Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Gondoltam kipróbálom a játékot.

Nos a problémám az, hogy hiába mutatja helyesen, hogy hol vagyok, mégis folyamatosan azt a hibaüzenetet látom fent, hogy nem tudja meghatározni a helyzetem. Így nem megyek vele semmire. :\

Ma többször próbáltam, mindig ez volt.

Más alkalmazások is tudják használni a hely hozzáférés, és a Pokemon Go is szerepel a listán.

Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1302) tomrRRR válasza Armahun (#1300) üzenetére


tomrRRR
senior tag

,,Gazdagabb" lettél valamivel?

Működik most már!

RootRulez: Milyen készüléked van, ha IOS alapú (iphone) akkor a beállításokba legalul megkeresed a Pokemon Go-t s engedélyezed a helymeghatározást GPS-t, valamint a Kamerát hogy használjon mindent.
Ha androidod van ugyanezt el kell játszani a beállításokba keresd meg a Pokemon go alkalmazást és engedélyezz mindent.

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#1303) Armahun válasza tomrRRR (#1302) üzenetére


Armahun
addikt

:F

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1304) tomrRRR válasza Armahun (#1303) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Tudtad használni... ?

The easy day was yesterday!

(#1305) Armahun válasza tomrRRR (#1304) üzenetére


Armahun
addikt

Nem próbáltam.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1306) RootRulez válasza tomrRRR (#1302) üzenetére


RootRulez
félisten

Honor 6 - Android. Engedélyezve van a hely hozzáférés a játéknak.

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1307) Rula válasza RootRulez (#1306) üzenetére


Rula
tag

Pontosan mit ír fent ki?
Fejlesztői lehetőségekben valami olyasmi, hogy hamis helyadatok nincs bekapcsolva?

(#1309) Draken


Draken
őstag

Hogy/hol tudok pokemont eladni/cserelni barmire? Van erre egyaltalan lehetoseg?

(#1310) TheProb válasza Draken (#1309) üzenetére


TheProb
veterán

Jelenleg csak professzornak tudod küldeni őket candy-ért és stardust-ért. Playerek között még nincs trade.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1311) aizen92


aizen92
addikt

Egy rohadt evolve és powerup hogy a f...ba failelhet el? Komolyan nem értem néha ezt a játékot.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1312) Trentaro válasza Draken (#1309) üzenetére


Trentaro
tag

Ha van több azonos pokemonod, csak a legerősebbet tartsd meg, a többit transfereld. így elveszted a transzferelt pokemont, viszont kapsz érte candy-t, amivel a megmaradt azonos tipusú pokemont tudod felfejleszteni (ha lehet) a faj magasabb szintű tagjává (evolve).

nem kötelező megadni

(#1313) ricshard444


ricshard444
veterán

Gondoltam elmegyek munka után 1-2 órát sétálni (10-től éjfélig), hát ez nem jött össze, mert nem is enged fel a játék...
Nem értem én, amikor játszani tudnék akkor nem jó, de mikor dolgozok akkor állandóan megy és fogják az ismerősök a Pikachu-kat meg hasonlókat. Legutóbb is elment 3 Module-m a semmibe, mert úgy gondolta lehal a játék.

Felháborító már tényleg, még jó, hogy nincs pénzem a játékban /kivéve a + 1GB mobilnet...)

Amúgy addiktív és nagyon jó móka társaságban, de így... :N

Vannak dolgok...

(#1314) bzsolt99


bzsolt99
tag

Elkészült az első verziója a dolognak. Itt elérhető
Érdemes a batch fájlokat adminisztrátorként futtatni.
Örülnék neki ha tesztelnétek.

(#1315) #75376384 válasza Nova96 (#1295) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ma én is kipróbáltam, benyomtam majd felültem egy olyan buszra ami lehetőleg lakottabb területen megy át.
Óbudán szálltam fel a 9es buszra es a Margit híd pesti hídfőnél le, Budán akartam, de eljátszottam az időt. :D
A lényeg, hogy rengeteg jött így. Igaz csak kis szarok, de az is xp és stardust. Szóval buszon ülve szerintem megéri.

