Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) spanglee001 válasza Oppenheimer (#1948) üzenetére


spanglee001
addikt

15 ös, majd szólok neki

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1952) tybsen


tybsen
addikt

Ezt nem tudtam kihagyni :DDD

(#1953) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Srácok, valaki tudna küldeni a városligetről egy screenshotot? (főleg az érdekel mennyi pokestop van ott, mert sajnos kifogytam a 200+ labdából :DDD azt farmolnék ott).
Más: Valaki nem tudja hogy az incense olyan mint egy lure csak nem stopra hanem magadra tolod el ugye, és az a közeli pokemonokat hozza oda vagy random rakja le a pokekat?

(#1954) marositech válasza CraBByzzz (#1953) üzenetére


marositech
senior tag

Pattanj fel egy 4-6-os vilire. Maris lesz 200+ pokelabdad. ;) Blahatol-Szell Kalmanig!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1955) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Olvastam, hogy ma a San Diego Comic Con-on le fognak spawnolni egy legendary pokemont. Szerintetek igaz lehet?

(#1956) Oppenheimer válasza Ron Swanson (#1955) üzenetére


Oppenheimer
veterán

igen. igazságtalan, mert vidéki budapestiként nem jutok hozzá!!! ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1957) sensejke válasza CraBByzzz (#1953) üzenetére


sensejke
aktív tag

Most jöttem onnan, sajnos shot nincs, de nagyon sok stop van. A tónál meg megálltam vagy 45 percere mert volt egy hely 3 stop közvetlen egymás mellett mind lure-al. :DDD Hát csak fogtan egy dratinit.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#1958) KriszXxX18 válasza Ron Swanson (#1955) üzenetére


KriszXxX18
tag

Egy darabot?
Szerintem tömeghisztéria lenne belőle :D

(#1959) Armahun válasza sensejke (#1957) üzenetére


Armahun
addikt

A színes padoknál?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1960) sensejke válasza Armahun (#1959) üzenetére


sensejke
aktív tag

:K voltak vagy 50-en legalább ott.

Elvileg itt volt aerodactyl.

[ Szerkesztve ]

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#1961) lm83


lm83
őstag

Na most először is melyik program ez ami jobb mint a pokevision?

Most jöttem vissza egy hét után pestre, ahogy régebben már írtam kis faluból. Ahol egy hét alatt sikerült 5-ös szintre feljönni...
Öcsémmel játszottunk, pokestop nincs a faluban.... :F
Szóval okosan kell dobni a labdát, de ott így esélytelen.
Alig van pokemon ami nem cp10-es.
Itt pesten végig jöttem hazafelé vérmezőben, tele van helyekkel, csak szarakodott a program.... A térkép egyből megtalált. Ott álok a Babits emlékműnél, aztán nem észleli, persze a lure-zottak is voltak a közelben, de semmi...
Félúton megjavult pár emléktáblát/szobrot bepörgettem...

Na most így, hogy felhozzam magam, akkor maradjak az alap pokemonoknál, aztán ilyen lucky eggel evolvoljak amennyit csak tudok, úgy lehet szintet ugrani?
Vagy mit lehet hogyan?

A másik fontos, a színválasztás? Mit érdemes?
Semmit nem tudok róla, de bizonyos pokemonokra kell akkor specializálódni?
Vagy itt van 2-3 egyszínű gym, olyan legyek én is legyen esélyem bekerülni?

(#1962) Micsurin válasza marositech (#1929) üzenetére


Micsurin
nagyúr

LG G4c... 6.0.1 és 1GB RAM... és vígan megy a játék, se fagyás semmi, néha a szerver meghülyül, de a telo oldaláról tökéletes, pedig nem egy erőmű... SŐT... :) Ha pár update múlva kevés lesz/lenne... akkor Nexus 9-el kell sétálgatnom... na az lenne érdekes! :DDD :N

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1963) -Faceless- válasza spanglee001 (#1945) üzenetére


-Faceless-
őstag

Az furcsa :/
Én barátnőmmel nagyon jól tudom tesztelni, Neki egy xperia M2 van. Nekem egy Redmi Note 2, és ismerősnek egy G4. Nekem, és a G4-nek szinte azonosak spawnok, mindkettőnknek pontosan ugyan akkor ugranak fel. Az M2 pedig minden alkalommal kb. 15 másodperc késéssel. Eddig nem volt olyan, hogy az M2-n kimaradt volna valami csak olyan mintha rövidebb lenne a hatótáv egy méterrel kb., és kicsi késleltet.

Nekem sem volt még 10km-es, de 2 is csak pár darab volt. Most is 8 db 5km-esem van. Szinte mindig csak azt kaptam.

#sensejke
Én egy órát voltam ott, termett 3-4 dratini nem emlékszem mennyi volt, egy golduck, és egy omanyte. Viszont mind alacsony cp-s, a szintem miatt. :O

[ Szerkesztve ]

(#1964) #33253120 válasza lm83 (#1961) üzenetére


#33253120
törölt tag

Örülj csak simán. Ahol én lakom ott van egy pokéstop, de pokémon sosem.. :)
Ennek ellenére majdnem 10-es vagyok kis odafigyeléssel pár nap alatt....

