Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lassú Víz

    őstag

    válasz m3ss #35532 üzenetére

    Néha az 1.2-esnek is, meg a 8 szelepes régi motornak is ki kell mennie előzni mert van 40 km/ó sebességkülönbség közte meg a kamion között. És olyan is van amikor az előtte lévő autó 30 m-re van tőle, mert az se tud menni és már az is kurva kis követési távolság 120-as tempónál. Akkor mi a fasznak kell villogni meg tolni a másikat? 30 m-ért? Na olyankor nagyon boldog lennék, ha lenne egy két dolog az autómban azokból amik a Nyomás utána aranyszínű kabriójában voltak :DDD

    spanyoll:
    Gondolom a külső sáv meg üresen tátongott, de az M7 Székesfehérvár - Budapest szakaszán mindenkinek csak a középső meg a belső sávra állították ki a jogsiját.

    Eperkutyus:
    Hát, eddig azt hittem normális vagy. :U Németországban a tizenx éves 900 ccm-es Poloval sem toltak le amikor a kamiont előztem. Lelassítottak, látták, hogy annyit tud az autó, azután kimentem a külsőbe ők meg léptek tovább. Ennyi. Ne sértődjön már meg senki azon, hogy 130-ra kell lassítania egy pár m-re.
    Én meg amiatt anyázok, hogy látom a tükörben a marhát, jön mint a golyó. Na mondom ez még megelőz mire utolérem a kamiont. Hát nem, lelassít, és a legrosszabbkor lesz a legrosszabb helyen. :W

    [ Szerkesztve ]

    A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés