Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Ron Swanson válasza selembeli (#1750) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Minden legyőzött Pokemonért 100 EXP, és 50 bónusz, ha az összeset legyőzted a gymben.
Poke coint lehet kapni, ha sokáig uralod. Azt hiszem minden nap kapsz.

(#1752) DJGABI válasza Ron Swanson (#1751) üzenetére


DJGABI
addikt

sokáig?

21 óránként lehet kivenni goldot belőle. shop -> collect. aztán amennyi gym-ben éppen vannak lényeid (mindegy hogy hányadik helyen) annyiszor 10 coin meg valamennyi stardust a jutalom

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1753) spanglee001 válasza DJGABI (#1752) üzenetére


spanglee001
addikt

de ha nyersz akkor egyből kapod, aztán 21 óránként.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1754) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Bent vagyok most London belvárosában (Tower bridge), bekapcsoltam a csalit, és a játék szó szerint fossa rám a 300+ CPs dögöket. És nem a Pidgeyket, hanem Poliwag, Staryu, Psyduck, Goldeen meg ilyenek. Most lejárt a 30 perces csali és megkellett állnom mert ez így durva volt :DDD
Ebből a szempontból nem igazán igazságos a játék hogy csak ott van rengeteg picit ritkább pokemon, amelyik hely a forgalmasabb. :U. Van meg 3 csalim meg egy egész napom vadászni, kívancsi leszek mi lesz a vége :DDD

Ezt meg csak így itthagyom :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#1755) Sirandrish válasza callmeakos (#1754) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ennek most nagyon örülök...kíváncsi leszek a különbségre.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1756) Phobion válasza callmeakos (#1754) üzenetére


Phobion
őstag

grat, de ez szánalom :W

(#1758) spanglee001 - a szokásos csak, város vs. vidék/külváros

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1757) #33253120 válasza joergie (#1736) üzenetére


#33253120
törölt tag

Köszi.
Én sokáig használtam kámpjútört a biciklin, de le lett cserélve régebben egy telefontartóra. Na most pont emiatt szereltem vissza a héten... :D

(#1758) spanglee001 válasza Phobion (#1756) üzenetére


spanglee001
addikt

micsoda?

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1759) Sirandrish válasza Phobion (#1756) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyet kell értsek :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1760) spanglee001 válasza Phobion (#1756) üzenetére


spanglee001
addikt

pesten is vanak ritkább pokéstoppos helyek, de most megyek a pokéwalk-ra a városligetbe na az elég sűrű :DDD powerbankkal asszonnyal lurral és lukitojással ;]

sajna öcsém is vidéki ő is mondja hogy mekkora szívás van ott.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1761) #33253120 válasza callmeakos (#1754) üzenetére


#33253120
törölt tag

Itt szerintem kicsi a forgalom. Van egy gym, meg egy stop.
Toltam ma reggel lure-t bele, volt Shellder, Onix, Rhydon, Machop, Ponyta, Staryu, Magnemite, Voltorb, Psyduck, Growlithe, meg oda-vissza pár szokásos apróság....

(#1762) noorbertt válasza callmeakos (#1754) üzenetére


noorbertt
őstag

=)
Majd nem sokára úgy is arra lesz dolgom.
Ez a vidék vs város szívózás kicsit szánalmas (senkit nem akarok bántani) de ez csak egy bugyuta játék :) Semmi több!
Ha vidék akkor játszatok ezt: https://www.geocaching.com/
Eszméletlen jó dolog, már vagy 5 éve játszom és nem lehet megunni.
Jó most a pokemon miatt kicsit hanyagolom de ez kezd lapos lenni egy idő után.

(#1763) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezt köszöntem is :)) :D

All→M8

(#1764) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Valaki, aki használja a gépre letölthető Pokémon térképet, leírná hogyan nyitja meg pontosan?
Idegesít, hogy nem tudom használni, rájönnék mit rontok el.

(#1765) TheProb


TheProb
veterán

Egyre kevésbé értem ezt a játékot, már ilyen 89cp-s rataták is folyamat kimásznak a ball-ból, majd meglépnek... vicc

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1766) Danny365 válasza ¤Envy¤ (#1764) üzenetére


Danny365
őstag

Androidra van alkalmazás is. Pokemongodev subredditen megtalálod.

