Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) rikxjeee válasza draco31 (#2297) üzenetére


rikxjeee
tag

Ha csak az ablakból vagy séta közben nem látod, nem....

(#2302) SLYM válasza Alg (#2298) üzenetére


SLYM
veterán

ja, valami változás tuti lesz. kipróbáltam az egg+evolve kombót, léptem 2 szintet, csak közben eluntam az életem. gymben harcolni pedig 12 szintesen nem sok értelme van még vidéken sem. ismerősök is akiknek mutattam a játékot egyből azt kérdezik, hogy harcolunk egyet?

[ Szerkesztve ]

(#2303) Tomi0703 válasza Sirandrish (#2284) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem egy 5 km-es tojásból kelt ki ma egy 404 CP-s Vulpix. :D

(#2304) draco31 válasza rikxjeee (#2301) üzenetére


draco31
veterán

Mostanában nem tervezek arra járni. Az aranyat a birtoklásért megkapom nem?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2305) petyus_ válasza draco31 (#2304) üzenetére


petyus_
senior tag

Akkor kapod meg, ha bemész a shopba, és a jobb felső sarokban rámész a Collect now-ra

mindegy mennyi ideig a tiéd a GYM, az számít, hogy amikor rámész a collect now-ra, éppen hány GYMben van pokémonod.

(#2306) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Szerintetek a csapatok közötti egyenlőtlenséggel fognak kezdeni valamit? Pl hogy Európa 60%-a piros.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2307) torik


torik
senior tag

Hogy volt, lvl 20-ig ne keltessünk tojást? Vagy addig ne fejlesszünk pokemont ami azelőtt esett? Vagy az lvl 30 volt? Valaki emlékeztetne hogy is volt ez? :F

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#2308) Kvelstadt válasza torik (#2307) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lv 30ig ne fejlesz.
Ha jól tudom tojásból bármi eshet szittöl függetlenül.
Nem is fejlesztek még.
Még van mit gyüjteni bőven. Az sincs meg még amelyek tetszenek de ha van is akkor alacsony cp-s.
Szal ráérek én még gym-elni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2309) torik válasza Kvelstadt (#2308) üzenetére


torik
senior tag

Thx.

Egyébként így vagyok vele én is, nem kapkodok hogy mihamarabb legerősebb monjaim legyenek, megvárom szépen mire kipotyog a 80% felettiek közül néhány értékelhető és majd azokat tuningolom. Hosszútávon hálás dolog lesz :D

All that and a bag of chips

(#2310) Imy válasza Oppenheimer (#2306) üzenetére


Imy
veterán

Akkor a piros csapathoz érdemes csatlakozni? :) Még nem csatlakoztam sehova sem, tegnap lettem 5-ös szinten. Most pedig hanyagolni fogom a játékot, mert ma indulok nyaralni 1.5 hétre, s nincs Roaming netem.

(#2311) KriszXxX18 válasza torik (#2309) üzenetére


KriszXxX18
tag

Olyan lvl 24-25 körül elfog fogyni az összes lucky egged, szóval nem tudod megúszni a gymet, és addigra annyira elunalmasodik a játék maga, hogy egyetlen lehetőséged a gym lesz, vagy befogsz durván 1000 pokémont egy szintért:D

Imy: Ahhoz csatlakozz, amihez szeretnél elsősorban. Én a pirosaknál vagyok, mert a vezetőjük eléggé megtetszett, meg maga az elvük is. :D
Amúgy annyi a lényege: A saját színed gymjeit nem tudod elfoglalni. Szóval ha piros vagy, és sok a piros akkor nehéz lesz gymet foglalnod, (ezáltal nincs coin), de az is benne van, hogy ha sok a piros, akkor nagyobb rá az esély, hogy mielőtt kiütnek teletöltik a gymet, és ha szerencséd van, akkor pár napig is a tulajdonotokban lehet. :) Kétoldalú penge az egész. :)

(#2312) DJGABI válasza Imy (#2296) üzenetére


DJGABI
addikt

ööö... biztos vagy te abban?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2313) SLYM válasza SLYM (#2302) üzenetére