(#1965) spanglee001 válasza Armahun (#1959) üzenetére


spanglee001
addikt

igen a színes padoknál :DDD
ott körbekerülöd az éttermet, van 1 stop tovább a piros mászóka megint stop a tónál megint stop és visszaérünk a 3 egybeérő stopra pontosan pörgethető mire odaérünk mert közbe 10-15 pokéval beljebb is vagyunk :DDD
nem sokan csinálják így de mi egész nap köröztünk mert már nem volt mit rádobálni a monokra :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1966) csasaKKP válasza Micsurin (#1962) üzenetére


csasaKKP
senior tag

2 GiB RAM csak ajánlott, nem kötelező. :) Gondolom a multitasking miatt, nálam kilő minden appot, ami a háttérben fut.

Más: Miskolci nincs? :))

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1967) sensejke válasza -Faceless- (#1963) üzenetére


sensejke
aktív tag

:Y Akkor legközelebb tovább maradok. A dratinim nekem is csak 95-ös, én csak 15-ös szintű vagyok

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#1968) dvtkfan válasza csasaKKP (#1966) üzenetére


dvtkfan
senior tag

De van... :C

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#1969) Sirandrish válasza #33253120 (#1964) üzenetére


Sirandrish
legenda

A mai nap nekem sikeresnek mondható kisvárosi viszonylatban.
Sikerült fognom vagy 6 olyan Pokét ami még nem volt meg :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1970) #33253120 válasza Sirandrish (#1969) üzenetére


#33253120
törölt tag

Előbb-utóbb megkapják a városiak a magukét. Lesz nekünk olyan ami nekik nem.... :)

(#1971) Sirandrish válasza #33253120 (#1970) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha más nem akkor kamuprofillal kamuGPS-el feltuningolok egy accot, csak azért hogy legyalázzam őket :D
Viccet félretéve...próbálok kitartó lenni, és a mai nap tényleg fasza is volt, de amikor olvasom a nagyvárosos beszámolókat akkor komolyan elmegy a kedvem az egésztől. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1972) bepe79


bepe79
addikt

Ma a Bp., XVIII. kerületben sétálva (Bókay-kert) , kikelt a 10 km-es tojásom, és egy nagyon rare, Mr. Mime esett belőle: ) Igaz, hogy csak 200akárhány CP-s, de power-upolgatható, nem fogom transfer-elni. levertem egy egész Gym-et is, szépen belaktam, aztán a Bókayban is betettem egy másik Gym-be egy másik pokémat, még haza sem értem, már kivertek mind a kettőből. :DDD lol

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#1973) spanglee001 válasza Sirandrish (#1971) üzenetére


spanglee001
addikt

az addig okés hogy gyorsabb a fejlődés, de hidd el unalmas 1 órán keresztül az evolve animokat nézni ;]

de itt mindenki gyorsabban fejlődik és a gymekbe is nagy monok vannak, gondolom ott vidéken nem 1000-1500 monok vannak a gymekbe, öcséméknél vidéken egy 500 pidgy a császár :DDD na majd 2 hét mulva megyek arra aztán beteszek valamit, minden eldugott tanyára helyezik ki valamit had gyűljön a tallér

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1974) noorbertt


noorbertt
őstag

Ma találtunk egy jópofa helyet, térképen arra lettem figyelmes hogy a pláza környékén sok a LURE és van három csatatér is.. Kideült hogy az egész a plázában van :D KB minden harmadik ember azt játszotta a pláza azon részén :)

(#1975) #75376384


#75376384
törölt tag

a level 11-es kartács mégis mit csinált, hogy 700+ hypno-t birtokol?

(#1976) torik válasza #75376384 (#1975) üzenetére


torik
senior tag

Nekem van 11-esen 700+os Lapras-om, tojásból (igaz kicsit javítottam rajta). 7-es voltam amikor esett. Nem olyan lehetetlen az :D

All that and a bag of chips

(#1977) sayCet válasza #75376384 (#1975) üzenetére


sayCet
aktív tag

Fogott/Jott tojasbol egy 300 koruli Drowzeet, es fel power uppolta vagy ketszer.

