Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) whitezo88 válasza greenmaur (#2098) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Airplane mód be, játék indít, mikor kiírja hogy nincs kapcsolat Airplane ki és bedob.

(#2102) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Érdekes ez a wifi/mobilnet probléma, nálam pont fordítva szokott lenni néha, wifivel nem enged be otthon, aztán ha mobilnetre váltok, simán megy.

Más. Nálatok is van olyan bug, hogy elfogom a pokémont, a labda lepottyan, rázoomool, majd ott megáll, és kifagy a játék? Ritkán szokott jelentkezni, de ma pl. egymás után kétszer is előjött, elég idegesítő.

toturi: kösz a tippet, majd kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#2103) Kvelstadt válasza Ereshkigal (#2102) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Így buktam egy hitmonlee-t mikor kezdtem a játékot. Azóta se jött mégegy ráadásul egyik kedvenc harci pokém...
De elvileg ezt is úgy kell hogy hagxod egy kicsit tölteni a játékot (bal felső sarokba had pörögjön a kis jel) aztán az airplane mód trükk és megvan. Decezt a trükköt akkor én még nem imertem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2104) greenmaur válasza whitezo88 (#2101) üzenetére


greenmaur
tag

Nem megy igy sem. A mobil adat kikapcs majd bekapcsot már próbáltam de az sem hozott eredményt.

(#2100) bepe79: természetesen minden rendben van a telefonommal. Erős magentas csomagom van, mobilnet be van kapcsolva. Telefon szokott újraindítva lenni. Még dalvik cache, cache wipeot is csináltam. Eredeti xiaomi global romom van fenn, még az sem lehet probléma hogy mokolva lenne.
De eddig bármit próbáltam nem akarja az igazságot. Az Ingress bezzeg megy vele...

[ Szerkesztve ]

(#2105) spanglee001 válasza greenmaur (#2104) üzenetére


spanglee001
addikt

mondom én nem szeret minden telót :DDD nálunk is volt valami gebasz telócsere megoldotta :K
vidéken öcsémnél van gebasz a csajánál minden okés ugyanaz a tarifacsomag nettel, és öcsém telója jobb és mégse akarja az igazságot :(

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2106) greenmaur válasza spanglee001 (#2105) üzenetére


greenmaur
tag

Már kb. minden emberileg megoldhatót megpróbáltam. Nem maradt más mint a romolás... De úgyis most jött ki a MIUI 8 global béta, szóval teszek vele egy próbát. Vagy egy kis CM.

[ Szerkesztve ]

(#2107) TheProb


TheProb
veterán

Ugye ha evolve előtt nincs maxra húzva a CP, akkor az evolve utáni fázisban azt még "lehet pótolni"? Tehát nem lesz alacsonyabb a fejlesztett verzió CP cap-je.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2108) Kvelstadt válasza TheProb (#2107) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem ástam még ebbe bele magam de józan paraszi ésszel az lenne szerintem a legjobb ha minden szinten maxra húzom és csak aztán evolve.
Még csak fogdosok és nem megyek gym-ekre. Van 20k dust-om és majd kimaxolok párat smi tetszik lv30 után.
Tudom messze vsn az még de én kurvajól elvagyok a fogdosással és a pidgey se gáz mert az is ad dust-ot meg ott a normal és flying type medal ami még nincs kész.
Nem akarok rohanni a játékkal.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2109) TheProb válasza Kvelstadt (#2108) üzenetére


TheProb
veterán

Én is messze vagyok még a nagy csatázástól, csak jó lenne tudni ezt. Azért már most másabbul bánnék a pokémonokkal.

Anno ebben volt ez, hogy ha nem úgy evolve-oltál, hogy minden kártya maxra volt húzva akkor a legmagasabb szintű lap gyengébb lett. Persze a kettő más stílus, de a lényeg ugyan az.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2110) wocsok17 válasza greenmaur (#2104) üzenetére


wocsok17
tag

Nekem az eu rommal megy, mást nem próbáltam.

(#2111) greenmaur válasza wocsok17 (#2110) üzenetére


greenmaur
tag

Xiaomi eu 7.1.3.0 gondolom. Komolyan nem értem ezt...

[ Szerkesztve ]

(#2113) bepe79 válasza greenmaur (#2104) üzenetére


bepe79
addikt

Mentés és egy factory reset próba?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2114) whitezo88


whitezo88
nagyúr

X., Újhegy, lakótelep [link] :U

(később megjelent mellé a Rattata-Weedle-Pidgey hármas is)

(#2115) greenmaur válasza bepe79 (#2113) üzenetére


greenmaur
tag

Igen, este megpróbálkozom azzal aztán meglátjuk.

