Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76651) j.bravo válasza Freddy76 (#76647) üzenetére


j.bravo
addikt

Fura. Nálunk meg pont azt nem szeretik, ha valamelyiküknek, vagy akár a csapat közös emailjére írunk valamit. Van böngészőben felugró chat, ott vagy ha nagyon muszáj, telefonon elmondod mi van, és akkor ők felveszik a hibajegyet és küldik a számát ímélben.

Whatever.

(#76652) Jahno válasza j.bravo (#76651) üzenetére


Jahno
őstag

Nálunk az email a jobb, de kinek mi. Közös cset követhetetlen, pár órát nem vagyok gép előtt vagy szabi, akármi és kész is. Email kereshetőbb. Én a telefont nem szeretem, össze-vissza hívnak, nem tudok foglalkozni azzal amikor kellene, aztán itt nyüszít, hogy jajj fontos és mikor érek rá. "majd". Addig meg nem vagyok jós.

(#76653) j.bravo válasza Jahno (#76652) üzenetére


j.bravo
addikt

Ez a cset nalunk csak a hibajegy felvételre van kb :DDD support weboldaláról indíthatja a juzer.
Ha mar megvan a hibajegy akkor Skype chat, Skype hanghívás vagy telefon a kommunikációs csatorna, amin elérik a juzert. Email csak ha a juzer offline.

A Freddy által említettnel ez meg mindig jobb, de mi juzerek sokkal jobban szerettük amíg a rendes telefon volt az alap csatorna.
Ja es volt ember minden telephelyen szemelyesen, nem távolról támogattak. Hardveres ügyre most emiatt tok sokat kell várni mire kikuldenek valakit az itteni partnereik kozul.

Whatever.

(#76654) cdl


cdl
senior tag

Akinek esetleg van fölös ideje:
Kiadták a Térség(The Expanse) sorozat legújabb részét: Tiamat dühe.
Elkezdődött a The Mandalorian első évada is.
Egy kis lazulás a fekete péntek környékén.

(#76655) Mr.Csizmás válasza cdl (#76654) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

His dark matters is fogyaszthato, ha birod a szociopatakat es hiperaktiv gyerekeket.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76656) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#76655) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagy szimplán a fantasy-t ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76657) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Mondtam már, hogy faxkiv@n?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76658) Real_Necro válasza Mercutio_ (#76657) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem értem a háborgást, megnyílt a Puskás...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76659) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#76658) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Jol ki is kaptunk :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76660) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#76659) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem vagyok meglepődve. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76661) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Szép ez az új Puskás stadion,
egy-kettőre felavatták... 😂

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#76662) Freddy76 válasza Mr.Csizmás (#76659) üzenetére


Freddy76
addikt

Ugyan, ne hőbörögj, a Vezér is tudja, hogy nem lehet Budapesten minden nap Karácsony!

Ja, várjál...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76663) Byk01


Byk01
senior tag

rbalint88: boldog hepibörzdéjt!

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#76664) Mercutio_ válasza Byk01 (#76663) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megint öregebb lett:Y

HBD Bálint! :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76665) Real_Necro válasza Mercutio_ (#76664) üzenetére


Real_Necro
veterán

Topic alapján szerencsére csak páran öregednek. Ugyanakkor boldogít a tudat, hogy nem csak engem lehet utálni a skorpió csillagjegyem miatt... ;]

Boldogot Bálintnak! ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76666) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hbd drusza :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76667) j.bravo


j.bravo
addikt

Boldog szülcsinapcsit, rbalint88 ! :C

Whatever.

(#76668) rbalint88


rbalint88
addikt

Koszon szepen mindenkinek :R

ja, durva ez a 31... igy BF elott kb 61-nek erzem magam :DDD

(#76669) madgie válasza rbalint88 (#76668) üzenetére


madgie
titán

Majd karácsonykor 14-re iszod magad :D

Isten éltessen! :)

(#76670) Mercutio_ válasza Real_Necro (#76665) üzenetére


Mercutio_
félisten

A csillagjegy az olyan mint a tojáslikőr :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76671) Real_Necro válasza Mercutio_ (#76670) üzenetére


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76672) TayRol


TayRol
veterán

Egy kis off:

Képek, dokumentumok tárolására milyen felhő alapú szolgáltatást ajánlanátok?
Van egy NAS-om, raid-ben hdd-k, ám egy tavaszi villám miatt mindennek annyi lett és elég drága volt az adatokat visszaállíttatni.

