Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69151) TayRol válasza rbalint88 (#69150) üzenetére


TayRol
veterán

nekem michelin alpin 5 van, de nem vagyok elájulva tőle. havon okés, esőben jó-közepes, ellenben hangos.

(#69152) rbalint88 válasza TayRol (#69151) üzenetére


rbalint88
addikt

alpin 4 után nem lett olyan jó az alpin 5. sok eladó használt szett is van belőle emiatt.

(#69153) TayRol válasza rbalint88 (#69152) üzenetére


TayRol
veterán

elhordom, nem fogom eladni, annyira nem vészes.
majd nyárit kell találnom, mert a conti premiumcontact 2 esetében két db kuka lett 3 év alatt.

(#69154) Real_Necro válasza TayRol (#69153) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hogyan sikerult elhasznalni? En Contit szeretnek venni ha elhasznaltam a firestonet meg a hankook-ot. Ja es ugye nalam a teli csalik mert kisebbett vett ra a volt tulaj. Majd rakatok normalis meretet ra mert igy a kilometerora is csal.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69155) TayRol válasza Real_Necro (#69154) üzenetére


TayRol
veterán

Gondolom elhasználódott. Elkopott, nem nagyon volt már profil mélység.

(#69156) Wa2x_ válasza TayRol (#69153) üzenetére


Wa2x_
veterán

Én nyáron Michelin Pilot Sport 3-at használok már 3. éve, jó száraz úton is, esőben meg valami brutál. Nem az a 2 év alatt elhasználódó gumma.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#69157) TayRol válasza Wa2x_ (#69156) üzenetére


TayRol
veterán

sajna 205/55R17-ben nincs.

(#69158) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

Hú B+, a 44-esen ma megvolt a rénszarvas őzike teszt. Ahogy a nagykönyvben meg van írva. Kb. 60-ig volt lehetőségem lassulni, a többi a kormányzáson múlt. Mindketten megúsztuk. Nem lett volna hiány éreztem, ha ez kimarad az életemből.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#69159) rbalint88 válasza Lassú Víz (#69158) üzenetére


rbalint88
addikt

akkor nem unatkozol te sem :( jó, hogy megúsztad! nekem eddig csak olyan volt párszor, hogy a 28 órája folyamatosan vezető vendégmunkás kihúzta elém a kocsit szembe, mert előzni akart... az is rénszarvasteszt, csak fékezni sincs időd...

(#69160) Lassú Víz válasza rbalint88 (#69159) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Az is faja. :( Az már szinte törvényszerű, hogy valamelyik farkát elmérő, szemből türelmetlenül előző autós miatt hol gyengébben, hol erősebben fékezni kell. A 4-esen mindig igyekeztem egy kamion mögött autózni. Jó nekem a lassabb tempó is, ha van egy pajzsom az ilyen vendégmunkások ellen.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#69161) rbalint88 válasza Lassú Víz (#69160) üzenetére


rbalint88
addikt

volt már ott olyan, hogy a kamion nyomott le... olyan helyen kiment előzni, ahol én akkor az avensis-szel nem mertem (110 ló, dízel, szóval azért nem annyira forgalmi akadály), úgyhogy hirtelen kihúztam egy pihenőbe, amint volt rá lehetőség.
durva arra járni, mi ugye Parajdig megyünk végig az E60-on, a magyar oldal is izgalmas, na de aztán ami a román oldalon van... ahhoz odafele még nekem is akklimatizálódni kell minden egyes alkalommal, pedig 2009 óta minden évben megyünk legalább egyszer.