(#2116) bepe79 válasza whitezo88 (#2114) üzenetére


bepe79
addikt

Azokat az állatokat adja, amikből IRL is a legtöbb van a környéken.. :DDD
Újhegy sétányon laksz valahol?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2117) whitezo88 válasza bepe79 (#2116) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Igen a közelében. Nézem a környéket amúgy Visionnal, Óhegy park közepén van egy Hitmonlee, Szent László templomnál pedig egy Scyther, de 5 és 10 perc után eltűnnek, nem tudok odamenni ennyi idő alatt :(

[ Szerkesztve ]

(#2119) wocsok17 válasza greenmaur (#2111) üzenetére


wocsok17
tag

miui 8 6.6.30 fejlesztői
még azóta nem frissítettem

(#2120) greenmaur válasza wocsok17 (#2119) üzenetére


greenmaur
tag

Akkor este mindenképp váltok mijáu 8 global bétára aztán hátha az megoldja

[ Szerkesztve ]

(#2125) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Ilyet én is tudok, épp New Yorkban sétálgatok a PC-s megoldással, kíváncsiságból, egy teljesen új nicket rövid idő alatt fel lehet húzni 10-re. Inkább arra legyen büszke az ember, amit saját maga, valódi sétával, utazással ér el. ;)

Viszont nálam a csalás nem játszik, pusztán a kíváncsiság hajt, rendes nickel a bann miatt, meg amúgy se be sem lépek. Nagyon lehangoló amúgy, mennyire más egy ilyen helyen a kínálat, így inkább ki se próbálja, akit ez nagyon bántana. :U

De azért így is kimentem keltetni a kis tojásaimat a rendes nevemen, és vadászni hozzá, ahogy minden nap, csalás nélkül is meglesz mindenki idővel. ;) Jó sok idővel, de meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#2126) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Reggel még egy Kék Gyarados védte a közeli Gymet, most egy Sárga 200-as Raticate (10-es a játékos) :F a Gya szintjét nem tudom mert kifagyás miatt nem néztem meg, bár most simán bele tudtam nézni Crash nélkül. (ez mutatja a remek programozást, hogy randomba fagy a program). Ilyen különbségekkel is lehet gymet bevenni? Bár lehet nem azzal vette be, de akkor miért nem azt hagyta bent?

Ráadásul elfogytak a labdáim is, mert a 42es Kakuna kimászott vagy 6ból a végén. Majd kempelni kell egy Stopot, csak a közelben alig van, az is szétszórva.

[ Szerkesztve ]

(#2127) Madwe válasza whitezo88 (#2126) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet az a verőlegénye :D amúgy gymet elég pár percre megszerezni, h megkapd érte a goldot, ami időlimites amúgy.

(#2128) Xaels válasza whitezo88 (#2126) üzenetére


Xaels
félisten

Amikor támadsz, akkor azt a szerencsétlen Pokémont 6 másikkal ütlegelheted és ha a típusbeli hátrányban van akkor még szrencsésebb.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2129) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Nekem egyébként nagyon tetszik, hogy bármilyen szintű pokét le lehet verni. Igen is legyen másnak is esélye bekerülni oda. Épp ezért, nem is zavar, ha levernek valahonnan, megvan a gold, és megyek is. :DDD

Jó volt, mikor egyik éjjel levertem kettőt, majd pár perc múlva újra ugyanaz figyelt a toronyban. :DDD De akkor nekem már mindegy volt. Biztos nem tudta feldolgozni, hogy ilyen is van, hogy őt leverik onnan, gyorsan visszavert. De ennek se sok értelmét látom, úgysem húzza senki max pár óránál tovább ezeken a helyeken.

[ Szerkesztve ]

(#2130) gxcman


gxcman
tag

Üdv!

Tegnap este kezdtem, és lenne 1-2 kérdésem.

Ha jól gondolom szerencsés helyen lakom kb10-15m-re van hozzám a legközelebbi pokéstop, ezért rendszeresen látogatom is , de már 353db poké lasztim van, és írja teli a zsákom tojásból is fullon vagy9/9
Lv 5-s szintem, ma keltettem 2.0km Pikachut:) igaz csak Cp37-s.

A felsleges poké lasztikat tudom transferelni mint a pokémonokat?

(#2131) jansky1 válasza greenmaur (#2094) üzenetére


jansky1
senior tag

Ugyanez nálam is. Telekomos mobilnet.

(#2132) Kvelstadt válasza gxcman (#2130) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Olyan nincs hogy felesleges laszti.
Olyan van hofy kifogytam és mennem kell stopokat pörgetni hogy szereztek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2133) sz_abika válasza gxcman (#2130) üzenetére


sz_abika
addikt

Majd elfogynak azok is, bár az item oldalon a kukára klikkelve tudod kukázni is.

PSN: xszabikax

(#2134) gxcman válasza sz_abika (#2133) üzenetére


gxcman
tag

ok ok pont olvastam 350db a max ...és a szobámból ki sem kell lépni, mert onnan rálát a pokéstopra:)
remélem ha kikukázom, akkor újra kapok 50XP-t

(#2135) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Gym harcnál van valami trükk a dodgeoláshoz? Pl ti honnan tudjátok, hogy mikor kell dodgeolni? nem poén, hogy a 2000+-os lényeim behalnak 800-1000 cp-s pokéktól. Elfogy az összes potim meg reviveom :(

[ Szerkesztve ]

(#2136) ¤Envy¤ válasza gxcman (#2134) üzenetére


¤Envy¤
tag

Most még sok van, 15. szint után soha nincs elég labda :(

(#2137) Nova96 válasza ¤Envy¤ (#2136) üzenetére


Nova96
őstag

En most 12esen is ezt erzem naponta jarok 10pokestopot 2x kb. Es van 20-30 mire haza indulok. Szerencsére a great ball egyenlore segit.

