Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29942) rbalint88 válasza Studi (#29879) üzenetére


rbalint88
addikt

Hát, próbálj ki egyet. Úúúúúúgy elküldtem ma neki, hogy szégyelltem magam. Nagyon. Az, hogy az M6 érdi emelkedőn 170-nel veret az ember, az egy dolog, de városban a sávok között ugrálni hörgő motorral, nagy gáz-nagy fék (indexeltem mindig!), gokart futómű... Áh, basszus... Ömlengek itt róla és ez nem elfogult dolog, szerencsére sok autót vezethettem, sajátból most fogyasztom a hetediket, de ez a kis gyösz basszus... A futóműve kemény, a kis úthibákat átviszi, de jó a csillapítás, a nagyok se ütnek akkorát, hogy fájjanak. És ami érdekes, nincs az embernek kisautó érzése benne, úgy mozog, mint egy nagy autó, csak sokkal fürgébb. Kb olyan masszívnak tűnik, mint az E60 525d, csak a nehézkesség nincs meg benne. Kanyarban pedig az MX-5-höz hasonlóan viselkedik. Nem butul meg a futóműve, nem dől nagyot, stb stb.
Ja és kurvára csajozós, csak szólok. Kb ugyanannyi csaj nézett meg ebben, mint amennyi az E60 525d-ben. Jó, abban senki nem nézett buzinak, de Miniben fehér iPhoneon pofázni valóban elég félreérthető. De csak ezért nem építem át feketére a telefont :DDD az autó meg ezüst, fekete tetővel és tükrökkel, szóval az se kirívó színű.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.