Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76451) TayRol válasza rbalint88 (#76450) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem is a 7-es Golf elsőszerelt gumija Bluresponse volt, szerettem, ajánlom szintén.

(#76452) Real_Necro válasza rbalint88 (#76450) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyelőre csak Marso-t néztem, ott nem kínál fel 215/55 R16-ra Dunlop-ot.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76453) |AP|


|AP|
veterán

pesti (és budai) (kis)gyerekesekhez kérdés:
Hol tudok venni valami vagány rugdalózót ajándékba szombatig? Webshop nem játszik, későn kaptam észbe. Vagány alatt vagy valami (tényleg) vicces mintára, vagy kialakításra gondolok egy kis pöcsösnek. :R

(#76454) rbalint88 válasza |AP| (#76453) üzenetére


rbalint88
addikt

Lidl. Viccen kívül. MI csomót vettünk ott, vicces minták, biopamut. És még olcsó is.
De Tescoban is tök jók vannak, szuperhősös (DC, Marvel), Disneys (micimackó, stb)

(#76455) Freddy76 válasza |AP| (#76453) üzenetére


Freddy76
addikt

Tesco, H&M, C&A. Veszel egy fehéret, és valamelyik Go printben (pl. Allee) rakatsz rá valami cool mintát, mondjuk Iron Maiden feliratot Ed Hunterrel, vagy ilyesmi.

Tőlem mindig kérdezik, hogy honnan veszem a lányom rocker pólóit. A titok a fentiekben le van írva...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76456) Real_Necro válasza |AP| (#76453) üzenetére


Real_Necro
veterán

Többi ajánlathoz MÉG Pepco és Kik.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76457) |AP| válasza Real_Necro (#76456) üzenetére


|AP|
veterán

köszönöm mindenkinek! Teszek ma egy kört a fenti helyeken. :R

(#76458) Ear001 válasza |AP| (#76453) üzenetére


Ear001
addikt

Brendon, babaruhákra még ma 20%-os akciójuk is van.

(#76459) Studi válasza Freddy76 (#76455) üzenetére


Studi
addikt

Ex öccsének ezzel a mintával csináltam pólót. ;]

(#76460) Real_Necro


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76461) Mercutio_ válasza Real_Necro (#76460) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ebből pör lesz! :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76462) #31733248 válasza Real_Necro (#76460) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ez óriási! :))

Bocs, mobilról, de ezt érdemes elolvasni:

https://444.hu/2019/09/12/fiatal-vagy-es-ugy-erzed-eselyed-sincs-sajat-lakasra-udv-a-berloi-generacioban

Nem csipem a 444-et, de a téma érdekes!

(#76463) Jahno válasza #31733248 (#76462) üzenetére


Jahno
őstag

"akár azért, mert így félre tud tenni más dolgokra." Hát, legtöbb ismerős meg hitelt vesz fel mert olcsóbb és akkor az idővel a sajátja lesz. Sok kezdő munkás havernak még esélye sem sok külön költözni, mert majdnem annyi az albérlet, mint a havi bére.

(#76464) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tegnap beiratkoztam a suliba. Érdekes volt látni mennyi féle ember került a padsorba. Lehet az utolsó okj-sok közé fogok tartozni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76465) TayRol válasza Real_Necro (#76464) üzenetére


TayRol
veterán

nálam is sokféle arc van az egyetemen. ha még a régi feltételekkel mentél, akkor esélyes.

(#76466) Mercutio_ válasza #31733248 (#76462) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagyis akik rosszabb helyzetű családból jönnek, kénytelenek lejjebb adni az igényeikből, és rosszabb állapotú, kedvezőtlenebb elhelyezkedésű, kisebb lakással kell beérniük.

Pedig ez régen nem így volt.........ja, de;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76467) Fandango válasza Real_Necro (#76464) üzenetére


Fandango
veterán

Legutolsó infó amit hallottam aszerint marad az OKJ rendszer, csak változtatnak rajta.

