Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok!
Valaki játszik még aktívabban a játékkal? :)

(#10452) Kalandor válasza Stylerr (#10451) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen :)

(#10453) koncsik válasza Stylerr (#10451) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Igen :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10454) Mbru válasza Stylerr (#10451) üzenetére


Mbru
tag

Igen

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#10455) Stylerr


Stylerr
addikt

Szuper! :)
A klasszikus sétálós módszert nyomjátok?
Láttam a neten, hogy bluestack-al otthon ülve is lehet játszani az egészet. Vagy ez full illegál és bannolnak érte?
Kíváncsiságból kérdezem, én is a régi iskolát tolom, sétálok.

(#10456) Kalandor válasza Stylerr (#10455) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Séta + Go Plus.

Láttam a neten, hogy bluestack-al otthon ülve is lehet játszani az egészet. Vagy ez full illegál és bannolnak érte?
Biztos lehet, de értelme így szerintem nem sok. Ez egy sétálós + közösségi játék. Egy közösséghez érdemes csatlakozni. Ott meg nem szeretik se a flyosokat, se az egyebeket.

(#10457) Mbru válasza Stylerr (#10455) üzenetére


Mbru
tag

Én használok BlueStack-et és pár napja fel is tettem. De induláskor ki is dobott. Gondolom érzékelte, hogy emulátorról vagyok. GPS-t nem állítottam be. Lehet menne azon is. CSR2 miatt használom BlueStack-et meg a Nox-ot is.
Nekem a telefon a zsebembe van és lépéséket számolja. Hetente 30km össz szokott jönni. Neten én is láttam kütyüket. Most nagyon szemezek az egyikkel. kb 19 font. Belerakod és "ringatja" a telefont. Olyan mintha mennél. Ötletes, de akkor oda a vadászat, meg a felfedezés. Ez max arra jó, hogy gyorsabban lehessen tojásokat nyitni. Szerintem.

Kalandor - Az a Go plusz mire jó és hogy lehet használni?

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#10458) Kalandor válasza Mbru (#10457) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

[link] autocatcher vagyis automatikusan elfogja a pokemonokat és pörgeti a stopokat. csak piros labdát használ és csak egyet dob, szóval a pokemonok felét se fogja el, de kiegészítésnek, community dayes összefogdosásra, stat boostolásra, badge gyűjtésre, stardust gyűjtésre pont jó.

többször fogtam már vele százast.

(#10459) Mbru válasza Kalandor (#10458) üzenetére


Mbru
tag

Azt honnan tudod, hogy százas? Láttam már videót és ott is mondták, hogy 95 felett kell megtartani. Én eddig mindig a belső programot használtam. Azokat tartom meg ahol a 3 csíkból 2 max és maradék egy majd nem maxos. Na meg persze a maxosakat :)

[link] Ezzel szemezek most. Mikor otthon filmet nézünk ez addig el menne magába.

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#10460) Kalandor válasza Mbru (#10459) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Százas ha mindhárom csík végig fut, akkor más a színe a csíkok hátterének is.
Én azt tartom meg, ha maximum 3 egység hiányzik, de inkább ha csak 2. A támadás legyen maximum, inkább csak a másikakból hiányozzon.

Nem tudok annyi inkubátort venni így sem, hogy ne legyen elegendő a sétához :) Pénzt pedig nem költök a játékra, csak ilyen 200 ft-os jegyek vagy Go fest jegy esetleg.

(#10461) Mbru válasza Kalandor (#10460) üzenetére


Mbru
tag

Akciósan szoktam venni az inkubátorokat. Ha már összegyűlik olyan 1800 arany. Nagyon másra nem költöm. Általában a napi 50 meg szokott lenni..
Még fake gps-t nézegettem. Régen használtam. Csak figyelni kellett, kb valós legyen a távolság változás. 1000km-t ne változtass 20 perc alatt.

