Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2752) PcForCe


PcForCe
tag

Latom nagyon ellenzitek az ilyen "terkepeket", de bátorkodom megkerdezni azt, hogy nektek mukodik rendesen a pokelex.com? Vagy tudok barmilyen masik oldalt ami hasonlo tematikaval rendelkezik?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9+

(#2754) KriszXxX18 válasza PcForCe (#2752) üzenetére


KriszXxX18
tag

Pokelexel az a baj, hogy a közvetlen környezetedben lévő pokémonokat mutatja, szóval amit kiscanneltél.
Nem olyan, mint a pokevision ami meg átfogóan mutatta az egészet.
Működni működik, csak 2-3 pokémont mutat, miközben lennie kéne ott sokkal többnek is. :)

(#2757) Karma


Karma
félisten

Egy kicsit takarítottam az OFF hozzászólásokat. Senkitől se elvárás, hogy tetszen neki vagy egyáltalán érdekelje a játék, viszont ha egyik se áll fenn, nem ez a megfelelő topik a vélemény kifejtésére.

“All nothings are not equal.”

(#2758) ¤Envy¤ válasza Karma (#2757) üzenetére


¤Envy¤
tag

Köszönjük :R

Csalással kapcs, én is használom, de NEM a fő nevemmel. Azt akkor is önerőből futtatom.
Tökéletesen megértem azokat, akik csalnak, mert ez a frissítés is... bedob egy pokét, nincs még meg, de nem tudod merre menj érte... DE mikor valaki a csalással összeszedett jobbnál jobb dögikkel gymezik és alázza akik normálisan játszanak, az már kicsit sem elfogadható...

(#2759) #33253120 válasza Karma (#2757) üzenetére


#33253120
törölt tag

Köszi, de túl gyors vagy. Nem láttam, hogy esetleg válaszolt-e. :)

(#2760) GoTReX


GoTReX
őstag

Na végül sikerült előlapi kamera nélkül is. Mivel a teló igencsak gyenge ezért tablet hotspot megosztással persze már simán vitte. Nem tudnék ráfüggni,de mivel barátnőmmel gyakran sétálgatunk így kipróbáltuk. Nagyon ötletes szerintem a környéken lévő műemlékek/látványosságok bevezetése. Az ember nem is tudja ,hogy önmagában mennyi ilyennel van körbevéve.:) Ahogy hallottam mondjuk ezt is megmókolták ,és PC előtt görnyedve is lehet tolni már.:P:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#2761) TazLeacher válasza ¤Envy¤ (#2758) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem meg az a véleményem, hogy ha nem tetszik a játék, akkor ne csaljál, hanem ne játssz. Ennyire egyszerű. Nem kötelező játszani. Ha gondod van vele, vagy problémád, akkor hagyd a fenébe, és ennyi. Az semmiképp sem magyarázat, hogy azért csalok, mert...mert ratjad kívül mindenkinek ilyen a játék, mégsem csal mindenki.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2762) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A pokémon trénier accountot lehet valahogy migrálni a Google-s acc-ba ill. fordítva?

(#2763) KriszXxX18 válasza Pikkolo^^ (#2762) üzenetére


KriszXxX18
tag

Nem igazán. :(

(#2764) ¤Envy¤ válasza TazLeacher (#2761) üzenetére


¤Envy¤
tag

Mondjuk ezt annak, aki falun lakik, és esetleg nincs olyan helyzetben sem, mint én, aki hetente/2 hetente 1x Pesten járhatok, és akkor megszedem kicsit magam. Eddig 4x jártam Pesten, minden út +3-4 szintet hozott. És ez a játék hibája, hogy nem mindenki ugyanolyan esélyekkel mehet neki... Pár poké így is csak álom nekem még, hacsak egyszer nem pont ott ugrik ki elém, ahol kocsival áthaladunk hazafelé :(

Így megértem a csalókat. De mint írtam, ha csalással alázza gymeket, azt már nem.

Minden nap becsülettel kimegyek biciklizni, keltetni, nagyon ritka hogy patkányon vagy madáron kívül mást is fogok, de csinálom, mert a pár pesti út azért meg tud dobni.

Pár napja is, egészen véletlenül voltunk pont a Kopaszi gáton, amikor a szomszédban Pikachu eső kezdett hullani, csak át kellett gyalogolnom, és 20-at el is fogtam.