(#69162) spanyoll


spanyoll
addikt

Coxeréknél micsoda fotózás volt...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#69163) Mercutio_ válasza spanyoll (#69162) üzenetére


Mercutio_
félisten

5 év múlva érdemes lenne ezeket a képeket újralőni :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69164) gorgo válasza spanyoll (#69162) üzenetére


gorgo
őstag

elég komoly képek vannak fent! :K

Merci: 5 év múlva? hmm, most elgondolkodom a lehetséges indítékokon :)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#69165) Mercutio_ válasza gorgo (#69164) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ne kombinálj :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69166) Byk01 válasza Lassú Víz (#69158) üzenetére


Byk01
senior tag

Vedd úgy, hogy ez is megvolt, most már a) nem lesz, b) legközelebb rutinos leszel. :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#69167) Wa2x_ válasza Mercutio_ (#69163) üzenetére


Wa2x_
veterán

Én most is meglőném, legalább az egyik, biztos. :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#69168) m3ss


m3ss
veterán

kobanya, ligettelek kornyeken ismeros vki? koltoznetek oda? .)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69169) j.bravo válasza m3ss (#69168) üzenetére


j.bravo
addikt

Na, Erzsébet dobva végül? :D
Kőbányát nem vágom sajnos.

Whatever.

(#69170) m3ss válasza j.bravo (#69169) üzenetére


m3ss
veterán

tulaj ejtett minket, azota hirdeti 2 millaval dragabban :)
epp most hallgattam a radioban vmi ingatlanos szosszenetet, europaban dublin meg frankfurt a legjobb ingatlanarak/alberlet relative fizeteshez kepesti mutatoban, budapest a legrosszabb. eleg rohelyes ez az itteni helyzet. ha szeretnel 2+1 felszobat es nem a legnagyobb tetu kornyeken akarsz lakni, akkor 30+. termeszetesen meg ez is vagy a vilag vegen lesz es utazhatsz 1.5 orat meloba vagy 70 eve epult. kulonben 40+ :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69171) mikrofon válasza m3ss (#69170) üzenetére


mikrofon
addikt

Budapestnél van rosszabb... Mégpedig Győr...
Mikor mi idejöttünk akkor kiadtuk budapesti 11.ker. lakásunkat.. Aztán az volt az igazi pofára esés, amikor ugyan annyiért hasonlót (elhelyezkedés, kinézet, állapot) nem tudtunk itt Győrben bérelni... csak 20-30% felárral....
Aztán másodszor meg csak akkor lestünk, mikor eladtuk a budapesti lakást és a győri árak vásárlásnál is 20-30%-kal magasabbak voltak....
Ezek kb 5 évvel ezelőtt voltak....
Persze itt az utazás más, mert 1,5 óra alatt háromszor átmész oda-vissza a városon ;)

[ Szerkesztve ]

(#69172) crey válasza mikrofon (#69171) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Budapesten az elmúlt 3 évben robbantak óriásit az árak. Én jelenleg Káposztásmegyeren egy tégla építésű tarsashaz 2. Emeleti lakását (70 m2) berlem 160+rezsi áron. Nyugati tömeg kozlekedve legalább 45-50 perc.

A rezsi legalább jó. 7k fűtés (egész év atalany), közös költség havi 14k, víz és áram amennyit használjuk (de itthon vagyok rengeteget, 10k-nal magasabb áram számla meg nem volt).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#69173) m3ss válasza crey (#69172) üzenetére


m3ss
veterán

:Y az ijeszto.
itt az uj tulaj, 8.ker, hasonlo uj epitesu, 120+rezsit akar kerni a 37nm-ert. nincs ezzel gond, csak a fizetesek is erjek el a haccaz nettot viktooor.

kmeten is felmentek az arak, de ott meg mindig egy medences palotat kapnek annyiert amennyiert itt hanyinger lakasokat nezunk. ok, nem a belvarosban. de ott 10 perc alatt beersz barhova. itt hiaba nezed szigetszentmiklost vagy erdet vagy hasonlokat. 3. kerbe pl jarjal be onnan akar autoval, akar tomegkozlekedessel. heti szinten 15 orat toltesz az utazassal :O

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69174) mikrofon válasza crey (#69172) üzenetére


mikrofon
addikt

Akkor ez az oka, mert Győrben meg pont a mi költözésünk előtt fél egy évvel robbant, mert az Audi fél év alatt 8000-röl 1100-re növelte a közvetlen alkalmazottainak számát az autógyár (A3) beüzemelése miatt...

