Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) szekra válasza JanR (#1149) üzenetére


szekra
őstag

Köszi. :))

(#1152) PcForCe válasza szekra (#1143) üzenetére


PcForCe
tag

Most felmerult bennem meg 1 kerdes ezzel kapcsolatban, ugye ha kiutik akkor visszakerul de reviveolni kell, de ha pl: gyozok es mondjuk lemegy felemere a hpja akkor is visszakerul hozzam es ujra odakell vinnem vagy tavolrol tudom novelni az eletet? Ez nem tiszta teljesen :/

Samsung Galaxy S9+

(#1153) marositech válasza PcForCe (#1152) üzenetére


marositech
senior tag

Úgyérted, hogy bent hagyod a GYM-be a pokédat? :F

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1154) petyus_ válasza PcForCe (#1152) üzenetére


petyus_
senior tag

Szerintem a GYMben harc után automatikusan feltöltődik maxra, mert amikor többször harcolok egy GYMmel, akkor az újabb harcnál mindig maximum HPja van az összes pokemonnak.

(#1155) marakuja válasza marositech (#1150) üzenetére


marakuja
csendes tag

Holnap lecsekkolom a Városligetet :D :DD

:)

(#1156) szekra válasza PcForCe (#1152) üzenetére


szekra
őstag

Nem foglaltam még el ellenséges csapat gym-ét, de szerintem itt írta valaki, hogy olyankor amikor teljesen 0-zod a presztízs pontjait a gym-nek akkor ugye üres lesz, és pakolhatod be a pokéidat. Ilyenkor lehet szemfülesként lecsapni az üres gym-ekre ha pont abban a pár másodpercben jársz ott. ;]

(#1157) mondomén válasza marositech (#1150) üzenetére


mondomén
őstag

Koszke :)

(#1158) marositech válasza marakuja (#1155) üzenetére


marositech
senior tag

Csak ön után Hölgyem...LOL :))

Így néz ki városligeti híd melletti gyűlés, de csalóka a kép, az elején voltam, utána szépen gyűltek-gyűltek.
A "zöldes" rét a kép elején, na azon is ültek.
A másik helyről panoráma képet csináltam, de...3MB korláttal nem tudtam feltölteni.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1159) marakuja válasza marositech (#1158) üzenetére


marakuja
csendes tag

:Y nem baj, én még úgysem találkoztam más emberekkel, akik pokemonoznak....már kezdtem kellemetlenül érezni magam
Fáj a fogam pár vizes pokira!

[ Szerkesztve ]

:)

(#1160) petyus_


petyus_
senior tag

Van két Ponyta-m, az lenne a kérdésem, hogy van-e ötletetek melyik lenne érdemes megtartani?

Néztem leírást a pokemonok szintjéről, az egyik CP-je 508, 1300-ba kerül fejleszteni, ez alapján 11-13mas szinten van, a másik CP-je 555, 1900ba kerül fejleszteni, tehát 15-17es szinten van. AZon gondolkozom, hogy lehet érdemesebb ilyen esetben az alacsonyabb CP-set választani, mert aránylag erősebb, tehát később, ha fejleszteni fogom, erősebb lehet.

Na, közben beírtam egy kalkulátorba, elég egyértelmű így a választás :)

[ Szerkesztve ]

(#1161) Madai95


Madai95
tag

Úgy méri a távolságot a tojás ha a telefont játék közben lezárom, (elsötétitem a kijelzőt)?

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#1162) szekra válasza petyus_ (#1160) üzenetére


szekra
őstag

Ezt a kalkulátort be tudnád linkelni? :R

(#1161) Madai95: Nem.