[ Szerkesztve ]

(#2765) PcForCe válasza KriszXxX18 (#2754) üzenetére


PcForCe
tag

Ezzel az a baj tegnap teljesen jol mukodott,minden apro pokemont mutatott konkretan tele volt a terkep... ma meg probaltam es alig mutat valamit csak 1-2t

Samsung Galaxy S9+

(#2766) torik válasza PcForCe (#2765) üzenetére


torik
senior tag

Szerintem páran kicsit túlkomplikálják itt a vadászatot (vagy csak nekem kicsik az igényeim) :D nekem annyiból áll a dolog hogy fogom magam megyek és összeszedem ami útba esik épp, ennyi. Mindenféle map nélkül teljesen tudtam élvezni a játék nyújtotta lehetőségeket.
Lehet hogy út közben sokkal jobb spawnolna a másik irányba pl. :D

All that and a bag of chips

(#2767) sz_abika


sz_abika
addikt

Jó ez az update. Már wifirol nem tudok semmit csinálni, gps on kell nonstop. Egyéb amit elrontottak?

PSN: xszabikax

(#2768) Pikkolo^^ válasza ¤Envy¤ (#2764) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Budapesten körbenézek és 5 perces körben rengeteg labda gyűjtési lehetőség, edzőterem stb.. Ma voltan Veresegyházán és 20 perces séta körben 3 db volt. Valóban igazságtalan.

(#2769) ¤Envy¤ válasza torik (#2766) üzenetére


¤Envy¤
tag

Pikachus nap végén hazafelé tartva megálltunk 1 órát a Ligetben, leültünk a 3-as lure-hoz.
Nagyjából mindenki térképezik már... mindenfelé azt láttam és hallottam, hogy beszélik, milyen poké merre van, és ha még nincs meg nekik, elindultak érte.

(#2770) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Az új update óta nem ad bonus XP-t a nice, great, excellent dobás. Ezt is kihagyták a patch noteból :C

(#2771) Oppenheimer válasza ¤Envy¤ (#2769) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mi volt ez a Pikachus nap? Pár napig nyaralok, és tényleg pikachuk esnek az égből?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2772) SpongyaBob válasza sz_abika (#2767) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ezen én is kissé kiakadtam. :((( 2x olyan gyorsan merül a teló azóta..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2773) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Niantic CEO twitterét feltörték :C
https://twitter.com/johnhanke

[ Szerkesztve ]

(#2774) ¤Envy¤ válasza Oppenheimer (#2771) üzenetére


¤Envy¤
tag

Szó szerint Pikachuk hullottak az égből.

Infoparkban szaladgáltunk fel-alá még pár játékossal, aki szintén megneszelte, hogy mi folyik ott.

(#2775) KriszXxX18


KriszXxX18
tag

Ha lvl 30 fölött éri meg fejlesztgetni, az azt jelenti, hogy lvl 30 fölött csak 100%-os pokemonok esnek? :D

(#2776) Sirandrish válasza ¤Envy¤ (#2758) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt én meg nem veszem be.
Csalok, de nem a fő nevemmel...akkor minek?
Én ezt nem teljesen értem...mert még ha kipróbálod hogy mégis miről van szó akkor oké...de hogy folyamatosan használod..annak oka van. És biztos nem az hogy mert a kíváncsiság hajt...a kíváncsiság alábbhagyna 20perc alatt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2777) kristof123


kristof123
őstag

Üdv Urak/Hölgyek!

Túl sokat írtok, alig bírom visszaolvasni! : D

(#1966) csasaKKP:
"Miskolci nincs? "
Kicsit megkésve, de büszkén jelentkezem! : D

(#2018) petyus_:
"Készült a játékhoz Live radar, ami a Niantic szervereiről nyeri az adatot, így teljesen pontos képet ad, hogy melyik pokémon hol található, illetve meddig lesz elérhető.
Pokevision
Létezik desktop változat is, ez az indítás után megjelenő pokémonokat jelzi csak.
Pokemon GO Desktop Map"

Nem hirdetném, mivel csalásnak minősül.

(#2307) torik:
A tojásoknak is szintjük van, így teljesen mindegy mikor kelted ki azt, a cp nem a Te szintedtől fog függni.
Nvm, látom már később megválaszolták a dolgot másoknak is. ((:

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#2778) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Visszaértem a nyaralásról halottam, hogy variáltak kicsit a spawn system-en, hát jó hátha javult vidéken. Ráküldöm a python alkalmazást az egész rohadt városban maradt konkrétan 2 darab galamb.
Wp! BB! HF!

