyet ő győzi le és így tovább. Vagy nem éri meg?

Igazából nem is nagyon figyeltem még meg , hogy mennyi XP-t kapok 1-1 foglalásért , meg hogy ez a módszer mennyire időigénye.

Ezt már próbálta valaki?

Előre is köszi a választ!

Lei

(#2168) Xaels válasza jansky1 (#2165) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel az csak 1 dobásra szól így ha biztosra akar menni az ember akkor igen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2169) Micsurin válasza Lei559 (#2167) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csalni akartok ? ;] :P
Ez érdekelne engem is... gyors XP! :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2170) Lei559 válasza Micsurin (#2169) üzenetére


Lei559
tag

Kőkemény csatákat vívnának a CP10es Ratatáink. :D

Egyébként meg mivel jelenleg nem éri meg lvl30ig csinálni semmit sem ezért meg is érdemlik a készítők , hogy ilyen dolgokon agyal az ember.

(#2171) petyus_ válasza Micsurin (#2166) üzenetére


petyus_
senior tag

Itt szinte minden infot megtalálsz, a Bulbasaur/Charmander/Squirtle hármasnak 16% a capture rate-je, tehát átlag 6 dobásból tudod elkapni, és 10% a flee, tehát minden 10ik dobás után elszalad.

Egyébként az a durva, higy ha esetleg eléred a 30as szintet, és sikerül elkapnod egy 30as szintű pokémont (amihez azért elég sokat kell elkapdosni, ritka, hogy olyan szintűt kapj el, mint ahányas vagy) még akkor is 160K stardustba kerül kimaxolni. Én most 24es szinten vagyok, nem sok stardustot költöttem (még az elején kb 20-30K-t) és most 130K van. Mondjuk GYM foglalásból jöhet napi max 5K, meg tojások is adnak, de így sem hiszem, hogy egy embernek túl sok kimaxolt pokémonja lesz valaha.

[ Szerkesztve ]

(#2172) greenmaur válasza Oppenheimer (#2154) üzenetére


greenmaur
tag

Erről beszéltem, nem tudom mennyire legit, de egynek jó. Pokemon Go Tier list

@LadyTulip: Neked (és akit érdekel még) pedig van két linkem is a Gym Battle és a damage window-hoz:
- Ez egy videó, amiben elmagyarázzák a csaták legapróbb részleteit is: Youtube. Érdemes szerintem megnézni, mert tényleg mindenre kitér.
- Plusz van egy moveset táblázatom: Moveset. Ez kitér a sebzéstől kezdve a támadás típusára, mikor van a dmg windows és egyebek.

Have fun!

[ Szerkesztve ]

(#2173) whitezo88 válasza petyus_ (#2171) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én 3x kaptam el Squirtlet és mindig elsőre meglett :F

(#2174) Ron Swanson válasza greenmaur (#2172) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Köszi. :R

(#2175) petyus_ válasza whitezo88 (#2173) üzenetére


petyus_
senior tag

Variancia :) . Lehet, hogy ez a % is szint függő, én most 24es szinten sokszor 7-8 labdából tudom őket elkapni, persze néha bejön elsőre, de ritka.

Meg ez biztosan nem ennyire egyszerű, hogy ennyi %, mivel van great/ultra ballt is, az is változtat, meg ugye a razz berry is segít elvileg.

(#2176) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Iphone-on be tudok jelentkezni a Gmail-es accal? :)

(#2177) Lei559 válasza Barell (#2176) üzenetére


Lei559
tag

Persze. :)

(#2178) TheProb


TheProb
veterán

Újabb böngészős map, használhatóbb mint a pokevision.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2179) ricshard444 válasza TheProb (#2178) üzenetére


ricshard444
veterán

Szuper, valóban jobbnak tűnik. Távolság indikátor nélkül, ritka lény mellett a Vision-t használtuk, de az mindig haldoklott és elég lassú is volt, arról nem is beszélve, hogy alig jelzett valamit. Pénteken megyünk 10 órás vadászatra, reméljük a legjobbakat. :R

Vannak dolgok...

