Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) marositech válasza TazLeacher (#1200) üzenetére


marositech
senior tag

Azzal könnyen elkaphatod a pokét.
Azaz, rosszul írtam, ezzel megeteted a sárga/piros szintű pokédat és akkor könnyen elkapható.

Így néz ki.

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1202) szekra válasza maj-viktor (#1198) üzenetére


szekra
őstag

Én inkább akkor amikor sok a lure.

(#1203) TazLeacher válasza marositech (#1201) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én tudom mi az, de 1 db-al sokra nem mész...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1204) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy mi az a lure, Lucky Egg és az instence vagy mi?

Érdemes azokat venni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1205) marositech válasza TazLeacher (#1203) üzenetére


marositech
senior tag

Jójó hát nekem van vagy 50 db és ha látsz egy 300 CP-s pokét, jólenne simán elkapni, nem pedig elszalasztani.

Sirandrish: Nehogy megvedd! Ezeket kapod ingyen, ahogy fejlődsz.

Lure: Pokéstopot boostolja/jelzi, hogy többen vagytok, fél óráig.
Lucky Egg: Fél óráig dupla XP
Insence: Fél óráig pokécsalogató, szokottnál több pokék jönnek feléd.

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1206) Sirandrish válasza marositech (#1205) üzenetére


Sirandrish
legenda

De kapok eleget?
Ezek közül talán az Insence érdekelne. Ez hogy néz ki? Elnyomom és várok, vagy séta?
Mert jönnek felém vagy mi? Mert akkor ha megyek, lehet jönnek mögöttem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1207) marositech válasza Sirandrish (#1206) üzenetére


marositech
senior tag

Kapsz eleget. Bevallom, nem kellett eddig soha Instencet használnom, inkább a zsúfolt lure (lásd városligeti térkép) helyre mentem és ott percenként kaptam vagy 5 pokét.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1208) jansky1 válasza Sirandrish (#1206) üzenetére


jansky1
senior tag

akkor nem szóltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1209) Karma válasza jansky1 (#1208) üzenetére


Karma
félisten

Nem. Az incense a karaktered körül aktív, és pont akkor működik jobban, ha sétálsz. Az incense-re jövő pokémonokat mások nem látják, és a térképen is máshogy jelzi (lila köd köröz az állat körül).

“All nothings are not equal.”

(#1210) Gotland


Gotland
csendes tag

Sziasztok.

Fél szemmel figyeltem csak a telefont, mert közben más dolgom is van (itthon egy helyben ülök jelenleg), majd hirtelen a kijelzőre néztem és a figura felett megjelent egy UFO és fény hatására vagy le- vagy elvett bizonyos tárgyakat..Az egész 2 másodperc alatt végbement és nem is látok sehol semmilyen változást se a pokémonok se a táska körül.

Találkozott már ezzel valaki, vagy tudja valaki, hogy mi ez? :Y

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#1211) torik


torik
senior tag

Ma is megjártam a várost, szerencsére a szerverek röccenésmentesek voltak egész nap :) amire leginkább felfigyeltem az ez volt

Ez jól gondolom hogy egy abból a három még nem jelent pokemonból (Articuno/Zapdos/Moltres)? Próbáltam megkeresni de így hogy a radar nem működik rendesen csak mentem a vakvilágba.

All that and a bag of chips

(#1212) Karma válasza Gotland (#1210) üzenetére


Karma
félisten

Valószínűleg kaptál egy medált. A profilodon alul látod, hogy haladsz az elérésükkel. Vagy ha tárgyak is jöttek, akkor valószínűbb, hogy szintet léptél.

torik: Az "sajnos" csak egy Fearow.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1213) Sirandrish válasza torik (#1211) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fearow?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1214) Kvelstadt válasza torik (#1211) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem az csak egy fearow. A három 'titán' körvonala nem hasonlít erre.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1215) Sirandrish válasza marositech (#1207) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah de most nem vágom akkor.
A Lure meg az Insence között akkor mi a különbség? Már azon kívül hogy az egyik mindenkinek jó, míg a másik csak nekem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1216) Karma válasza Sirandrish (#1215) üzenetére


Karma
félisten

Pont ez. Továbbá a lure stophoz kötött, az incense-szel meg mozogni kell.

“All nothings are not equal.”

(#1217) Parson válasza Sirandrish (#1215) üzenetére


Parson
addikt

Lényegében semmi, mindkettö csak vonzza a pokékat. A lure poke stop-ra megy, es minednki latja / mindenkinek hasznos, az incense meg csak neked.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1218) #75376384 válasza Sirandrish (#1215) üzenetére


#75376384
törölt tag

Meg is válaszoltad a saját kérdésed.

