Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69601) Studi válasza Byk01 (#69600) üzenetére


Studi
addikt

Én azt értem, hogy ha valaki versenyszerűen tolja... De azt nem hiszem ,hogy egy 150ezres bringa fölött akkora lépés legyen, hogy napi melóbajáráshoz az kelljen. Persze ehhez nagyon nem értek.

Lóf@szt villanyautó. Az élményautózáshoz nekem hozzátartozik a motorhang, a kézi sebességváltó is. :K Jó, értem azt, ha sok a nyomaték, és inkább kihagyják a klasszikus manuálist, és főleg a kuplungot. De akkor legalább a kormány mögött pöcögtethessem. :)

(#69602) Mercutio_ válasza Studi (#69601) üzenetére


Mercutio_
félisten

Versenyszerű == profi fotós, innen már meg is van az analógia:D
Olyan ez mint a lényegesen drágább fotós cucc amit megvesz sok tehetős(ebb) amatőr, nyilván jobbak lesznek a képei ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69603) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#69602) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Valamint megveszed a prémium főzőedényt, és jobb lesz a főztöd :D ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#69604) Byk01 válasza Studi (#69601) üzenetére


Byk01
senior tag

Versenyszerűnél már a grammokat számolják, mert nem mindegy, mennyit visznek fel a hegyre ... állítólag, egyébként meg szerintem is pöcsméregetés egy bizonyos szint után. Amikor az ember x kiló, a biciklije x/6 kiló, akkor ne mondja nekem senki, hogy az x/6 nak az ötvened része fog számítani.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#69605) Studi válasza Byk01 (#69604) üzenetére


Studi
addikt

Alapvetően én is így gondolom. A verseny persze más, de azt nehezen hiszem, hogy egy 50 dekára elköltött soktízezret valaki megérez. Sem tömegben, sem ellenállásokban nem hiszem, hogy akkora csodát lehet tenni egy bizonyos szint fölött.

(#69606) jjeahh válasza Studi (#69601) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én nem tolom versenyszerűen, de azért tekerek eleget, pont tegnap néztem meg, az elmúlt másfél hónapban 700km-t tekeregtem, hegyen... rengeteget nyakig sárban mert a montizás olyan jó disznó stílusban az igazi :DDD . Azért én megérzem azt, ha egy monti 150k, általában bűnrossz azokon az első teló és a váltók-fékek is belépők... igaz nem melóba járásra használom és kint a vadonban sokkal hamarabb előjönnek a hátrányok. Most egy új korában 200-250k-s 2011-es montit hajtok, amit egy 2017-es 250-300k-s gépre akarok leváltani és így is brutál előrelépés lesz számomra :D . Sokkal öblösebb gumik, komolyabb hajtás, váltó, 1x11-es rendszer, jobb és végre levegős teló, boost agyak...
A grammániát persze én is letojom, a plus size meg fat bike montik eleve nem erről szólnak tudtommal :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#69607) Mercutio_ válasza jjeahh (#69606) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó, nálad érthető(bb) a dolog, de nézd már meg nálunk mekkora "hegyek" vannak:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69608) jjeahh válasza Mercutio_ (#69607) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Igaz :D . Oda valszeg valamilyen fitness/trekking/outi megfelelőbb is mint egy monti, fatbike aszfaltra meg öntökönlövés :DDD . Városban egy belépő vassal valszeg én is megelégednék.
No de lépjek is tekerni, mert ma még nem gurultam, ideális az idő hozzá, ma csak 2 fok van és nem havaz mint tegnap :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#69609) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#69607) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Egy évben egyszer Velencei tavat kerülni... Mi eddig ahány bicót vettünk (asszony, gyerek, saját) az mint inkább a 80-100K-s ársávban mozgott. Én ezzel már úgy vagyok, hogy tudni sem akarok róla, hogy van az enyémnél jobb :D Mert ez is egy ugyanolyan pénztemető mint az órás cucc meg a fotós cucc. Családi ház meg két öregedő autó mellé meg amúgy sincs szükség költséges hobbikra :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#69610) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#69609) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemszóbe! E! :P

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69611) Novics válasza t_a_m_a_s (#69598) üzenetére


Novics
senior tag

Az a gond - legalábbis bringás szempontból - hogy ebből a koszfészekből csak a 6-os főúton lehet kimenni, az meg bringásként nem olyan vonzó. :((( Amúgy ja, nem távolság az.
De még az is lehet, hogy majd a szomszédba költözök. Pont a 6-os főút/autópálya miatt napi bejárással sem vészes a távolság, ráadásul rendesen fizetik a benzint - most még - nem 9/15 forintjával. Többen is járnak 30-40-50 km-ről ide.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#69612) Studi válasza Novics (#69611) üzenetére


Studi
addikt

Marhaság, indulj nyugat felé, és kanyarodj fel az M6-ra. Az aztán abszolút nyugis még bringával is! :DD