(#2180) draco31


draco31
veterán

Van a falumban egy szál pokéshop. GYM-et tudok oda csinálni, vagy ez nem így megy?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2181) KriszXxX18 válasza draco31 (#2180) üzenetére


KriszXxX18
tag

Sajnos nem tudsz oda GYM-et csinálni.

(#2182) Gaborz1 válasza draco31 (#2180) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Faluban? Örülj neki. Egy 12.000 fős városban is pont ugyanennyi van.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#2183) Buster17


Buster17
addikt

Pesten belül hol van a legtöbb pokémon?

(#2184) KriszXxX18


KriszXxX18
tag

1 órás evolve+lucky egg kombó után megvan a lvl 24 végre :D
Meglepődve tapasztaltam, hogy az átnevezés trükk eeveenél már csak annyiban működik, hogy a három közül egyiket kapom..) 1/3 esély.
A legjobbjaimat nem mertem még ilyen "hamar" kihúzni. :D Úgy érzem várni kell még a 25-ig. Utána akarva akaratlanul kikell húzzam Őket is, mert elkell kezdenem gymezni, mivel nincs lucky eggre coinom :D
Alapból gyűjtögető mániás vagyok, a harc és velejáró dolgok nem igazán érdekelnek, de a szükség nagy úr.Így majd a ritkább, kérdőjeles pokémonokra is vadásznom kell, azt hiszem :)
Így a legjobbjaim: (0 power up)
1718 vaporeon
1643 exegguttor
1473 arcanine
1440 slowbro
1345 gold duck
(meg 10db 1250 körüli, minden fajtából)

Amik váratnak még magukra:
513 squirtle (megvan az összes candy )
565 Dratini (megvan az összes candy)
147 magikarp (itt is megvan) Ezt várom a legjobban, mivel ezzel szenvedtem a legtöbbet.
487 Charmander
493 Pikachu

(#2185) #75376384 válasza Buster17 (#2183) üzenetére


#75376384
törölt tag

városligetbe érdemes kiülni.

ma cca 5,6 km alatt nem tudtam kikelteni egy szaros 2 kilométeres tojást. :U elképzelésem sincs, hogy mi alapján dolgozik a játék.
hozzácsapva, hogy még 10-es tojást se kaptam amióta játszom (lvl 18) ez így elég nagy röhej.

(#2186) #33253120 válasza #75376384 (#2185) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nagyobb körökben sétálj. Gyakran látok olyanokat akik egy nagyobb szobor talapzata körül kóvályognak séta közben körbe-körbe.... És nekik sem kel ki. :)
Bicajon van telefontartó, és komputer is. Utóbbit elvben rendesen belőttem, de csak 13 mutatott km/h alatt kel ki a tojás. Erre még azért rá kell ellenőrizzek.

(#2187) marositech válasza #75376384 (#2185) üzenetére


marositech
senior tag

Ehh ma annyi pokét evolve-oltam, lucky egg kombóval, hogy sírás kerülget.
Ugyanis a rohadt 15 másodperces animáció kikészít.
Sztem a fél órából 10 perc volt a hasznos munka a maradék 20 csak nézel ki a fejedből amikor upgrade animáció megy... :O :O :O

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2188) tomazin válasza marositech (#2187) üzenetére


tomazin
veterán

25 az a 15.
Én mértem stopperrel, h ennyi idő kell 2evolve között, ergo kb 70et tudsz megcsinálni fél óra alatt.
mod: valszeg pont ezért nem lehet skipelni az animációt.

[ Szerkesztve ]

(#2189) #75376384 válasza #33253120 (#2186) üzenetére


#75376384
törölt tag

futni szoktam elvinni. a kör amit megteszek, olyan 2,7 km. ebből mentem ma kettőt, plusz a táv amit hazáig lesétálok.
tudom nem sok, de nem rég kezdtem újra :D

(#2190) greenmaur válasza tomazin (#2188) üzenetére


greenmaur
tag

Jah a 30 perce csoda, hogy bele tudtam zsúfolni 45 körüli evolvot. A végére már azt hittem kinyírom a játékot..legalább el lehetne skippelni vagy valami...