[ Szerkesztve ]

(#1163) DJGABI válasza petyus_ (#1160) üzenetére


DJGABI
addikt

az ATK DEF az mi? nincsenek is ebben játékban ilyen statok, csak a CP számít nem, meg max a támadások, meg inkább a méret (XS gyorsabban támad -> jobb GYM támadásra)... amúgy felesleges ennyire komolyan venni, simán lehet hogy jön még nagyobb ponyta míg odajutsz hogy fejleszd...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1164) Lanash válasza szekra (#1162) üzenetére


Lanash
aktív tag

Táblázat
Evolve calculator
Pokemon szintek és CP

(#1163) DJGABI
Vannak ilyen rejtett statok: link

(#1165) Sirandrish válasza Trentaro (#1117) üzenetére


Sirandrish
legenda

En 8kmnel jarok de megközelítőleg sem néz ki úgy a kollekcióm :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1166) TheProb


TheProb
veterán

Újabb map, elvileg mutat mindent.
Bár nekem ennyire már nincs kedvem vele szarakodni...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1167) Trentaro válasza Sirandrish (#1165) üzenetére


Trentaro
tag

Mondjuk nalam egesz nap megy a jatek, neha mozdulatlan telefonnal is spawnol valami. Ezt ma reggel kaptam el az asztalomnal:

nem kötelező megadni

(#1168) bzsolt99 válasza TheProb (#1166) üzenetére


bzsolt99
tag

ha van ár igény akkor csinálok egy telepítőt ami mindent megcsinál. Elég lenne azt elindítani csak.

(#1169) DJGABI válasza TheProb (#1166) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] ez is működik. ne fő accounttal lépjetek be!

(#1164) Lanash thx, ezeket a linkeket elteszem

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1170) petyus_ válasza bzsolt99 (#1168) üzenetére


petyus_
senior tag

én megköszönném :R

(#1171) marositech válasza Trentaro (#1167) üzenetére


marositech
senior tag

A büdöséletbe. :D Én meg 10km-nyi gyaloglás után kaptam őt...281 CP-s... :C

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1172) Madwe válasza MattM (#1131) üzenetére


Madwe
nagyúr

1996: Nem értem a mai fiatalokat, egész nap otthon ülnek s egyedül játszanak, bezzeg a mi időnkben kint mászkáltunk többen a szabadban.
2016: Nem értem a mai fiatalokat, egész nap a szabadban mászkálnak társaságban, bezzeg a mi időnkben otthon ültünk szépen csendben, egyedül. ;]

(#1173) szekra válasza Madwe (#1172) üzenetére


szekra
őstag

Meg lehet érteni az ő véleményüket is. Pö*sös koromban a parkba én is focizni, fogócskázni, tollasozni jártam. Most az böki a csőrüket, hogy "még a szabadban is a telefonjaikat nyomkodják". De hát változik a világ, szerintem tényleg örülni kéne inkább, hogy a sok antiszoc kisebb gyerkőc a friss levegőn van és talán még barátkozik is. :) Felnőtteknél más a helyzet, szimplán ezen nőttünk fel. :D

[ Szerkesztve ]

(#1174) jansky1 válasza Trentaro (#1167) üzenetére


jansky1
senior tag

Nálad is folyamatosan mászkál a koma mozdulatlan telefonnál ? :DDD

(#1175) Madwe válasza szekra (#1173) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ordas nagy off, elnézést, de pont ma reggel bezzegkedett egy idős pár az elektronikán s teljesen kiakasztottak, h milyen szörnyű, emiatt karamboloznak a vonatok, bezzeg a régi pálcaátadós rendszerben ilyen sose volt - dehogynem - meg az az amerikai Tesla is már önvezető autókat tesztel (használ már, de mindegy) s olvasta h halálos baleseteket is okozott már - csak egyet, s vezetett kilóméterenkénti balesetindexe sokszorosan jobb mint az emberi index (más kérdés h ember minden viszonyba vezet, az automatikát meg inkább biztonságosabb nyugodtabb helyzetekben használjuk - még) - nomeg minden kölök egész nap a telefonját nyomkodja, miközben nem tudnak gondolkozni meg fejben számolni.

