Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68751) madgie válasza Novics (#68750) üzenetére


madgie
titán

Infopark, pontosan E épület :D

[ Szerkesztve ]

(#68752) Novics válasza madgie (#68751) üzenetére


Novics
senior tag

Akkor M0, vagy Nagykörút és M3? Mert a Hütte itten van. Csak kicsit kell tovább jönnöd a felhajtótól.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#68753) madgie válasza Novics (#68752) üzenetére


madgie
titán

Parkolni meg a StarParkot dobja fel a Waze. Jóa?

(#68754) Mercutio_ válasza Novics (#68752) üzenetére


Mercutio_
félisten

1 sörre benézek koncert előtt, mikortól lesztek ott?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#68755) Novics válasza madgie (#68753) üzenetére


Novics
senior tag

Én gyalogparaszt vagyok, nem tudom.

Mercutio_
Mikortól legyek? :) Itt vagyok a Béke térnél, kb 10 perc alatt ott vagyok.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#68756) madgie válasza Novics (#68755) üzenetére


madgie
titán

Pontosan én sem tudom, mikor végzek, azt meg pláne nem, mikorra érek oda :D Nem szoktam Budapesten vezetni.

(#68757) Novics válasza madgie (#68756) üzenetére


Novics
senior tag

No, akkor benéz a díszes társaság egy gyors bambira ma a Hüttébe, vagy inkább menjek haza kutyát sétáltatni? :))

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#68758) Studi válasza Novics (#68757) üzenetére


Studi
addikt

Be :K

(#68759) Mercutio_ válasza Novics (#68757) üzenetére


Mercutio_
félisten

Indulok.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#68760) madgie válasza Novics (#68757) üzenetére


madgie
titán

Én még dolgozom, de remélem lassan vége.

(#68761) |AP| válasza madgie (#68760) üzenetére


|AP|
veterán

most olvastam, hogy itt voltál ma az E épületben... :o basszus, ha ezt tudom összefuthattunk volna egy bambira, csorgattam volna kicsit a nyálam a Fujikra... (az A-ban melózok)

(#68762) madgie válasza |AP| (#68761) üzenetére


madgie
titán

Egész nap ott b@sztam a rezet, volt nálam két X-T2, Sami 12, Fuji 16, 35, 56, meg két Nikon D610, Sigma 85/1.4 meg 24-35/2 😁

(#68763) Mercutio_ válasza madgie (#68762) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hazaértél épségben?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#68764) |AP| válasza madgie (#68762) üzenetére


|AP|
veterán

á, akkor jobb is, hogy nem futottunk össze :)

(#68765) madgie válasza Mercutio_ (#68763) üzenetére


madgie
titán

Igen, köszi :) Elég fáradt lehettem, most látom, hogy Zsófi átcuccolt a nappaliba... gondolom horkoltam éjjel, mint egy disznó :D

[ Szerkesztve ]

(#68766) Mercutio_ válasza madgie (#68765) üzenetére


Mercutio_
félisten

A sok sör:DDD horkolást fogd a kutyára! ;)

Amennyit melóztál + a vezetés oda-vissza nem is csoda :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#68767) Balinov


Balinov
félisten

Ping!

Merci megölte a topikot :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#68768) Mr.Csizmás válasza Balinov (#68767) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#68769) Mercutio_ válasza |AP| (#67271) üzenetére


Mercutio_
félisten

+1 :K az mondjuk nem tiszta, hogy végül nem történt meg vagy idővel túllépték a történteken a párok?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#68770) TayRol


TayRol
veterán

Van valakinek pár órára kölcsönbe egy 50/1.8-as nikonja, hogy a D610-es vázam tesztelhessem a leendő vevővel? Amennyi eszem van az obikat már eladtam, így szegény nem tudja kipróbálni (amúgy bármilyen fx obi jó lenne, de gondolom ez a legnépszerűbb).

(#68771) j.bravo válasza TayRol (#68770) üzenetére


j.bravo
addikt

50/1.8D van itt Erzsébeten/Gyálon. Meg egy póló is 😀

Whatever.

(#68772) spanyoll válasza TayRol (#68770) üzenetére


spanyoll
addikt

Lőrincen szintén, ha kell írj.