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#1978) MdewC válasza Sirandrish (#1971) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem szeretnék nagyot mondani, de a hétvégén elég volt csak kimenni az erkélyünkre és 5-6 zsír új poke jött. :DDD

Electabuzz 392 CP
Squirtle 233 CP
Meowth 154 CP
Psyduck 108 CP
Grimer 56 CP

Elég volt csak kiülni... :B Nem is a harci erő a lényeg, hanem csak úgy jöttek. :)

Ma toltam egy túrát itt a környékünkön, 5 km, de nem ér fel a ligethez, jó pár szellem jött, meg egy Oddish. Legalább kikelt 2 tojás. :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1979) Sirandrish válasza spanglee001 (#1973) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem szoktam nézni a Gymeket, mert engem nem érdekel a játék ezen része, de mikor néhány napja ránéztem, mindben 1000+os Pokék voltak.. :K

(#1978) MdewC Léccives ne szójjá hozzám :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1980) dvtkfan válasza MdewC (#1978) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Úgy látom ez jobban bejön, mint a Fifa16... :C :DD

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#1981) marositech válasza csasaKKP (#1966) üzenetére


marositech
senior tag

Ááá itt vagy Topikgazi!
Frissítsük már a nyitó HSZ-t. Lécci. :U

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1982) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

:W

(#1983) bepe79 válasza Ron Swanson (#1982) üzenetére


bepe79
addikt

:Y

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#1984) Kvelstadt válasza MdewC (#1978) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jópár szellem? Engem csak kísért gastly. Otthon is megjelent a radaron egyszer, itt is már kétszer de elő sosem jött.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1985) marositech válasza Ron Swanson (#1982) üzenetére


marositech
senior tag

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1986) Oppenheimer válasza Ron Swanson (#1982) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hol????

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1987) Ron Swanson válasza Oppenheimer (#1986) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Boráros téren.

(#1988) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

30-as szintűt vagy nagyobbat láttatok már Bp-n, vagy ismertek?

(#1989) marositech válasza Oppenheimer (#1986) üzenetére


marositech
senior tag

A Snorlaxod véletlenül nem a blahán tanyázik/zott? Mert pont 2008 CP-s.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1990) MdewC válasza dvtkfan (#1980) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát a Poke GO nincs annyira bugos... :D Persze néha bekapcsolom, de már csak szánalomból, mert nincs más játékom, már nagyon várom a 17-et. Komolyan a Poke több örömet okoz. :)

SirA: Jogos, de ha van valami, akkor beszámolok! :DDD :) :R

(#1984) toturi: Valamiért nekem sokat osztott, már evolve-olni is tudtam 2x, van 1 262-es Haunter ebből, közben jött egy 238-as Gastly, remélem hamarosan azt is sikerül upgrage-elni. :)

Valamiért a környéken dobálgatja, nem sokat, de jön 1-2 néha. :) (közben felhúztam Haunterre, most 423 a legnagyobb, de még 87 candy kellene belőle, szóval az odébb van..) :(

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1991) Kvelstadt válasza MdewC (#1990) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majd meglesz az nekem is.
Nekem meg most úgy néz ki hogy a polippikaccsu (tentacool) lett common. Elég gyakran jön rattata és pidgey között.

Squirtle-re tuti valami külön script vagy micsoda van. Az úgy szopat engem. Kivár egy ball-t egyhejben, elkapom majd kijön és megszökik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1992) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1991) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én eddig egyetlenegy Squirtle-el találkoztam tegnap, de az első lasztiba benne maradt.
Nekem inkább azzal van bajom hogy a 4-6 gyakori mellett nagyon nagyon ritkán bukkan fel más :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1993) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Móriczon befogtunk egy 2600-as Snorlaxot :C

(#1994) whitezo88 válasza Sirandrish (#1992) üzenetére


whitezo88
nagyúr

En kettot fogtam mar de alacsony szintuek asszem 68 a nagyobb.

(#1995) Sirandrish válasza whitezo88 (#1994) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az enyém az 230 körüli, de nem sokra megyek vele így egyedül

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1996) Sirandrish válasza Ron Swanson (#1993) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ideje leverned Oppenheimer bácsit ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1997) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1992) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mekkora volt az? Nekem ilyen 140esek jönnek de nem bírom elkapni.

Meg én azt vettem észre higy várni kell. Először nekem is a szokásos jöb ha itthon vagyok de hagyom futni az appot és egy idő után feltűnnek a radaron érdekesebbek is meg ugranak elő újak.
Most itthon is jelzet egy szkörtült de csak radaron jelent meg.

Mindenkinek:
Ezt az elfogási folyamatot meg vagy be kéne rakni a kezdőbe vagy átbeszélni mert én sem tudom hogy működik csak érzésből dobálom a lasztit.
Most jőttem rá tök véletlen hogy be lehet pörgetni a lasztit és akkor csavarva dobja.
A karikák szinét az tudom mit jelent de pl h mi a zsugorodás szt nem tudtam. Azt hittem az az erő amivel megküldöm de inkább a great meg nice dobáshoz lehet köze.
Tudom h google a barátom de én azért járok fórumra hogy emberekkel beszéljem meg, beszélgessek nem pedig azért hogy googleba infókat keressek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1998) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1997) üzenetére


Sirandrish
legenda

220-260 között van valahol, már nem igazán emlékszem. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1999) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1998) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor tényleg szivat engem a kis mocsok teknőspikaccsu! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2000) draco31 válasza Kvelstadt (#1997) üzenetére


draco31
veterán

A karikás dolgot én sem tudtam, de most már figyelni fogom, ha erősebb valamit akarok elkapni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.