Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) whitezo88 válasza MaciG (#2699) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Igen, akinek ez örömöt okoz így, annak elég unalmas életük lehet :( Kigyűjtik 1 hét alatt az összeset, kicsit gyűjtenek cuccot Gym foglalással és utána? Ez még nem is olyan csalás, hogy rendes VS multiban mást közvetlenül elverni, itt majdnem csak magad ellen játszol, Gymben is PvE van. Még Doom2 is jobb volt IDDQD-val, max nehézségen, mert levezetted a feszültséget. De itt...

De hiába nő az e-penis ahogy írod, ki látja? Számít?

(#2702) Sirandrish válasza KriszXxX18 (#2696) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem azzal nem lesz gond..1-2 napot adok és kitalálnak valami mást, de lesz hozzá help :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2703) SLYM


SLYM
veterán

biciklit ajánlom mindenkinek. a nagy melegben is kényelmesen lehet közlekedni, van rajt nekem egy kis "csomagtartó" az elején, az pont jó a telefonnak. tojást keltetni, labdákat farmolni, gym-eket támadni tökéletes, persze nem álltam meg minden patkánynak és galambnak, de egy új pokamonnak igen, amit aztán 10 labda elszórása után sem sikerült elkapnom :D. nincs valami tipp a labdák csavart dobására? meg mennyivel nő meg az esély a catch-re, hogy ha megtekerem? nincs valami táblázat ezekre?

[ Szerkesztve ]

(#2704) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha az IV calculator azt írja, hogy 51% to 88%, valahogy ki lehet deríteni, hogy melyik is ez?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2705) ¤Envy¤ válasza SLYM (#2703) üzenetére


¤Envy¤
tag

Én eddig is bicikliztem, kivéve Pesten, ott nem. A játék előtt is mentem csak úgy, így értelme is lett, kelnek a tojik lassan. De nekem biciklis telefontokom van, nagyon nagy segítség. Sokszor menet közben fogok el valamit, vagy pörgetek, de ilyet csak éjjel érdemes, mikor nincs forgalom, amúgy meg inkább szálljatok le szépen, mert balesetveszélyes.

[ Szerkesztve ]

(#2706) #33253120 válasza ¤Envy¤ (#2705) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1
Illetve Bt headset ajánlott, hogy ne kelljen mindig a kijelzőt bámulni.
Elég akkor odanézni, ha hallod azt a hangot ami neked kell... :)

(#2707) Balika23hun válasza #33253120 (#2706) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én is hasonlóan mászkálok, telefon az övtáskában füles a fülemben aztán ha elő bukkan vmi meg előkapom a telót és dobálom a lapdát.

Ami a radart illeti:
Eddig se volt semmi kedvem lábnyomokat követni csak megyek egy meghatározott útvonalon ahol poke stopokat érintek és közbe elkapom amit tudok. Teljesen élvezhetetlenné tenné számomra a kellemes sétát ha közbe folyton a lábnyomokat nézegetném és össze-vissza sétálgatnék.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#2708) ¤Envy¤ válasza Balika23hun (#2707) üzenetére


¤Envy¤
tag

Jó volt az... első macskát úgy fogtam, feltűnt 2 tappanccsal, majd mikor 1 lett, végül 2, rájöttem rossz irány, másik irányban meg ott volt pár méterre. Ilyen kicsin is múlik sokszor egy jó fogás...

(#2709) greenmaur válasza TazLeacher (#2704) üzenetére


greenmaur
tag

Ha power upolod akkor szűkíti az intervallumot. Amit jelenleg látsz az egy min. max érték.

(#2710) szekra válasza SLYM (#2667) üzenetére


szekra
őstag

A gym? Nekem meg sosem fagyott ki. :D

(#2711) whitezo88 válasza szekra (#2710) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Telótól függhet. De ahogy látom nem azért van mert 4S-em van hanem eleve fos. Én azt vettem észre hogy ha saját csapatos Gymbe nézek be, nem crashel, ha másba, crashel... Ebben mi a logika?

(#2712) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Végre megvan még egy kedvenc!
Zöld karikás volt de adtam neki gyümit is meg great ball-t is nehogy nekem kszabaduljon mint a 24es pidgey-k.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2713) whitezo88 válasza Kvelstadt (#2712) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez 2 napja nekem is meglett, de csak valami 34es...

