Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29751) aleister válasza Chapel (#29750) üzenetére


aleister
veterán

:)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29752) Byk01 válasza Balinov (#29745) üzenetére


Byk01
senior tag

Elektromos csellentyűcske

Necro: Hepi börzdéj (így utólagossan)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#29753) Balinov válasza Byk01 (#29752) üzenetére


Balinov
félisten

ezaz!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29754) Byk01 válasza Balinov (#29753) üzenetére


Byk01
senior tag

Nekem a "se át se hosszú se tyű" rész maradt meg :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#29755) Balinov válasza Byk01 (#29754) üzenetére


Balinov
félisten

tompa vagyok, mai agyzsibbaszto.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29756) Mercutio_ válasza Studi (#29739) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kettő egy ezrest :D

All:Itt a bizonyíték, hogy kutyus Pesten járt és kint volt tüntetni!!!! négy!

Itt meg egy finom célzás.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29757) Chapel válasza Mercutio_ (#29756) üzenetére


Chapel
addikt

Úgy becsülik, kb. az internet 30-35%-a szexuális tartalom, így ez közel sem vicc.
Én komolyan féltem :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#29758) #40935168 válasza Mercutio_ (#29756) üzenetére


#40935168
törölt tag

[ Szerkesztve ]

(#29759) Freddy76 válasza Chapel (#29757) üzenetére


Freddy76
addikt

Neeee, és 80-ra tippeltem :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29760) Studi válasza Freddy76 (#29759) üzenetére


Studi
addikt

Az internetezési szokásaid ezekszerint eltérnek az átlagtól. :DDD

(#29761) Freddy76


Freddy76
addikt

Spanyoooooll!!!!

Zacher torta überrulez :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29762) Real_Necro válasza Byk01 (#29752) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszönöm! :R

Srácok, felfedeztem, hogy szuper finom sajttal-gombával töltött rántott karajt tudok készíteni. Annyira jó lett, hogy büszke vagyok magamra. Jobban sikerült mint a múltkori kijevi, no ott a vajjal lehetett szívni. :D :))

Ja meg ki van az agyam ezektől a mai mobiloktól. Mindenki azt mondja, "most már olyat kell nézni, amiben 2GB ram van, mert kevés lesz később"...
Ja, csak kb 6 számjegyű kategória, amit meg nem vagyok hajlandó kifizetni érte. A lélektani határ kb 60-70.

Szerettem volna magam (meg feleségem, mert az ő telefonja régebbi mint az enyém) meglepni egy olyan készülékkel, amiben megbízható erős hardver van, elegendő tárhely, vagy memkarival bővíthető és rootolás nélkül telepíteni lehet az alkalmazásokat memkarira... jó a fényképezője, full HD a kijelző, nem kell gombot nyomni, hogy "felébresszem", telefonálásra, sms-re, gps navinak kocsiba, wifi netelésre gond nélkül tudom használni, (néha mobilnetre is), nem tepsi méretű, és kibír legalább két napot úgy, hogy nem lógok neten (max este 10-20 percet), csak telefonálásra meg ébresztőnek meg határidőnaplónak használom.

Elkezdtem lejjebb adni, egyelőre az LG G2 mini-nél lyukadtam ki, ami most ~63eFt az EMAG-nál 2 év garival. Van bárkinek tapasztalata ezzel a készülékkel? Esetleg még G3 S, de az ahogy néztem csak nagyobb kijelzővel bír, meg már-már kevés neki a hardver...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29763) Mercutio_ válasza Freddy76 (#29761) üzenetére


Mercutio_
félisten

Huhuuuu!!!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29764) rbalint88 válasza Real_Necro (#29762) üzenetére


rbalint88
addikt

a lumiák kevésbé hardverigényesek, szerintem 735-től felfelé bármi jó lesz. a 735 edigitalban 85k-15%, 10hó 0%-os hitellel nem rossz ajánlat. vagy használt 920, 40ezer körül.
a töltésre kár ráfeszülni, úgyis minden nap muszáj lesz, ha használod. 50%-os akkuval jó szívvel már nem indul neki az ember egy napnak.
ha találtál típusokat, írj egy privátot, megpróbálok rá szerezni jó árat.

[ Szerkesztve ]

(#29765) gab.m


gab.m
senior tag

Én mára ezzel offolom az internetet, meg már a sok hülye rezsicsökkentőharcos is betett a kaput...
Szóval, ezt a remeket a bátyám találta egy kutyás fb-os csoportban:

A gyerek, kép és profilinfó alapján általános iskolás, de baszki azért pénzért, "profin" fotózná a kutyákat... No komment, ez már a tizenöt millió fotós országa.
Egyébként meg: This is the end

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#29766) Mercutio_ válasza gab.m (#29765) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mindegyik kisállatos szubkultúrában megvannak az önjelölt photography-k.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29767) spanyoll válasza Freddy76 (#29761) üzenetére


spanyoll
addikt

Ezen a poston meg a faszbúk oldalon indokolatlan mértékben röhögtem most :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29768) Real_Necro válasza rbalint88 (#29764) üzenetére