Összehasonlításként: 65 nm: nappali+étkező+konyha; két 10nm szoba, fürdő, wc, előtér, új építés, jó környéken 150-170e...
Ami nagyon durva az a 10km-en belüli családi ház mely 300-500e/hó bérlés... és itt ez is pörög....
Ami még kemény az a kis garzon (30-35nm), ami egy vagy két fő számára elég... 120e/hó....
két három éve egyébként itt "stagnál" az ár mert rengeteg újépítésű lakást és ikerházat húztak fel kifejezetten befektetőknek bérbeadásra.... Itt a probléma az, hogy Győrben nem divat a tároló, a garázs de még a beálló hely sem.... Belvárosban jobb a helyzet, mert ott minden alá garázsoznak, máshol meg majd marad az utca, max. lakásonként egy beálló.
Persze, hogy jót is írjak, ezek azért mind jó minőségű alacsonyrezsijű, sok a megújuló energiás is... Ha bútorozottat nézel, akkor a bútorok is jó minőségűek...
Panelből meg albérlet szinte nulla, mert azt inkább veszik az emberek pedig azok sem túl olcsóak, főleg a panelprogram miatti havi plusz költség ami 20-40e/hó....

[ Szerkesztve ]

(#69175) Studi válasza crey (#69172) üzenetére


Studi
addikt

És nem is az a rémisztő, hogy a 70 négyzetméter 160, hanem az, hogy a lepukkant 28 is 90-100. A város szélén. :Y Ha meg ezt egy fizuból kell megoldanod, mert pár nincs, lakótárssal összebútorozni meg már öreg vagy, akkor vagy igazi szopóágon. :(

(#69176) Studi válasza mikrofon (#69174) üzenetére


Studi
addikt

És ott ugye nem csak az Audi a vonzó, hanem hogy a sógorokhoz is lehet ingázni, akár napi szinten is. Mert az ottani fizetésbe belefér egy győri drága albi + üzemanyag is. :(

Amik most 100-120 körül mennek, azok 55-60%-áért voltak elérhetőek 5-6 éve. :(

(#69177) mikrofon válasza Studi (#69176) üzenetére


mikrofon
addikt

Hát ja bár aki utazni akar az megy Mosonmagyaróvárra, ha várost akar, ha meg vidéket akkor Jánossomorjára vagy Mosonszolnokra a "saját" kishatár miatt.... Ezen a két településen hihetetlen milyen paloták vannak és milyen gyorsan szaporodnak, egyrészt a szomszédba utazó vendégmunkásoknak köszönhetően. De pár éve egy új jelenség, hogy a szlovákok ezeken a részeken, vesznek házat, építenek villákat. Sőt vámosszabadi határ miatt még Győr környékén is. Aztán innen járnak be dolgozni, vagy már nyugdíjasok és itt henyélnek... Ez borzasztóan hihetetlen számomra.... Én emlékszem még mikor Komárnoba jártunk át vásárolni..

Jah és Győrben nem csak az Audi a vonzó, mert ott van az összes kiszolgálócég, beszállító, a Rába. Meg az összes olyan kisebb nagyobb cég, aki az olyan mérnököket és szakembereket foglalkoztatják, akik bele unnak az Audis monotonitásba, szakmaiatlanságba... Én is az Audi miatt jöttem a családommal, de két évig se "bírtam"..... Nem a kiszipojozás miatt, bár csak az lett volna... Egyszerűen nem volt szükség "normális" gondolkodó mérnöki tevékenységre.... Gondolkodó emberekkel ott csak a baj van....

[ Szerkesztve ]

(#69178) Freddy76


Freddy76
addikt

Elég sok ingatlan adásvételi szerződést csinálunk, látjuk a trendeket. Budapesten bolond árak kezdenek lenni. XIII. kerület, Gömb utca, tehát a kerület nem túl szexi, orkok által is lakott részén 50 nm lakás 35 millió? VIII. kerület, gettó, Illés utca, 28 nm félszuterén 9 milla? Jönnek vidékről az emberek, élet munkájával gyűjtögettek 20-22 milliót össze, most jön a gyerek egyetemre, vennének neki valamit, aztán csak néznek, hogy mit kapnak a pénzért...