(#1219) Cseri0058 válasza Sirandrish (#1215) üzenetére


Cseri0058
őstag

Lure csak pokestopra teheted és ami oda megy azt mindenki látja. Míg a másik körülötted lesz és hozzád vonza a pokemonokat amiket elvileg csak te látsz...

[ Szerkesztve ]

(#1220) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1215) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jaj de kis láma vagy. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1221) TazLeacher válasza Sirandrish (#1215) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tapasztalatom alapján az Insense kb. sz@rt sem ér. Lure-t még nem nyomtam, (nincs nagyon időm fél órát állni egy helyben mostanában, majd jövő héten,) de ahogy olvasom, annak van értelme.

Az én tapasztalatom alapján ha hajlandó vagy pénzt költeni, akkor 1 dolog ér valamit és az a Bag Upgrade. Főleg akkor, ha nincs a közeledben Stop, csak alkalmanként tudsz elmenni begyűjtő körútra. Magasabb szinten már annyi féle "sz@rod" lesz, hogy nagyon sok helyet foglal, így viszont vagy azokból lesz kevés, ami a harchoz kell, vagy a labdából/málnából. Így egy nagyobb Bag-el be tudsz tárazni. Persze, ha ott van a sarkon a Stop, és bármikor pörgethetsz, akkor tök mindegy...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1222) petyus_ válasza Sirandrish (#1215) üzenetére


petyus_
senior tag

Ennyi a különbség, illetve az incense-t akárhol használhatod, nem kell hozzá pokestop.

(#1223) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszi mindenkinek... :R
Én másnak nem adok semmit muhahaha ;] :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1224) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Nekem egy oraja mar behalt a rendszer, nem enged belogolni. Az a jo ha bentvagytok, addig jo legalabb.

(#1225) Gotland válasza Sirandrish (#1215) üzenetére


Gotland
csendes tag

Nekem még ehhez lenne annyi kérdésem, hogy akik már gyakrabban használták mind az incense-t, mind lure-t, vettek észre különbséget a hatékonyságban?

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#1226) Parson válasza Gotland (#1225) üzenetére


Parson
addikt

en egyszer egy incence-t hasznaltam egy helyben üldögelve a lakasban, mar ott is elöjött az elönye. a masodikat buktam, hala a szerverek elhasalásának. :W Ma talán bevetem túra közben az azóta kapott ujabbat is.
A Lure meg szerintem a legjobb, nagyon erösen vonzza a monokat, bár ahol én voltam, ott egymas mellett kettö is epp aktivalva volt.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1227) #75376384 válasza TazLeacher (#1221) üzenetére


#75376384
törölt tag

tegnap vérmezőn az egymás melletti két stopra valaki rakott 1-1 luret. na az se ért szart se. :D szóval a hely se mindegy, hogy az ember hova pakolja.

ami még jónak tűnik, az a batyi és a gellért tér közötti szakasz.

[ Szerkesztve ]

(#1228) Kvelstadt válasza Gotland (#1225) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vettek. Nekkem item nélkül szinte semmi. Hugomnak incense-el negyed óra alatt öt különböző.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1229) torik válasza Karma (#1212) üzenetére


torik
senior tag

Jól van, akkor megnyugodtam :D

Az incense témához annyit hogy szerintem működik, ma is 3 stop-ra volt rányomva amik összeértek és jöttek rendesen a pokék, egymás után tűntek fel. Egyiket elkaptam felbukkant a másik. Lehet az a trükkje hogy 2-3 stopra kell rányomni amik összeérnek, akkor igazán hatásos, igaz máshogy nem próbáltam.

All that and a bag of chips

(#1230) blackydan válasza #75376384 (#1227) üzenetére


blackydan
senior tag

Ma én a Knézich utcában akadtam rá kettő ilyen stopra, elég jól jöttek a pokék ráadásul körülbelül 10-12 ember volt jelen így nem éreztem magam annyira hülyén :D

(#1231) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1228) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oszt téged ki kérdezett? :P

Am ha visszamész akkor majd gyalog járj melóba :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1232) MriXYon


MriXYon
csendes újonc

Már készítik az új szervereket: [link]
A listát elnézve jelentősen meg fog ugrani a játékosszám. Kérdés, hogy bírja-e majd a rendszer, ha ezeket a területeket egyszerre kapcsolják be.

Lesz szerintetek update az aktuális problémákra mostanában? (gps, térkép, pokemon lista, fagyás ha üzenet érkezik stb.) Vagy csak azután fókuszálnak erre, ha elérhetővé tették a játékot minden országban?