(#69613) Mr.Csizmás válasza Studi (#69612) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69614) Novics válasza Studi (#69612) üzenetére


Novics
senior tag

Erre mondjuk kíváncsi leszek. Tele lesz majd a város M&M's-szel az tuti... Nem tudom, hogy a környéket mennyire fogják szétcseszni. A hétvégi túrán voltam Cseresznyés pusztán, ami egy erdő közepén van az M6 túloldalán, de fasza betonút vezet be a városba, ami ~6km. Gyakorlatilag kihalt a falu, de pár éve elkezdtek a tehetősebbek kiköltözni. Gyönyörűen felújították a parasztházakat, vagy éppen tök újakat építettek, elég jó kis hely, és még viszonylag olcsó is a telek, de ha elkezdenek ide is kiözönleni az emberek... Bár talán Gerjen meg Dunaszentgyörgy rosszabb helyzetbe kerül, ha tényleg felépül a híd.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#69615) Byk01 válasza jjeahh (#69608) üzenetére


Byk01
senior tag

Egy fickótól azt hallottam, hogy a fatbike meglepően jól megy aszfalton. Nincs is másik bicója. Egyszer ki kellene próbálni egyet. Bár én inkább cx-en gondolkozom, mert bár vidéki gyerek vagyok, az aszfaltról nem nagyon megyek le, de a magyar utakra az outi is öntökönlövés :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#69616) jjeahh válasza Byk01 (#69615) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nemrég biciklis topikban is ezen vitáztak a kollégák, aztán ha jól emlékszek valami olyasmin lyukadtak ki, hogy a virsligumik azért gurulnak jobban, mert az kőkeményre fújja az ember, az öblöst meg nem... szal ha egy ducigumit kopogósra fújsz, az is jól gurul... aztán nem tudom mi az igazság, valszeg a gumi mintázatán, anyagán is sok múlik.
Nem tudom merjek-e egyből fat bike-al kockáztatni, de valamilyen 2.25-nél öblösebb gumis monti kéne, amivel télen is tudok hóban tekerni kint a vadonban és néha aszfalton is helytáll, mivel nyáron hosszabb aszfaltos túrákat is be szoktunk vállalni... meg egyszerűen a ducibb gumi terepen növeli a fun faktort :D . Ezért gondoltam én amolyan arany középútként plus size montira 2.8 vagy 3" gumikkal, azzal még biztosan frankón el lehetne gurulgatni aszfalton is.

Amúgy ja, ha rosszak az utak, akkor aszfalton sem hülyeség szerintem az öblös gumi :)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#69617) Balinov


Balinov
félisten

Mindegy milyen gumit raksz, a lényeg hogy gyorsabb legyél, mint a medve :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#69618) |AP| válasza |AP| (#69555) üzenetére


|AP|
veterán

no, közben kiderült, hogy hajlandók fizetni a képekért, viszont kérdésre kérdéssel feleltek...
Szóval kértem 3,5k-t képenként, és most a használati jog időtartamát kérdezik, tehát, hogy ezzel mennyi időre vásárolják meg a jogokat.
Őszintén szólva teljesen járatlan vagyok a témában, és nem is annyira világrengető képek ezek, hogy mondjuk ne gondolnám azt, hogy örökre :)
Van erre bármilyen bevett módszer, szerződésminta, útmutatás, bármi, ami fellelhető valami elérhető helyen? :F

(#69619) spanyoll


spanyoll
addikt

Offtopic az offba:

Manapság nagyon kívánom, hogy legyen sok sok nyomat a fotóimból. Adni ajándékba, kirakni falra, stb. Amit vennék nyomtatót ezért, az 120+, annyit meg most nem akarok eltapsolni nyomtatóra, úgyhogy:
Ki hol szokott nyomtattatni? Olyan kéne, ahol minőséget adnak ki a kezükből, tehát nem a cewe minőség most a léc, amit meg kéne ugrani.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69620) spanyoll válasza |AP| (#69618) üzenetére


spanyoll
addikt

Ahogy érzed. Biztos megvan erre a bevett procedúra, de én nem szarakodnék vele. Amiket én is csinálok megrendelőimnek képet, azokat megkapják, használják amíg akarják.
A használati jogot kapják csak meg a készítőnek járó jogok maradnak nálad. Te semmit nem veszítesz, gáláns is voltál velük és a pénzt is megkapod így fixen.
Szerintem...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69621) Novics


Novics
senior tag

Meglett a kis kóborló. :DD Jól van, semmi baja. De azért majd viszem dokihoz. :DD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#69622) Mercutio_ válasza Novics (#69621) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez még pesten tűnt el? :Y

:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69623) aleister válasza |AP| (#69618) üzenetére


aleister
veterán

+1 Spanyoll válaszára

Ennyiért már stock photo oldalról is kapnak jogtiszta, lifetime felhasználható képet. Szvsz nyilatkozz úgy, hogy "a jövőbeni újabb közös munka reményében grátiszba élettartam felhasználási jogot adsz".

