Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) lm83 válasza petyus_ (#2045) üzenetére


lm83
őstag

Én is ezt nézegetem most ezen az oldalon.
Azért érdekes:241-es Golbatom: Average perfection: 62.8%, Minimum perfection: 53.3%, Maximum perfection: 73.3%
This would cost 287,600 Dust and 326 Candy

193-as Golbat: Average perfection: 75.9%, Minimum perfection: 68.9%, Maximum perfection: 84.4%
This would cost 288,400 Dust and 328 Candy

Érdekes, hogy ez gyengébb, mégis erősebb lehet, de vajon mikortól lesz erősebb?
Mert biztos, hogy ennyi port meg cukrot biztos nem tudok majd rá költeni...

És más,
Tegnap is írtam, hogy alig talál meg a gps a játékban, meg össze-vissza dobál, nem rak oda ahol vagyok.
g-map pedig megtalál rendesen...
Plusz ma még betöltés után ha meg is voltam, utána nem tudja már követni a mozgásomat...

Ja meg azért itt pesten eszi nekem rendesen az adatkeretet, nem úgy mint otthon.
Nemhiszem, hogy sokat segít, hogy letöltöttem már offline a bp térképet...

(#2052) petyus_ válasza lm83 (#2051) üzenetére


petyus_
senior tag

A második azért gyengébb, mert alacsonyabb szintű, de a szintjéhez képest erősebb, tehát ha ugyanolyan szintű lenne, mint az első, akkor az lenne az erősebb.

(#2053) marositech


marositech
senior tag

Azt veszem eszre, hogy a Pokemon Go 1-1,5 naponta 2-3 orara lockolja az accountom.
Kiirja hogy unable to connect to server vagy unable to authenticate.
De viszont azzal az eszkozzel mas felhasznalonevvel siman be tudok menni. Viszont az enyemmel mar nem.
(Akartam ma a ligetben farmolni, de egy sikeresen elkapott pokemon utana pokelabdas resznel beragadt a kep.)
Tapasztalt valaki ilyen hasonlot? Account lockra vonatkozoan.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2054) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Benyomtam egy incenset de továbbra is csak Pidgey mindenütt. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2055) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

(#2056) Milka 78 válasza petyus_ (#2047) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem is lenn kis gondom a map-el...
Működik a desktop verzió,viszont a helyzetemet nem jól méri be,ergo tök más körzetben mutatja a megszerezhető szörnyeket.
A "Filter" menüpont alatt ugyan van lehetőség változtatni,de beírom a címet és nem változik semmi.
Teló most is fenn lóg a játékon,van gps jel és Google bejelentkezést használok.
Esetleg valami megoldást tudsz? :R

(#2057) tomazin válasza Lanash (#2046) üzenetére


tomazin
veterán

En 4 kulonbozo verziot toltottem le mire mukodott.
Probalkozz.
milka: ue volt nekem is, azt hiszem 0.0.7 jott be w7 64b alatt.
petyus: az csak 0.1.0 elott volt

[ Szerkesztve ]

(#2058) petyus_ válasza Milka 78 (#2056) üzenetére


petyus_
senior tag

A locationt meg tudod adni bejelentkezés előtt, ha lejjebb görgetsz, GPS koordinátákat kell megadni.

Google accounttal amúgy a megy most a desktop, csak a PTCvel van gond.

(#2059) Milka 78 válasza petyus_ (#2058) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Csekkolom,köszönöm! :R

Sikerült,még egyszer köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#2060) KriszXxX18 válasza petyus_ (#2058) üzenetére


KriszXxX18
tag

GPS kordinátát, hogy kell leolvasni? :O Nekem teljesen új, jó lenne megtudni, hogy a környéken milyen pokémonok vannak :)
Mert engem kínába dob ki, a google térképes címsorban lévő koordináta alapján... :D

[ Szerkesztve ]

