Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79551) Studi


Studi
addikt

Srácok, 8 millió videót törölt a masik PH! :Y Ellenőrizzétek, hogy meg vannak-e még a kedvenceitek! :DD

(#79552) Studi válasza crey (#79544) üzenetére


Studi
addikt

Nekem épp szerencse, mert albi céges kocsi kombót macerás lepapírozni, igy legalább míg itthon vagyok nem kell agyalni, hogy hova tegyen a verdát. :)

Amúgy a hülyék mindig az utakon vannak. :(

(#79553) crey válasza Studi (#79552) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én is csak a feleségem fuvarozom - plusz mint most elmentem a dietetikushoz a Hegyvidék Központhoz, és ennyi elég volt hozzá hogy a farok tele legyen.

És az egy órás út lehetne 45 perc még forgalomban is ha nem lenne ennyi balfasz.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#79554) Lassú Víz válasza Studi (#79551) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Maradt még rajta elég. :DDD Majd lesznek új kedvencek. Ha a kifogásolt kiskorúakat és/vagy az azokat feltöltő felhasználókat baxták ki, akkor azt jól tették.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#79555) #31733248 válasza crey (#79553) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ezért is kaptam rá a robogózásra, még ma is azzal voltam. A buszsávon mehetsz vele, a kocsik közt elférsz, elsőként rajtolsz el a lámpától és nem keresgélsz parkolót, mert felállhatsz vele a járdára. Közben meg szórakozol, nem idegeskedsz. De autó helyett sokaknak nyilván nem opció.

(#79556) crey válasza #31733248 (#79555) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát értem én, csak nehéz anyát a robogó mögé kötni... Túl hangosan sikít... :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#79557) TayRol válasza crey (#79556) üzenetére


TayRol
veterán

hát még a két gyereket...

(#79558) Studi válasza crey (#79556) üzenetére


Studi
addikt

Nagytestű kell. Mármint nem anyából, hanem robogóból. :DDD

(#79559) Freddy76 válasza crey (#79556) üzenetére


Freddy76
addikt

Vegyél neki robogót. Problem solved.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#79560) Balinov


Balinov
félisten

Last minute pánik! Anyumnak elfelejtettem megrendelni egy kezimixert. SZerintetek Alzarol vagy ExtremeDigitaltol er oda elobb? Mindket helyen van raktaron. PK nem szamit.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#79561) Lassú Víz válasza Balinov (#79560) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Amelyik GLS-sel küldi. Raktáron lévő Alza termék jött rendesen, nem volt vele bajom. E-digitaltól kiszállítással még csak nagy háztartási gépet vettem, nem voltam seggre esve a szállítást végző cégtől. A kis bisz-baszokért bementem az üzletbe.

MPL-nél tavaly eltűnt a rendelt telefon, azóta MPL-es szállítást én csak utánvéttel.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#79562) Balinov válasza Lassú Víz (#79561) üzenetére


Balinov
félisten

:R kezimixer. szoval bari lehet a futar. Megrendeltem ED-tol a bosch mixert, csak nem hagyjak el es odaer karajcsontig Gyor melle.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#79563) atok666 válasza Balinov (#79560) üzenetére


atok666
őstag

Alzan fel van tuntetve a lap tetejen a varhato szallitasi ido. Nem hiszem, h a masik ceg mas idokkel dolgozna. Szerintem.
Vagy egy tippet szerettel volna a forumozoktol hallani? :)

Atok

(#79564) madgie


madgie
titán

Budapesten, robogót? Remélem vaskos életbiztosítás is van mellé...