(#1233) Madwe


Madwe
nagyúr

Móricz 6os végállomás kfcnél, van 2 pokestop egymástól 10m-re, pörgött is a lure szimultán vagy 1 óráig ma koradu :D nem volt városligeti tömeg, de azért 40-50 ember nyomta...

(#1232) MriXYon miért lenne ebből nekünk bajunk? pont h jobb lesz h ők is kapnak szervert, mert ahol eddig nem volt, az máshol levő szerverekrre csatlakozott s azt terhelte, így hogy lesz sajátjuk, az eddig terhelt jobban felszabadul.

[ Szerkesztve ]

(#1234) torik


torik
senior tag

Még azt akartam kérdezni, hogy éri meg fejleszteni/evolve-olni? Van egy Rattata itt nekem, elég magas cp-vel, rakás cukorkával, akkor már csak csinálok belőle egy Raticate-et. Hogy érdemes, előbb toljam fel a cp-jét és aztán menjen az evolve, vagy fordítva? Arányaiban ugyan ott lesz a cp ha szintet lép? Mert akkor biztos drágább utána fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#1235) TazLeacher válasza torik (#1229) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az nem az Incense, hanem a Lure. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1236) TazLeacher válasza torik (#1234) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mekkora a CP-je, és mekkora szintű vagy?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1237) Sirandrish válasza torik (#1234) üzenetére


Sirandrish
legenda

Cukorka honnan jön? Ha elküldöm nyaralni a kis szarokat akkor kapok?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1238) torik válasza TazLeacher (#1236) üzenetére


torik
senior tag

cp121, és 10-es szintű vagyok.

(#1237) Sirandrish

Jaja, pont akkor :D

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#1239) Sirandrish válasza torik (#1238) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kafa :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1240) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jól látom hogy a pénzért vett inkubátor 3 tojgli után széttörik??? :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1241) Nova96 válasza Sirandrish (#1240) üzenetére


Nova96
őstag

Pontosan. :/ de kapsz x szintenkent.

A machop tényleg ilyen ritka? Neten meme is megy egy két pokemon korul.
Mert en tegnap talaltam egyet. :DD

(#1242) Sirandrish válasza Nova96 (#1241) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez mennyire gáz már :W

Amúgy amit ad majd az is 3szor használatos?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1243) torik válasza Nova96 (#1241) üzenetére


torik
senior tag

Dettó, plusz ma még egy Machoke-ot beszerváltam :D kár hogy a kicsi erősebb :P

All that and a bag of chips

(#1244) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1231) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Gyalog melóig kikelne a10es is. De kocsiba is lámpáknál néha bevesz valamennyi métert.
Meg mondom most is úgy kaptam 200métert hogy töltőn volt a teló a szobában.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1245) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1244) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor kickbannkill a mocskos csalónak :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1246) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Srácok, nagyon frissíteni kellene az összefoglalót, mert minden oldalon sokszor ugyanazok a kérdések merülnek fel.

Kipróbáltam a biciklis telefontartó tokot, nagyon szuper szerintem ;)
Persze ezzel is csak óvatosan, kisvárosokban inkább, ott is mellékutcákon, mert ebből is könnyen lehet baleset. Ha előugrik egy pokémon, meg kell állni, menet közben inkább senki se nyomogassa a telót, figyeljünk oda!

[ Szerkesztve ]

(#1247) Sirandrish válasza ¤Envy¤ (#1246) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ezzel kapcsolatban bocsit is kérek, de nekem nagyon kevés időm van játszani, de sajna arra sincs hogy napi 2-300 hszt végig olvassak :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1248) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1245) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vasútállomásról gyalog be a korzóig aztán meg ki onnan a hímesbe szintén gyalog a napsütésben szal mentem én eleget ma. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1249) torik


torik
senior tag

Erre senki? :F

All that and a bag of chips

(#1250) TazLeacher válasza torik (#1234) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én most megnéztem.

Van Eevee-m, 404-es CP-vel.

Ha Vaporeon-t csinálok belőle, akkor e szerint 1062 lesz minimum.

Na már most, ha előtte PowerUP-olom (mondjuk 2-t), akkor 2x +16CP-t kap, tehát lesz belőle 436-os.Ezt evolvolva 1146-ot kapok minimum.

Ha utólag powerUP-olom, akkor e szerint 79,4-et kap pluszba, tehát 1141,4-es lesz.

Tehát kb. tök mind1.

Hozzátenném, hogy 100-as lényt sosem evolvolnék (kivéve, ha Lucky Egg XP farmolás van, az más.)

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.