Győr dettó, szinte budapesti árak vannak a jobb helyeken. Győr szerintem klassz hely, azzal együtt, hogy anyósom is ott lakik :DDD . Rendezett város, láthatóan van pénz, és ez látszik a helyieken is, van munka, legális fizetés, biztonság. Nem véletlen, hogy az egyetlen vidéki város, ahol megéri a Nespresso-nak vagy a DiVino-nak üzletet fenntartani.

Pro tipp: az ország szerintem legjobb karácsonyi vására a győri. Aki lelépne asszonnyal egy romi hétvégére, irány Győr. Nagyon szép a belváros, ízlésesen van feldíszítve, és az egész sétáló-rész átvedlik vásárrá, nagy terület, emiatt nem nyomasztó a tömeg, az árak nem budapestiek, de a minőség sokkal jobb. Példa: a budapesti trendi vásárokban 1000 Ft volt tavaly 2 deci forralt bor a legolcsóbb koccintósból, Győrben a környéki termelők (Pannonhalmi-borvidék) boraiból volt a forralt bor 500-ért. Gyerekkel is tuti, a Széchenyi téren körhinta, kisvasút, fa játékok, a Dunakapu téren nagy korcsolyapálya. Egy napra is érdemes leruccanni, a vonat Budapestről 1 óra húsz perc alatt ott van, az állomásról kilépve szinte kezdődik a vásár, egész napos őgyelgés, shopping, borozgatás, este vissza. De hosszú hétvégére is tuti, van bőven látnivaló.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#69179) gorgo


gorgo
őstag

tényleg elmebeteg árak vannak, asszem máris egy százassal többet kérek az új melóhelyen (jöv. héten megyek 2 interjúra is. Áh, mocsokul izgi lesz a jövő hét).

És az a szopás, hogy hiába van 12 év mindenféle tapasztalatom és vagyok jól képzett, és van munkaerőhiány, nagyon kíváncsi vagyok hogy mennyire fog passzolni az interjún az ajánlott és kért fizu.

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#69180) mikrofon válasza Freddy76 (#69178) üzenetére


mikrofon
addikt

Nagyon jól összefoglaltad és bemutattad Győrt!
:C

(#69181) Freddy76 válasza mikrofon (#69180) üzenetére


Freddy76
addikt

Klassz hely, szeretem. Az egyetlen vidéki város, ahol tudnék élni (néha persze elgyengülök a Balaton déli partja felé is, de az nem racionális döntés lenne). Győrben laksz, vagy a környéken?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#69182) Studi válasza Freddy76 (#69178) üzenetére


Studi
addikt

Őszintén Nyíregyháza kivételével az összes nagyobb vidéki városban, ahol jártam mostanában, szívesebben laknék, mint Budapesten. Ha lenne normális meló.

(#69183) madgie válasza Studi (#69182) üzenetére


madgie
titán

Na mi bajod Tirpákiával? :D

(#69184) mikrofon válasza Freddy76 (#69181) üzenetére


mikrofon
addikt

Győrben, külvárosi részén Győrszentivánon lakok most már két éve. Előtte két évet laktam Révfalu részén.
Kb. négy éve jöttem családostul Budapestről. Imádtam egyetemistaként Budapestet, de ahogy megházasodtam meg született az első gyermekem, egyre nehezebben viseltem. Anyósom budapesti, így amikor felmegyünk, és próbálunk egy két dolgot megnézni, ismerősöket meglátogatni a nagyvárosban, mindig veregetem a vállam, hogy de jó döntés volt eljönni.....

(#69185) Freddy76 válasza Studi (#69182) üzenetére


Freddy76
addikt

Ha lenne normális meló, persze... Győrt azért írtam, mert ott nekem lenne normális meló, Siófokon ugyanúgy (emellett ezen helyekről a Budapesti praxist gond nélkül tudnám tovább vinni).

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#69186) cOxeR válasza mikrofon (#69184) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én meg ott Győrszentivánon nőttem fel, és Budapest mellé költöztem, és eszem ágába nem lenne újra Győrbe költözni. ;)

(#69187) Freddy76 válasza cOxeR (#69186) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem meg Gyömrőre :DDD . Ez szép az életben, gondolj bele, ha mindenki ugyanott akarna lakni...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#69188) mikrofon válasza cOxeR (#69186) üzenetére


mikrofon
addikt

Nah ez érdekes :)
Mondjuk Révfalut jobban szerettük, csak ott mások voltak az adottságok ;)

Szerintem is úgy jó, ha az ember költözik és utána nem bánja, mert akkor jól döntött....