(#1767) selembeli válasza callmeakos (#1763) üzenetére


selembeli
csendes tag

Ezt is a félórás pokévonzóval szerezted? :Y

(#1768) Sirandrish válasza Danny365 (#1766) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ebből a redittből sosem tudtam kijönni..
Tudnád linkelni? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1769) torik válasza greenmaur (#1748) üzenetére


torik
senior tag

Akkor valamit rosszul állítottam be, melyik a helyes a kettő közül?

All that and a bag of chips

(#1770) callmeakos válasza selembeli (#1767) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Igen :)

All→M8

(#1771) DJGABI válasza Danny365 (#1766) üzenetére


DJGABI
addikt

Trainer Club-os ID-t csinált valaki közöset? most csak ezért nem akarok regelni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1772) Sordoran válasza ¤Envy¤ (#1764) üzenetére


Sordoran
addikt

Én már két gépen próbáltam, egyiken se működik. Fórumát olvasgatva 2 lehetséges okot írnak:
1.: A szerverek nem mennek (ez már megdőlt, mert napok óta próbálgatom, soha nem mutatott még nekem semmit alap térképen kívül, miközben a pokevision igen, és a Pokemon Go is fut)
2.: Abba a mappába kell kitömöríteni ahova leszedted (ez se jó, mert én oda tömörítettem ki, mégse megy)
Én is nagyon kíváncsi vagyok, miért nem jó nekünk. Rendben van a pokevision-ös is, de az kis területet fed fel egyszerre csak.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1773) KohanTroon


KohanTroon
tag

Jól néz ki :C

[ Szerkesztve ]

(#1774) ¤Envy¤ válasza Sordoran (#1772) üzenetére


¤Envy¤
tag

És nem is mutat mindent. Hajnali 4kor feltűnt egy Eevee, ki is mentem megkeresni (1db hiányzott már csak az evolvhoz, így még jó hogy), a pokevision-on meg színe sem volt, megnéztem volna, mégis merre induljak...

(#1775) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Tangela Budapesten :Y Szerintem baromi ritka, még soha nem láttam.

(#1776) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ma nekem is szerencsésebb napom volt. Fogtam egy 256-os Raticatet és egy 227 Pidgeottot is itt a külsőbb városrészben, 6-7. szinten, jött tojásból egy 118as Magnemite és egy 77-es Abra is. Találtam egy Lures helyet de ott semmi se volt a szokásos szemeten kívül.

Olvastam pár hasznos infót a régebbi telefonokra, pl 4S, ezeket be lehetne tenni összefoglalóba ha a gazda erre jár. Katasztrofális a programozás, ezeken javítani lehetne, főleg a megoldások tükrében.

4S-en 10ből 9x nem logol be, ezen a következőképpen lehet javítani:
-Airplane mód be, indít, mikor kiírja hogy nincs kapcsolat Airplane vissza, és eddig 100%-ban bedobott 20 secen belül. Enélkül jön a Login Failed, vagy Failed to get player information. Nevetséges hiba, nem tudom miért csinálja.
-A teljesítményt lehet nölveni: Bakcground refresh kikapcsol, reduce motion, reduce transparency és az AR kikapcsolása mellett a Privacyban a Camera hozzáférést is megtagadni (azt írják, hogy ha csak AR-t kapcsolod ki, akkor is sokkal rosszabb a helyzet, mintha alapból használná a kamerát ennek ellenére).

Szerintem nevetségesen nagy a hardverigénye a játéknak, tekintve a nagyon buta 3D grafikákat, meg eleve annak mennyiségét... Egy San Andreas, Infinity Blade 2, 3D fps-ek, versenyautós játékok több shaderrel elfutnak ez meg nem? Állítólag a Unity hülyeségei miatt van, de tessék akkor javítani. A crashek teljesen randomok: séta közben, capture elején, vagy végén, transfer alatt, tojásnyitás közben, sőt, 1 napja ha belépek egy Gymbe, kidob. Mindig. Sokszor a GPS jelet is elveszti nyílt ég alatt. Arról nem szólva, hogy autóra rádugva, töltőn FOGY az akku, szépen lassan. Fél óra alatt pl 33%-28%...

Ugye a srácok annyival megoldják, hogy odaírják, iPhone 5-től kompatibilis. Ez nem igaz, mert 4S-re a legfrissebb iOS is elérhető és szabadon szedhető App Storeból. Az Apple ráadásul megszabja, legalábbis így írták, hogy amennyiben az eszközre támogatott az XY iOS, amire a játék van, akkor nem lehet megtagadni az eszközöktől a támogatást nekik sem. (hasonló módon 4.4 Android alatt se lehet szedni ami ugye megint marhaság, mert fut 4.3on is. Egy Xperia SP miért is nem támogatott pl?).