(#69621) Novics
Miféle lény veszett el?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#69624) Novics válasza Mercutio_ (#69622) üzenetére


Novics
senior tag

Ez... :((

Nem, innét Paksról. Ali Egy fekete macsek. Black Fridayre hazakerült. :) 6 hete lógott meg, már nem is reméltem, hogy meglesz.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#69625) Mercutio_ válasza Novics (#69624) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem tudtam, hogy a nagyon nagy Ő :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69626) |AP| válasza aleister (#69623) üzenetére


|AP|
veterán

köszönöm mindenkinek, én is valami hasonlóra gondoltam :R

(#69627) Novics válasza Mercutio_ (#69625) üzenetére


Novics
senior tag

Nem az - bár nagy a szerelem - de nekem ez a kis kretén is családtag. Meg az összes macska a családban.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#69628) spanyoll válasza Novics (#69627) üzenetére


spanyoll
addikt

Összes? Hány macska van?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69629) rbalint88 válasza spanyoll (#69628) üzenetére


rbalint88
addikt

hát az összes ;]

holnap legyetek rendes konzumidióták és fogyasszatok :DDD lehetőleg nálunk :P
élmény lesz 6-ra menni dolgozni... legalább akkora, mint tegnap volt 21:15-ig dolgozni :DDD

(#69630) t_a_m_a_s válasza rbalint88 (#69629) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Pont most akarnék tölteni az asszony prepaid telójár zsetont, de a telekom honlapja már most lehalt... Aztán rájöttem, hogy holnap BF.

Holnap majd jól beletépünk...

(#69631) *Ropi* válasza rbalint88 (#69629) üzenetére


*Ropi*
félisten

Bálint, ilyenetek van rózsaaranyban?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#69632) j.bravo válasza rbalint88 (#69629) üzenetére


j.bravo
addikt

Hát, ha árulnátok BT fejegységet, ami passzol a 156-ba, és kurvaolcsón adnátok... :)
Esetleg konnektoros állófűtést...

Viki is roppant boldog, hogy a teljes hétvége munkával telik. Igen, ők is tartanak BF-t, van rá igény...

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#69633) Mercutio_ válasza j.bravo (#69632) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi a profiljuk, hogy BF jatszik?

Az ugrott be, hogy milyen területekre lehetne bevezetni a BF-et, ahol még nincs :U

;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69634) rbalint88 válasza *Ropi* (#69631) üzenetére


rbalint88
addikt

Nincs sajnos. Ezek vannak rozsaaranyban: UX410UA-GV238T, Dell XPS 13 (222189), UX390UA-GS045T

(#69635) Novics válasza spanyoll (#69628) üzenetére


Novics
senior tag

Anyuéknál egy, apuéknál 2. Nem olyan sok. Volt ennél sokkal rosszabb helyzet is.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#69636) Byk01


Byk01
senior tag

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#69637) aleister


aleister
veterán

Ha már BF...tudtok valami helyet, ahol jó áron lehet DDR4-es ramot venni? Elég sima, mezei 4GB.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#69638) t_a_m_a_s válasza Byk01 (#69636) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ez Dunaújvárosban is így van...

Holnap majd jól beletépünk...

(#69639) Mercutio_ válasza aleister (#69637) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem, és miért is tenné bármelyik bolt, amikor így is van forgalom.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69640) *Ropi* válasza rbalint88 (#69634) üzenetére


*Ropi*
félisten

Köszönöm! :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#69641) t_a_m_a_s válasza *Ropi* (#69640) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Pedig de jól néznél ki egy rózsaarany lapossal a hónod alatt... ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#69642) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#69641) üzenetére


Mercutio_
félisten

MINDKÉT hóna alatt:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69643) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#69642) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az egyik alatt lehetne pink színű is, nem? :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#69644) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#69641) üzenetére


Freddy76
addikt

Bal kezében rózsaarany laptop, jobban egy diétás kóla. A Kék Osztriga bárban a lábai előtt hevernének.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#69645) Studi válasza Freddy76 (#69644) üzenetére


Studi
addikt

Oda meg mehet Ali is a rózsaszín Nikonnal partyfotózni őt. :D

[ Szerkesztve ]

(#69646) aleister válasza Studi (#69645) üzenetére


aleister
veterán

Na arra is a mai napig várok. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#69647) *Ropi* válasza aleister (#69646) üzenetére


*Ropi*
félisten

Majd cOxErTőL kölcsönkérem a "Special cOxEr Edition" kalibrálóját, hogy a képek is pinkek legyenek. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#69648) cOxeR válasza *Ropi* (#69647) üzenetére


cOxeR
Ármester

Figyelek ám... én most épp rózsaszín sonyra gyurok. :D

(#69649) *Ropi* válasza cOxeR (#69648) üzenetére


*Ropi*
félisten

:DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#69650) Studi


Studi
addikt

Srácok, manapság hol lehet vállalható és megfizethető albérletre bukkanni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.