SLYM
veterán

elfoglaltam a helyi gym-et 12 szintesen :D. a 6 db 300-400 közötti pokém leverte a bent lévő 700 és 800-asat. hurrá! :D van egy másik is a közelben, de azt már erősebb lények védik

[ Szerkesztve ]

(#2314) tomazin válasza Imy (#2310) üzenetére


tomazin
veterán

Én pont ezért lettem kék, mert az láttam minden piros. De ha tudtam volna, h sárgák vannak a lekevesebben akkor az leszek. Bp-n szerencsére gyakran cserélnek gazdát a gymek, vidéken meg olyat ne válassz amiből sokat látsz.
Uncsi lesz, ha folyton egy színű minden.

(#2315) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Én is tegnap találkoztam vele először! Este a ligetben valaki mondta a haverjainak, hogy egy Vulpixot kergetett és merre van, elstartoltam én is arra. Sajnos kicsi a szintje, de így is nagyon örültem neki, pont aktív volt egy lucky egg, így xp-t is duplázott nekem :))

Valamint a tegnapi másik kedvenc fogásom az ő:

[ Szerkesztve ]

(#2316) freezer922 válasza ¤Envy¤ (#2315) üzenetére


freezer922
aktív tag

Én a Hősök tere előtti 1metró lejárója mellett találkoztam egy Vulpix-al... Fene bele, mivel első labda után (pedig berryztem is+great ball), elszaladt pedig az is gyenge volt...

(#2317) MdewC


MdewC
nagyúr

Sziasztok!

1,5 napja valamiért alig tudok belépni, GPS jel keresés miatt, pedig eddig nagyon rendben működött.

Más is tapasztalta ezt? Egyébként Budapesten tolom, jó telefonnal. Vélemények?

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2318) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

PTC és Google login off.

(#2319) whitezo88 válasza MdewC (#2317) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mert hulladék a rendszer alatta és a támogatás :DDD olvasom redditet, és Ingresses emberek írták, hogy a Nianticnál zéró odafigyelés van a communitire, akár javaslatok, akár egyéb kommunikáció ügyében. A Nintendo meg nem sokat kavar most se.

(#2320) MaciG


MaciG
addikt

Üdv A Pokémon mestereknek!

Olvasgattam az összefoglalót és van ami nem világos. Eddig csak gyűjtöttem a pokemonkat (lvl11vagyok most), de nem csináltam velük semmit. Most majd akarok egy lucky egg-et aktiválni és megcsinálni azt hogy fejlesztem amikhez 12 candy kell.
Ami nem világos. Most van töménytelen mennyiségű Pidgey-m. Ha fejlesztek és ezekből lesznek Pidgeot-ok akkor én aztán mi a frászt csinálok annyi Pidgeottal? (de igaz ez más pokemonokra is amiből sok van).
vagyis, miért jó az nekem, hogy egy fajtából rengeteg van? Vagy jó az egyáltalán? Mit érdemes velük csinálni?

BANZAII

(#2321) petyus_ válasza MaciG (#2320) üzenetére


petyus_
senior tag

Pidgey-ből Pidgeotto lesz, Pidgeotra ne fejleszd, mert az 50 candybe kerül. Utána meg fogod, és transfereled a Pidgeottokat is, azokért is kapsz candy-t, annyival is kevesebbet kell gyűjtened a következő lucky egges evolve-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#2322) Madwe válasza petyus_ (#2321) üzenetére


Madwe
nagyúr

Illetve valamennyit vissza lehet forgatni a jelenlegi lucky eggbe is :) pl ha már van 13 pidgeyd és 144 candyd, akkor 12-t evolveolsz, azokat eladod s megvan a 13. ára is.