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#10462) koncsik válasza Kalandor (#10458) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Műlt héten jelent meg a GO ++, az már mindhárom labdát használja és alvásfigyelő is van benne (ha jól aszol, Pikachu hangot ad örömének).
Én (helytelenül) szoktam dugóban autózva (is) játszani, a C19 változtatások óta legalább a pokestop pörgetés könnyebb lett.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10463) Kalandor válasza Mbru (#10461) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Raidelni mennyit szoktál?

koncsik: autocatcherként csak a pirosat használja. Ha váltasz a többire, akkor azt egyenként nyomni kell (és akkor stopot se forgat, nem pótolja a labdákat újra), és még csak le se lehet szorítani a gombot mint a sima Go Pluson. Szóval jó-jó az új Plus+, de azért erősen limitált.

[ Szerkesztve ]

(#10464) Mbru válasza Kalandor (#10463) üzenetére


Mbru
tag

Semennyit. Max ha meghívnak akkor szoktam csatlakozni. Ha nappal kint vagyok és látom ,hogy van egyes max kettes, akkor azokat ki szoktam ütni. Régóta nyomom, hol aktívan hol kevésbé. De a legnagyobb "szörnyem" is Dragonite- 3739-el.

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#10465) Kalandor válasza Mbru (#10464) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig a társaság a pogo lényege, raidelni egyedül max 3*osat tudsz, nagyon kevés 5*os van, ami lemegy, pedig nekem nagyon erős pokemonjaim vannak.
Cserélni sem tudsz egyedül (persze második accounttal igen, de az nem olyan jó), nem leszel lucky másokkal, stb. Szóval jobb másokkal játszani. Comunity dayen is egymásnak mondjuk, hogy hova kell menni egy-egy vadon százasért.

[ Szerkesztve ]

(#10466) koncsik válasza Kalandor (#10465) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nagyon vágod :R (A nagyobb fiam vágja ennyire, én gyakorlatilag csak bélyeget gyűjtök :B )
Itt a kódom, ha esetleg valaki fel akar venni ;)
1077 8817 6222

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10467) tsiga18


tsiga18
tag

Mostanában kevesebbet játszok, de már akkor elkezdtem amikor hivatalosan a Play áruházban még bent sem volt a játék :)
Kiegészítők hasznosak, amiknek az akksija tönkrement ismerősi körben, azokat újrafelhasználtam power bank házban :D
[kép]

(#10468) Mbru válasza Kalandor (#10465) üzenetére


Mbru
tag

Mikor jövök melóba meg megyek haza akkor szoktam inkább játszani vele. Ha kint sétálunk a családdal akkor nem szoktam nyomkodni a telefont. Akkor elég ha csak a km-t gyűjtöm.
koncsik - mi már ismerősök vagyok :)

Itt hagyom én is az enyémet, hátha még valakinek kell pluszba ismerős

3083 5234 1473

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#10469) sodokan


sodokan
tag

sziasztok, mi a legjobb módja játékosokat találni a saját városodban, akkikel fel tudod venni valamilyen formában a kapcsolatot és nyilván lehet együtt játszani?

(#10470) Kalandor válasza sodokan (#10469) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Facebookon beírod a városod + pokemon szót és valami biztos lesz. A csoport szinte biztosan már nem megy, de ráírsz pár emberre, akkor bevesznek a messenger csoportba, ami még megy.

(#10471) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag


Sziasztok! Érdemesebb lesz majd a shadow bonussal megáldott Magikarpot evolve-olni vagy inkább a normalt? Illetve van egy szintén shadow bonusos Dragonite-om az mennyire hasztalan?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#10472) RandomName válasza koncsik (#10466) üzenetére


RandomName
aktív tag

Küldtem request-et, neked, és Mbru-nak is.

Én kódom, ha kell valakinek:
3511 9524 0003

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#10473) koncsik válasza RandomName (#10472) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K csak épp nincs gift-em bocsiiiii :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10474) RandomName válasza koncsik (#10473) üzenetére


RandomName
aktív tag

Az a legkevesebb.... :)

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#10475) Kalandor válasza Scrake^;DD (#10471) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Alapvetően bármely shadow erősebben támad a bónusz miatt mint a sima pokemon, de lehetnek eltérések.
Gyaradosnál a shadow sokkal jobb támadó: [link] [link] a shadow B+, a sima C csak.