Valóban ma már nem feltétlen kell tudni sok konkrétumot nemúgy mint régebben, hiszen minek jegyeznénk meg, könnyen megtaláljuk, de pontosan az információkeresés találás szűrés s feldolgozás lett az a skill a mindennapi életben s munkában, ami régen a sok adat memorizálása volt. Ami szerintem nagyon helyes, más kérdés h pl iskolai tanítás ezt nem tükrözi nálunk s a világ nagy részében. Minek jegyezzünk meg olyan információkat, amik a másodperc tört része alatt rendelkezésünkre állnak? Inkább tanuljuk meg azt gyorsan s hatékonyan megtalálni, leszűrni h hiteles e s felhasználni a nekünk kellő módon.

egyébként igen, igazad van, többet nyomkodják a telefont általánosságban mintsem rúgnák a bőrt, de közben legalább - remélhetőleg - hasznos dolgokat sajátítanak el, s gozás közben pl tájékozóüdni tanulnak s várostnézni, nomeg nem tespednek hanem mozognak is kicsit. szóval hamár nyomkodja, legalább a jobbik fajtából :D

[ Szerkesztve ]

(#1176) Fortian


Fortian
tag

Végre esett nekem is valami különleges :) Az a gond hogy kis szintű vagyok ezért hamar megy a levesbe. 5km-es tojásból: Ponyta, érdekes lesz a ritkaságokat fejleszteni, mivel ritka cukrot esznek :DD

(#1177) TazLeacher válasza bzsolt99 (#1168) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hát az elég zsivány lenne, és biztos sokan hálásak lennének. Köztük én is... :R

Akkor délután várom a linket.... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1178) Phobion válasza bzsolt99 (#1168) üzenetére


Phobion
őstag

ha nem vírusos, nem jár érte ban stb. akkor részemről is jöhet
elegem van "3 lépés" bugból, a szerver crashekből, fagyásokból, madár-kukac-patkány kombóból, hetente 1 "extra" pokemonból amiből kellene vagy 200 mire fel is tudnám használni :W

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1179) marakuja válasza bzsolt99 (#1168) üzenetére


marakuja
csendes tag

Köszönjük!
Van igény! :)

:)

(#1180) Parson válasza Madwe (#1175) üzenetére


Parson
addikt

Azért az még ma is hasznos, ha tudsz fejben számolni... persze nem brutál egyenletrendszereket, de nem is csak 10x10ig tudni szorozni... jól jön az. Ha meg valaki nem tud, hát nem nekem lesz rosszabb töle. :D

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1181) Trentaro válasza jansky1 (#1174) üzenetére


Trentaro
tag

sajna nem, nagyritkan lep parat, de egyebkent csak bamul maga ele a kis faszi.

nem kötelező megadni

(#1182) draco31 válasza Trentaro (#1181) üzenetére


draco31
veterán

Nálam 20 perc alatt simán letol 100 métert mozdulatlan telefonnál. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1183) Aryon87


Aryon87
félisten

Udv, en is nyomom ezt 29 eves fejjel. Erdekes 😂
Metron nem tudok fogni pokestoppokat, GPS-t eldobja a G5 :W

Kokinel fogtam, elotte meg egy Fearrow-t

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1184) KohanTroon válasza DJGABI (#1169) üzenetére


KohanTroon
tag

ha ezt letöltöm mi történik ??

(#1185) JanR válasza jansky1 (#1174) üzenetére


JanR
addikt

Nekem nem. Olyan pontos a GPS-e az 5X-nek, hogy az mar felhaborito :D Valaki kirakja a telefonjat az ablakba es 1-2 ora alatt 5-600m-t gyalogol karaktere. Ez a telefon meg az iroda legbelso kis termeben is pontos helyinfot mutata :DDD Szoval en setalhatok kokemenyen a tojasokert.

(#1186) Trentaro válasza marositech (#1171) üzenetére


Trentaro
tag

Nekem az elobb nyilt ki 2 10km-es tojas es az egyikbe nekem is ez volt... 91 CP-vel.... unlucky :O

nem kötelező megadni

(#1187) MriXYon


MriXYon
csendes újonc

Sziasztok!