(#2138) petyus_ válasza Ron Swanson (#2135) üzenetére


petyus_
senior tag

Mielőtt jönne a special attack, mindig kiírja, akkor szoktam elhúzni, kb 50%ban sikerül. Sima támadást nem lehet kivédeni. Ha a 2000CP-s lényedet legyőzi egy 1000es, akkor rosszul választasz, nézd meg, hogy adott típus ellen milyen típussal érdemes menni.

gxcman attól, hogy tele a táskád, még megkapod az 50XP-t a stopból. Egyébként amíg nem nagyon harcolsz, addig érdemes a Reviveot, meg a potiont kiszórni, vagy mondjuk hagyjál mindegyikből 20-30at, pokélabda fontosabb sztem.

(#2139) Madwe válasza gxcman (#2134) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én lasztit sose dobok ki, ellenben review meg kicsi potiont 50esével szoktam kukázni :D

(#2140) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Revive-ot mikor lehet használni? Nemszoktam sokat gymezni, de ha vesztek is csak potionnal kell visszahealelnem a pokemat. :F

(#2141) Karma válasza CraBByzzz (#2140) üzenetére


Karma
félisten

Ha más csapat gymjét támadod és kiütődik a pokémonod, akkor kell revive. "Barátságos mérkőzésnél" és ha kiütnek egy gymből, csak 1-re csökken a HP.

“All nothings are not equal.”

(#2142) Gotland


Gotland
csendes tag

A Grimer és Mulk páros mennyire ritka játékban? Sokat láttatok már?
Ha valaki nem tudná melyik is ez a pokémon:
[link]

Fogtam egy 500 körüli Grimert, csak nem tudom eldönteni fejlesszem-e.

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#2143) gxcman válasza Madwe (#2139) üzenetére


gxcman
tag

Azért (volt) sok lasztim mivel Lv5 szintig, 5 percenként lehet ( stopperrel mértem) látogatni a Pokéstoppot, és átlag 3db lasztit mindig adott.

(#2144) greenmaur válasza Ron Swanson (#2135) üzenetére


greenmaur
tag

Van trükk. Lényegében minden támadásnak van egy dmg windowja. A sebzès abban az időszakban tortenik meg ténylegesen. A dodge alaphangon (ha jól emlékszem) 500 ms window-al bír, szóval értelemszerűen ha az ellenfél alap támadása 200 ms windownal történik meg akkor a dodgeot ugy kell időzíteni, hogy az 500 ms window teljesen lefedje a támadás 200 ms window-ját.

Nem vagyok benne, hogy sikerült érthetően leirnom de redditten találsz sok infót róla.

[ Szerkesztve ]

(#2145) Ron Swanson válasza greenmaur (#2144) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Köszi, utánanézek :R

Még egy kérdés: ha valaki legyőz engem a gymben és átveszi az irányítást, azt látni fogom a Journal-ban?

(#2146) spanglee001 válasza Ron Swanson (#2145) üzenetére


spanglee001
addikt

hát ha jurnal nál nem is (nemtudom), de az itemeknél rámész a potionra és revive re akkor látod, hogy kivan e ütve.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2147) greenmaur válasza Ron Swanson (#2145) üzenetére


greenmaur
tag

Hát hogy journalban látod-e azt nem tudom, de a gymet védő pokemonod ki lesz ütve szoval onnan tudni fogod, mert fel kell gyógyítani. :D

A dmg windowhoz meg este ha hazaértem tudok adni linket vagy redditen a TheSilphRoad szekcióban te is megtalálod. És azt hiszem még jol is írtam le a nevüket.

[ Szerkesztve ]

(#2148) MdewC válasza Gotland (#2142) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem 1x-szer dobta le, 1 db-on van, szóval sztem ez szép fogás. A helyedben gyűjtenék amennyit lehet, és ha végkép evolve-olni szeretnéd, akkor a legerősebb... De ezt tudod.

Szvsz elég ritka jószág. :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2149) greenmaur válasza Gotland (#2142) üzenetére


greenmaur
tag

Én ma láttam egy chartot a legjobb gym védő pokemonokrol és Muk a top kategóriában volt ha jol emlékszem. :)

(#2150) bbubby00


bbubby00
őstag

Sziasztok.
Ma bekapcsoltam a gamet, ment is par oraig, egyszer csak nem porgette ki a helyeket, majd ha elkaptam egy pokemont kiugrott es eltunt a kodben. Soft bant kaphattam, mert mint kiderult, a ceges mobilt otthonhagytam, tesom belepett rajta, mig ugyan azzal az accal en 3000km-el arrebb jatszottam.
Orokos kitiltast vagy csak par oranyi ejnye bejnyet kaphattam?! Sosem voltam meg buntetve semmiert, nem fakegps-eztem.
Annyi volt a problem h egyszerre 2eszkozrol voltam bejelentkezve jo nagy tavolsagra...

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.