Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76401) rbalint88 válasza Mercutio_ (#76394) üzenetére


rbalint88
addikt

Ja, most mar a palinka is indokolt hozza futesi celzattal.

(#76402) Studi válasza gorgo (#76393) üzenetére


Studi
addikt

Nem volt más gond, amúgy kultúrált hely, jó szoba, normális wellness, jó kaja. Csak kicsit felb@szott, mert effektív felszolgált nem is volt, az árban levő reggelire, meg a drága svédasztalos vacsorára azért ennyit nem kellene felszámolni...

(#76403) Mercutio_ válasza Jahno (#76399) üzenetére


Mercutio_
félisten

Cisk?
Amit az őslakosok is 1:1 arányban Kinnie-vel keverve isznak?:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76404) Freddy76


Freddy76
addikt

Nekem alapból nincs gondom a Dreher Gold-dal, de ez ízlés kérdése. Ha biztosra akarok menni, cseh Staroprament iszok, az stabilan hozza a középszert.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76405) Real_Necro válasza Freddy76 (#76404) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az epres tojáslikőrrel is biztosra lehet menni. ;]

Egyébként régen a Nyugatitól nem messze volt egy söröző, ahol csapolt staroprament lehetett kapni, az volt a törzshelyünk. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76406) gorgo válasza Freddy76 (#76404) üzenetére


gorgo
őstag

Aki megteheti, hogy cseh Staro-t igyon, annak nagy gondja nincs. Gondolom az itthon kaphatótól jobb.

2-3 hete nyomtam egy egész napos bicajozást, a végére nagyon kész voltam, kellett tartsak egy 45 perc szünetet. Beültem a solymári Venezia pizzeriába, és csapolt Cerna Hora-t ittam. Kb. hat nagyságrenddel volt jobb bárminél amit aznap ittam... Kellett hozzá, hogy K.O. fáradt legyek, és kánikula legyen, de emlékezetes volt.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#76407) Byk01


Byk01
senior tag

Én sör témában mostanában csak az alkoholmentes vonalon tudok hozzászólni, de tavasszal voltunk a Guttmanhoz nevű büfé(?)ben. Ott ittam a Strizlik nevű alkoholmentes sört, ami végre egy iható alkoholmentes volt, nem volt meg a minden alkoholmentes sör ízében meglévő édeskésség. Amúgy Konrad meg félbarna Pernstein van náluk csapolva, plusz még 2-3 féle üveges cseh sör. És még a kajájuk is jó ... csak a budai tagtársak szerint Kőbánya már no go zóna :P

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#76408) Mr.Csizmás válasza Byk01 (#76407) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehet odamenni, csak aludni nem szabad :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76409) Jahno válasza Freddy76 (#76404) üzenetére


Jahno
őstag

Staroból az itthonival is bajaim vannak.

(#76410) Mercutio_ válasza Jahno (#76409) üzenetére


Mercutio_
félisten

Itthoniról szó nem volt :N

Byk01: Eccer megnézném a helyet, csak aztán mire onnan hazajutok... :O

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76411) Byk01 válasza Mercutio_ (#76410) üzenetére


Byk01
senior tag

Van közvetlen busz a kökire, onnan meg hazavonatozol :)

Amúgy ez a hely inkább délutáni, mint esti, szerintem, szóval a társaság nagy részének nem alkalmas sörözésre

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#76412) Mercutio_ válasza Byk01 (#76411) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kökiről haza átszállással jutok csak el, pedig ha lenne valakinek 1 felesleges helikoptere....!:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76413) rbalint88


rbalint88
addikt

Ha mar ugyis a pia a tema: borszerda van a borbolt.hu-n, van par eleg joaras tetel.

(#76414) Mercutio_ válasza rbalint88 (#76413) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha valaki rendel ezzel a 3 tétellel beszállnék:
Haraszthy Malbec 2015 (2980)
Szászi Badacsonyi Olaszrizling 2018 (1270)
Szászi Rózsakő 2017 (1650)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76415) m3ss válasza Mercutio_ (#76414) üzenetére


m3ss
veterán

en kaptam most egy 80/90-es evekben felrerakott 12 eves miltonduffot. gondoltam varok valami kulonleges alkalomra, igy ki is bontottam masnap :DD szerencsere nincs baja.

hmm de hogy szekesfehervar ilyen jo hely..driftfalva egesz belvarosban ez a vilagos csuszos aszfalt van, iszonyat fun ott barhol kozelekedni. telen/vizesen azert izgi lehet.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#76416) rbalint88 válasza Mercutio_ (#76414) üzenetére


rbalint88
addikt

Hat mi cegesben rendeltunk, ugyhogy arrol lecsusztal sajnos :/ rozsakot en is vettem, meg keknyelut is Szasziektol

(#76417) gorgo válasza Mercutio_ (#76414) üzenetére


gorgo
őstag

Én rendelek. Folyt. privátban...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#76418) j.bravo


j.bravo
addikt

Urak, Athén környékén autóval elérhető távolságban hova érdemes elmenni?
Az Akropolisz tavaly megvolt, a beltéri múzeum nem, de hosszas beltéri múzeumozásra legfeljebb rossz időben vennénk rá magunkat. Ja, és kerülnénk a belvárost, amennyire lehet. Tudom, nem muszáj autóval bemenni, de Voulából (déli rész, ott lesz a szállásunk) autóval könnyen elérhető, nem a nagyvárosban levő úticélokat preferálnánk.

