Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69351) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#69325) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bébiőr van? [link] ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69352) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#69351) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez nem bébiőr, hanem űrtechnikai megfigyelő rendszer... :D Amúgy az van, egy korábbi Angelcare, nem kamerás, de elég profi. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69353) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#69352) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Láttam a BB topikban, pont azon gondolkodtam, hogy mi az az élethelyzet ahol ezzel kell figyelni a kölköt...?

Holnap majd jól beletépünk...

(#69354) t_a_m_a_s válasza t_a_m_a_s (#69353) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Májsztrók, mozog valaki a Moszkva oppárdon, Széll Kálmán tér környékén?

Holnap majd jól beletépünk...

(#69355) Mr.Csizmás válasza t_a_m_a_s (#69354) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kelljen? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69356) spanyoll


spanyoll
addikt

Megyek ma koncertre a Papp Lászlóba. Környéken hol érdemes parkolni, ahol lesz is még hely a koncert előtt egy órával?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69357) Real_Necro válasza spanyoll (#69356) üzenetére


Real_Necro
veterán

Aréna, Örsön P+R, Árkád (első 2 óra ingyenes)?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69358) spanyoll válasza Real_Necro (#69357) üzenetére


spanyoll
addikt

Plázák bezárnak parkolóval együtt mire vége, Örsös p+r meg elég messze van.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69359) t_a_m_a_s válasza Mr.Csizmás (#69355) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Csak puhatolózok... Kéne két napirajzos naptár, de azt még nem tudom, hogy ha valaki megveszi nekem, utána vele találkozom-e a nem túl távoli jövőben. Freddy pl régen járt errefelé, én meg néha Merci felé... Postázással meg nem akarok szivatni senkit, én is utálok oda járni.

Holnap majd jól beletépünk...

(#69360) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#69359) üzenetére


Freddy76
addikt

Naponta megyek arra, a kollégám pedig naponta megy postára. Mivel te jó fej vagy, ezért még akár segíthetek is neked, ha éppen olyan kedvem van.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#69361) mikrofon válasza spanyoll (#69358) üzenetére


mikrofon
addikt

Az arénába csörögj oda, mert azt hiszem 0-24 órás a parkolás, mert pl a Konditerem is non-stop nyitva van. De egyet azért telefonálj!

(#69362) spanyoll válasza mikrofon (#69361) üzenetére


spanyoll
addikt

Bizony, a parkoló ott is 0-24, most tudatta velem az álmos hangú infopultos hölgy. Köszi az infot, meg Necro neked is a tippet. Aréna parkoló akkor.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69363) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#69355) üzenetére


Mercutio_
félisten

Neked inkább hozzám kellene beugranod, persze csak ha már dolgozol. De az se gond ha visszamondod, lenne rá jelentkező;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69364) Studi válasza spanyoll (#69362) üzenetére


Studi
addikt

Azért érkezésed időpontjától függően már számíts némi karácsonyi forgatagra. Elég nagy az Arena parkolója, de nekem volt már olyan november végefelé, hogy egyszerüen áthajtottam rajta, és tovaszáguldottam.

(#69365) spanyoll válasza Studi (#69364) üzenetére


spanyoll
addikt

Este fél7 körül tervezek menni, a legtávolabbi szint legeldugottabb pontja is jó nekem, csak legyen hely. Inkább ott keringek kicsit, mint a Stadion környékén, ahol fixen nem lesz semmi hely.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69366) Real_Necro válasza spanyoll (#69365) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mogyoródi úton a Lidl parkolója? nem tudom, hogy este lezárják e... Esetleg Zászlós utca.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69367) Lassú Víz válasza spanyoll (#69365) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Látszik, hogy még nem törték fel az autódat. Ideális pálya a rossz fiúknak. Semmi olyat ne hagyj benne amit sajnálsz, különös tekintettel lakáskulcsra, iratra. Én biztosan megnézném, hogy van-e lehetőség BKV (éjszakai) járatokkal dobbantani onnan.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#69368) spanyoll válasza Real_Necro (#69366) üzenetére


spanyoll
addikt

A lidl parkoló asszem nem sorompós, bár késő este ott nem biztos, hogy hagynám a kocsit, a zászlós utca meg jó tipp, lehet, hogy azt próbálom először.