Most lesz benne 2 hdd, egy winyó a szekrényben amit csak az árvíz vihet el (erre is mentek néha), illetve szeretnék felhőben is tárolni. 1TB elég lenne. Ha ésszerű pénzbe kerül, az sem baj.

Szerintetek?

(#76673) Lassú Víz válasza TayRol (#76672) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Korábban amikor felmerült ez a kérdés valaki a jottacloud szolgáltatását ajánlotta.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#76674) Balinov válasza TayRol (#76672) üzenetére


Balinov
félisten

Google drive, 2tb, 9.99eur/ho, szerintem

Szerk. Cloudban én csak a nagyokban, google, aws, biznek

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76675) rbalint88 válasza TayRol (#76672) üzenetére


rbalint88
addikt

képekre akár flickr is jó lehet, ha privátra állítod, ingyen. dokumentumokra google drive, ha nem olyan nagy mennyiség.

(#76676) TayRol válasza rbalint88 (#76675) üzenetére


TayRol
veterán

gondolom a Flickr sem ingyenes 7-800Gb környékén. :) amúgy jó az elképzelés.

(#76677) Balinov válasza TayRol (#76676) üzenetére


Balinov
félisten

Smugmug óta limitált a képek mennyisége a nem pro accal, videónak meg asszem van idolimit

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76678) TayRol válasza Balinov (#76677) üzenetére


TayRol
veterán

mondjuk 5 dodó a pro havonta, annyi simán belefér, videóim meg csak pár percesek vannak.

a nagy mennyiség miatt lehet, hogy ftp-s elérhetőség nem ártana...

tudnám mi az a smugmug :)

(#76679) Balinov válasza TayRol (#76678) üzenetére


Balinov
félisten

Azok vették meg a Flickrt a yahootol tavaly, fel is tolták a pro árat duplara.

Én a google drive /onera elég gyakran töltök fel akar tobb100 fullres képet a családnak, úgy vettem észre, kumaxolja a virgin kabelnet 25-30mbit upstream sebesseget. Ja itt is meglehet családdal osztani a tarhelyet

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76680) TayRol válasza Balinov (#76679) üzenetére


TayRol
veterán

Szerintem valamelyik ezek közül lesz. Illetve még a dropboxot is néztem.

(#76681) Mercutio_ válasza Balinov (#76679) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már gugli: hogy tudom megoldani, hogy legyen egy (akár új) acc, aminek a naptárját családtagoknak közös használatra beállítva (új naptárként felvéve? :U )láthatják, írhatnak bele, bejegyzést módosíthatnak?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76682) rbalint88 válasza TayRol (#76676) üzenetére


rbalint88
addikt

nem tudom, 5GB fölé még nem mentem, de 1TB free-t hirdetnek :)
amúgy az office 365 se hülyeség, abban benne van 1TB onedrive előfizu.

(#76683) madgie válasza rbalint88 (#76682) üzenetére


madgie
titán

Német oldalakon szokott developer reg lenni, azzal az Office 365 mellé korlátlan Onedrive jár, havi nettó 8,10 euróért. Már lassan két éve azt használom és bár a gugli felhője szerintem bolondbiztosabb (nagy méretű és/vagy sok fájl esetén), de ez ennyiért nekem bomba.