Dragonite: [link] [link] a sima B3, a shadow S, vagyis a legjobb. PVP Great League-ben is picit erősebb a shadow.

[ Szerkesztve ]

(#10476) Scrake^;DD válasza Kalandor (#10475) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Tehát akkor fejleszthetem nyugodtan ezeket a shadow pokemonokat és akkor ne “tisztítsam” meg őket.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#10477) Kalandor válasza Scrake^;DD (#10476) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én shadownál akkor szoktam, ha a 3x15 (45) pontból azért legalább 30 megvan.
Simánál csak 2, esetleg 3 hiányozhat, de ha a támadás hiányzik, akkor a másik kettő az 15 kell legyen.

[ Szerkesztve ]

(#10478) Scrake^;DD válasza Kalandor (#10477) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

És evolve-olni hogy szoktál? Először kihúzod a powert maxra és utána evolve vagy az mindegy?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#10479) zorb


zorb
tag

Üdv.
Másnál is ezt írja a játék?:
Failed to Sign In
(trainer club) (android)
A választ előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#10480) Kalandor válasza zorb (#10479) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem.

(#10481) zorb válasza Kalandor (#10480) üzenetére


zorb
tag

mázlista

Samsung Galaxy S9 duos

(#10482) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Másnál is Failed to sign in?

Három napja aktívabban nyomtam szerencsére apartmannál van 2 gym is így este lehetett lure-olni végig egy sörrel. De most marhára nem enged be pedig stabil 5G van. :F

Nem, nem használtam Poke Genie-n túl semmit. Mi a franc lehet? :(

Autóban 40 felett létezik nem engedi pörgetni a stoppokat? (Ofc nem mint sofőr)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10483) RandomName válasza Micsurin (#10482) üzenetére


RandomName
aktív tag

"Autóban 40 felett létezik nem engedi pörgetni a stoppokat? (Ofc nem mint sofőr)"

Nem tudom, én már 46 vagyok. :D
Szóval igen, amikor feljön az "I'm Passenger" onnantól semmit nem pörgetsz... És korlátos lesz a spawn is amikor lassítasz. Sétálásra van kitalálva...

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#10484) Mbru válasza Micsurin (#10482) üzenetére


Mbru
tag

Helyijáratos buszon sem enged. Bringával mész, ott is kiírja, hogy "I am Passenger". Akkor sem pörgetés se fogás(mert meg sem jelennek) sincs

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#10485) koncsik válasza Mbru (#10484) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bizonyos sebesség alatt lehet játszani (éljen a budapesti csúcsforgalom) :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10486) Kalandor válasza Micsurin (#10482) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt hiszem 40 kmh / 25 mph felett nem lehet pörgetni kézzel. Viszont Pokemon Go+-szal efölött is pörget automatikusan, és ha füstölőd (akár sima, akár napi) megy, akkor azt is automatikusan elkapja (más pokemont nem).

[ Szerkesztve ]

(#10487) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi :R
Meglátjuk mire jutunk… annyira cinkelt a PVP, hogy egyre kevésbé vonz így 6 év után ismét. Lehet a végén egy HOME Switch leírás nyaralások után aztán megint off pedig most tele vagyok 3 vagy közel 4*-osokkal. És ez is beesett tegnap. :D
De ennyire nevetséges PVP mellett nem tud lázbahozni. Ha van egy streak akkor minimum 5 meccsen át egzakt tökéletes counter team-eket ad be. Ebből én már kinőttem… :)

Excellent sem akar úgy peregni mióta van mint előtte, felettébb érdekes… bezzeg az 1USD community pass után kb 11 óra hosszára mágikus lett a kezem majd elszállt az ihlet. ;)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10488) Micsurin válasza Micsurin (#10487) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ultra Leauge-ben, hogy lehetséges a 3 Shield? Ma a 2. ellenféllel találkoztam màr aki 3* tudott block-olni. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10489) Kalandor válasza Micsurin (#10488) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valahogy úgy csinálják, hogy megszakítják a megfelelő időpontban a netet, így nem regisztrálja a szerver a shield felhasználtságát.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.