Tudtok olyan összefoglaló táblázatról, ami leírja, hogy adott szinten milyen pokemonokat lehet találni?

Tegnap fogtam egy Butterfree-t, amit ugye a Caterpie - Metapod - Butterfree módon lehet még megszerezni két átalakítással.

Szóval ez alapján nem is érdemes Evolves-ra áldozni.

Azért remélem az alap pokemonokat magasabb szinten is be lehet fogni, mert visszaalakítani nem lehet és még sok hiányzik. :D

(#1188) DJGABI válasza KohanTroon (#1184) üzenetére


DJGABI
addikt

akkor le lesz töltve :DDD

egyébként inkább nem működik mint igen. térkép egy részét betöltötte, aztán megállt. de ellenőriztem, amiket mutatott, az valós.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1189) jansky1 válasza JanR (#1185) üzenetére


jansky1
senior tag

Wifi-n vagy? Akkor nekem is pontos a helyadat.

(#1190) KohanTroon válasza DJGABI (#1188) üzenetére


KohanTroon
tag

Értem , de mit mutat ? pokemonokat ? vagy csak egy térkép ??

(#1191) jansky1 válasza DJGABI (#1169) üzenetére


jansky1
senior tag

Gmailes bejelentkezésnél csak egy fehér mező látszik, más nem.

(#1192) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Amit el transferelwk azt hogy kérhetem vissza? Amiből több van mint 1 azt küldeném mert minek legyen most nálam de nem tudom hogy kaphatom azt majd vissza ha szükség lenne rá.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1193) jansky1 válasza Kvelstadt (#1192) üzenetére


jansky1
senior tag

Amit transzfereltél, azt már nem kapod vissza. Mindig az adott egyed leggyengébbjeit passzold el, de mindenből maradjon egy.

[ Szerkesztve ]

(#1194) Kvelstadt válasza jansky1 (#1193) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szóval akkor eladtam. Rendben.
Én még úgy vagyok hogy mindent befogok ami előjön a medalok miatt meg gondoltam is hogy lesz majd valami eladási lehetőség.
Na akkor most el tudok adni vagy 20pokét.
Köszi az infót!

Ja meg közben kisétáltam a tojást is. Shellder lett belőle.
Kaptam egy 2 km-est és be is raktam azt is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1195) draco31


draco31
veterán

Ha ebben bepipáljátok a pokémont, akkor nem zár le a kijelző, amíg megy a játék.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1196) DJGABI válasza KohanTroon (#1190) üzenetére


DJGABI
addikt

pokemonokat a térképen. és nem, nem a felhasználók által beküldöttet, hanem amit a játékban is látnál.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1197) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni?
Lg g2 minim van azzal csapatom a játékot.
Na most mobilnettel (Nincsen lassítva) a gps olyan helyekre rak hogy alig hiszem el. (Pl.: Tegnap a Duna közepén sétáltam)
Meglehetne ezt valahogy oldani, hogy pontosabb legyen?
Köszi előre is

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1198) maj-viktor válasza marositech (#1067) üzenetére


maj-viktor
őstag

:DDD

Pokemon GO magyar tutorial - Városligeti LURE party! xD

https://www.youtube.com/watch?v=g9ouCyVSPCM

(amúgy Hősök tere mögött híd után balra, aki kérdezte... mindig van LURE reggel - délben - este! :D)

Ám a lucky egg-et inkább tömeges evolve-kor használd... az 1000XP-t ad úgy... fel evolsz bár pidgey-t, rattata-t és kapásból 2lvl szintet feljebb lépsz!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1199) marositech válasza maj-viktor (#1198) üzenetére


marositech
senior tag

:C :C :C

Sztem ha odaérsz, használd nyugodtan az egg-et és még egyél egy razz berryt.
Azzal nagyon boost leszel. :) Sok sikert kívánok mindenkinek a mai napi lure etetésnél. :D

Napi Pokémon fun: [link]

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1200) TazLeacher válasza marositech (#1199) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A málnát minek is?! :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.