(#79565) Mr.Csizmás válasza Balinov (#79560) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Ediginel a szallitasi opcio annyi mint a doglott lonak hinni. Nekem 2 raktaron levo sima barna ragasztoszalagot egy hetig logisztikaztak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79566) Balinov válasza atok666 (#79563) üzenetére


Balinov
félisten

Jaja, szemelyes tapasztalatok erdekelnenek. Mar megrendeltem Edigitaltol, jon amikor jon, ezt igy is, ugyis elbasztam, mar multheten meg kellett volna rendelni, csak total kiment a fejembol

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#79567) j.bravo válasza Mr.Csizmás (#79565) üzenetére


j.bravo
addikt

zAlzáról eddig rendesen megjött addigra, amikorra ígérték. Mondjuk ez egy 3 rendeléses minta, ebből kettő még 2019ből (a harmadik mondjuk már most késő ősszel) nem reprezentatív :D

Whatever.

(#79568) Jahno válasza Lassú Víz (#79561) üzenetére


Jahno
őstag

Jaja, attól függ ki szállítja, vagy automata-e vagy házhoz, vagy micsoda.

Ezekben én azt nyomom, hogy megrendelem és átveszem, mert útba is esik. Abban egész hatékonyak. Aquanál volt amikor már pénztár előtt sorban állva nyomkodtam be, mert online olcsóbb :DD Küldik ezek, mint a gép, csak nem MPL meg hasonló legyen, GLS még simán tartja Bivalybasznád külsőre is az 1 napost, azon egyelőre nem múlik.

(#79569) Mr.Csizmás válasza j.bravo (#79567) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Allandoan vasarolok onnan, eddig kb mindent idoben hoztak (most az rtx30xx kariknal van fennakadas, supportnal le kell mondani a GFN kodot, es elerheto lesz)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79570) atok666 válasza Mr.Csizmás (#79569) üzenetére


atok666
őstag

Nalam meg mar tobbszor elofordult, hogy kesve, vagy egyaltalan nem kaptam meg a keszleten levo arut az Alzabol (de legalabb annyi, hogy egyszer 20€, máskor meg 8€ kupont adtak fájdalomdíjként)

Atok

(#79571) #31733248 válasza crey (#79556) üzenetére


#31733248
törölt tag

"Hát értem én, csak nehéz anyát a robogó mögé kötni..."

Mögé? Kétszemélyesek ezek, nem valami kis 50-es berregő. :)

#79564 madgie

Nem olyan veszélyes ám, ha odafigyel és ésszel megy az ember. Sokat segít az autós vezetési rutin is.

(#79572) spanyoll válasza #31733248 (#79571) üzenetére


spanyoll
addikt

De azokhoz már kell vagy A-s jogsi vagy ilyen fura A125ös, ami pont arra jó, hogy rákapj az ízére, akarj nagyobbat aztán mehess megint rendes A-sat csinálni, mert kell a minimum 250es gép.
Vagy van robogóból még B-sen vezethető két üléses itthon?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#79573) crey válasza spanyoll (#79572) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nincs. 4kW-ig vezethető B-s jogsival ha jól emlékszem.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#79574) spanyoll válasza crey (#79573) üzenetére


spanyoll
addikt

Akkor jól emlékeztem. Anno matekoztam én is ezen, hogy kéne egy robogó, de 50ccm nem halad eléggé, felfúrva meg mókolva nem akarok vele járni, nagyobbra meg nem akarok jogsit lerakni, mert abból úgyse robogó lenne hanem egy rendes motor.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#79575) Studi válasza crey (#79573) üzenetére


Studi
addikt

Úgy, úgy, B-vel smkp vihető, 4kW, max 40 km/h, max 50cm^3, utas nélkül.

Mondjuk a max sebességet túlszárnyalja a legtöbb normálisabb robogó, de az nem is feltétlen baj, kevésbé képeznek forgalmi akadályt.

(#79576) Jahno válasza Balinov (#79539) üzenetére


Jahno
őstag

Van idehaza többféle kivitel, meg szomszédnak is évek óta. Érdekes dolog, nekünk az állandó az Tefal. Azóta óvatosan bemehetek a konyhába, ezt-azt beledobni, de már néha két személyre is necces.