Szóval kéne kapkodniuk a srácoknak magukat, mert van mit javítani. Ahogy olvasgatom, újabb telefonoknál (iphone 5 felett) is van sok fagyás, és nem csak szerver oldali dolgok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1777) sayCet


sayCet
aktív tag

Fővárosiakat kérdeznem, nem-e találtatok már-e Eeeve Nestet?

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#1778) Ron Swanson válasza #33253120 (#1732) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

A kék háttér azt jelenti, hogy az elmúlt 24 órában fogtad.

(#1779) SLYM


SLYM
veterán

az iránytű mit mutat? volt egy pokémon a közelemben ami új volt és kellett volna, elindultam a radar irányába, erre eltűnt. utána visszamentem, előjött megint a radaron, persze nem lett meg 2 km séta után se. de legalább kikelt egy tojásom :D

(#1780) #33253120 válasza whitezo88 (#1776) üzenetére


#33253120
törölt tag

Értem én ezt?
Gyakorlatilag ki van jelentve, hogy mi támogatott. Te bár az oprendszer támogatott a hardver pedig nem a játékra fogod a hibákat.
Amúgy én is sírok, mert az S5 Minin nem támogatott, az S7-en emiatt meg vásárlási problémáim vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1781) lm83


lm83
őstag

Úgy látom már nem lehet helyeket felvetetni pokestopnak, jól látom?

(#1782) whitezo88 válasza #33253120 (#1780) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Mint írtam, sok olyan probléma van amit javítani lehet. Mitől nem támogatott, ha lehet szedni a Storeból és a legújabb iOS van? A 3GS-en is elfutó, iszonyat egyszerű 3D minőség textúrarészletesség (ill. annak hiánya) nem indokolja, meg lehet nézni mennyire nulla részletességűek a pokemonok harc alatt. A map sík, egyszerűbb mint az Apple Maps, vagy Gmaps navigáció alatt. AR tudom hogy sokat igényel, de az ki van kapcsolva. És a normál login miért nem működik? Airplane módban miért igen? Ezeket nem lehet arra fogni hogy nem 1G memória van főleg ennyi hátsó dolgot kikapcsolva. Optimalizáció és bugszűrés kérdése lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1783) DJGABI válasza lm83 (#1781) üzenetére


DJGABI
addikt

biztos a játék optimalizálására fókuszálnak helyette :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1784) whitezo88 válasza DJGABI (#1783) üzenetére


whitezo88
nagyúr

(#1785) greenmaur válasza torik (#1769) üzenetére


greenmaur
tag

Szerintem a második, mégpedig azért mert a félkör csúszka ami Psyduck feje fölött van a kalkulátorban is ott kell lennie. Tulajdonképp az szerint kell beállítani azt a részt a kalkulátorban és ha a szemem nem csal a másodikhoz közelebb van.
(Megjegyzem néha ezzel én is bajban vagyok, mert a játékban nincsenek azok a kis vonalak a félkörnél mint a kalkulátorban.)

Annyiból tartom picit konkrétabbnak ezt a fajtát az excelnél, hogy itt kicsit pontosabb értéket kapsz ha jó a szemmértéked és be tudod állítani pontosan a félkört. Most, hogy ez kamu vagy tényleg valós...mondjuk azt az excelnél sem tudod ha nem power upolsz párat, hogy lásd hova visszi az intervallumban, amit kidobott.

[ Szerkesztve ]

(#1786) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah kipróbáltam a boostokat.
Az Insence szerintem egy kalap sz*rt nem ér. Mentem vele mint a hülye és 30 perc alatt 7 Pokét csalt oda, de természetesen mind a madár,kukac,patkány trió tagja volt.
A lure sem nyűgözött le, de azzal legalább nem kellett mászkálni. Hja meg megismertem egy másik Poké vadászt ugyhogy ha már ott voltunk akkor toltunk 2 stopra két lure-t, de szintén csak a szokásos cuccok jöttek.
Tehát a mérleg...összesen másfél óra boostal sem sikerült egy darab olyan Pokét fognom ami már nem volt meg, pedig nem túl acélos a gyűjteményem.