(#1316) petyus_ válasza bzsolt99 (#1314) üzenetére


petyus_
senior tag

Nekem nem hoz be semmit a localhost:5000-en, annyit kell csinálni, hogy install.bat, aztán run.bat?

(#1317) Trentaro


Trentaro
tag

Incense teszt!

Gondoltam kipróbálom, így otthon a szobában ücsörögve ellőttem egyet úgy, hogy a telefont nem mozgattam...

eredmény:

30 perc alatt 5 pokemon

előző 2 óra és a következő 3 óra alatt 0 pokemon

ha van itt statisztikus akkor számolja ki nekem, hogy ez működik-e vagy sem.

angliaban vagyok, lehet magyarországon nem így van és már fizettem is dolgokért, csak hogy teljes legyen a kép és hogy az esetleges korrelációk felderüljenek. off az offban, 5 sör után vagyok... lehet elindulok vadászni :)

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#1318) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

megint rosszak a szerverek?

The easy day was yesterday!

(#1319) petyus_ válasza tomrRRR (#1318) üzenetére


petyus_
senior tag

Igen, itt meg tudod nézni, hogy állnak a szerverek.

Trentaro: [link] itt van leírás, 5 percenként ad egy pokemon, elvileg 6 pokemon jön az incense alatt.

[ Szerkesztve ]

(#1320) bzsolt99 válasza petyus_ (#1316) üzenetére


bzsolt99
tag

Files mappában a run.batot inditsd most javitottam a futtatást.

(#1321) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

(#1322) Trentaro válasza petyus_ (#1319) üzenetére


Trentaro
tag

a linked "Temporarily Unavailable"...

akkor egyet elszúrtam... nem kéne ilyenkor is piálni. amúgy köszi az infót! :R

nem kötelező megadni

(#1323) petyus_ válasza bzsolt99 (#1320) üzenetére


petyus_
senior tag

ezt hozza be.

Illetve a cmd-ben azt írja, hogy AttributeError ('lat and ln required')

Trentaro: Igen, most nekem sem megy, de amúgy nagyon sok hasznos leírás van az oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#1324) Madwe válasza petyus_ (#1323) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez alapján a lat és lng értékeket hiányolja, azaz valahol meg kéne add a helyedet, ezért száll ell errorral. Azt h hol ne tőlem kérdezd, én le se szedtem :D Az is lehet pl, h olyan apiból kéri be, ami neked nincs, pl chromeod amire gyanakszom? Vagy tiltva van a geolokálás a gépeden?

[ Szerkesztve ]

(#1325) TazLeacher válasza Trentaro (#1317) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És, mit kaptál? Milyen az az 5?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1326) petyus_ válasza Madwe (#1324) üzenetére


petyus_
senior tag

Arra én is rájöttem :) , de kérni sehol nem kéri, chrome-ot használok (firefoxal is megnéztem), de nem is kérdezi, hogy megadjam-e a locationt, rámentem, hogy ezen az oldalon mindig adja meg, de így is ugyanaz.

Ezt írja a cmd-ben:

[ Szerkesztve ]

(#1327) TheProb


TheProb
veterán

Kezd kabaré lenni ez az egész szerver mizéria... Van elvileg magyarországi dedikált szerver de többet használhatatlan a játék mint nem... Ha épp betölti a game-et akkor meg jönnek az idegölő bugok. Annyi pénzt zsidóskodtak már össze mint a szemét akkor ne krumplikon futtassák már a szervereket. Meg csináljanak már egy stabil klienst ami nem fagy le 10/7 alkalommal... :W

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1328) Janoo_07 válasza Chuzzlee803 (#1321) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Valaki tesztelte esetleg, működik? Mivel lehet kevesebb mint ami a 4.4-től kezdve fut?

(#1329) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Valakinek bejön ez a fos játék????

The easy day was yesterday!