Húst sütni saját pácában, vagy csak úgy minden nélkül hurkakóbász mehet bele és kész, hamar rá lehet jönni a trükkjeire, hogy mikor nem érdemes maximumra tenni a hőfokot, vagy húst megfordítani és utána rápirítani.

Ellenben sültkrumplit csinálni nagyon nehéz. Nem lehet telerakni, mert csak párolódik és vizesedik a közepe, ha meg 20 dekával makettkedsz az aljára elterítve, akkor sosem leszel készen. Összességében szeretjük, tök jó vétel volt és könnyű tisztán tartani.

(#79577) madgie válasza Jahno (#79576) üzenetére


madgie
titán

Forralásnál nagyjából el is zárt előfőzött krumplit dobd bele a sima Tefal (vagy mittomémi tapadásmentes) serpenyőbe, kb zsíradék se kell rá, de egy kanálnyit talán tolhatsz, simán be a sütőbe, 180-200 fok légkeverés, csókolom, tepsis krumpli letapadás nélkül.

(#79578) Jahno válasza madgie (#79577) üzenetére


Jahno
őstag

Egyelőre sütőnk nincs. El kellene hoznom anyóstól, aztán valahogy belogisztikázni a helyére...

(#79579) Freddy76 válasza Jahno (#79576) üzenetére


Freddy76
addikt

Bennem az ragadt meg, hogy Balinov legutóbb a kézimixerről kérdezett. Néztem nagyokat, hogy nektek milyen marha jó kézimixeretek van...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#79580) Jahno válasza Freddy76 (#79579) üzenetére


Jahno
őstag

Mixerünk van, nagy robotgép és keverőtálas mindenféle, akár dagaszt is. Csak sütőnk nincs, de már félre van téve. És akkor lehet villanyt is húznom kell hozzá...

(#79581) Freddy76 válasza Jahno (#79580) üzenetére


Freddy76
addikt

Értettem utána, hogy nem a kézimixeres kérdésre válaszoltál, hanem egy sokkal korábbira.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#79582) .mf válasza rbalint88 (#79536) üzenetére


.mf
veterán

Ne is mondd...
Kéményseprők pár hete voltak, és kitalálták, hogy ugyanmár béleljük ki a kéményt, mert hát az nem járja, hogy 120 éve csak úgy gond nélkül működjön valami, azonnal bélelni kell, különben a 2 év múlva esedékes következőn nem adják meg az engedélyt...
Nem, nem a kéménybélelés az igazán nagy szívás ebben - hanem az, hogy cserépkályhás a fűtés, és bélelt kéményhez teljes fűtés-csere is kell. Hja, peregnek azok a nullák... De ha már, akkor a kitudjahány éves nyílászárókat is cserélni kéne, egy kb 4 m belvilágú lakás, nem-szabvány méretű ablakokkal, ez sem kétfillér... Meg a parketta... Meg a festés... Szóval egy teljes lakásfelújítás. S igazából el kéne adni, 1 főre úgyis feleslegesen nagy, bár nagyon szeretem ezt a környéket. De ilyen állapotban eladni csak nagyon áron alul lehetne, a netes ingatlan-kalkulátorok szerint felújítandóként 60%-át kapnánk a felújított árhoz képest, és ez nem kis különbség.
Szóval hamarosan, de max 2 éven belül el kell költöznöm, és elkezdeni felújítani / felújíttatni a lakást, hogy árában lehessen eladni. Hurrá, repesek az örömtől... janem.