Ne kíméljetek az ötletekkel :)

Whatever.

(#76419) Balinov válasza j.bravo (#76418) üzenetére


Balinov
félisten

TripAdvisor, régiót megad, things to do lista?
East Attica
Jó nyaralást egyébként :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76420) Mr.Csizmás válasza j.bravo (#76418) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

korinthos, patros?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76421) Mercutio_ válasza j.bravo (#76418) üzenetére


Mercutio_
félisten

JohnnyBlue-ra írj rá, ő járt arra többször is úgy emlékszem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76422) crey válasza j.bravo (#76418) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Fejtsd ki a könnyen elérhetőt... Egy nap 700 km még belefér? :D
Mert ha igen akkor Meteórák, Olümposz hegye.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#76423) j.bravo válasza crey (#76422) üzenetére


j.bravo
addikt

Hatooo, az egy kisse a komfortzónán tul van :)

Whatever.

(#76424) crey válasza j.bravo (#76423) üzenetére


crey
MODERÁTOR

De ez Oda-vissza :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#76425) Balinov válasza j.bravo (#76423) üzenetére


Balinov
félisten

kerdes, egy fel/1 napos hajokirandulas nem opcio? biztos van ezerfele ajanlat a kozeli kikotokbol. legalabb nem kell tobb 10/100km-t vezetni, mindenki uzozhat es valszeg olyan helyeket is lathatsz, amit kocsis kirandulasnal nem, vagy nagyon nehezen.

disclaimer: sosem voltam Gorogorszagban, szoval nem tudom, mik a helyi viszonyok. Mallorcan csak a hotel mogotti molorol indulva volt elerheto volt vagy 12 fele kulonfele hajos kirandulas

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76426) j.bravo válasza Balinov (#76425) üzenetére


j.bravo
addikt

Ouzo helyett nekem mastiha és/vagy Alfa sör :D
De nem rossz ötlet. Nem stresszeljük túl a dolgot. Majd lesz valami. Lejottunk találomra lefelé a partra a szállásról, és beültünk kávéra a parti bárba. Elsőre mondjuk kerülték a pincérek a szemkontaktust :F de ua. hely masik teraszán jobb lett a helyzet. Nem türelmetlenkedünk. Valahol csobbanunk, aztan majd valamerre megyunk :D

Whatever.

(#76427) rbalint88 válasza Balinov (#76425) üzenetére


rbalint88
addikt

ouzo... folyékony negro cukorka, fujj. és brutál fejfájásos másnapja lesz tőle az embernek.

j.bravo: tripadvisort csapjátok fel, aztán hajrá ;)

(#76428) Balinov válasza j.bravo (#76426) üzenetére


Balinov
félisten

Jól csinálod, általában az ilyen menjünk amerre az út visz dolgokból sül ki a legjobb dolog

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76429) Real_Necro válasza rbalint88 (#76427) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akár csak az abszint. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76430) Balinov válasza rbalint88 (#76427) üzenetére


Balinov
félisten

Látszik, hogy nem vagyok már gyakorló alkoholista, persze hogy a metaxara gondoltam :)) :DDD mea culpa

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76431) gorgo


gorgo
őstag

most hogy beköszönt az ősz, azonnal nyitottam is egy jó vörös bort... hmmmm!

És nyáron arra is rájöttem, miért isszák egyesek a whiskey-t jéggel, amit korábban szentségtörésnek tartottam. Mert a 26-28 fokos meleg whiskey annyira durván más, hogy konkrétan ami 21-22 fokon ízlik, az 27 fokon botrányos... Mondjuk én ezt a jeges dolgot másképp oldom meg: nem iszok nyáron whiskey-t hanem fehér v. rosé bort/föccsöt :P

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#76432) Mercutio_ válasza gorgo (#76431) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem a 20-21 fokos viszkinél is túl intenzív és az egyéb jegyeket elnyomó az alkohol így, bár tudom nem kellene, de lehűtve iszom általában :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76433) rbalint88 válasza Mercutio_ (#76432) üzenetére


rbalint88
addikt

Nalunk a par csepp viz is jatszik, csomo aromat kihoz. Jeg nem mindig van, illetve ezek az ujrahasznosithato hutokockak, de az fujj, max limonadeba valo.

(#76434) Freddy76 válasza gorgo (#76431) üzenetére


Freddy76
addikt

Megfigyeltem, hogy te mindig depis hozzászólásokat tolsz, kivéve, ha piáról van szó, akkor alapvetően pozitív vagy. Soha ne feledd: nem az az alkoholista, aki sokat iszik, hanem, az, aki sokat iszik, és nem szimpatikus!

