Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) Sirandrish válasza Kvelstadt (#2850) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont elég hogy sokkal több exp kell. Ha a 80cp-s Pidzsit elkapom lv6on egy labdából, akkor lv20on ne törjön már be legalább 3-5t mindegyik.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2852) sz_abika


sz_abika
addikt

Én visszateszem a 29.3at azt hiszem. Változott a dobás, csak GPS onról megy és csak Pidgey van a környéken, eddig legalább voltak bogarak is :DDD

PSN: xszabikax

(#2853) Jumbozorz válasza Sirandrish (#2840) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Alapból van egy nagy kör ez fehér színű . Ha rányomsz a pokélabdára, akkor megjelenik egy másik kör, mely folyamatosan változik mialatt a pokélabdát "nyomod" vagy pörgeted (csavart dobás) ez a változó kör lehet különböző színű, mely függ a pokemon elfogadási esélyétől. Ha megnézed ez a színes változó nagyságú kör folyamatosan csökken és amikor eléri a legkisebb sugarát, akkor újra "nagy" lesz és megint elkezd csökkeni.

(#2854) Kvelstadt válasza Sirandrish (#2851) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na igen. Èn itt csak egy lasztiig írtam le de konkrétan a 77es négy lasztit tört és ld is lépett.
Mostmár dodok neki egy jó lasztit azaz kis karikávsl és ha töro akkor hagyom is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2855) MaciG válasza SLYM (#2842) üzenetére


MaciG
addikt

Nem akarok offolni ,és én is egy vidéki városnak a kertvárosi részén lakom ahol alig van pokemon, de ettől függetlenül még nem érzem azt, hogy igazságtalan lenen a játék. Ilyen alapon az össze játék az, mert mi van ha nekem nincs pénzem olyan erős gépre/telefonra amin egy játék elfut, másnak meg van. Akkor ez igazságtalan? Legyen olyan a játék hogy minden kávédaráló gépen ugyanúgy menjen?
Én azt látnám a megoldásnak, hogy valahogy kiszűrik a csalókat (gps hack,stb.) és akkor te is olyasmi esélyekkel indulnál ,mint a környéken élők.

Csapattárs pokemonját is ki lehet ütni a "saját gymből" ? Tegnap előtt 4en elfoglaltuk az egyik közeli gym-et, (mind a 4-en be is tettünk 1-1 pokemont) ma reggel látom majdnem halott a pokemon akit én betettem és már nincs a gymbe, de a másik 3 srácé ugyanúgy bent van és az enyém helyett meg egy másik csapattársé van bent...

BANZAII

(#2856) Sirandrish válasza Jumbozorz (#2853) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen ezt tudom.

Toturi: Én általában rájuk dobok 2-3 sima labdát, ha kijönnek akkor otthagyom. Jobban bosszant mint a lassabb fejlődés, szóval inkább legyen 100exp-vel kevesebb, de kapja be :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2857) rikxjeee válasza sz_abika (#2852) üzenetére


rikxjeee
tag

A dobás nem változott, a pokémonok elérhetősége szerver szintű, az appnak semmi köze hozzá.

(#2858) whYz válasza MaciG (#2855) üzenetére


whYz
addikt

Ha megtamadjak a gymedet es leutik a szintjet akkor az utolso aki berakta annak a pokemonja kiesik. Odamesz, harcolsz a bentmaradt pokemonokkal es felhuzod a gym szintjet 1-el, akkor berakhatod ujra a pokemonodat.

(#2859) Kvelstadt válasza Sirandrish (#2856) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is így fogok eljárni ezentúl.
Oké higy tudok lasztit pörgetni mikor dolgozni megyek de már kb semmit nem lehet elsőre rlfogni és sok pidgey k#rvasok labdát elvinne.

Más
Azt tudja valaki hogy a tojásokat hogy pakolja sorba a játék?
Mert nekem az volt a teóriám hogy az új mdgy leghátra és legelöl az első sorba van a legrégebbi.
De ha ez mondjuk pont fordítva van akkor nekem bizony az utolsó tojásom még valahonnan lv5-ről van meg.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2860) whYz válasza Kvelstadt (#2859) üzenetére


whYz
addikt

Ez a tojasos dolog engem is erdekelne.