(#76468) Real_Necro válasza TayRol (#76465) üzenetére


Real_Necro
veterán

Oké, de itt pont az a lényeg, hogy nem felsőoktatás. Remélem be fog jönni az új szakma.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76469) Balinov válasza Real_Necro (#76468) üzenetére


Balinov
félisten

mit kezdtel el tanulni, ha nem titok? akar PM-ben is :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76470) Mercutio_ válasza Real_Necro (#76468) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem az "új" elképzelés se a felsőoktatásba utalta volna automatikusan a komplexebb képzéseket, hanem pl. technikusi jellegű középiskolai irányba :U

szerk.: Amire kíváncsi leszek, hogy azokat az eddigi 4 féléves, felsőoktatásban zajló OKJ-s képzéseket, ahol a végén szakirányú felsőfokú (nem msc, bsc :N ) papírt adtak és a felsőoktatási jelentkezésnél + pontokat ért valamint az ott végzett tantárgyakat 1:1-ben beszámítottak/elfogadták, azokat meghagyják-e és ugyanígy marad-e a + pont és elfogadás?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76471) gorgo


gorgo
őstag

urak, Villányban melyik pincét érdemes megcélozni. Tudom nagyon ócskát nem találok, gondolok itt arra, hogy nem feltételen akarok csillagászati összeget kifizetni 1-2 pohár borért... Szal valami mérsékelten drágára.
Elsőre magamtól a Vylyan-ba megyek be, ezt elhatároztam. De csak beugrok máshová is...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#76472) TayRol válasza Real_Necro (#76468) üzenetére


TayRol
veterán

hajrá!

én is most váltottam, szoftverfejlesztés. :)

(#76473) Chapel


Chapel
addikt

hey,

Van itt olyan kolléga aki okosórában otthon van? Mert ha már veszek, akkor:

Futás, úszáshoz amúgy használnám - meg órám sincs, szóval ja :) - de tervezem hogy többet fogok eljárni sznorkelezni és nekem olyan ficsőr lenne jó, hogy gps koordintát eltudjak menteni benne, elég ha 3-5 max.

Kösz ha bárki bármit, jöjjön privátba, nem offolnék :R

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#76474) Freddy76 válasza TayRol (#76472) üzenetére


Freddy76
addikt

Én most alkoholista ügyvéd vagyok, de ha a feleségem megnyeri a lottó ötöst, az ügyvédkedést abbahagyom.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76475) Mercutio_ válasza Freddy76 (#76474) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megjött az új Gere Kopar!
Csak azért írom, mert tudom, hogy te csíped ;]

Komolyra fordítva: Sok év után ez most nekem is bejön, már csak az árát kellene felezni, hogy összhangban legyen a beltartalommal :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76476) Freddy76 válasza Mercutio_ (#76475) üzenetére


Freddy76
addikt

Tehát általában szar, néha jó, de szinte mindig túlárazott.

Pont, mint az ügyvédek :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76477) TayRol válasza Freddy76 (#76474) üzenetére


TayRol
veterán

Jó döntés. De segíthetnél neki lottózni.

(#76478) Mercutio_ válasza Freddy76 (#76476) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kivéve, ha a csajod ügyvéd:D

válásig!:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76479) j.bravo


j.bravo
addikt

Üdv rockerek (és popperek),

Lájtos otthoni felhasználásra (webmail, facebook-youtube, alkalmanként webshopok, duolingo, netbank, szökőévente office, meg ugye bírja el a víruskergetőt a háttérben) használható még egy Core2Duo, ha aládobok egy SSD-t meg egy kis RAM-ot? :F

(jelenleg 2gb, sima hdd, emellé 1280x1024 monitor - mondjuk ezt lehet hogy egy sima fhd-ra cserélném)

Whatever.