[ Szerkesztve ]

(#2323) SLYM válasza MdewC (#2317) üzenetére


SLYM
veterán

olyan dolgokat csinál még a game, hogy szerintem nem nagyon lehet kikövetkeztetni mit miért csinál. miért mondom ezt? mert öcsémnek ugyanolyan telefonja van, mint nekem, beállítások ugyanazok (én állítottam be mindent). ugyanaz a szolgáltató, ugyanaz a díjcsomag. minden ugyanaz, még az is, hogy mindketten a google fiókunkkal jelentkeztünk be. nekem tökéletesen működik, neki van, hogy be se lép, ha belép 1 pokémon elkapása után többet nem ad be, újra kell indítani, aztán egy kapás után megint és így tovább. a tojásnál a kilóméterek felét se számolja el neki, meg ilyen apróságok. bughalmaz az egész game még sajnos, én szerencsés vagyok, nekem eddig csak 4-5 harc közben fagyott ki a játék. ehhez képest a blizzard játékok betonstabilak és problémamentesek

[ Szerkesztve ]

(#2324) Kvelstadt válasza ¤Envy¤ (#2315) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Cubone! Ő volt az első poke kártyàm annak idelyén. Akkor még azt hittem hogy én majd csak gyüjtögetni fogom de játszani nem.
Szal ha fogok majd egy ilyet akármekkora cp-vel én boldogabb leszek mintha fognék egy 2000es snorlax-et. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2325) MdewC


MdewC
nagyúr

Aham!

Köszi Urak! :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2326) MaciG válasza petyus_ (#2321) üzenetére


MaciG
addikt

Ahan. És ha transzferálom az menniy candy-t ad? Mert ugye 12-be kerül az evolve, de ha a transzfer kevesebbet ad mint 12 akkor mi ezen a biznisz? Hisz így nem lesz több candy-m, a végén az erősebb pokemonok transzferelésére

BANZAII

(#2327) tomazin válasza MaciG (#2326) üzenetére


tomazin
veterán

az, hogy nyomsz egy evole-ot, ami 500xp, aktív tojás mellett meg 1000.
a galambok semmire nem jók kb, csak erre.

(#2328) Oppenheimer válasza MaciG (#2326) üzenetére


Oppenheimer
veterán

az a biznisz hogy nem leszel tele szemét használhatatlan madarakkal, hanem lesz hely más Pokémonoknak is. és kapsz értük 1 candyt, így minden 12. transfer +1000 XP.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2329) petyus_ válasza MaciG (#2326) üzenetére


petyus_
senior tag

Az egész attól függ, mit akarsz kezdeni a pidgey-kkel. Nekem egy darab Pidgeottom, vagy Pidgeotom sincs, csak a lucky egges evolve-ra használom őket. Nem költök el 50 candyt, hogy legyen egy Pidgeotom, mert úgyis van annál erősebb pokémonom, sokkal többet ér ha XPre tudom váltani őket. Én általában 60-70 pidgeyre való candyt gyűjtök össze, így kapok 60-70K XP-t az evolve-olás után, aztán a pidgeottokat is transferolom, annyival is kevesebb pidgeyt kell összeszednem a következő lucky egges evolve-ig.

(#2330) meoindil válasza MaciG (#2326) üzenetére


meoindil
aktív tag

Transferért csak 1 candy-t kapsz. De annyival is több lesz, és a felesleges pokémonok sem foglalják a helyet (maximum 250 lehet egyszerre nálad). Pidgey-t meg fogsz még eleget, ne aggódj. :)

(#2331) szekra válasza Oppenheimer (#2328) üzenetére


szekra
őstag

Csak lucky egg-el.

(#2332) MaciG


MaciG
addikt

Köszi! Tehát a candy-ket váltom lényegében xp-re. Így már rétem :)

Az között van-e összefüggés, hogy ha magasabb szinten vagyok akkor erősebb pokomonokat lehet találni? Vagy ez szinttől független, teljesen random?

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#2333) meoindil válasza petyus_ (#2329) üzenetére


meoindil
aktív tag

Na, én is ezt terveztem. Összejött sok evolválható pokémon és elég candy. Lucky egg indít - naná, hogy pár perc után hibaüzenet, hogy ismeretlen hiba miatt nem megy az Evolve. Aztán Sign out és azóta belépni sem enged! :((
Hogy a Pikachu rázza meg őket, de jó alaposan!