(#2861) bepe79


bepe79
addikt

Ezt a 2 képet én csináltam ma reggel itt az Infoparkban (XI.kerület), jól látszik, hogy tőlem nem messze, az egyetem épületeinél mennyi pokéstop van. Azért a london eye környékétől még mindig messze van, de azért itt pár vidéki ember lehet, hogy szívesen gyűjtögetne itt egy kicsit: ) A második képen meg jól látszik, hogy a C épület előtti gym-et megint befoglalt pár 2000+ CP-s Snorlax...

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2862) Kvelstadt válasza whYz (#2860) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ugye? Simán mindig rányomok a a bal felső sarokban lévőr legelsôre holott lehet a jobb alsó a legrégebbi és ott vár kitartóan egy cp 10es horsea. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2863) tomazin válasza MaciG (#2841) üzenetére


tomazin
veterán

Mapsnal a menuben "Offline teruletek", majd beallitod mit akarsz letolteni es kesz.
azt, hogy ezt valojaban hasznalja-e nem tudom, de mivel meg kell hivnia a mapsot, igy szerintem igen.

(#2864) torik


torik
senior tag

Ez gyors volt :D

persze csak ha nem volt eddig, nem fogok visszaolvasni 800 kommentet, sry :U

All that and a bag of chips

(#2865) rikxjeee válasza tomazin (#2863) üzenetére


rikxjeee
tag

Ez csak legenda, semmit nem ér ha letöltöd, ha nem.

(#2866) SLYM válasza MaciG (#2855) üzenetére


SLYM
veterán

nem érted. ha elindítod a fifát a szabályok és lehetőségek ugyanazok lesznek burundiban, mint new yorkban. a hearthstone szabályai nem változnak meg attól, hogy hol laksz. nem lesznek gyengébb ellenfeleid, nem kapsz egy győzelem után több aranyat attól függően, hogy hol játszol. szóval ha ezt nem érzed igazságtalannak, az elég gáz. ne is ezen ment a vita eddig, mert ez alap

ettől a példától meg teljesen kiégtem pár órára, regenerálódnom kell. kámbekk létör

(#2867) Jumbozorz válasza whYz (#2860) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nekem most csak 2 km-es tojásaim vannak és most kapta egy 5 km-t. Inne tudom, hogy az új tojást nekem középre rakta.

(#2868) whYz válasza SLYM (#2866) üzenetére


whYz
addikt

Az egesznek lenne ertelme, ha az kis faluban levo gym-et nem foglalnak be a chaterek es csak az ott lakok gymeznenek a gyengebb pokemonjaikkal. Igy viszont nincs.

En is odavihetnem ezt pl mucsarocsogere es befoglalhatnam a gym-uket majd ezzel elrontanam a jatekukat egy honapra, mire be tudnak foglalni.

Jumbozorz: Akkor gondolom keveri a tojasokat, ezzel is nehezitve a legit jatekosok dolgat. :W

(#2869) tomazin válasza rikxjeee (#2865) üzenetére


tomazin
veterán

Sajnos igazad van, ragugliztam es sam thorogood (guglinal dolgozo) azt mondta, h nem mukodik.
szomoru...

Mod: amugy hol van ez leirva, hogy a tojas olyan szintu, mint amikor talaltad? Mert guglival nem talaltam meg sehol ezt az infot.

[ Szerkesztve ]

(#2870) Alg válasza Kvelstadt (#2859) üzenetére


Alg
veterán

Semmi logikát nem láttam benne, az újonnan kapott 2es tojást berakta full középre az 5ösök közé. Én azt sejtem hogy a tartalmuk alapján rangsorolja valahogy őket :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2871) Kvelstadt válasza tomazin (#2869) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Itt írtàk korábban hogy nem éri meg elrakni a tojásokat nagyobb szintig mert olyan fig kikrlni belőle mint amilyen szintü voltam mikor találtam.
Persze van benne szórás mert tudom jogy kis szinten is jöhet jó belőle de gondolom az nem azt jelenti mint ami nagyobb szinten jónak számítana.