(#2191) tomazin válasza greenmaur (#2190) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem sikerült majdnem ennyit. Viszont rettenet fárasztó fél óráig ugyanazt csinálni (persze megéri), plusz, hogy olyanra ne nyomj amit nem akarsz.
Illetve nem érdemes a poke tabról sem kilépni, mert alacsonyabb szinteken még szintlépés, stb. felesleges időrabló.

(#2192) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na srácok ma kirándultam egyet. Kiváncsi voltam mi meg bent central londonba. Bementem csak a london eye és környékére de nem is kellett tovább mennem mert stop-ok mindenütt folyamatos lure mindenhol és rengeteg játékos.
Minden képzeletemet frlülmulta az higy milyen szinten megy ott a lure meg mozognak az emberek lure-tól lure stop-ig aztán meg vissza mert valaki mindig újra berak egyet az épp szabad stop-ra.
Ami negatív élmény volt hogy aszerver vagy hálózat nagyon túlterhelt ott és feszt kidobált meg volt higy nem is tudtam visszalépni vagy másfél órán keresztül.

Nem akarom képekkel spam-elni a topikot de berakok pár képet aról a stop mennyiségről ami ott van.

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Ez mindig csak egy irány de bárhova néztem ez volt.
Viszont nem megyek fel megint emiatt míg nem jön valami server bővités mert így a fele csak kínlódás.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2193) Micsurin válasza petyus_ (#2171) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Köszi!

Ezt nem értem, 160k Stardust ? Wut? :F Ez le van valahol vezetve nagyon nagyon részletesen és szájbarágósan ? :F :F :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2194) marositech válasza tomazin (#2191) üzenetére


marositech
senior tag

Mondjuk ha kint a Városligetben csinálod tömegevolvet, akkor 2 dolgot veszel észre.
- Zavarnak az előbukkanó pokemonok.
- 15 másodpe...ja nem 25 másodperces animáció alatt bámulhatod a környezetet és a lányokat.

Ugyanezt otthon, már a 20. perc környékén már erősen sóhajtozol...

toturi: 5 pokestop egymás mellett...hogyaza...
Amúgy szombaton a városligetben majdnem a fél stop lures volt.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2195) Kvelstadt válasza marositech (#2194) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért os volt dúrva látvány nekem mert én csak nyiregyet láttam meg itt a város szélét az meg majdnem ugyan az.

Az 5 stop meg úgy van hogy ott a folyóparton voltam csak nem ara fordítottam a térképet, és volt ott egy kis park tele szobrokkal és így jöttek össze ilyen egymást érő lure-ok.
Am az egyik képen látszik hogy a temzén is van stop. Az meg úgy van hogy vannak ilyen hajók amiken van étterem és ott a stop. Mozgó stop gyerekek! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2196) petyus_ válasza Micsurin (#2193) üzenetére


petyus_
senior tag

Ha ezen a listán rákattintasz egy pokémonra, alul láthatod, hogy mennyibe kerül a power up az összes szinten (mindegyiknél ugyanannyi egyébként).

[ Szerkesztve ]

(#2197) SLYM


SLYM
veterán

gondoltam elhasználom az első lure-omat. odamentem a pokestophoz, nyomnám, de semmi. ez hogy lehetséges?

(#2198) spanglee001 válasza SLYM (#2197) üzenetére


spanglee001
addikt

a pokéstoppon felül kattolsz rá a fehér csúszkára? még én sem használtam, de mintha onnan lehetne berakni, és nem az itemekből

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2199) SLYM válasza spanglee001 (#2198) üzenetére


SLYM
veterán

őőő. nem így próbáltam. holnap meglesem majd akkor hogy is van ez. kösz a tippet

(#2200) Sirandrish válasza TheProb (#2178) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem állandóan csak annyit ír hogy ne adjam fel és hogy próbáljam még később... telon próbáltam ha az számít.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.