(#2779) marositech


marositech
senior tag

Jajj máma vót' egy Dratini a ligetben a szokásos Lures helyen. :C

Sirandrish: Hagyd már őket...én már szépen felírom a csalók neveit és report.
(ha lesz rá lehetőségem)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2780) petyus_ válasza kristof123 (#2777) üzenetére


petyus_
senior tag

Amíg olyan szinten nem működik a radar, hogy a telefonom képernyő megjelenő pokémon nincs a 9 között, addig szerintem nincs értelme enélkül játszani, nem azért tölt el vele napi több órát az ember, hogy a századik pidgey mellé 2-3 naponta beessen egy más fajta pokémon.

(#2781) TazLeacher válasza ¤Envy¤ (#2764) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ennyi erővel lopjon lopjon DVD-t a boltból, mert nincs a faluban mozi. Én 20 km-re lakom Pesttől, még egyszer nem voltam bent vadászni (pont kedden akarok beugrani 2 órára). Na, bumm. A legjobb, amit fogtam Eeevee volt, meg egy Hypno. A többi tojásból jött...na és? A "szomszédba" járok át (szerencsére itt dolgozom) 10 km-re labdát szerezni, mert nálunk a legközelebbi Stop 3 km, ott is csak 3 db van. Inkább melóbamenet, meg hazafelé beugrom a "szomszédba, mert ott van bőven. Nekem speciel a legnagyobb problémám, hogy sosincs labdám. És...lvl 21 vagyok 2 hét játék után. Ha bent laknék Pesten, lvl30 lennék. Még sem csalok. És látom az előnyét is, hogy ilyen helyen lakom. Nálunk még nem lvl10-es 3000/pokés Stopok vannak, mint a belvárosba. De próbáld nyugodtan megideologizálni a dolgot...nem fog sikerülni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2782) alpihun


alpihun
senior tag

Hali!

Én Erdélyből tolom, kevés kell és 17es leszek.

Jelenlegi témához annyit, hogy én is 15 km-re lakok egy kisvárostól ahol bár van vagy 20 stop de 95%ban ratata pidgey weedle van mindenhol s az sem sok. Itthon falun játszhatatlan de hetente kb 6-7 órát tolom a városban összvissz s még így is élvezem. Megértem, hogy falu nem lehet tele azokkal, mint a central park s örülök bárminek ami nem a fenti 3 poke egyike :D
ma pl 2 óra városkerülés után kaptam 350es eevet s már láttam lelki szemeimmel a 900+os vaporeont de 6 db berrys greatballból is kiugrott s elmenekült s egy fél óra múlva ugyanott sikerült egy 450es szóval van már 1200as vaporeonom amivel már egy gymem is lett. :D

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#2783) Armahun válasza alpihun (#2782) üzenetére


Armahun
addikt

"Megértem, hogy falu nem lehet tele azokkal, mint a central park"

Én viszont nem értem meg, semmi nem tiltja,sőt nem is indokolja hogy ne mindenhol egységesen ossza el a rendszer a dögöket.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2784) Madwe válasza Armahun (#2783) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az előző játékukban elhelyezett pontokból indulnak ki, arra épül az adatbázis, arról meg senki nem tehet, hogy azzal vidéken nem játszottak :D

(#2785) TazLeacher válasza Armahun (#2783) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A te logikád szerint a sivatag közepén is tele kellene pokémonnal.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2786) alpihun válasza Armahun (#2783) üzenetére


alpihun
senior tag

Nem erről szól ez, hanem arról, hogy nem rinyálok erről másoknak publikusan, hanem játszok s majd ha nem fog tetszeni abbahagyom s ennyi.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#2787) Armahun válasza TazLeacher (#2785) üzenetére


Armahun
addikt

Miért ott nem férnek el? :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2788) Ereshkigal válasza TazLeacher (#2785) üzenetére


Ereshkigal
őstag

És az baj lenne? Felőlem a szántóföldeken is lehetnének. Traktorból is lehessen már pokémonozni, ha unatkozik a dolgozó szántás közben. Különösebb adatbázis se kéne hozzá, csak valamiféle háló, aminek a csomópontjait (spawn pontok) időnként eltolnák. Persze egy faluban összességében így is kevesebb pokémon lenne, de a területegységre eső pokémonok száma mindenhol ugyanannyi lenne. A pokéstop/aréna már más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#2789) torik


torik
senior tag

Egyébként tök jó lenne szántóföldeken meg ilyen helyeken lerakni jóféle monokat, akkor lenne csak meg a kaland igazán :D nem a belvárosban róni a köröket :D

All that and a bag of chips

(#2790) Sirandrish válasza TazLeacher (#2785) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megis kit zavarna? Akkor aki a sivatagban játszana az meredjen még mert sivatagban lakik és a Nianticnak fájna ha oda kéne spawnolni? Egyszerű a képlet..egy nagyvárosi 10km-re miért ér sokkal többet mint egy vidéki 10km-re? És ha már kevesebbet ér, neki/nekem miért kerül ugyan annyiba a zseton ? Hisz az én insencem közel sem csal oda annyi (fajta,darab) poket mint a városi tarsame?