(#2061) petyus_ válasza KriszXxX18 (#2060) üzenetére


petyus_
senior tag

Google mapsen kattints egy pontra a térképen, alul középen látod a korrdinátákat, ha rákattintasz, beírja a keresőbe, onnan ki tudod másolni

(#2062) KriszXxX18 válasza petyus_ (#2061) üzenetére


KriszXxX18
tag

Köszi! :)

(#2063) torik válasza marositech (#2053) üzenetére


torik
senior tag

Ez egyébként nem hülyeség, én is észrevettem hasonlót. Ha csak simán írja ki hogy nem enged fellépni egy újrapróbálkozással beenged, de ha megjelenik a kék logout gomb a képernyőn úgy hogy még semmi nem történt csak épp bejött a Gyarados-os kép az elején, akkor már biztosra tudhatom hogy sehogy sem fog beengedni.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#2064) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

PTC up, be tudtam lépni végre.

(#2065) marositech válasza torik (#2063) üzenetére


marositech
senior tag

Ééés pont letelt a 2 óra ismét bent vagyok...bár ahogy látom ismét server down volt...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2066) torik válasza marositech (#2065) üzenetére


torik
senior tag

Engem is nemrég engedett be újra. Itt bizony van valami turpisság.

All that and a bag of chips

(#2067) marositech válasza torik (#2066) üzenetére


marositech
senior tag

Amióta pokézok és a Páromnak csak 1-2x fordult elő pont amikor durván tolja.
De én mindennap. ;] Így kapom random szerűen a 2 óra "bant". Majd figyeljünk erre...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2070) ricshard444 válasza sz_abika (#2068) üzenetére


ricshard444
veterán

A játék lényege a felfedezés, a barátokkal való gyűjtögetés /utóbbit nagyon preferálom/ Kimozdítja az embert a hétköznapokból, persze csak ha rászánja magát, hogy sétáljon pár órát.

Nekem heti 1x van időm erre így elég lassan haladok, ámbár tudnék tojást pörgetni itthon és pörgettem is már egy 2km-set, de abban semmi élmény nincs. A "tojásidő" egészen új értelmet nyert. :D

Tehát aki gépről tolja, az kimarad kb mindenből amit ez a játék elérni szeretne a játékosoknál.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#2071) tomazin válasza sz_abika (#2068) üzenetére


tomazin
veterán

Várható volt h a community kitalál valamit, mivel a random mászkálok és nem találom ami a közelemben van dolog elég frusztráló.

(#2072) rikxjeee válasza sz_abika (#2068) üzenetére


rikxjeee
tag

Csalók mindig is voltak és lesznek, kár foglalkozni velük.

(#2073) torik válasza rikxjeee (#2072) üzenetére


torik
senior tag

Ja, de ezek a tagok azért bőven kisebbségben vannak, valószínűtlen hogy sokan hajtanának pont az ő gym-jükre :D meg biztos nagyon hamar unalmassá válik így a játék, az alap koncepciót kerülik meg ezzel, anélkül meg..

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#2074) #33253120


#33253120
törölt tag

Hát...
A mai nap nem volt egyszerű....
Bicajoztam ma kettőt.
Jobban elfáradtam a 15km-es limit miatt mint szoktam. Az egy tarthatatlan sebességhatár. Aztán közben rájöttem, hogs a kerékpár kompjutere pontatlan, így az alapján 13km/h sebességet kell tartani, ami még rosszabb. :D Fárasztó, unalmas, és eleinte a tojások se nagyon akartak kelni.... :)

Kerékpáros sztorit mindenki csak saját felelősségre toljon, legyen rendes tartó, legyen BT headset, hogy halld a játékot amikor felbukkan valami, és ne kelljen mindig nézni. Ha felbukkan valami ne satuzz, a tojáskeltés miatt úgy sem vagy gyors, húzódj le jobbra, szépen lassítva. Meg fog várni a delikvens. Kereszteződéseknél meg tessék a forgalomra figyelni.