@Lassú víz: Persze nem gondoltam komolyan az eldugott sarkot. A lényeg az volt, hogy ott azért praktikusabb parkolni, mint máshol keringeni. Kocsiban meg a legnagyobb érték amit otthagyok az egy 2000ftos napszemüveg a kesztyűtartóban, ha elfelejtenék vinni magammal valahova és süt a nap.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69369) Mr.Csizmás válasza spanyoll (#69368) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] blaha lujza környékén van 2-3 hely, onnan be lehet sétálni a metróhoz, szakaszjegy elvisz, visszafele hasonlóképp.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69370) Mercutio_ válasza Real_Necro (#69366) üzenetére


Mercutio_
félisten

Zászlós utca környékén tuti nem hagyám a kocsit :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69371) spanyoll válasza Mercutio_ (#69370) üzenetére


spanyoll
addikt

Azt mondod, akkor már kb állhatok a Hős utcánál is, ott legalább tuti van hely? :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69372) Mercutio_ válasza spanyoll (#69371) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, ott legalább a villamosmegállóban beszerezhetsz valami boldogítót is:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69373) Real_Necro válasza Mercutio_ (#69370) üzenetére


Real_Necro
veterán

Miert nem? Regen naponta jartam arra, nem hinnem, hogy felteni kellene, valamint egyik ismerosom is ott lakik. All ott eleg auto. Amit meg el akarnak vinni, ugy is elviszik. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69374) Mercutio_ válasza Real_Necro (#69373) üzenetére


Mercutio_
félisten

Dakota bölcsességek vol. III:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69375) Real_Necro válasza Mercutio_ (#69374) üzenetére


Real_Necro
veterán

A miert nemre persze nem tudtal mit mondani, ez az igazi okoskodas... boccs

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69376) Mercutio_ válasza Real_Necro (#69375) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az, hogy régen naponta arra jártál szeirntem is teljesen releváns, gondolom éjjel jártál arra, felmérted milyen a közbiztonság épp ezért az autótokat is ott tároltátok:U

Az "amit el akarnak lopni ellopják" örökbecsű mondat mint érv is lehengerelt ezért nem jutottam szóhoz:R

Az, számomra beszédesebb a te hsz-ednél, hogy az út túloldalán ott a Zách utca (cigánytelep) + rendszeres rendőri jelenlétre van szükség annyi a drogos a környéken.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69377) Real_Necro válasza Mercutio_ (#69376) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elég sokat jártam arra este, kocsival, gyalogosan...

De fordítsuk meg a dolgot. Gondolom Te még jobban képben vagy, nem csak indexes cikkek kiguglizásából meríted a sütnivalót. Nyilván ismered oda-vissza az utcát meg a környéket és a helyi autófeltörő drogosokat meg c'ságot.

Az persze fel sem merülhet, hogy ha én valamihez hozzá szólok, akkor egyből csámcsogni kell meg megjegyzéseket tenni, mert anélkül nem lenne meg a lelki boldogság... azt gondoltam ezen már túl vagyunk...

Én nyugodt szívvel tenném le bármelyik autómat oda... Te azt csinálsz amit akarsz, de legalább tiszteletben tarthatnád a másik véleményét... még ha olyan nehéz is...:U

Szerk.: egy dolog lemaradt... a Zách utca előtt még van egy TEK is... persze biztosan tudod. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69378) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#69377) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kerítésen belül biztonságban van tuti a TEK-nél :))

amúgy a szipuzós szerencsétleneket szokta kivasalni a vonat pár havonta a Docler irodaház mellett, mert fent a töltésen nyomják az anyagot a bokrok között, aztán a tripből tripebb lesz...

olyan jó környék az, hogy a trolisok garázsmenetben lehetőség szerint meg se állnak :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69379) Mercutio_ válasza Real_Necro (#69377) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nézd, ott járok el naponta, rendszeresen látom a szétcsúszott arcokat a villamosmegállóban, időnként a villamoson is ott vannak és bár nem annyira gáz, mint a 99-es busz, de nem egy életbiztosítás velük utazni.

Szerintem az a környék pestnek nem épp az a része, ahol nyugodt szívvel ott lehet hagyni autót, én csak ennek adtam hangot, de ha ennyire biztonságosnak érzed gondolom állod az esetleges költségeit ha spangli ott parkol és bármi sérülés lesz az autón;]

A TEK pont lesz*rja, hogy hány autót törnek fel a környéken, nem az ő profiljuk. Ha bármi hatásuk lenne a bűnözésre nem így nézne ki a rendőrség bűnügyi térképe a stadionok környékén. (Rétegek, azon belül gépkocsi lopás, -feltörés)

A kéretlen megjegyzések sérelmezése meg pont tőled több mint vicces, - bár én továbbra is kedvellek, de - ezt ugye azért érzed András ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69380) Mercutio_ válasza Real_Necro (#69377) üzenetére


Mercutio_
félisten

btw inkább juniorról toljál néhány képet, FB-szűzként az számomra érdekesebb.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69381) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#69380) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Regisztrálj, vénember ;] :DDD
Én még ott sem látok semmit, szóval junior jó eséllyel még nem érkezett meg.