Ha a Pokemonok mennyisegeben és minőségében ekkora különbségek vannak , akkor nekem mégis miért kerül ugyan annyiba?

Ez kb olyan mintha vidéken csak trabant lenne, míg a városokba meg BMW, DE a vidéki trabant is 15milioba kerülne. Persze járhatnal busszal is, és a városba vehetnel BMWt is, de a város határt átlépve már csak egy 15milkos trabid lenne. mennyire fair igaz? Nah pont ilyen most a játék. Mindenki szeretne BMWt, de sokaknak csak trabi jut hiába van még rá a pénz.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2791) Tav-Csoves válasza Sirandrish (#2790) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

de rossz, és milyen igaz... :((
Jól beszélsz. Nagyon jók a példáid! Sajna ez van!
Egyébként 29-es szinten vagyok, úgy hogy utazgatok nagyvárosok között... És láss csodát, Budapest Bécshez képest olyan, mint Porcsalma Budapesthez képest...
Tehát úgymond a világvárosok - ha tetszik (vagy nem tetszik) rangsorolva vannak, lélekszám szerint, és így töltik fel pokémonokkal.

[ Szerkesztve ]

(#2792) TazLeacher válasza Sirandrish (#2790) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom feltűnt-e, de a való életben is a nagyvárosokban összpontosul az élet. Ahogy többen írták itt is, sok helyen vicces Gym-ek vannk. Tehát az emberek nem játszanak ott. Úgy, ahogy bemész a Ligetbe, és 30 ember ücsörög ott, úgy egy vidéki kis faluban jó ha összesen tolják ennyien. És igen, Media Markt sem lesz 300 fős faluban, valamint valószínűleg az optikai netet sem fogják oda vinni. Valószínűleg tisztában vagy azzal, hogy hol laksz. Megvannak az előnyei a vidéki életnek, és a hátrányai is. Valamiért ott laksz. Nem tetszik, lehet költözni. Mármint nem a játék miatt, hanem minden hátrányos megkülönböztetés miatt.

Azért nincsenek normális pokémonok a környéken, mert kevés a Gym és a Stop. Miért kevés a Stop meg a Gym? Mert a környékeden kevesen játszottak az ingressel. Ha lett volna ott közössége a játéknak, lenne most sok pokémonod is.

A hőbörgésed meg eleve nevettséges. Akkor mi lenne, ha itthon egyáltalán nem lenne támogatott a játék? (Mondjuk nem lenne se stop, se gym). Már bocsánat, de ki nem sz@rná le? Ha 5 Ft-jukba kerül, hogy neked legyen több pokémonod, akkor is az ő 5 Ft-juk. Ha nem tetszik, töröld le. De ez a folyamatos sírás már nagyon unalmas, főleg tömegesen. Ez nem kötelező. Nem tetszik, nem játszol! De ha már játszol, akkor legalább ne sírj.

Annyira birom, hogy itt olyan sok okos ember van, aki mrgmonja, hogy ezt vagy azt kb. 3 perc alatt lehetne megcsinálni...akkor uccu neki, neki lehet állni!

A véleményt ne keverjük össze a picsogással!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2793) ¤Envy¤ válasza Sirandrish (#2776) üzenetére


¤Envy¤
tag

Az engem a legkevésbé sem érdekel, hogy ki mit hisz, illetve nem hisz el, minden úgy van, ahogy írom.
Két mail címmel játszom, az egyik a rendes, ami a fő nevem, és becsületesen viszek, a másik meg, amivel gépről mászkálok. Ennyi. Hogy miért? Csak úgy. :W Nagyon nehéz, tudom...
Nem fogok senkit sem győzködni, a végére még beillesztem a jelenlegi listámat, közel 1 hónap játék után így nézek ki, mindenki eldönti csaltam-e, vagy sem. ;) :P

