Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76301) gorgo


gorgo
őstag

Én meg csak mennék, de nem érek rá a héten :(

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#76302) Freddy76


Freddy76
addikt

iPhone XS használókhoz kérdés:

Sokadik iPhone-om ez, előtte volt 3g, 4, 5, 5s, probléma nélkül. Az XS viszont problémás, amióta megvan:
- Nem osztja meg a netet wifin. Csak úgy tudom a netet megosztani a számítógépemmel, ha összekapcsolom USB-n, és be van kapcsolva az iTunes. Ráadásul ekkor is ledobja a netet kb. 10 perc után, nem csak a gép, hanem a telefon is, vagyis hiába van lefedettség, a telefonon sincs net. Ilyenkor a telefon ki- és bekapcsolása oldja meg a problémát.
- A fényképek elnevezése teljesen össze-vissza, és a képekhez kapcsolódó adatok is tévesek. A nyaraláson (augusztus 17-én jöttünk haza) pl. fotóztam sokat, és nagy részüknél a készítés dátuma augusztus 20., módosítás dátuma augusztus 24. Tehát hiába jó a dátum a telefonon, az elkészült képekhez kapcsolódó adatok egyszerűen rosszak, és ez baromi idegesítő, ha másolni akarom a képeket a gépre, vagy rendezni akarom őket.

Más iPhone használó találkozott ezekkel, és ha igen, mi a megoldás?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76303) Real_Necro válasza Freddy76 (#76302) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk nem akarják a 6s-t lecserélni, mert az újak mind problémásak (és drágák), az anyacég policyje meg nem enged mást... ha most ketté törném és holnap igényelnék másikat, jó eséllyel kapnék egy használt 6s-t. Az XS már más szisztéma szerint működik mint az eddigi iphoneok?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76304) rbalint88 válasza Freddy76 (#76302) üzenetére


rbalint88
addikt

Irtam egy hosszut, de aztan inkabb kitoroltem, mielott a verandroidosok megsertodnek rajta ;]
Nalunk nincs gond veluk, az utolso elotti sw volt kicsit bugos, rakd fel a legujabb ios-t, hatha. Ennel eggyel komolyabb intezkedes, ha szervizben kersz frissitest, aztan kontaktok smsek es naptar icloud mentesbol visszallitodik, a programokat meg letoltod ujra az appstorebol. Fontos, hogy nem full mentest rakj vissza, mert az visszahozhatja a hibat.

(#76305) Mr.Csizmás válasza rbalint88 (#76304) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD mármint azok, aki még 4.x-et használnak, amin a cefrés sztereotípiák alapulnak? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76306) madgie válasza Mr.Csizmás (#76305) üzenetére


madgie
titán

4.4 volt az utolsó normális android :D

(#76307) szuszinho válasza Freddy76 (#76296) üzenetére


szuszinho
őstag

Beírtam a naptárba. :)

(#76308) Real_Necro válasza madgie (#76306) üzenetére


Real_Necro
veterán

9.1-el az égvilágon semmi bajom. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76309) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#76308) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondhatod annak, aki a szabolcsi almapálinka fellegvárában lakik :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76310) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#76309) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja és ugye 47-ért vettem a P20-at 128GB-al. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76311) Studi válasza Real_Necro (#76310) üzenetére


Studi
addikt

hozzál egyet nekem is! :D

(#76312) Real_Necro válasza Studi (#76311) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kettőt tudtam csak venni, a másik páromé lett. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76313) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#76312) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

78k-s Mate 10 pro-val meg se szólalok :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76314) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#76313) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azt is 47ért hoztam volna el, de akkor nem volt, így meg nyaralást már Honor 8 helyett a P20-al "fotóztuk".

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76315) rbalint88 válasza Mr.Csizmás (#76305) üzenetére


rbalint88
addikt

Nem tudom mi a P30-on a legfrissebb, de finoman szolva nem vagyok tole hanyatt esve. Pedig szepen es egysegesen megrajzolni azt a nyamvadt os-t pont nem kerulne tobbe a mostaninal...

(#76316) Balinov


Balinov
félisten

Hamar harapott alma. Ajanljatok nekem par oldalt, ami os windows felhasznalokent segit(het) eligazodni az asztali macOS vilagaban.

Ugy nez ki, par napon belul hozzam kerul egy mid-2012 retina MBP

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76317) Mercutio_ válasza Freddy76 (#76296) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor összefoglalva az eddigiek:

Holnap azaz kedd 18.00, helyszín Lövőház utca 18., Cooltour. (Valaki foglal asztalt?)

Aki jön:
- Lassú Víz
- Freddy76
- Studi
- rbalint88 (f7-7 felé érkezik)
- Speeedfire (elvileg és csak 9 körül)
- szuszinho
- Mercutio_

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76318) Mercutio_ válasza Real_Necro (#76310) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem mindenki privát előfizus :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76319) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#76317) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Úgyis te szoktál elsőnek érkezni, meg már gyakorlatod is van benne. Tedd meg nekünk légy szíves!

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#76320) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#76319) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kint, vagy bent? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76321) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#76320) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ó banyek! Jó kérdés. met.hu szerint este 9 körül még 27 fok várható, alig széllel, eső nélkül. Ha ez helytálló, akkor ki kellene menni. Főleg, hogy a beltéri képeken nem igazán látható nyitható ablak. Van egy bazi nagy cső, az vagy elszívó vagy légkondi - ki tudja.

Szerintem kint. A google szerint 11:30-kor nyitnak, nem tudom mikor akarsz foglalni, de ha van ellenvélemény, azt még előtte kellene megírni.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#76322) Studi válasza Lassú Víz (#76321) üzenetére


Studi
addikt

+1 a kintre, idên most van még esélyúnk kint sörözni...