(#1330) Ereshkigal válasza tomrRRR (#1329) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem.
Nyugodtan mehetsz aludni. :)

(#1331) Sordoran válasza Janoo_07 (#1328) üzenetére


Sordoran
addikt

Én leszedem, de majd holnap próbálom ki. Nekem a sima 0.29-es verziós ilyen van meg, az működik 4.3 alatt (mondjuk van rootom is, xda szerint az kellhet). Elvileg csak az api igény van átírva benne azt hiszem, hogy engedje telepíteni, részleteket nem tudok.
Jó lenne ennek utána járni, és saját kézzel módosítgatni az appot, mert oké, hogy előző működik nekem, esetleg ez is, de ki tudja mikor fut ember bele egy olyanba amire azt hiszi az is jó, de az meg valami "mást" is tartalmaz.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1332) Janoo_07 válasza Sordoran (#1331) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Persze, ment pár napja 1-2 olyan hír hogy némelyik módosított apk tartalmaz 1-2 szép "vírust", stb... Hát igen. az a legjobb ha frissíti az ember. Bár ha már itt is root meg egyéb módosítások kellenek akkor már egy custom romot is felpakolhatsz a telefonodra ami már 4.4-es minimum. De akkor úgy néz ki holnap húgom telójára is mehet a félhivatalos 4.4...

(#1333) whitezo88 válasza Sordoran (#1331) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ez a telefontamogatas is hulyeseg ha mar itt tartunk. 4.4tol enged telepiteni de sok telon alatta is gond nelkul megy... Ugyanez iphonenal, irjak hogy 5 alatt nem kompatibilis. Nem a francot nem. Nekem 4sem van siman telepult storebol es jol megy marha nem bugol be vagy crashel ki. AR-t kikapcsoltam mert stutterel, de nelkule semmi baj vele. A 3d eroforrasok se igenyelnenek sokat pl. Egy infinity blade 2-hoz merjuk mar ossze pl grafikaban... Vagy sok mas 3d jatek ami rohogve elfut ezen is.

(#1334) Tav-Csoves válasza bzsolt99 (#1314) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Bocsi, a hülye kérdésért, de hogy lehet egyben letölteni .zip-ben? Nem ismerem a github-ot. :B
Köszi! :)

(#1335) Sleed válasza Tav-Csoves (#1334) üzenetére


Sleed
aktív tag

A .. gombbal két könyvtárral feljebb mész, és ott lesz a zöld download gomb.

(#1336) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Ilyenkor nagyjából 10-15mp alatt betölt a játék, és hasít az egész.
Kár, hogy nincs már erőm kimenni hajtani őket, azért hazafelé sikerült 2 új dög. :DDD

(#1337) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha ez a tegnap linkelt progi az igazat mutatja akkor ideje lesz abbahagynom ezt a GO-t..
Az egész városban ennyi?

Oké..nem egy nagyváros, de igencsak lehet benne kajtatni. Tegnap is mentem 3,5km-t meló után 3 weedle-ért...

Ez így nagyon gáz..én nem is értem ti hogy fogtok 1-1 túra alatt 50poket..
Hétvégén kipróbálom az Insence-t...nagyon kíváncsi leszek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1338) jansky1


jansky1
senior tag

Nektek is csinálja az app, hogy ha más taskra váltotok, visszaváltásnál újraindul? Nem lehet ezt kiküszöbölni valahogy? Nem vagyok 1 percet sem böngészőn és már jelentkezni kell be újra...

(#1339) Amur válasza Sirandrish (#1337) üzenetére


Amur
addikt

milyen távolságot adtál be? Nekem fél óra után többet mutatott, szintén nem nagyvárosban.
Elég sokáig szórakozik a lekéréssel, nekem a parancssor 10000ből 78 lekérésnél tartott mikor abbahagytam , és bezártam, akkor már volt vagy 120 poké a közeli helyeken(100 lépés távolságot állítottam be).
Én az első angol github oldalra mutató verziót csináltam végig python telepítéssel, konfigolással(pár dolgot át kellett írni, mert nem ismerte fel futtathatóként, de végül sikerült)
Szerintem mondjuk ez dinamikus, az adott időben spawnolt pokékat mutathatja, lehet ha holnap lekéred megint mást látsz.
A másik, ugye mindenki másodlagos acounttal kéri le..
szerintem úgy semmit nem ér. A nulla szintes játékosnak persze hogy nem fogja behozni a magasabb szinten elérhetőeket.