Más.
A játékkal valamit tuti csináltak, most ahogy jöttem haza bizonyosodtam meg felőle, Az ő árnyékát láttam a nearby listán de sajnos nem találtam meg..... :W
Ellenben jelzett egy Cubone-t is rá 10 percre, őt viszont megtaláltam, mert itt volt 1 utcával lejjebb, ahol azelőtt is előszeretettel spawnoltak, csak akkor a kukac-madár-zubat trió mindig...
Most tegyen próbát mindenki, akinél eddig csak a madarak röpködtek, mert úgy tapasztaltam mégis igaz lehet amit Muffman01 írt, bár te azt mondod nem változott semmi, a tapasztalataim szerint mégis!!!! Eddig itt sem volt semmi különleges, most kb. negyed óra alatt kettő különleges és ritka Pokémon jelent meg. És mennyi lehet még, amiről nem tudok, mert nem találkoztam velük...
A térképeknek ne higgyetek, már közel sem mutatják a valódi helyzetet!

[ Szerkesztve ]

(#2794) Sirandrish válasza TazLeacher (#2792) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remek amit mondasz, csak semmi köze a valósághoz. Attól hogy MM nem lesz a faluban, még neten megrendelhetek belőle bármit, és ki sem kell mozdulnom a falusi házikómból ahhoz hogy megkapjam. A kenyérhez is hozzájutok szóval éhezni sem fogok. Nekem ne találd már ki hogy ez így van rendben a játékkal.

Ennyi erővel a COD-ban csak kis pisztolyt kapjanak a vidékiek, mert nem élnek ott százezrek? Egy autós játékba Ford mondeo legyen a max? Vagy ami talán a legjobban hasonlít...mondjuk a WoW-ba nem tudnál Raidezni csak 1 helyen, mert a többi nem lenne a te játékodban. Illetve az NPC-k fele sem jelenne meg csak hetente 1-2 alkalommal 20percre és random természetesen.

És itt nem a sírás a lényeg, én már rég beletörődtem ebbe..majd ha megunom akkor én is elkezdek csalni, vagy abbahagyom a francba. Ettől ez még így nincsen rendben..és pont.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2795) kristof123 válasza petyus_ (#2780) üzenetére


kristof123
őstag

Valamilyen szinten megértelek, de most gondolj bele, a csalás akkor is csalás marad bármilyen indokot kreálsz.

(#2796) bepe79 válasza TazLeacher (#2781) üzenetére


bepe79
addikt

Nézd az előnyét: nem fogják bannolni az accodat. ; ) Viszont a sok GPS-bypassos, meg 2-3 telós emberke az előbb-utóbb számíthat szerintem erre, mégha nem is a fő-account-jukról van szó: )

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2797) bepe79 válasza Tav-Csoves (#2791) üzenetére


bepe79
addikt

Wikipedia szerint Bécs lakossága 1.8M, míg Bp-é már 1.75M, tehát olyan nagy különbség nincs, ha e szerint menne, akkor nem kéne ilyen éles ellentétnek lennie.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2798) Alg válasza freezer922 (#2625) üzenetére


Alg
veterán

Bocs hogy csak most válaszolok, hétvégén nem voltam gépközelben - VIIker Betlen Gábor Tér

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2799) TazLeacher válasza Sirandrish (#2794) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És itt nem a sírás a lényeg, én már rég beletörődtem ebbe..majd ha megunom akkor én is elkezdek csalni, vagy abbahagyom a francba. Ettől ez még így nincsen rendben..és pont.

De, pontosan a sírás lényeg. Ahogy mondod, ettől nincsen rendben. És, ha itt rinyálsz, akkor rendben lesz? Pontosan erről beszéltem. Senki nem vitatta, hogy igazad van-e vagy sem. Mint korábban írtam, nálunk is sz@r a helyzet. DE:
- ez nem lehet indok csalásra. Miért? Mert nem kötelező játszani. Ha úgy érzed, hogy sz@r, akkor ne játssz. Semmiképp sem az a megoldás, hogy tönkreteszed azoknak a játékát, akik viszont élvezik a játékot.
- ne rinyálj. Miért? Mert rohadt idegesítő, és semmit nem érsz el vele.

Ennyi. Elhisszük, nagyon sz@r neked, nagyon rossz, nagyon nem jó. Menj a supporthoz, sírjál ott, és ennyi! Annak, hogy itt picsogsz és teleszemeteled a fórumot biztos nem lesz hatása a jövőben.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2800) #33253120 válasza Sirandrish (#2794) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.