Real_Necro
veterán

Android jöhet csak szóba, vannak alkalmazások, melyeket naponta használok. :B

gab.m:

Erről a számról ez jutott eszembe: [link] :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29769) Studi válasza gab.m (#29765) üzenetére


Studi
addikt

Gyerek iskolájába profik jönnek fotózni: [link]

Professzionális zöld hátteret használnak, hogy szépen el tudják választani a gyereket a háttértől. Csak akkor azt nem értem, hogy az iskola padlóját miért nem tudja eltüntetni? :F :DDD

(#29770) Chapel


Chapel
addikt

Az eredeti és a paródia.
Előrebocsátom McConaughey kivívta az utóbbi pár alakításával a tiszteletem (Lincoln Layer, Killer Joe, Mud,DBC) Carrey-t pedig mindig is imádtam, zseni. :D

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#29771) TayRol válasza Real_Necro (#29762) üzenetére


TayRol
veterán

Nincs már újonnan Nexus 4 esetleg?

(#29772) Real_Necro válasza TayRol (#29771) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem túl régi modell az már? Ellenben nem nagyon találtam.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29773) TayRol válasza Real_Necro (#29772) üzenetére


TayRol
veterán

mondanám akkor az 5-öst. ha nem kell rádió, akkor ok.

(#29774) Studi válasza TayRol (#29773) üzenetére


Studi
addikt

(#29775) gab.m válasza TayRol (#29773) üzenetére


gab.m
senior tag

Én két hete vettem 5ös Nexust, elég pöpec :K Sufnigarival 90 alatt beszerezhető, én az XXL-nél vettem 103ért hivatalos LG garival.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#29776) Real_Necro válasza TayRol (#29773) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rádióra meg zenehallgatásra nem használok telefont. Lényegében a fHD is csak a képek miatt kellene, de lehet lejjebb kell adnom. Az 5-ös viszont már nem 60-70 körül van. :B

Studi:

15 a legjobb... Positano partjai.... visszavágyom oda... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29777) Studi válasza Real_Necro (#29776) üzenetére


Studi
addikt

Tudom, nem a legújabb, de az Xperia Z ellen mi szól? Nemrég jelentették be hivatalosan, hogy a teljes Z sorozat megkapja az 5.0-s droidot is. :R

(#29778) Real_Necro válasza Studi (#29777) üzenetére


Real_Necro
veterán

Majdnem 100-ba kerül, valamint mintha azt rebesgették volna, hogy szoftveresen nem oké.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29779) *Ropi* válasza Chapel (#29770) üzenetére


*Ropi*
félisten

A DBC-n meglepődtem, hogy mennyire bejött McConaughey játéka, mert korábban nagyrészt beleragadt a vígjátékokba (Lincoln Lawyert szintén láttam), kezdtem skatulyázni de ezzel eléggé rácáfolt. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29780) Studi válasza Real_Necro (#29778) üzenetére


Studi
addikt

75 alatt van picivel a mobilboltokban. Nálam szoftveresen minden abszolút OK, igaz én gyári droidot használok rajta, és nem törölgetek le mindent, hogy pár ponttal többet érjek el a háromdémittudoménhányban. Viszont folyamatosan netezek, zenét hallgatok (akár BT fülessel), fészbúkozok rajta, nekem semmi gondom nincs vele.

(#29781) Studi válasza *Ropi* (#29779) üzenetére


Studi
addikt

DBC-t még nem láttam, de a True Detective-ben is jó párost alkot Woody Harrelsonnal. Aki pedig nagy kedvencem, így magas lécet ugrott meg McConaughey. :R Több van benne a vígjátékos szépfiúnál, szerintem a karrierjének az a része lassan le is zárul.

(#29782) Chapel válasza *Ropi* (#29779) üzenetére


Chapel
addikt

True Detective
Erősen ajánlom, másnak is :K

szerk:Studi gyorsabb volt :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#29783) Real_Necro válasza Studi (#29780) üzenetére


Real_Necro
veterán

Utána lesek. ;) Kollégám Z2-őt vett nemrég, csak hát belekerült vagy 120-ba...

Néztem most Nexus 5-öt is, de árához képest akkor már választhatnék egy G2-őt vagy Moto X-et szerintem. :B Hát nem tudom. Emagnál most még hó végéig (azaz 2 napig) akció van, addig el kellene döntenem berendeljek e páromnak meg magamnak 1-1 G2 minit, vagy várjunk...