[ Szerkesztve ]

(#76684) Real_Necro válasza TayRol (#76672) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hálózatra teszel egy Obo 1+2 (régen B+C) túlfeszültség levezetőt, a nas elé meg egy 3-as típusú (régen D osztályúnak nevezték) elosztósort vagy szünetmentest (az a nashoz úgy sem árt) és többet nem fog a villám kárt tenni. Ha a net nem optikán jön, akkor arra is van Apc védelem.
Kb egyszeri beruházás és a fenti eszközzel a többi műszaki cuccodat is védeni tudod, elosztósort meg rakhatsz a fontosabb dolgok elé. Abból is jó az apc, pl PM8. Szerintem. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76685) Balinov válasza rbalint88 (#76682) üzenetére


Balinov
félisten

1 éves bejelentés, Free reg 1000db képre es/vagy videóra limitált. Azontúl pro reg

Forrás : [link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76686) rbalint88 válasza Balinov (#76685) üzenetére


rbalint88
addikt

Latszik mennyit hasznalom... se :DDD

madgie: az mondjuk eleg jol hangzik, de nem biztos, hogy TayRol Swift le tudja irni koltsegnek (es hogy kell-e a korlatlan tarhely)

(#76687) madgie válasza rbalint88 (#76686) üzenetére


madgie
titán

A bruttó 3430 forint sem vészes ezért a csomagért, nem? :) Inkább az a kérdés, mikor lesz elérhető ilyen akció és látja-e egyáltalán az ember.

[ Szerkesztve ]

(#76688) TayRol válasza madgie (#76687) üzenetére


TayRol
veterán

na, erről jöhet valami pontosabb infó.

(#76689) TayRol válasza Real_Necro (#76684) üzenetére


TayRol
veterán

Obo beépítéséhez nem értek, az elosztósorbol kb ilyenre gondoltál? Vagy ez a PM8.
szünetmentesre nem akarok százezer forintot kiadni, a jó meg tippre ott kezdődik... :)

[ Szerkesztve ]

(#76690) Real_Necro válasza TayRol (#76689) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy szakmában jártas villanyszerelő beszereli a túllfesz levezetőt, ha nem a régi olvadó biztis dobozod van, még könnyebb. Én otthon megcsináltam magam, nem egy bonyolult dolog, ha gondolod priviben segítek. A PM8 jobb mint az 5.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76691) TayRol válasza Real_Necro (#76690) üzenetére


TayRol
veterán

hát, most meg nem mondom, mi van otthon, meg kell néznem, de digitális a kijelző mindkettőnél, az tuti. tavasszal cserélték.

(#76692) Real_Necro válasza TayRol (#76691) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még annyi, hogy simán az elosztó kb semmit nem ér, tehát ha nem bővíted a szekrényt, akkor fölösleges pénzkiadás.
A levezető egyébként kb 50-60eFt, függ attól, hogy hogyan és hol van a bejövő nullád a földszondával összekötve.

Ilyesmiről van szó:

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76693) TayRol válasza Real_Necro (#76692) üzenetére


TayRol
veterán

jaa, értem. ó, akkor azért ez egy szép kiadás... látom

[ Szerkesztve ]

(#76694) |AP| válasza madgie (#76687) üzenetére


|AP|
veterán

ez engem is érdekelne

(#76695) TayRol válasza madgie (#76683) üzenetére


TayRol
veterán

Mondjuk most az Alzán 19e az O365 Home, amihez 6x1TB hely jár egy évre.

(#76696) Real_Necro válasza TayRol (#76693) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van ez olcsóbban is, kb a legdrágábbat megtaláltad, valamint ha nem az órától jön a PE és N szétválasztás, hanem mondjuk a kismegszakítós dobozban van összekötve, mint nálam, akkor ez is elég: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76697) crey válasza TayRol (#76678) üzenetére


crey
MODERÁTOR

2 rugó havonta One Drive nekem, plusz kapsz mellé Office365 subsot.

Beepul a Windowsba, tök jól működik az app iOS-en is. Én meg vagyok vele elégedve.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#76698) spanyoll válasza crey (#76697) üzenetére


spanyoll
addikt

Dettó.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#76699) TayRol


TayRol
veterán

Köszi a tippeket srácok!

(#76700) Novics válasza Mercutio_ (#76681) üzenetére


Novics
senior tag

Komoly a kérdés? :)
Gugli naptár megnyitása, bal oldalt megosztani kívánt naptár melletti 3 pötty, beállítások és megosztás. Megosztás adott személyekkel. Van 4 jogosultsági szint.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.