:DDD ;]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76435) m3ss válasza Mercutio_ (#76432) üzenetére


m3ss
veterán

hany fokosan? pedig huto hidegen nem jonnek ki az izek nekem. kilchomant pl full kilapitja a hutes.persze a 28 fok se jo..de borral is ez van, tul hidegen vagy tul melegen nem olyan izeket ad. lehet mashogy van kalibralva az izlelobimbonk :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#76436) Freddy76 válasza m3ss (#76435) üzenetére


Freddy76
addikt

Szerintem 18-22 fok között sok baja nem lehet egy whiskynek. Ez megfelel egy normál szobahőmérsékletnek.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76437) m3ss válasza Freddy76 (#76436) üzenetére


m3ss
veterán

jaja, kb ezen a homersekleten idealis.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#76438) gorgo válasza Freddy76 (#76434) üzenetére


gorgo
őstag

Ha valami nagyon nem jellemző rám, az a depi. Sokkal inkább vagyok ingerült, feldúlt, a kelleténél többször. Nem baj, rövidesen lehet munkahelyet váltok. Onnantól kevésbé fog zavarni, hogy kitörik alólam az autó, mert az út rettenet, meg hogy a 30 perces utat csak szabálytalanságokkal tudtam 60 perc alatt abszolválni, így a gyereket is épp el tudtam juttatni az 1 hetes osztálykirándulás indulására időben.
Közelebb lesz, nem lesz forgalom, több lóvém is lesz. Cserébe feladom 15 év szakmai fejődését ezen a vonalon, de talán jobb lesz...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#76439) Real_Necro


Real_Necro
veterán

TS850 vagy TS860?
Sima vagy XL?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76440) Studi válasza Real_Necro (#76439) üzenetére


Studi
addikt

Én 850et vettem az oroszlánra, nem volt vele bajom. XL nem kell a Mondeora sem.

(#76441) TayRol válasza Real_Necro (#76439) üzenetére


TayRol
veterán

nekem 860 van, semmi extra, teszi a dolgát. 850-essel nincs tapasztalatom. xl felesleges, nehéz lesz tőle a gumi.

[ Szerkesztve ]

(#76442) Freddy76 válasza Real_Necro (#76439) üzenetére


Freddy76
addikt

TS860 XL.*

*fogalmam sincs, miről van szó

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76443) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#76442) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hübris, primator, horizont serek már vannak a sparban. *yumm emoticon*

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76444) rbalint88 válasza Real_Necro (#76439) üzenetére


rbalint88
addikt

860 jobb a tesztek szerint foleg vizen. elbizonytalanitas okan en bedobnam a dunlop wintersport5-ot, a v60-on (=mondeo futomu) szepen mukodik es tesztekben top3 szokott lenni. XL-t csak ha nem dragabb, akkor artani nem fog, de nem szukseges.

(#76445) m3ss válasza rbalint88 (#76444) üzenetére


m3ss
veterán

ts860 iszonyat jo vizen, latyakon. sose volt ilyen jo teli gumim. 850 regebbi gumi nem? amugy az is bejott nekem hoban, cimboram nbfl-jen az van 175 szelesben, mokas ilyen virsliben. talan ami a legfontosabb, hogy ne 2 eves gumit kapj majd vhonnan raktarrol...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#76446) m3ss


m3ss
veterán

nyaribol nektek mi jott be? tavasszal vennem kell kettot hatulra minimum. elsokkel meg varok.
pilotsport4 nincs 195 50 15-ben. ez a premiumcontact 5 milyen? vagy valami hankook? vmi kemeny oldalfalu gumi kene mindenkepp..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#76447) Mercutio_ válasza m3ss (#76435) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem húzóra tolom le, szájban szerintem kellően felmelegszik az ízekhez, de azalatt az alkohol már nem lesz annyira domináns...vagy nemtom, de a konyhameleg viszkiben nekem túl sok és direkt az alkohol.

rbalint88: Rápróbálok néha 1-2 csepp vízzel, de úgy torzulnak az ízek a gyengébb 40 fok körüli tételek egész más arcukat mutatják.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76448) Real_Necro válasza rbalint88 (#76444) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kb 2k/db a difi a sima meg az XL között. Mindenképpen Contit szeretnék, a Firestone nagyon hangos volt, meg stabilnak sem mondható. A nyári Hankook, azzal meg vagyok elégedve.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76449) Studi válasza Real_Necro (#76448) üzenetére


Studi
addikt

nincs haszna.

(#76450) rbalint88 válasza Real_Necro (#76448) üzenetére


rbalint88
addikt

Ha conti, akkor ts860. Dunlop amugy tesztekben neha elveri es altalaban olcsobb is, plusz sajat jo tapasztalat is van vele, azert ajanlottam. Telibol nem vennek hankookot, tul hamar kikemenyedik. Nyariban jo, ventus prime 3 van az audin is. Cegesre is csak azert nem az lett, mert alig dragabban volt dunlop bluresponse.
Ja 2k/db felarat nem er az xl.

m3ss: ventus s1 evo 2 (v ha van meretben akkor 3), v12 evo2 mind jo. Dumlop bluresponset is javaslom, ha van a meretedben. Ha kemeny oldalfal kell, akkor xl-est vegyel, azzal turi pontosabban lesz visszajelzes.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.