Madgie: India után már nem olyan vészes itthon motorozni :DDD Van pár futár ismerősöm, köszönik, megvannak x év után is. Persze elég defenzív vezetési stílus kell hozzá... Rendszeresen tapasztalom én is a sok fogalmatlan barmot az utakon, nem figyel, nem néz tükörbe, sem pedig körbe, nem jelez sem indexszel sem pedig ráutaló helyezkedéssel, hogy merre akar menni, nem ad elsőbbséget, tülekszik az ember seggében, előzéskor nem tart oldaltávolságot, van, hogy le is szorít az útról, hú ne is mond, 1.5-2 hete is volt egy szép eset... mentem budai alsó rakparton, előttem jó száz méterre elkezd egy fehér Astra előzni az én sávomban, záróvonalon át. Rávillantok, hogy jövök, menjen szépen vissza. Nem megy. Villantok megint, továbbra sem megy, de még csak beljebb sem húzódik, jön a sávom közepén. Hajnali hideg, nedves úton satu és húzódok rá annyira a korlátra, amennyire csak tudok, gumi a padkánál, motort bedöntve állok hogy a kormány is kevésbé lógjon ki, hogy elférjen ez a barom az én sávomban... és még volt pár szép eset aznap.

Crey, Spanyoll, Studi: igen, SMKP max 50 cm3 / 4 kW, max 40 km/h (lol senkisetartjabe, sosemérik), max 1 személy. De az A125-öt B + egyszerűsített különbözeti vizsgával le lehet tenni, és akad pár jó kétszemélyes 125-ös, pl. Honda PCX, Yamaha Majesty, Piaggio Liberty anno népszerűek voltak, nem tudom, hogy most mik a menők, robogókhoz nem nagyon értek. Városba 125 még bővenjó, két személlyel már egy kicsit lomha lesz, de még mindig lehet, hogy gyorsabban indul meg, mint egy átlagos autós.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#79583) rbalint88 válasza .mf (#79582) üzenetére


rbalint88
addikt

Nalunk is cserepkalyha van, de kb 8 eve ujra lett rakatva es kibelelve a kemenye (ket kalyha megy egy kemenybe), nalunk azzal nem szivoznak (akinel nincs kibelelve, azt fenyegetik itt is), viszont a gazbojlernel ki kellene belelni a kemenyt. Na erre az a tervem, hogy mutatok a rendszernek egy duplafakkot, elektromos padlofutes, villanybojler, a gazt meg kikottetem teljesen. Egyedul a fozolap miatt fogom sajnalni a gaz hianyat, egyebkent semmi masert. A kalyha is tok hangulatos, de egy 55nm lakasban az az 5nm hasznos ter, amit bukunk veluk, tobbet szamit igy a gyerek mellett mar.

(#79584) cdl válasza rbalint88 (#79583) üzenetére


cdl
senior tag

Bár sok közöm nincs hozzá, de az elektromos fűtésnek a hatásfoka nem valami acélos.
A légkondi még csak csak. De a kondenzációs kazán jobb.
Vagy lefeded napelemmel a szükségletet?

(#79585) Mercutio_ válasza .mf (#79582) üzenetére


Mercutio_
félisten

"különben a 2 év múlva esedékes következőn nem adják meg az engedélyt..."
No para, 2 év múlva ezek már nem lesznek ott;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79586) .mf válasza rbalint88 (#79583) üzenetére


.mf
veterán

Gondolkoztunk ezen mi is, ha már úgyis 0-ról kell a fűtést újracsinálni, és a padlót is fel kell szedni, de ahogy Cdl is mondja, mi is azt hallottuk, hogy nem valami költséghatékony.

Merci: lehet, hogy valahogy ki lehetne bújni belőle, de az is tény, hogy jobb lenne elköltözni. Nagymamám halála után én maradtam benne, 1 főre ekkora lakás felesleges luxus, felét se használom ki, csak áll benne a pénz. Ahhoz, hogy értelmes áron lehessen eladni (vagy kiadni), fel kell újítani.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#79587) rbalint88 válasza cdl (#79584) üzenetére


rbalint88
addikt

Legkondi is van/lesz. Boven olcsobb a kivitelezese, mint a kondenzacios kazan+kemenybeleles es nincs karbantartasi koltsege sem. Amiket ismerosi korbol
hallok sztorikat kazanugyben, igy foleg kihagynam azt a lehetoseget, inkabb fizetek erte tobbet.
Napelemet szeretnek, de tarsashazban az nem olyan egyszeru (szomszedok miatt).