Alg.
Èn is így jártam a kettes tojóval, és ez zavart meg s emiatt tettem fel kérdésemet.
Szóval akkor lehet össze vissza pakolja s e szerint nem fogok itt matekolni azaz marad a balfelső kiköltése stratégia.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2872) Micsurin válasza Sirandrish (#2794) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csalásról annyit: Meggondolnám a Mail címem és a jelszavam megadjam e.... :U :N Ránéztem.. egy egyszerű kis bot, de akkor sem adnám meg neki ezeket... :)

szrk.: Zuhanunk már csak 3,9 Csillag az app.... :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2873) torik válasza Micsurin (#2872) üzenetére


torik
senior tag

Lemorzsolódik lassan a slepp és már csak azok maradnak akik tényleg a legjobbak akarnak lenni :P

All that and a bag of chips

(#2874) Micsurin válasza torik (#2873) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor slepp vagyok.. mert lassan törlöm, köszönöm én ebből nem kérek, Pest mellet lakom, Fót, Dunakeszi, Csomád, Őrbottyán mindenhol 1-1 stop és Gym van és csak a patkány és társai... aha oké... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2875) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Én most kaptam meg az első 10km-es tojit, 11. szinten vagyok. Mennyi az esély, hogy nem ilyen Zubat és hasonlókat kapjak? :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2876) Jumbozorz válasza SpongyaBob (#2875) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nekem eddig ez a kép bejött :

(#2877) marositech válasza SpongyaBob (#2875) üzenetére


marositech
senior tag

http://pokemon-gonews.com/wp-content/uploads/2016/07/egg-chart.jpg [link]

Bocs késtem. :D

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2878) #75376384 válasza Kvelstadt (#2871) üzenetére


#75376384
törölt tag

azon kívül, hogy itt írta valaki korábban máshol semmi hasonló infót nem találni erről és itt is csak 1 ember terjesztette ezt, ha jól dereng.

(#2879) Micsurin válasza whitezo88 (#2711) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tényleg ráférne az optimalizálás... feltettem a Nexus 9-re kíváncsiságból... Minden volt csak nem smooth.. és aki azt meri mondani nekem az N9 K1-e gyenge azzal szívesen leülök 2D és 3D grafikus teszteket futtatni.... NAGYON lenne itt mit optimalizálni... !
Viccelődünk ? UE4 Demo vígan fut a K1-en, egy kis vacak PokemonGO meg ... komolyan? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2880) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Koszi GO! Nagy nehezen az ezer még ezer madár, patkány , féreg mellé bevonzott az insencem egy kőkemény 21 cp-s Ponitat. Mondom nem baj, legalább elkapom. Az csak egy dolog hogy 10 great ballt fejelt vissza, de amikor nagy nehezen sikerült eltalálni, malnastul robbant ki a labdabol és spurizott le....hát okeeee. Biztos a 21cp a titkos titán...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2881) kristof123 válasza whYz (#2858) üzenetére


kristof123
őstag

"az utolso aki berakta"
A legkisebb CP-s esik ki.

(#2882) whYz válasza kristof123 (#2881) üzenetére


whYz
addikt

Oh, ezt nem tudtam, koszi.

(#2883) Phobion


Phobion
őstag

vásároljatok innen és nincs probléma :DDD gogo rural players :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2884) Kvelstadt válasza #75376384 (#2878) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Be volt linkelve egy oldal ahol leírták ezt és más infókat de azóta a poké blog is közzétette ezt az infót.
De egy biztos, 5km az nekem nincs meg hamar szal ha igaz is lenne hogy nagyobb szinten jobb eshet skkor sem várnèk a tojásokkal.
Ahogy egy tojás kimegy 3stop-on belül ad is egy másikat szal nem tudom azt elétmi higy nem marad tojás és folyamatosan fúrdal a kiváncsiság hogy mi lehet bennük.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2885) oneal1


oneal1
senior tag

ha valahol már felbukkant egyszer egy pokemon akkor az azt jelenti hogy ott máskor is spawnol majd vagy ez random megy?