[ Szerkesztve ]

(#69189) cOxeR


cOxeR
Ármester

(#69187) Freddy76
Lassan 2 éve nézelődünk, merre tovább. :) - mondjuk ez az ingatlan piac nem segít ebben
Besokallunk, elhúzunk a Balaton környékére mi is... :)
Győr amúgy üzleti szempontból jó, meg van benne potenciál, de sok szempontból drágább, mint Bp... kevesebb hely, jobban mernek tartani árakat... néztünk stúdió épületet, de túl nagy falat és rizikós, úgyhogy skippeltük, EU-s támogatós csókunk meg nincs ;]

(#69188) mikrofon
Én kifejezetten szerettem nagyon más ember lesz valaki, ha egy nagyvárosban nő fel, nagyon más ha vidéken, más az értékrendszere... bár ez persze szülőkön múlik leginkább, de na... látom a különbséget, nap mint nap. :) - anyagi helyzet is sokat nyom a latba persze... meg a ki az aki dolgozik érte, ki az aki beleült, mindegy más és végeláthatatlan téma. :)

[ Szerkesztve ]

(#69190) Studi válasza Freddy76 (#69187) üzenetére


Studi
addikt

Gyömrő... :Y Az a világ végén is túl van! :Y :DDD :DDD

(#69191) cOxeR válasza Studi (#69190) üzenetére


cOxeR
Ármester

;] :D sőt... amúgy viccet félretéve, nehéz elköltözni innen, mert minden adott... az árak is jobbak, a kiépítettsége, a közlekedés is, no meg az emberi morál... :) Talán Biatorbágy vetekszik vele a budai oldalon... de Érd/Diósd, meg a többiek egyáltalán nem.

Maglód mondjuk elég gáz. :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69192) Mercutio_ válasza mikrofon (#69174) üzenetére


Mercutio_
félisten

Amit írsz az alapján rossz volt az időzítés, jobban jártatok volna, ha a pesti lakást megtartjátok és Győrben albi (pl. céges béralku részeként), persze tudom utólag könnyű bölcsnek lenni :R

m3ss: Ha 3. kerület, akkor érdemes lehet káposztáson szétnézni, kocsival mióta megvan a híd közel van és még a panelok is elég jó elrendezésűek (TayRol járt nálunk és meglepődött mennyire nem a tipikus panel belülről)

Studi: Hajjaj, ha lenne meló húznánk Pécsre, Sopronba vagy Győr felé, de a centrális erőtér.... :O

Freddy76: Én annak is örülnék, ha "öreg napjaimra" találnék valami olcsó jó állapotú vidéki házat a balatonfelvidéken, vagy Pécs környékén, de a demográfiai adatok alapján tartok tőle, hogy vidéken szép helyen nincs olyan terület ahol nem rámolják ki a kéglidet, tarolják le a kertet/gyűmölcsöst, ha nem laksz benne életvitelszerűen.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69193) Studi válasza cOxeR (#69191) üzenetére


Studi
addikt

Ismerem a környéket, én Maglódon lakom most, bő 2km-el közelebb Budapesthez, mint Gyömrő széle. :DDD

Tényleg nem rossz hely amúgy, sokminden elérhető. Egy dolog gáz: Budapest közelebbi részéhez nem jár semmi kötött pályás közlekedés, csak a MÁV. Így befelé a városba tömegközlekedni csak vonattal. Ami alapvetően jó, ha épp jön a vonat. Ha épp jön...

(#69194) cOxeR válasza Studi (#69193) üzenetére


cOxeR
Ármester

Tudom, tudom... sajnállak, borzalmas hely. :DDD

Sajnos igen... és ezzel állandóan gond is van, szerencsére hallomásból tudom csak.