(#2714) Domaaaa


Domaaaa
tag

Mióta meglett a 20as szint és elérhetővé vált az ultra ball, egyet se kaptam még pokéstopokból, ilyen ritka vagy vmi bug van?

(#2715) TazLeacher válasza Domaaaa (#2714) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem jön. Nem túl sok...most lvl21 vagyok, azt hiszem 2 db Ultra Ball-t használtam el, így van most 69.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2716) #33253120 válasza whitezo88 (#2711) üzenetére


#33253120
törölt tag

Lehet azért amit írtál visszább.
Azaz, hogy nem a te készüléked a minimális rendszerkövetelmény, hanem egy újabb. Viszont mivel IOS verzió alapján fut a dolog ezért a te készülékedre is telepíthető, de a felhasználói élmény elmarad a minimálisnak megadott készülékhez képest. Ezzel szembesülsz most.
Azaz lehet azért "eleve fos" pár dolog mert unsupported vason tolod a játékot, és ha hasonló lenne a szabályozás mint a google playben van lehet le sem tudod tölteni a játékot.

Tudom nem esik jól ilyet hallani egy régen baromi drága telefonnál, de sajnos ez van. Az én 2 éves S5 Minimre (Szerk.: kb 150e körül volt anno) pl fel sem lehet telepíteni, annak ellenére, hogy ilyen tudású telefonja jelenleg a Samsungnak csak az S6-S7 sorozat. (Rohadtul amiatt kellett megvennem az S7-et, mert nem volt alternatíva. Gyengébbet meg nem akartam)

[ Szerkesztve ]

(#2717) SLYM válasza #33253120 (#2716) üzenetére


SLYM
veterán

ismerősi körben van S7 edge, S6 edge és az új ihone is, azok közül akik játszanak, mindegyiken van valami bug. de a legkevesebb bug az iphone-okon van, az iphone 5c-s srácnak eddig alig volt valami gondja a game-el

egyébként az előbb kikelt egy tojásból egy 695-ös Ponyta. ez most a legerősebb pokémonom :)

[ Szerkesztve ]

(#2718) #33253120 válasza SLYM (#2717) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem eddig max a Schrödinger labdája jutott, de a tegnap esti frissítés óta az sem jött elő.

(#2719) whitezo88 válasza #33253120 (#2716) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ezek inkább azt jelentik hogy lehetne optimalizálni. Látható is a "memory fix" changelogból is. Szerencsére a programozás egy olyan dolog, hogy csak akarni kéne, nem határokat húzni. Valamennyit értek a programozáshoz, tanultam is. Mivel rohamosan fogy a játékosállomány, előbb utóbb kénytelenek lesznek, és nem a Unity-re fogni. Sokkal mélyebb bonyolultságú, jobb grafikával rendelkező 3D játékok miért futnak atomstabilan? Pl említettem korábban hogy csak Airplane móddal volt hajlandó belépni (míg másoknak mindig ment rendesen), pár napja már simán belép. Milyen érdekes.

Tehát ez csak olcsó fejlesztői kifogás, ahogy az hogy ennyi Droidos telóra nem lehet leszedni pedig futna. Ahogy fut is ha manuálisan rakod rá :U

BTW iOS-ra is lehet korlátot megadni, ahogy épp tegnap szembesültem vele: megjelent a Microsoft Pix. Ott van a Storeban, de nem engedi leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#2720) #33253120 válasza whitezo88 (#2719) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha te tanultad, akkor neked kell megválaszolni ezt.
Én a hello World-nél csak a C64 Basicjében jutottam tovább, de ott sem sokkal.
Lövésem sincs, hogy mi az oka, és hogyan lehetne optimalizálni, de te jelenleg is nem támogatott készülékkel használod az alkalmazást. És innentől kezdve tényleg tökmindegy, hogy 1 bitet kell átírni, vagy 10000 programsort, ha nálad nem megy sajnos mehetsz a sóhivatalba. (Vagy jelentkezz hozzájuk fejlesztőnek. ;] )

(#2721) Gotland


Gotland
csendes tag

Sziasztok.