(#2886) Kvelstadt válasza oneal1 (#2885) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én azt vettem észre hogy amiből egyet fogok olyan helyen ahol addig nem volt, utána már adja szokat is.
Igy lett az hogy drovzee már elég gyakran jön itt pidgeyland-be is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2887) torik válasza Micsurin (#2874) üzenetére


torik
senior tag

Ha így akkor így :)

Megértem egyébként, ha nem kéne bejárnom Miskolcra időről időre én is hanyagolnám a cuccot, mert itt sincs semmi patkányokon meg kukacokon kívül. Amikor meg a nagyváros felé visz az utam akkor előző nap fullra töltöm a telót és miután elvégeztem a dolgom csámborgok egy kicsit.
Szóval nekem is időleges hogy mikor tudok játszani érdemileg, de nekem ez megfelel :) nem egy versenyként fogom fel, hanem arra hogy szórakoztat amikor úgy van, elvégre ez csak egy mobil játék. Én is jobban függném a cuccot ha még a belvárosban laknék, lennék huszonakárhanyas tip-top verőlegényekkel, de hát ez van. Hogy lassabban haladok engem nem zavar, még így is jobb csak simán tojást keltetni menet közben mintha még az sem lenne :U

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#2888) oneal1 válasza Kvelstadt (#2886) üzenetére


oneal1
senior tag

köszi! na csak azért kérdem mert egy 370-es pikachu hogy verjem a szájába elment egy helyen... most láttam először :D

(#2889) selembeli


selembeli
csendes tag

Aztaazeget mit fogtam :Y :Y

(#2890) oneal1 válasza selembeli (#2889) üzenetére


oneal1
senior tag

1150es? :D nem ár :D

evolve után erre kiváncsi lennék :D

(#2891) selembeli válasza oneal1 (#2890) üzenetére


selembeli
csendes tag

Ezt már nem lehet evolveolni, csak poweruppolni.

(#2892) bepe79 válasza oneal1 (#2890) üzenetére


bepe79
addikt

Arra azért figyel az algoritmus, hogy ha nagy CP-s lényt fogsz, akkor az már ne legyen evolve-olható. :DDD

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2893) torik válasza selembeli (#2889) üzenetére


torik
senior tag

Ez milyen weboldalról van?

All that and a bag of chips

(#2894) SpongyaBob válasza Jumbozorz (#2876) üzenetére


SpongyaBob
veterán

és (#2877) marositech

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2895) Ron Swanson válasza torik (#2893) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Nem weboldal, bot.

(#2896) TazLeacher válasza selembeli (#2889) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ilyenre nem dobok labdát se...elkapok 20 Pidgey-t, és csinálok ilyet. Csak az jobb XP-ben. 1-2 ladbát megér, de amikor elszórsz rá egy rakat labdát, akkor sok értelme nincs.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2898) Micsurin válasza torik (#2887) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egyetlen jó fogásom a ma reggeli futás közben: Egy 318-as Tentacruel ... :) Meg egy múltheti 312-es Jynx ennyi... :(
De igazad van jobb ezt bögyörészni... futni meg amúgy is eljárok... kíváncsi vagyok suliba járáskor amikor a 13. kerbe kell bemásznom mi fog változni. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2899) sz_abika


sz_abika
addikt

Az ilyen bot/hack postokért itt miért nem jár egy kis ban mint normális gamer topikban?

PSN: xszabikax

(#2900) Hunner válasza selembeli (#2897) üzenetére


Hunner
senior tag

Szép CP, de az IV alacsony...Ha már botozol, inkább arra feküdj rá... Poweruphoz úgyis lesz stardust meg candy a botból szarásig. Tökmindegy a nagy CP, ha hiába húzod ki, lemarad.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.