jansky1: a telód memóriája lehet kevés hogy betöltve tartsa a pokemon GO-t amikor átváltasz.
A böngésző ráadásul sok oldal nyitvatartásával tud memóriát zabálni rendesen.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1340) jansky1 válasza Amur (#1339) üzenetére


jansky1
senior tag

800-1000 mb szabad memoria van :( :Y

(#1341) Sirandrish válasza Amur (#1339) üzenetére


Sirandrish
legenda

En nem adtam távot . Hol kell?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1342) Amur válasza Sirandrish (#1341) üzenetére


Amur
addikt

-st utáni érték, alapból 10-en van, én átírtam 100-ra, mert stepnek írta, én lépéstávolságnak értelmeztem.
eredeti angol:
"after -st is the number of steps to take, basically your search distance, higher number = farther."

jansky1: nincs más tippem, nekem két giga memória van a telóban, és tudok taskolni, nem indul újra.
Sőt én rendszeresen futni hagyok még pár játékot.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1343) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Javították a lábnyom bugot a frissítéssel?

Egyébként én egy dolgot nem értek. A casual jatékosok, hogy fonak tudni valaha harcolni? A Gymek már most esélytelenek és ez idővel csak rosszabb lesz. Ki kellett volna/kéne találni valamilyen módot a dolgozó embereknek is nem csak az egyetemista/sulisoknak. Így nekünk csak a pokemon fogdosás marad, de minek, ha úgy is mindig le leszünk maradva...

(#1344) szekra válasza juhiimi (#1343) üzenetére


szekra
őstag

Nem esélytelenek. Nem csak a cp-től függ a harc. Illetve pont ezért vannak a csapatok, a harcok abból a szempontból egyéniek, hogy pont te ütöd az adott csapat poké-ját, de összességében csapatban működik. Ezért vannak a gym-ek presztizs pontjai, össze lehet állni és szépen leütögetni őket, aztán befoglalni.

[ Szerkesztve ]

(#1345) gszucs24


gszucs24
újonc

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!

Iphone 6s letöltöm az appot, minden működik faszán, de amikor elszeretnék kapni egy pokemont, akkor ezt nm tudom megtenni, mert eltűnik rögtön, ahogy rákattintok, kamerás módra van állítva a játék akkor sem mutatja, és ha ezt kikapcsolom akkor se, mellettem lévőnk pedig igen! többször letöröltem újra letöltöttem semmi változás, ismerős accountjával is beléptem és úgyanúgy eltűnt ahogy rákattintottam, és hatókörön belül volt még ez a baj sem állhat fent4

Help segítsetek kérlek :o :o

(#1346) wocsok17


wocsok17
tag

Ha támadok egy gym-et, és lealáznak, akkor meggyógyulnak maguktól a kis állatok, vagy valamit kell csinálni velük?

(#1347) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1337) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem itt város szélén semmit nem jelez. Úgy értem nem mozog a fű sehol és a radar is alig mutat valamit aztán meg hirtelen már kint vannak a fűből és lehet elkapni. Nem is használok semilyen plusz progit ara hogy keressem őket.
Tegnap is egy haver abra-t fogott itt pedig az itt még radaron sem volt soha és neki sem volt semmi előjel hanem egyszercsak már látható volt.
Szóval én egyedül amit nézek néha hogy a jobb alsóba pulzál a nearby radar. De az se számít. Himonlee is semmiféle előjel nélkül ugrott elő.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1348) Parson válasza Kvelstadt (#1347) üzenetére


Parson
addikt

Ez igy van. Menni kell azt' sanyi! Elvégre félig fizikai sport ez a játék. :DD

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1349) Kvelstadt válasza Parson (#1348) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tegnap kocsival vittek és út mentén ugrott egy pidgey (kell az 50 :D ) és azt tapasztaltam higy ha rá tudsz koppintani akkor már nem baj ha elhagytad azt pontot mert beadja az elfogó képernyőt és onnan már a tied. :)
Szal ja fèlig fizikai sport. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1350) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ma feltettem ennek a legfrissebb verzióját, ezt látom. (Ez már jelzi a Stop-okat is a tegnapival ellentétben. Ismerem már a környéket, a valóságnak teljesen megfelel. Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet itt pozíciót választani? Tehát ha mondjuk Nyíregyházát, vagy Debrecent szeretném megnézni. A tegnapi verzióban volt még hosszúság-szélesség beállítás, de nekem arra se mozdult...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.