(#76480) Studi


Studi
addikt

Jó ez az új felület, csak szar... :N

(#76481) Mercutio_ válasza j.bravo (#76479) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szvsz ha kerítesz bele valami kisfogyasztású VGA-t, ami HW-ból támogatja a netes tartalmak megjelenítését igen, de a webböngészés eléggé terheli a régi procikat, amik még nem tolták HW-ból a színes-szagos megoldásokat.

Studi: +1 (logout felület még a régi maradt)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76482) Real_Necro válasza Studi (#76480) üzenetére


Real_Necro
veterán

Borzasztó, mind telefonon, mind asztali gépen...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76483) werttzui válasza Studi (#76480) üzenetére


werttzui
őstag

Azt hittem csak elállítottam valamit... :D

PENTAX

(#76484) Freddy76 válasza Studi (#76480) üzenetére


Freddy76
addikt

Ja, kimondottan undorító...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76485) Lassú Víz válasza Studi (#76480) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Meg lehet szokni. Még a könyvjelző funkciót beletehették volna.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#76486) rbalint88 válasza Lassú Víz (#76485) üzenetére


rbalint88
addikt

Konyvjelzo = kedvenc topikok? Mert azt a csillag tudja, de lehet nem arrol van szo.

(#76487) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#76485) üzenetére


Mercutio_
félisten

Benne van, csak mászhatsz be minden egyes alkalommal a csillagba +1 kattintás, +1 betöltés :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76488) Studi válasza Mercutio_ (#76487) üzenetére


Studi
addikt

Jah, pont ez a bajom vele, hogy nekem telefonon eddig a normál nézet volt beállítva, alapból az is jelent meg. Most nem is találom a váltást a normál nézetre, telefonon csak telefonos nézet van. :(

(#76489) madgie válasza Studi (#76488) üzenetére


madgie
titán

Rezponzív nézet van mindenütt, de a fent a nevednél a beállításokban ráerőltetheted a legszélesebb felbontást. Persze akkor sem lesz annyira sűrű, mint a régi, de szerintem nem olyan zavaró ez.

[ Szerkesztve ]

(#76490) Lassú Víz válasza rbalint88 (#76486) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Nem, az a kedvenc topikok :) A könyvjelző egy konkrét hozzászólás az adott topikban, amit te mentesz, módosítasz vagy törölsz. Az egyetlen jó funkció az indexen. Utálom, hogy ha egy kicsit odébb kattintok és bejön az aktuális legfrissebb hozzászólás, már nem tudom hol jártam a topikban. Ugyanez történik akkor is, amikor valaki átlinkel egy általam követett topikba.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#76491) Studi válasza madgie (#76489) üzenetére


Studi
addikt

:R Köszi, remélem ez segít!

(#76492) Mercutio_


Mercutio_
félisten

madgie: Kapható már csiga-gyros? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76493) TayRol válasza Mercutio_ (#76492) üzenetére


TayRol
veterán

itt mellettünk Szentrgróton már rég óta van. nem is szeretem a csigákat.

(#76494) Mercutio_ válasza TayRol (#76493) üzenetére


Mercutio_
félisten

St. Groot? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76495) TayRol válasza Mercutio_ (#76494) üzenetére


TayRol
veterán

Az. Zalaszentgrót. :)

(#76496) gorgo válasza Mercutio_ (#76492) üzenetére


gorgo
őstag

Ez komoly? Csiga gyros? Beszarok, meg kell kostoljam!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#76497) madgie válasza Mercutio_ (#76492) üzenetére


madgie
titán

Csak kifli, mi hagyománytisztelő népek vagyunk :DDD

(#76498) #31733248 válasza madgie (#76497) üzenetére


#31733248
törölt tag

Épp a napokban küldték el ezt. :)

(#76499) Mr.Csizmás válasza #31733248 (#76498) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig kelet-felcsúton népi étel :K [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76500) Real_Necro válasza TayRol (#76493) üzenetére


Real_Necro
veterán

A kagyló viszont finom, ami ott készül. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.