Más: ki milyen navit használ? Wazevel tele a púpom, mert mindenféle indokolatlan kis utcákba visz, amiken nem is spórolok érdemben. Maps gyakran lassabb úton visz, mint amint a waze vinne és azon veszítek csak időt. Olyan kéne, ami úgy visz el a-ból b-be, hogy ténylegesen figyeli a forgalmat. Waze pl rendre hazudik nekem: elindulok, kiírja, hogy pl 8.30ra odaérek. Útközben felmegy az érkezési idő 8.40re szép csendben, aztán kiírja egyszer csak, hogy jaj de jó, spórolt nekem 5 percet egy új útvonallal, és oda is érek most már 8.35re...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#68773) Real_Necro válasza spanyoll (#68772) üzenetére


Real_Necro
veterán

A waze sem mindenhato, de meg mindig az egyik legjobb online navi szerintem. Teny, hogy vasuti atkelovel, lampakkal o sem tud szamolni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#68774) Lassú Víz válasza spanyoll (#68772) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Esetleg kicsit korábban indulni? Ha meg nem időre mész, szard le mit becsül a navi érkezési időnek.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#68775) TayRol válasza j.bravo (#68771) üzenetére


TayRol
veterán

Tényleg... :B :D

Holnap kereslek, ha nem jön össze akkor spanyollt zargatom majd.

(#68776) spanyoll válasza Real_Necro (#68773) üzenetére


spanyoll
addikt

Persze, én is bírom, de ezeket a semmitmondó utakra rávezetést nem tolerálom. Milliószor volt, hogy direkt kíváncsiságból nem arra mentem amit mondott kis utcát, hanem amit éppen ott ismerek, és egy percet nem változott az érkezési időm.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#68777) crey válasza TayRol (#68770) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Káposztásmegyeren nálam is van egy 50/1.8G.

Spanyol: sajnos nincs értelmes alternatíva a Waze forgalomfigyelésére jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#68778) spanyoll válasza crey (#68777) üzenetére


spanyoll
addikt

Nyeh.. Akkor viszont tényleg marad a waze; csak megszokom.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#68779) Real_Necro válasza spanyoll (#68776) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hajszál pontosan ő sem tudja megmondani. Ma reggel, mikor elindultunk Népliget buszállomás felé, azt írta 06:15-kor, hogy 06:51-re vagyok ott. Maglódról indultam, Ecser majd Vecsés felé akart navigálni, de kimentem M0 felé, Decathlonnál kikerültem a körforgalom előtt tömörülő autókat... ekkor azt írta, hogy 6:57-re leszek ott . Anyám busza 7:00-kor indult. Eljöttem M5-ig, majd szépen befelé, közben lassítások, torlódás stb... végül 6:49-kor behajtottam a mélygarázsba és 6:52-kor már a busz ajtajánál álltunk. Persze nagyban függ attól is mennyire hajtasz. Nagypapás vezetésnél tény, több lesz a végére... ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#68780) Balinov


Balinov
félisten

Drukkoljatok hogy ophelia ne vigye el a tetőt felolunk!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#68781) gorgo válasza Balinov (#68780) üzenetére


gorgo
őstag

oké drukkolunk!
Ofi innen szívta el a levegőt, helyére a szaharából jött, úgyhogy most 25 fok van :)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#68782) Studi válasza Real_Necro (#68779) üzenetére


Studi
addikt

Ezeket olvasva nekem egész jónak tűnik a Google navi teljesítménye. Nem szokott 10 perceket ugrálni oda-vissza soha, menet közben mutatja az alternatív utak eltérését az aktuálishoz képest. Egyszerű, összeköti magát a böngészőben megnézettekkel, így a kocsiban már nem kell végigpötyögni az utat, ha előtte ránéztem gépről. Nagy zavart még nem tapasztaltam vele.