(#79588) Byk01 válasza Mercutio_ (#79585) üzenetére


Byk01
senior tag

Vagy (hogy az egyik építésvezetőnket idézzem, aki a gázmeón kb 2 méterre az átvevőtől megjegyezte) "ezeknek pénzt szoktak adni".

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#79589) Mercutio_ válasza Byk01 (#79588) üzenetére


Mercutio_
félisten

:DDD

.mf: Itt volt egy bazinagy ingatlanbumm, lényegében mindent el lehetett adni ha jó helyen volt még a felújítással se biztos, hogy kínlódnod kellett volna, kicsit szerintem ezzel most elkéstél :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79590) Jahno válasza Byk01 (#79588) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem meg az mondta a gázos arc, hogy olyat is látott amit más nem és ezt kötelessége jelenteni, oldják meg mert úgy szabályos, elvégre senki nem szeretne bekerülni a híradóba egy lerobbant tetejű épületet látva, hogy "nini, itt dolgoztam". Meg hasonlók. Akár nekünk dolgozó, akár teljesen külsős aki csak véletlenül arrafelé járt. Valahogy ilyen dumát meg sem mertünk volna próbálni, tűzoltó is zűrös arcnak nézett ki. Végül fele bandát pont ezért akarták elzavarni és nem fizették ki, mert ilyesminek akadékoskodtak, de a következő társulat meg a többi külsős is ilyen volt :C Megrendelő meg verte a fejét a falba, hogy nem tud olyan szakértőt hozni, aki azt hajlandó mondani, amit hallani szeretne. Szóval akad ilyen is.

Éppen pár hete írtam másik témakörbe visszatekintős mementót, hogy ki bukott feljebb, ki bukott bele, meg miképpen alakultak idehaza az erőviszonyok és a legszarabb építőiparos projektvezetők milyen referenciákkal kampányolnak. Hátszépvót.

Igaz nekem semmire nem volt jó, most belestem Linkedinre oszt megnézem az arcokat, max. nyugdíjasklubban lehet magyarázni meszes aggyal a kisfröccs mellett (ha megérem), hogy ilyen kaliberű arc szó szerint rettegett tőlem és még cége nagy tárgyalásról is elbújt a félemeleti lépcső alá :-D

Top 5 achievements:
Disposal of Wars & Sawa and Junior building in Warsaw for over EUR 300m in October 2018;
Refurbishment of SC Letnany in Prague in October 2018;
Redevelopment of SC Ogrody in Poland in 2015;
Disposal of mixed portfolio of retail and office assets to CPI PG with value over EUR 650m in 2017;
Restructuring of CBRE Property Fund Central and Eastern Europe in 2017.

(#79591) Studi válasza .mf (#79582) üzenetére


Studi
addikt

Amúgy a 125 ccm az hány ütem kell legyen? Lehet kettő is? Abba kicsit több kraft fér. Vagy ebben a környezettudatos világban mar a kérdésért is szégyelj el magam? :N

(#79592) gorgo


gorgo
őstag

Jó csajok, jó zene!
remélem feldobom az estéteket! :DDD

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#79593) Freddy76 válasza rbalint88 (#79583) üzenetére


Freddy76
addikt

Egy jó minőségű indukciós lap, és rájössz, hogy minden más zsákutca. Nálunk is amolyan félkényszer volt, a felújításkor a kazánt kitettük a külső tárolóba, és csak a főzőlap miatt kellett volna behozni a vezetéket. Az persze járt volna egy csomó plusz költséggel és macerával, szóval elengedtem. Az indukciós lap rulez, volt 6-10 hónap, mire rendesen megértettem a működését (pl. itt a max. az nagyon max. 20 mp alatt szétég minden, vagy ha felveszed a fokozatot, az azonnal jön, tehát óvatosabban vedd fel), de utána már királyság. Nagyon szeretem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#79594) Jahno válasza gorgo (#79592) üzenetére