Más. Van olyan pokéstop, ami már nem az ami régen volt. Pl Józsa legális grafitti fal helyén benzinkút van. Debrecenben a Vojtina bábszinház melletti pokéstop helyén most épül társasház. Ezeket a változásokat lehet jelenteni valahol?

(#2075) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

New yorkban vagyok, hát gyerekek ami itt van az hihetetlen. Állsz egyhelyben és melléd éled 5 pokémon, de nem ilyen szarok hogy pidgey hanem, charmander balbasaur meg még sorohatnám :DD :DD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#2076) Armahun


Armahun
addikt

Most már biztos, hogy az irányított Eevee evolution csak először működik.
Kétszer egymás után nem azt kaptam amit szerettem volna.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2077) whitezo88 válasza Scrake^;DD (#2075) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen ez a játék egyik baja, ahol 100x annyian tolják ott 100x olyan jók spawnolnak...

Itt a kerületben van egy bányató. Van mellette 2 stop, de 0 db. vízi Pokémont láttam eddig, beleértve ha Visionnal megnézem.

Ezeket a változásokat lehet jelenteni valahol?

Asszem most nem lehet Stopokat kérni, ma voltam Vecsésen, az egész, vasút feletti felén NULLA darab Pokestopot vagy Gymet láttam. Volt hogy még a radaron se jelzett Weedlen kívül mást a közelben, pedig ez nem egy falu...

[ Szerkesztve ]

(#2078) torik válasza Armahun (#2076) üzenetére


torik
senior tag

Ha egyszer működik már az is jó, így is ki tud az ember szedni egy olyat ami mondjuk pont hiányzik hogy bezáruljon a kör és mindenre legyen válasza :D

All that and a bag of chips

(#2079) freezer922


freezer922
aktív tag

Szerbiából egy ismerős mutatott egy képet ahol egy kis tó mellett 6 evee spawnol le egymás mellett.
Azt tudom, hogy Budapesten a ligetben sok a bulba de hasonlóak vannak még?
Vagy ez ennyire ritka :x

(#2080) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

'Ditto'-t nem lehet még elkapni, mert nem spawnol ugye?

(#2081) torik válasza freezer922 (#2079) üzenetére


torik
senior tag

Miskolcon úton-útfélen Eevee-kbe botlok, ott nem ritkák.

All that and a bag of chips

(#2082) Kvelstadt válasza marositech (#2065) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem használjátok a flight mód trükköt? Engem azzal egyből beenged.

Lady tulip
Lehet van csak utánnozta valemelyiket és nem tudod higy az amúgy ditto. :))

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2083) #33253120 válasza torik (#2081) üzenetére


#33253120
törölt tag

Debrecenben is látni napi 1-2 példányt...

(#2084) freezer922 válasza torik (#2081) üzenetére


freezer922
aktív tag

Itt tegnap kint ültem a ligetben vagy 3 órát és a kb. 80-90 elfogott pkémonból csak 4-5 volt evee, ennél már láttam ott többet de nem sokat.
Olyat meg végkép nem, hogy annyi evee lenne mint bulbasaur :x

(#2085) zoli.22


zoli.22
tag

Reggel jövök be melóhelyre, erre hirtelen meglátok egy Laprast a közelben. Nem is kellett sokat mennem, és felbukkant, erre rádobok 1 labdát és el is futott.
Remélem látok még, és végre sikerül is befogni, mert nekem max 5 km-és tojások esnek, abból ilyen veedle kel ki, és az még a legjobb esetben. Eddigi egyetlen 10km-és tojásból egy evee kelt, abból meg pont talál azért gyakran az ember.

(#2086) bepe79 válasza zoli.22 (#2085) üzenetére


bepe79
addikt

Nekem a 10-es tojgliból ugye Mr. Mime esett tegnap előtt, de nem tudom, hogy Mr. Mime candy-ket honnan tudnék szedni, hogy rendesen upgrade-elgetni is lehessen.. :U

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2087) noorbertt


noorbertt
őstag

https://twitter.com/PokemonGoNews/status/757659278647758848

(#2088) Arnold2


Arnold2
őstag

Tegnap sikerült fognom egy 227-es Eevee-t (az elsőm).
Az a kérdésem, hogy ha előtte power upolom egy kicsit és majd csak utána evolválom, akkor erősebb lesz az evolvált alak vagy sem?