(#68783) Studi válasza gorgo (#68781) üzenetére


Studi
addikt

Rendjén is van ez így, nekem legalábbis jól esik ez az idő. :K

(#68784) Byk01 válasza Balinov (#68780) üzenetére


Byk01
senior tag

Megy a drukk

Studi: nekem is kimondottan jól esett, hogy tegnap még 4-kor elindulva sem fáztam a biciklin (na jó, hazafelé fél 7-kor már jól jött volna a hosszú nadrág, de arra a kis időre már nem akartam emiatt megállni)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#68785) Mercutio_ válasza Studi (#68783) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mocskosul visszamennék most az olaszokhoz pár napra, de drága a repjegy/szállás/élet :O

Remélem hétvégéig kitart és akkor irány a mátra legalább egy reggel indulunk, naplementében hazakocsizunk időre :K (közben tócsni+forralbrrr, kisvasút, sástói kilátó, gyerekeseknek kalandpark, erdőben séta a patak mellett, stb.)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#68786) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#68785) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ne reménykedj, a 3 napos hétvégére kurvaélet hogy szar idő lesz...

Holnap majd jól beletépünk...

(#68787) madgie válasza t_a_m_a_s (#68786) üzenetére


madgie
titán

Két kültéri fotózás van tervben, tuti szakadni fog végig az eső :DDD

(#68788) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#68786) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ópaszme, most nézem, hogy már az a hétvége következik :Y

Van olyan repjegykereső, ahol csak azt adom meg mikor és honnan mennék, és mikor jönné kvissza, és kilistázza ár szerint sorrendben a különböző (átszállás nélküli) célpontyokat? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#68789) t_a_m_a_s válasza Balinov (#68780) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hajrá Bali! De azért vegyél pár doboz konzervet meg pár zsugor vizet, biztos ami biztos.

Holnap majd jól beletépünk...

(#68790) Studi válasza Mercutio_ (#68785) üzenetére


Studi
addikt

Nem te vezeCC, mi? Nem tudod, milyen az M3-ason Mátrától Pest felé naplementében hazakocsizni... :K :DDD

(#68791) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#68788) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

google flights ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#68792) t_a_m_a_s válasza Studi (#68790) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én Nyíregy mellé járkáltam egy időben, reggel fél5-5 körül indultam itthonról a 3,5 óra odaútból 2-2,5 órát, meg a hazafelé 3,5 órát a szemembe sütött a felkelő/lemenő nap... Nagy élmény :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#68793) Real_Necro válasza Studi (#68790) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sziporkázó? :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#68794) Studi válasza t_a_m_a_s (#68792) üzenetére


Studi
addikt

Azaz. :K :K

(#68795) Mercutio_ válasza Real_Necro (#68793) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#68796) gorgo


gorgo
őstag

szerdán beugrom a hüttébe, de csak fél8-8 körül érek oda...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#68797) Studi válasza gorgo (#68796) üzenetére


Studi
addikt

:R Helyes, helyes! :K

(#68798) Balinov válasza t_a_m_a_s (#68789) üzenetére


Balinov
félisten

Halistennek a nagyja úgy 1-2 órája már elvonult felolunk de nyugaton volt halálos áldozata, meg 100000+ embernek nincs áram

Most jöttünk haza a partról, még most is félelmetes.. Délután meg megmondom őszintén, fostam ezerrel.. Mák, hogy a jósolt 4-5 centi esobol is csak kevés jött erre...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#68799) *Ropi* válasza Mercutio_ (#68795) üzenetére


*Ropi*
félisten

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#68800) spanyoll


spanyoll
addikt

Nem igen talaltam barmilyen aktivitasmeros topicot ami nem a mi bandhez kapcsolodik es frissul is rendesen, tehat itt kerdeznem meg, hatha van koztetek szaki:

Olyan aktivitasmero karkotot keresnek, aminek nincs kijelzoje, tehat designra olyan mint egy sima karkoto, vizallo, eleg jol nezi az alvast es esetleg zizeg ha telefonon emlekezteto megszolal, vagy uzenetet kaptam, stb. A prioritas az igazabol az, hogy felrakom egyszer, csak tolteni kelljen levenni, es mivel masik kezemen karora van, ezert csak karkotonek nezzen ki. Funkcioban meg az alvasmonitorozas, esetleg pulzus nyugalmi figyelese, ertesitesek zizegese, stb.

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.