(#69195) mikrofon válasza Mercutio_ (#69192) üzenetére


mikrofon
addikt

Igen, igazadvan. De akkor kitudta. Mi akkor vettük (nem szándékosan) amikor lent voltak az ingatlan árak, így amúgy is jól szálltunk ki.
Ráadásul első albérlőnk nagyon jó volt! Igazi álom család. Rendesen fizettek, vigyáztak a dolgokra, ha valamit intézni kellett elvégezték. Emiatt mondjuk közel két év alatt egy forintot sem emeltem, pedig áron alul volt már kicsit akkor is mikor beköltöztek... De megérte, mert 125km-ről pont ilyen albérlőre volt szükségem....
Aztán kimentek jött a következő... Hát az botrány volt... Nem is a fizetés, mert havonta fizetett, vagy az anyja, legalábbis az anyja számlájáról jött a pénz...
De a rezsielszámolásnál minden hónapban értetlenkedett, mi miért, hogy-hogy most ennyi a gáz stb.....
5X évesen az anyuci nagyfia volt... Semmit nem tudott elintézni, semmit nem tudott megérteni.... Nem volt értelmi fogyatékos egyszerűen a szerencsétlenség csúcsa volt....
Ráadásul azt hitte, hogy mivel ő fizet, minden az én dolgom, én ugráljak minden ért.. Kiégett az izzó cseréljem én ki, vagy ha nem hív szakembert, villanyszerelőt aztán majd levonja az albérlet árából... Ha valamit akartam akkor a takarítónőjével beszéltem meg... Az legalább megértette....
A legröhejesebb egy dugulási eset volt. Eldugult a kád lefolyója. Erre hívott valami szakembert, aki azt mondta, fel kell vésni az egészet, mert szar a lefolyó húsz éves aztán ez van... Persze hiába magyaráztam, hogy mi úgy költöztünk be, hogy teljesen fel lett újítva... Többek között a lefolyói is cserélve lett egészen a közös leszállóágig... Aztán szóltam A takarítónőnek takarítsa már ki a fürdőt, aztán öntsön valami duguláselhárító lötyit, egy kis szódabikarbónát meg ecetet a lefolyóba. Ezt a takarítást én állom... Láss csodát szerintem azóta sincs probléma...
Úgyhogy úgy döntöttem elég ebből nekem nem hiányzik, mert Ö még mindig fizetett, ha húzta is a száját.....

[ Szerkesztve ]

(#69196) Freddy76 válasza Studi (#69190) üzenetére


Freddy76
addikt

Így van. Mint tudjuk, Maglód a világ vége, Gyömrő pedig azon túl van :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#69197) Novics válasza crey (#69172) üzenetére


Novics
senior tag

Pakson hasonló HUF/nm áron bérelek kis présházból átalakított kecót. (30 nm 60e/hó). Hála Paks2-nek kezdenek itt is elszállni az árak, aztán majd ha befejezik, és elhúznak az oroszok, akkor majd lesz egy halom üres lakás.
Mondjuk én nem is Pakson tervezek lakni, mert a környező falvakban jóval olcsóbbak a telkek, házak, a bejárás meg nem gond. De ehhez még kell 1-2 év, hogy meglássam, érdemes-e maradni.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#69198) Real_Necro válasza Studi (#69193) üzenetére


Real_Necro
veterán

Parom probalta mostanaban a buszt (8. honapban).
Igaz nem a reggeli meg delutani forgalomban, de itt tesz le az utca vegen... 5 percet kell gyalogolni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69199) Freddy76 válasza Real_Necro (#69198) üzenetére


Freddy76
addikt

Az a vicc, hogy Pécelre tőlünk van közvetlen éjszakai járat :DDD . Valamelyik éjszaka csavargok haza, látom a Budagyönyénél kiírva, hogy mindjárt jön a 956 busz, megy Pécelre... A menetidő szerény 91 perc... Az mondjuk elég kemény, hogy pl. a Stadionok és az Örs között van hét megálló...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#69200) Real_Necro válasza Freddy76 (#69199) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kollegam jart vele budai oldalrol haza Rakoskereszturra. Gondolom utkozben parszor cserelodik a tarsasag. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.