Természetesen nem adom fel, és nyomom tovább, de őszintén remélem hogy ezzel azért kezdenek valamit, mert ugyan Poké tized annyi sincs mint egy nagyvárosban, de a Lure-ért ugyan annyi pénzt kérnek itt is....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1787) whitezo88 válasza Sirandrish (#1786) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ugye ahol sűrűbben laknak és több játékforgalom jön, oda több ritkább Poké terem automatikusan, de ha csökken a szervereken a nyomás, remélhetőleg sűrítenek a kevésbé lakott területeken is (mert ugye a búzamező közepére nincs értelme Vaporeonokat tenni)

BTW: a tojásos távolság azt olvastam pontosan úgy működik, hogy 60 secenként pingeli a szervert a kliens, és a megtett távolságokat adja össze, de max 300 méterenként (ezért nem megy az autópályán haladással), viszont ezek szerint a körkörös mászkálás se segít sokat. Ezt érdemes észben tartani.

(#1788) Sirandrish válasza whitezo88 (#1787) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez szuper csak ezzel pont az a baj hogy a ritka Pokék több embernek lesz meg, mint akinek nincs meg. (ezt jól megmondtam)
Pesten szerveznek ilyen több száz fős megmozdulásokat, mert ott lehet. Nyilván az adatforgalom és nagyobb ott...épp ezért betesz egy pokét a városligetbe, amit a lure-oknak hála a legeldugodtabb helyen is 50-100 ember be tud fogni.
Ezzel szemben én, aki napi 20 órát lure-ozik mondjuk egyedül, nem generálok annyi adatforgalmat hogy egy Pidgeottonál ritkább lényt kapjak..
Nagyon fair :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1789) marositech


marositech
senior tag

Császtok, most jöttem haza a városligeti raidból. :)
Rohadt párás volt a levegőű. Kb. 20 km-t gyalogoltam. Ebből 15-öt városligetben.
Aza tapasztalatom, hogy a Lures helyeknél nagyon sok gyagyi pokékat lehet kapni (mit kapni, minden poké 5-6. labdával kapom el :((( )
Viszont ha sétálsz egy jót, akkor kaphatsz pl. 500-as bulbát. ;)
A maradék 5 km-t viszont belvárosban tettem, kb. 10 pokét kaptam el, de viszont arra volt jó, hogy feltöltsem a pokélabdákat. Egyszóval, parkban talán ott több esélyed van pokékat elkapni. :R

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1790) SLYM válasza Sirandrish (#1786) üzenetére


SLYM
veterán

nekem az insence nagyon bejött. kb 2x annyi lény tuti jött, mint szokott. ma voltam nagyváros tescojában, a parkolóba, meg bent az elején is összesen vagy 6-7 pokémont tuti fogtam

(#1791) callmeakos válasza Sirandrish (#1786) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hazaérek rittyentek egy "beszámolót" a mai napomról. Sokat megtudtam a játékról, ha már ráment a teljes napom :D

All→M8

(#1792) Sirandrish válasza callmeakos (#1791) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom..megvan minden Poké kétszer :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1793) Armahun válasza Sirandrish (#1792) üzenetére


Armahun
addikt

Minek linkeltétek be ezt a pokevisiont és társait.
Nagyon kiábrándító. Az egész környéken van két patkány meg egy naposcsibe, de leginkább még az se.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1794) Sirandrish válasza Armahun (#1793) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem linkeltem semmit.
Viszont inkább ne nézd és menj vagy 6km-t két patkányért....mint én :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1795) spanglee001 válasza marositech (#1789) üzenetére


spanglee001
addikt

sétálni kell a ligetbe körbe volt lurolva minden és pörgetni kell, de akkor is fogyik a laszti de nagyon, lett 4 új monom, 3 szintet fejlődtem jó volt ez a 3 óra :DDD
így néz ki a liget :DDD

és egy ingém fotó :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1796) callmeakos válasza Sirandrish (#1792) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó is vóna' :D

All→M8

(#1797) Armahun válasza Sirandrish (#1794) üzenetére


Armahun
addikt

Picit félre nyomtam :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1798) Sirandrish válasza spanglee001 (#1795) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát maradjunk annyiba hogy így nem nehéz haladni :N

(#1796) noxwill Van aminek volt pofája nem eléd vetni magát? A kis rohadékok :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1799) KohanTroon


KohanTroon
tag

meglett ... 25-ig el kéne valahogy vergődni , de kezd monotonná válni ... és a fejlődés .... pffff

(#1800) whitezo88 válasza KohanTroon (#1799) üzenetére


whitezo88
nagyúr

2 nap alatt 23 szint? az munka. Így pláne az ha elrusholsz addig.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.