Jahno
őstag

Van most egy DJ haver akivel alkotok, klippjében akadnak jó csajok, de régi filmekből összeszedett anyaggal dolgozik:

[link]

Elektronikus mindenféle zene. DE! Lesz egy 80as90es évek klippje, autókkal, mindenféle jóval, amiből végül kisfilm születik. Vagy még több, de az titkos (:-

1 hete kiadta az előzményt és persze teljesen kész vagyok, mert nekem ugyan kicsit sűrűre lett vágva, de egész igényesen néz ki. Nem csak csaj lesz benne, de autó és minden más klisé is ami kell. És persze várhatok 1 hónapot:

[link]

(#79595) madgie válasza Freddy76 (#79593) üzenetére


madgie
titán

"Egy jó minőségű indukciós lap, és rájössz, hogy minden más zsákutca."

Hja, Zolibácsi is azt használ, toás, tömlősajttal, szenkoron ;] :DDD

(#79596) .mf válasza Mercutio_ (#79589) üzenetére


.mf
veterán

Ha ez ilyen egyszerű lenne - de ez a Nagymamám lakása volt, tavaly hunyt el, télen/tavasszal zárult le a hagyatéki hercehurca, aztán meg már itt volt a járvány. Nem mellesleg én is itt lakok, tehát előbb el is kell költöznöm, hogy el tudjam adni. Azzal meg most már megvárom a lakásáfa-csökkenést, hogy hogyan alakulnak a dolgok.

Studi: ütem-megkötés nincsen, de valami teljesítmény-korlát ott is van, amit a 4T is elér, emiatt a 2T előnye elveszik. Na meg a 4T nyomatékosabb, városba pedig annak nagyobb az előnye.

Jahno: jéé te is ismered Kriszt? Tavaly is, idén is voltam pár buliján fotózni.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#79597) Jahno válasza .mf (#79596) üzenetére


Jahno
őstag

Mindenki ismeri :-P Művész Úr erősen :DD

Én is emlegettem Neki, hogy megfejteném a fotózást, hogy milyen lenne, de ez folyton elmegy a füle mellett. Aztán nem erőltetem.

Én szoktam varázsolni a videójátékos sarokban, meg most Dürerben szoptam volna TV fallal, meg ilyen állatságok. Jók vagyunk, felhív a leglehetetlenebb időpontban és dolgokat kell megoldani, ez ilyen (:- Mint pld. ma, mert hirtelen forgatás van ez kellene meg az kellene. Levettem a polcról, megoldottuk. Azért múltkor mikor a "kellene egy PlayStation gitár, amcsi rendőr Mustang a '70es évekből, neonfényben kivilágított alsó rakpart és..." akkor néha elhagyom a hajam, de nekem is kell a szórakozás, szóval miért ne (:-

(#79598) #31733248 válasza spanyoll (#79572) üzenetére


#31733248
törölt tag

Egy 125-ös városon belül már elég, felette azért jelentősebb a drágulás. Egy "rendes motor" nyilván gyorsabb tud lenni, de egy jól eltalált robogó kezelése gyerekjáték, az időjárásvédelme miatt is sokkal tovább használható a motornál.

#79582 .mf

Kimondtad a kulcsszót: defenzív vezetési stílus kell, különösen motoron. Ami egyébként nehéz, hiszen pont az ellenkezőjére sarkall. :)

(#79599) Balinov válasza Balinov (#79562) üzenetére


Balinov
félisten

Na, ED-nek egy pirospont.

16-án kora délután rendeltem meg mixert, 17-én atadtak a futárnak, ma délelőtt meg ki is szállították

ExpressOne futár, frankó tracking oldallal, 2 nyelvű infó ertesitokkel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#79600) Studi válasza Balinov (#79599) üzenetére


Studi
addikt

Jól van, odaguríthatják a feketék mellé. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.