Na elértem a level 17-t, már van néhány durvább verőemberem is, viszont egy új problémába ütköztem, próbáltam visszaolvasni itt a fórumon, hogy előjött-e, de nem találtam.
Szóval:
Elfoglaltam egy Gym-t, és egy 1100-as pidgeot-t be is helyezett automata a rendszer, ahogy legyőztem a benne lévő pokémonokat. Ezek után level háromig (level egyről) felfejlesztettem a gym-et, viszont nem engedte, hogy a pidgeot-m mellé még egy pokémont berakjak. Ez miért van? Egymás után csak egy pokémont lehet elhelyezni a Gym-ben? (Úgy terveztem, hogy level ötig erősítek, és telepakolom a legjobb pokémonjaimmal. :DD )

[ Szerkesztve ]

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#2722) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

(#2721) Gotland: Egy ember egy gym-be csak egy pokemont tehet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2723) norborg_


norborg_
csendes tag

97%-os (1030 cp) pinsir-t mennyire éri meg power uppolni? lvl 21 vagyok

(#2724) Gotland válasza menyhartlevi (#2722) üzenetére


Gotland
csendes tag

Pont tegnap láttam olyat, hogy egy gymben öt pokémon volt, amiből kettő ugyanazé a játékosé volt.. :F

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#2725) #33253120 válasza Gotland (#2724) üzenetére


#33253120
törölt tag

Saccra ugyanazzal a névvel csinált PTC, és Google accot is... Azért tudott berakni kettőt, mert bár kifelé ugyanazt látod, valójában két külön account....

(#2726) TazLeacher válasza Gotland (#2724) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azt benézted.

T_chris: jogos.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2727) Gotland válasza #33253120 (#2725) üzenetére


Gotland
csendes tag

Ez lehetséges. Köszi szépen. Akkor remélem jár arra egy mystic-es játékos és pakol mellé. :D

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#2728) #33253120


#33253120
törölt tag

Szürke vizekre tévedek most, ha zavar valakit jelezze, akkor ha tudom törlöm, ha kifutottam az időből töröltetem.
Van egy google accom az a fő, annak szentelem minden figyelmemet.
Viszont a világvégén lakom, ezért csináltam egy PTC accot is, amit megbotoltam. Gyakorlatilag semmire sem használom, csak beraktam a gymembe onnan egy kb 620-as valamit segítségnek.
no meg a másik koncepció, hogy végig próbálom ezen az összes botot amit találok.
Nem foglalok gymet, Annyira azért etikus vagyok.
De kíváncsi is.
Pár botot kipróbálva eljutottam a mygobot.org-hoz is. 166 perc free trial, jó szolgáltatáskínálat, viszont már legalább fél órája lejárt a trial idő, a bot meg még gyűjt... :D
Valahogy nincs kedvem kikapcsolni.... :

(#2729) noorbertt válasza #33253120 (#2728) üzenetére


noorbertt
őstag

Lol =)
:D
Nem mondok semmit.
Amúgy gondolom x időnként pingeli a szerver kinek járt le a free és utána kidob.
Muszáj : nem tudom mi a durvább, fizetni játékon belül a semmiért vagy fizetni egy szolgáltatást ami a semmit adja

[ Szerkesztve ]

(#2730) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Niantic logika [link]

Ez pedig a PokeVision egyik fejlesztőjének gondolata [link]

(#2731) #33253120 válasza noorbertt (#2729) üzenetére


#33253120
törölt tag

Items: 481/350 :D

(#2732) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Fagyizásból hazafelé egy Voltorb várt rám a ház előtt a fűben, néztem is, mi ez a labda. Egyébként nem láttam még itt pokémont.
Ritkaság szerinti besorolás, nem tudom, mennyire helytálló: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2733) SLYM válasza whitezo88 (#2730) üzenetére


SLYM
veterán

bármennyire is a saját véleményem is hasonló a céggel kapcsolatban, azért azt látni kell, hogy valamit nagyon tudnak. ekkora bázist ennyi idő alatt soha senki nem épített. kb a blizzard jut erről eszembe, hogy mindegy milyen bugosak a játékaik, hogy ha 20x annyit játszok a cég játékaival, mint bármi mással, egyszerűen annyira jók. ráadásul óriásit kaszálnak bármivel, amibe belekezdenek. lehet, hogy egy komolyabban megírt játék annyival többe kerül, hogy nem éri meg. fene tudja. meg lehet, hogy nagyon drága több szervert bérelni. lehet, hogy a botok kiszűrése is drága mulatság, vagy hogy ez a tracker kinyírás is igazából javít a játékon. a fene tudja, én minden hibájával együtt is eléggé élvezem a játékot, ha felidegesít, akkor az nem tart sokáig