Defy+-om már nem akarom újrarakni, CM7 meg kezd megzavarodni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29784) Chapel válasza Studi (#29781) üzenetére


Chapel
addikt

Ami miatt megérdemli az elismerést részemről, az az, hogy megtette azt amit csak nagyon kevesen mertek meglépni és még kevesebb, aki meg is oldotta sikeresen. Fogta magát, a sok (főként) félresikerült limonádé után és visszavonult egy időre. Számot vetett, hogy mi akarok lenni? Mozisztár vagy színész?
Ezután "visszatért" nyakonragadta a karrierjét, inkább bevállalt kis filmekben, szerény összegekért komoly szerepeket, egyértelműen szisztematikusan keresve a kihívásokat.
Elérte, hogy ha készül filmje, vagy valamiben szerepel, akkor arra odafigyelek. :R

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#29785) fi:zi'k válasza Real_Necro (#29762) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Xiaomi Mi3?
Vagy épp hirdetem egy barátom Sony Xperia Z-jét. Januárban vette, de nagy neki, most cserélte Z1 Compactra.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29786) *Ropi* válasza Studi (#29781) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ahogy látom hozzáérett önmagához: az öregedését előnyére fordította azzal amit Chapel írt, hogy az öregedő karakteréhez illő, egyre fajsúlyosabb szerepeket vállal a szépfiús imázs helyett.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29787) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Eperkutyusnak, hogy megkönnyítsem a váltást. ;] ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29788) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#29785) üzenetére


Mercutio_
félisten

Dual-sim fronton 4,5" fHD körül van most valami új érdekes cucc 200$ alatt, vagy valamelyik jól sikerült darab becsuszott bestbuy kategóriába?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29789) Ear001 válasza Real_Necro (#29776) üzenetére


Ear001
addikt

Moto G? Árba belefér, gyári Android firlefrancok nélkü, és még az első kamerája sem olyan rossz, mint a tesztekben, mert jött rá javítás. Van több változat is, lehet válogatni közöttük.

(#29790) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Itt [link] ugyanaz a szint mint mcD /KFC/BurgerK csak egy kis ajvárral megbolondítva vagy egy próbát megér?

Andrássy elején a grúz gyorskajázdát próbálta már valaki, ha igen mit érdemes és mit nem meg kóstoló?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29791) Real_Necro válasza fi:zi'k (#29785) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi3-at én is néztem, bár még idegen számomra. Gyári android használható rajta, vagy romolni kell? Magyar nyelvet tud alapból? Ja meg árban azért ahogy néztem nem olcsó, vagy rossz helyen kerestem.

Utána olvasok annak az Xperia Z-nek. Valahol egyszer olvastam, hogy szoftveres gondok voltak vele, meg hogy mostanában Sony annyira nem remekel, de lehet benéztem valamit... :B

Ear001:

Moto G-ben nincs magyar menü.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29792) Real_Necro válasza Real_Necro (#29791) üzenetére


Real_Necro
veterán

Meglestem közben Xperia Z-t. TFT kijelző meg kicsi akksi miatt nem gyere be... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29793) fi:zi'k válasza Real_Necro (#29791) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Részemről maximálisan ajánlott a Mi3. :K
Persze ennek is van néhány hülyesége, mint ahogy az összesnek (igen, még az almáknak is), de szvsz bőven a tolerálható szint felett van.
Nem Stock drót fut rajta, hanem MIUI. A többségnek bejön, de igényel némi megszokást a Stock után.
Tudok segíteni, hogy árban beleférjen. :K

A Z sem rossz, ennél a konkrét darabnál nem tudok semmi hibáról. Tényleg csak azért merem ajánlani, mert patika állapotban van.

Mindkettőnek tudom majd mutatni ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29794) Byk01 válasza Real_Necro (#29762) üzenetére


Byk01
senior tag

Srácok, felfedeztem, hogy szuper finom sajttal-gombával töltött rántott karajt tudok készíteni. Annyira jó lett, hogy büszke vagyok magamra.

Látod mit tesz, hogy öregebb lettél :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#29795) Ear001 válasza Real_Necro (#29791) üzenetére


Ear001
addikt

Igaz, de a Morelocale azért sok mondent magyarít.

(#29796) madgie válasza Ear001 (#29795) üzenetére


madgie
titán

Moto G/X-et csak részben, úgy meg még bénább lesz.

Normális magyarítás lehetséges, de ahhoz a bootloadert nyitni kell, ami ezeknél a Motoroláknál garivesztéssel jár (kivéve a Moto X Developer Edition-t).

(#29797) Studi válasza Real_Necro (#29791) üzenetére


Studi
addikt

Saját célra magyar menüt használsz? Én minden árammal működő kütyün angolt használok, nem értem a magyar fordításokat. Telefonon is a bill és a prediktív szótár legyen magyar, minden más mehet angolul.

(#29798) Real_Necro válasza Studi (#29797) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen.

Most egy CM7-et használok Motorola Defy+-on félig magyar félig angol. Most magyart szeretnék.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29799) aleister válasza #40935168 (#29758) üzenetére


aleister
veterán

Gyááá! :D
Ezt loptam.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29800) *Ropi* válasza Byk01 (#29794) üzenetére


*Ropi*
félisten

Vagy ugyanolyat főz mint eddig, csak mostanra már beletörődött. ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.