(#69382) Mercutio_: jaúgy...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#69382) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#69381) üzenetére


Mercutio_
félisten

:P
Senior juniorra gondoltam, nem pocaklakó-juniorra:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69383) Studi válasza Mercutio_ (#69380) üzenetére


Studi
addikt

Necro is FB szűz, úgyhogy mi sem láttunk semmit. :DDD

(#69384) Mercutio_ válasza Studi (#69383) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ejj paszme, ilyen fiatal és nem halad a korral :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69385) #24334592


#24334592
törölt tag

Pesten hol van olyan szaki aki gyorsan és precízen tisztít házat, obit?

(#69386) crey válasza #24334592 (#69385) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Etelka örömmel vállal házat, az OBI-nak meg megvan a saját takarító személyzete, de most kérdeztem, őket ajánlották.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#69387) Real_Necro válasza crey (#69386) üzenetére


Real_Necro
veterán

De ő szakit keresett... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69388) t_a_m_a_s válasza crey (#69386) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#69389) #24334592 válasza crey (#69386) üzenetére


#24334592
törölt tag

nagyon hülyék :DD :DD

pentax vázhoz nem őket hívnám :B

szóval, akkor újra kérdem. Melyik fotós bolt ajánlott váztisztításhoz, objektívhez?

(#69390) gorgo


gorgo
őstag

basszus, szétkúr az ideg! kibebaszott tetű gmail-lel HARMADSZOR fordul elő, hogy NEM KÜLDI el a címzettnek. :W :W :W Egyszer régebben, tegnap előtt és tegnap. Már direkt küldök a fontos mailokról egy ilyen célra fenntartott címre másolatot, hogy lássam, megkapja-e a címzett. Ja, merthogy tartalmánál fogva bizalmas, és törlöm, miután elküldte (vagy nem küldte el a tetű).
Űbergáz.
Ja, arról meg nem beszélve, hogy nem egyszer hallottam már, hogy Nagytestvér igaziból NEM TÖRÖL, hanem a törölt leveleket szimplán láthatatlanná teszi. Létezik ez? És ha fizetek a geciknek, hogy ugyanmár állítsák át úgy hogy lássam a "végleg törölteket"??? OK, ez utóbbi kicsit városi legenda/összeesküvés-elmélet szagú, de tényleg hallottam már...

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#69391) *Ropi* válasza t_a_m_a_s (#69388) üzenetére


*Ropi*
félisten

Biztos nincs még barátnője. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#69392) t_a_m_a_s válasza *Ropi* (#69391) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

:DDD :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#69393) spanyoll válasza #24334592 (#69389) üzenetére


spanyoll
addikt

Ő.

Fura ürge, de nekem még nem volt vele bajom.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69394) mikrofon válasza gorgo (#69390) üzenetére


mikrofon
addikt

ebben biztos lehetsz... sőt egy ideig bele is olvastak, nah nem emberek hanem botok, nah meg nem mindegyikbe csak némelyikbe.... hogy szűrjék a spam-et... aztán google bocsánatot kért hivatalosan... állítólag.... De biztos lehetsz benne, hogy nem csak ők teszik ezt..... Sajnos ilyen ez az internet....

(#69395) mikrofon válasza spanyoll (#69393) üzenetére


mikrofon
addikt

sosem volt tapasztalatom vele, de az meglepett, hogy hirdeti pirossal az oldal tetején, hogy jóáron felvásárol, aztán az eladó cuccok között semmi sincs....

(#69396) *Ropi* válasza mikrofon (#69395) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mert valószínűleg alkatrésznek veszi.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#69397) spanyoll válasza mikrofon (#69395) üzenetére


spanyoll
addikt

Máshol adja el, alkatrésznek kell, stb. Nem az én dolgom, nem is foglalkozok ezzel. Amikor gépet kellett csinálni akkor gyors volt és viszonylag olcsó.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69398) mikrofon


mikrofon
addikt

jó-jó csak bíztam benne hátha találok valami kihagyhatatlan ajánlatot...
Már rápörögtem a fekete péntekre... Aztán láttam, hogy nulla a választás, így most is lemaradok...

(#69399) #24334592 válasza spanyoll (#69393) üzenetére


#24334592
törölt tag

köszi! Már le is van zsírozva.

Nagyon nagy arc a csávó, elsőre szimpatikus benyomást keltett.

Több helyen is ő szervízel, úgyhogy :R

(#69400) Lassú Víz válasza gorgo (#69390) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ne aggódj, az asszony cicije csak neked bizalmas, nekik egy a több millió közül ami megfordul a neten. ;]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.