[ Szerkesztve ]

(#2734) DJGABI válasza #33253120 (#2728) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] én a pokebuddy-t futtattam délelőtt kíváncsiságból, másod accounton. és durva, nagyvárosban (hamburgba tett) ~fél óra alatt felhúzott arra a szintre ahova önerőből egy hónap alatt jutottam...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2735) Madwe válasza SLYM (#2733) üzenetére


Madwe
nagyúr

semmit nem tudnak, csak megvették a licenszet és kiadták a világon az első nintendos pokemonos játékot telefonokra, ami eddig soha nem létezhetett nintendo szűkös policyje miatt, pedig kereslet mindig is lett volna rá.

(#2736) Sirandrish válasza DJGABI (#2734) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ezekkel tudtok is csinálni valamit? Vagy csak nézitek egy listában hogy miket szed össze?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2737) #75376384 válasza SLYM (#2733) üzenetére


#75376384
törölt tag

ez a bázis sehol se lenne, ha nem pokemonokra kellene vadászni. én is csak azért játszom még, mert gyerekkorom egyik meghatározó meséje volt. ha ismeretlen színes kis szörnyek lennének benne, kb le se sz*rnám. bár már egy picit így is unom, hogy gymekben szemmel láthatóan egyre több a csaló és a galambpikacsu vadászat se szórakoztató, amikor még bemálnázva is képes kiugrani 8 labdából.
az egyetlen ami miatt játszom, hogy sokat kell utaznom, így simán tud menni a program és lassabban válik unalmassá, mert nem annyira szembetűnő (bár kétségkívül bosszantó) pl a lábnyomok bugos működése.

[ Szerkesztve ]

(#2738) DJGABI válasza Sirandrish (#2736) üzenetére


DJGABI
addikt

tekintve hogy milyen inkompetens banda és max egy fél órás softban járna érte. szerintem ha belépnék vele simán tudnám használni. de nem kenyerem az ilyesmi

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2739) Sirandrish válasza DJGABI (#2738) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk hja, az sanszos..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2740) whitezo88 válasza SLYM (#2733) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A Blizz legalább tudja mi az a PR és a játékosállomány meghallgatása, akikből a pénzük van. Játszol HS-t így te pl pont tudod, hogy maga a Lead Designer is aktív twitterező, redditező, és Insight videókat is csinál. Így kéne működnie egy sikeres játék készítőinek.

szerk: minor text fixes :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2741) selembeli válasza DJGABI (#2738) üzenetére


selembeli
csendes tag

Akkor jár érte ban (pár órára), ha példának okáért elindítod a botot pesten, 1 óra múlva megint elindítod newyorkban. Ilyen esetben nyilván letilt, de ha csak 1 városban játszol vele, akkor a kutyának sem tűnik fel, hogy csalsz.

(#2742) whitezo88


whitezo88
nagyúr

a mai nap egy mém aranybánya: Egg update! :DDD

(#2743) #33253120 válasza Sirandrish (#2736) üzenetére


#33253120
törölt tag

Etikai okokból botos accal nem támadok gymet.
Ez a része kilőve. Inkább csak olyan főpróba arra,hogy mi lesz akkor ha elérek arra a szintre ahol a bot jár.

(#2744) #33253120 válasza selembeli (#2741) üzenetére


#33253120
törölt tag

A játék accounttal jelenleg simán lehet ugrálni Városliget-Debrecen viszonylatban... Lehet később lesz meg a böjtje, de most engedi....
Szerencsére nem azt kockáztatom amiért megsétáltam.

(#2746) #75376384 válasza whitezo88 (#2742) üzenetére


#75376384
törölt tag

az első komment egy igazi gyöngyszem. :D

"Next update they will bring back the footprints!"

(#2745) cr33p: és szerinted érdekel bárkit itt is, hogy szerinted ez egy "szar"? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.