(#2334) Oppenheimer válasza szekra (#2331) üzenetére


Oppenheimer
veterán

senki se kezd el pidgeyket evolveolgatni lucky egg nélkül :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2335) szekra válasza Oppenheimer (#2334) üzenetére


szekra
őstag

Hát aki kezdő az simán lehet. Ezért kell odaírni. ;)

(#2336) meoindil válasza meoindil (#2333) üzenetére


meoindil
aktív tag

Járt már valaki így? Van esély, hogy következő belépésnél folytatódik a Lucky egg hatása?

(#2337) SLYM válasza Oppenheimer (#2334) üzenetére


SLYM
veterán

én bármire képes vagyok XD

[ Szerkesztve ]

(#2338) marositech


marositech
senior tag

És megint szar a PTC...napi szinten 3-4 órás kimaradások lesznek? :((( :((( :(((

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2339) tomazin válasza meoindil (#2336) üzenetére


tomazin
veterán

Járt, bár szerencsémre nem én, de sajnos ilyenkor IJ :(

(#2340) Sirandrish válasza KriszXxX18 (#2311) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért? A Gym annyi EXP-t ad?
Azért érdekel mert engem a játék gyűjtögetős része érdekel, és a gym marhára hidegen hagy.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2341) meoindil


meoindil
aktív tag

PokéStop térkép létezik?

(#2342) selembeli


selembeli
csendes tag

Na most megint nem lehet belépni? Loading képernyőn megáll a tudomány..

(#2343) Ron Swanson válasza selembeli (#2342) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

3 órája off a ptc login

[ Szerkesztve ]

(#2344) MaciG


MaciG
addikt

Mi ez "PTC account" ? Valami külön fiók ami segítség lehet a játékban ?

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#2345) tomazin válasza meoindil (#2341) üzenetére


tomazin
veterán

A program is tudja mutatni őket, a pokemap.hu (ami a progira épül) is mutatja.

(#2346) Tomi0703 válasza KriszXxX18 (#2311) üzenetére


Tomi0703
őstag

A saját színed gymjeit nem tudod elfoglalni.

Ez amúgy hogy van?
Ma támadtam egy sárga gymet (én is az vagyok). Level 3-mas volt a gym, és 3szor győznöm kellett, hogy én álljak a legtetején... Ez így normális? Hogy saját színű gym ahány szintes annyiszor kell kiütni unnan az embereket és utána szállhatsz be?
Vagy mivel 3man voltak ugye benne, fel kellett vinnem 4-esre a szintjét és így tudtam csak belépni én is?

Szpesöl attack, hogy működik? Betöltött a csík, hiába nyomtam rá, nem csinált semmit. Mennyit kell várni mire beadja?

[ Szerkesztve ]

(#2347) marositech válasza MaciG (#2344) üzenetére


marositech
senior tag

2 féleképpen lehet játszani. Bejelentkezéskor:
- Pokemon Trainer Club acc.
- Google acc.

Az előbbi idióta módon nem működik, pedig a kiadó saját terméke, míg az utóbbi teljesen működik, mivel a Google külön szervere.

Tomi0703: A saját színű gym-ed úgy tudod fejleszteni, hogy a sajátoddal nekiállsz megcsápolni a saját színű pokékat, ekkor kapod a prestige pontot. Vagy egy noob ellenséges színű pokemonja elhasal.

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2348) szekra válasza MaciG (#2344) üzenetére


szekra
őstag

Pokemon Trainer Club account. Nem segítség, de ezzel is be lehet lépni google fiók helyett.

(#2349) MaciG válasza marositech (#2347) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi! Akkor ezért volt fura, hogy írjátok nem jó én meg bent vagyok :D (google accal játszom)

BANZAII

(#2350) tomazin válasza Tomi0703 (#2346) üzenetére


tomazin
veterán

Szpesöl attack, hogy működik? Betöltött a csík, hiába nyomtam rá, nem csinált semmit. Mennyit kell várni mire beadja?
"lenyomva" tartod az ellenen az ujjad

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.