(#76323) Byk01 válasza Mercutio_ (#76317) üzenetére


Byk01
senior tag

Kicsit elkavarodtam az elmúlt néhány napban, de ha a maradék 7 órában nem jön közbe semmi, én is beugrom.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#76324) Freddy76 válasza Studi (#76322) üzenetére


Freddy76
addikt

+ 1 arra, hogy kint legyünk, vagy bent!

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76325) Speeedfire válasza Freddy76 (#76324) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Szerintem is. Vagy kint legyünk, vagy bent. ;]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#76326) Balinov válasza Speeedfire (#76325) üzenetére


Balinov
félisten

Neked meg Boldogat, Szabi!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76327) Speeedfire válasza Balinov (#76326) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Köszi Bali! :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#76328) Mercutio_ válasza Speeedfire (#76327) üzenetére


Mercutio_
félisten

Srácok bocs, de erről a párbeszédről ez ugrott be :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76329) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#76328) üzenetére


Lassú Víz
őstag

És asztalt foglaltál-e?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#76330) j.bravo


j.bravo
addikt

Skacok, ha van köztetek olyan, aki szívesen videózna szombat délután vagy vasárnap délelőtt (az időpont sajna még nem fix, és időjárásfüggő is) pár órán át táncot (8 fős csapat), legyen oly jó és dobjon egy PÜ-t, vagy FB üzenetet! Nem ingyen gondoljuk (természetesen nem ellenkezünk ha valaki annyira bír minket hogy mégis), de az anyagiakat nem velem kell megbeszélni.

Whatever.

(#76331) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#76329) üzenetére


Mercutio_
félisten

Yes, Sir! :K

Már csak bentre volt hely, de ablakba (bármit is jelentsen) 18:00-tól a pógári nevemre 8 főre.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76332) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#76331) üzenetére


Lassú Víz
őstag

:R

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#76333) Freddy76 válasza Mercutio_ (#76331) üzenetére


Freddy76
addikt

Jó eséllyel azt jelenti, hogy egy dobogón leszünk szűk helyen. De ha így lesz, egy kör után megköszönjük, és átmegyünk valamelyik olyan helyre, ahol tényleg a teraszon (= utcán lévő székeken) ülünk. Én ott leszek 18-17.30 körül, ha nem jön be a hely, egyikünk keres máshol, és ha van, átmegyünk.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76334) szuszinho


szuszinho
őstag

Bocs srácok, de közbe jött valami :(((

(#76335) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#76333) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] marxim terasz?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76336) Freddy76 válasza Mr.Csizmás (#76335) üzenetére


Freddy76
addikt

Az messzebb van. Én a 25 méteren belüli helyekre gondoltam.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76337) pikszel válasza Mercutio_ (#76331) üzenetére


pikszel
őstag

Azt is jelentheti, hogy amennyiben nem lesz légkondi, illetve nem fog megfelelő hatásfokkal üzemelni, és a Nap is besüt, akkor meg fogtok főni. ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#76338) Mercutio_ válasza pikszel (#76337) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha meleg lesz iszonk 1 sört és kocc.

#neméntaláltamki
#neménmondtamahelyet
#nenálamreklamáljonsenkisenem :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76339) Byk01 válasza Mercutio_ (#76338) üzenetére


Byk01
senior tag

Későn foglaltál :P

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#76340) rbalint88


rbalint88
addikt

Hendrinx nevu hely nemileg a cooltour utan a nyero.

(#76341) Freddy76 válasza rbalint88 (#76340) üzenetére


Freddy76
addikt

A Lövőház 22-vel szemben.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76342) Freddy76


Freddy76
addikt

Csizmás, Studi, nem jössz?

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76343) Freddy76


Freddy76
addikt

Sokszor magamra vállalom a fizetést, és állapítom meg, hogy miután mindenki beadta a részét, én jártam rosszul. Itt másodszor fordul elő, hogy pozitívban zár a kassza, ez pedig sokat elárul a résztvevők jelleméről. A következő talit egy körrel nyitom azoknak, akik itt voltak.

Balatonfenyvesen egy őszi találkozót megszervezek...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76344) rbalint88 válasza Freddy76 (#76343) üzenetére


rbalint88
addikt

Ezmiez, quick memo? :DDD btw tul vagyok egy kutyasetaltason is...

(#76345) Freddy76 válasza rbalint88 (#76344) üzenetére


Freddy76
addikt

Én pedig egy nagy sz@.’son. Éppen haza tudtam hozni :Y

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#76346) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#76342) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hova kéne menni és mikor :F

ui.: a jaromirosnál kijött mégegy kör exit-shot + borravaló :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76347) Lassú Víz válasza Mr.Csizmás (#76346) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Így reggel ahová csak akarsz ;] . Tegnap este volt a sörözés. Köszi mindenkinek, jól éreztem magam.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#76348) Novics válasza Freddy76 (#76343) üzenetére


Novics
senior tag

Ott leszek. Ha hívtok. :)) Az félig hazai terep.
Csak ne szeptember 13-15, mert akkor Füreden leszünk, október 11-15 meg Eger. Régen találkoztam ennyi nemjófej emberrel. (A Velencei-tó tekerés is elmaradt... :( )

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#76349) Mercutio_ válasza Novics (#76348) üzenetére


Mercutio_
félisten

Részemrű' az okt. 5-12 nem jó :(

Freddy76: Eszerint nem téged láttalak tegnap éjjel újpesten letolt gatyával :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#76350) Studi válasza Freddy76 (#76342) üzenetére


Studi
addikt

De, elnézést a késésért! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.