(#2089) KohanTroon válasza Arnold2 (#2088) üzenetére


KohanTroon
tag

szerintem azzal még nem kéne foglalkozni ... én kimaxoltam olyan 600 valahányas lett és abbol csináltam ezt :

[ Szerkesztve ]

(#2090) freezer922 válasza Arnold2 (#2088) üzenetére


freezer922
aktív tag

IV calc

Én ezt az oldalt szeretem, itt nézd meg az evolválandó pokémonod IV-jét, ha egész jót kapsz akkor mehet de egy 500-600as evee-re tényleg érdemesebb lenne várni hacsak nincs túl sok belőle neked :D

KohanTroon

Valamit félre üthettél, mert nekem picit jobbnak mutatja azt a jolteont xD

[ Szerkesztve ]

(#2091) DJGABI válasza Arnold2 (#2088) üzenetére


DJGABI
addikt

erősebb lesz. de tökmindegy hogy előtte vagy utána powerupolod.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2092) SLYM


SLYM
veterán

az incense, lucky egg, lure kombót érdemes egyszerre használni? az incense és a lure egyszerre ér valamit? vagy a lure amúgy is bevonz minden pokét?

[ Szerkesztve ]

(#2093) v-man


v-man
őstag

Hali, nálatok nincs ma gps kapcsolódási hiba? Navi programban megy normálisan.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#2094) greenmaur


greenmaur
tag

Szóval egy kis idő utan újra megkérdezem hátha van valami fejlemény. Van megoldás arra, hogy miért nem töltődik be a játék mobilnetrol? Wifivel minden ok, de mobilnetrol nem akarja az igazságot sehogy sem.

[ Szerkesztve ]

(#2095) Oetker válasza SLYM (#2092) üzenetére


Oetker
csendes tag

Mikor én 3 lure közt benyomtam egy incense-t, érzésre mintha még kevesebb pokémon jött volna mint előtte, de lehet csak épp véletlen volt. De szerintem 2-3 lure közt az incense már fölösleges, nem érezni hogy akkorát dob rajta. Lucky egg, 2-3 lure, és evolve kombó szinthúzásra legjobb :D

(#2096) whitezo88 válasza greenmaur (#2094) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az Airplade módos megoldást próbáltad már?

(#2097) MdewC


MdewC
nagyúr

Melóba menet esett 3 db Machop, ebből az egyik 442-es. :)
Sztem az már annyira nem tré, vélemények?

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2098) greenmaur válasza whitezo88 (#2096) üzenetére


greenmaur
tag

Nem tudom az melyik. Linket vagy egy rövid leírást tudsz adni?

(#2099) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Tegnap szünetembe gondoltam járok egyet hátha akad valami.
Megláttam hogy nemmessze megy egy lure.
El is indultam és egy ilyen kis kicsi füves pados helyre jutottam ahol két kb 12éves forma srác nyomta a lurt.
De mire én odaértem odaért velem mèg vagy 8 kicsi-nagy mindenféle emberke és körbe leültünk a padokra.
Mindenki mondta épp mit fogott vagy mi szökött meg.
Én egy szellempikaccsu-val (gastly) lettem gazdagabb.
Majd a lure lejárta után mindenki megköszönte a két kissrácnak lure-t.
Baromi jó kis fél ora volt random emberekkel! Jó ez a játék! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2100) bepe79 válasza greenmaur (#2094) üzenetére


bepe79
addikt

A telefon volt már újraindítva azóta? A mobil adatforgalom be van kapcsolva (zöld) fent az állapotsávon? Ha igen, akkor airplane mód on majd off nem oldja meg a problémát? Vagy mobil adat ki és bekapcsolás?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.