Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29301) Larry303 válasza t_a_m_a_s (#29286) üzenetére


Larry303
addikt

és a nem otthoni szféra?
nem egy cégem van site-to site vpn -el, másik telephelyeket összekötő ip telefon rendszerrel...
amikor ezeket a beruházásoka megtervezi az it és a gazdasági részleg, teszem fel előre 10 évre, -mert egy cisco voip hálózat nagyon sok sok millio ft önmagában- akkor most hogyan fogják berakni a büdzsébe ezt a potom összeget amit ezek a megoldások generálnak? arról nem beszélve, hogy bent van mindenki a satuban, hogy felhő felhő felhő csakis felhő esetleg felhő, ami nyilván csak egyre több adatforgalmat jelent...k kíváncsi lennék, hogy akik leültek ezt megszakérteni, és eldöntötték hogy nekünk kell ilyen, hány cég csődjével (ezzel együtt az adókiesésükkel) számoltak...nem mellesleg hosting díjak hogy fognak változni? ki fogja először ledobni a láncot?
röhögnék rajt, de az a gáz, hogy viccnek azért elég durva

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#29302) aleister válasza Larry303 (#29301) üzenetére


aleister
veterán

Pont a webhoster cégek kapcsán jutott eszembe, hogy milyen zseniális egy dolog ez. Ugyebár fizet a látogató a downloadért, a hoster az up-ért. Ugyanazon adatmennyiség kétszer van adóztatva.
Briliáns!

Képhoster oldalaknak annyi. Semelyik hoster nem fogja benyelni azt az up-ot, amit ezek generálnak. Ha meg saját szerver -ami valószínűbb-, akkor nem fogja semelyik cégnek megérni üzemeltetni.
Óriáslevél küldök dettó.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29303) Mercutio_ válasza radi8tor (#29231) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én szóltam...

Itt ülünk Lassú Vízzel a fotó előadáson.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29304) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#29303) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Akkor tuti izgalmas lehet :)

(#29305) Studi válasza Mercutio_ (#29303) üzenetére


Studi
addikt

Hol? Ez a hölgy nem túl izgalmas...

(#29306) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Túl sok lett a politika (persze érthető) és kevés a csaj: :U

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29307) aleister válasza Real_Necro (#29306) üzenetére


aleister
veterán

Lájk! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29308) TayRol


TayRol
veterán

Ehh srácok, nem bántásból - imádtam az Astrát de azért - ez a Mazda kicsit más világ. Holnap majd dobok fel képeket is. Tankoláskor szokni kell, hogy nem 52 literes a tank hanem majd 20-szal több.:)

(#29309) Real_Necro válasza TayRol (#29308) üzenetére


Real_Necro
veterán

Attól függ. Ha km-ben többet tudsz vele menni, akkor könnyű lesz megszokni. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29310) TayRol válasza Real_Necro (#29309) üzenetére


TayRol
veterán

majd elválik. most elkezdek vezetni egy statisztikát a sprintmonitoron, abból ki fog derűlni.

(#29311) t_a_m_a_s válasza TayRol (#29308) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Grat, problémamentes km-eket! Told a képet! :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#29312) crey válasza Real_Necro (#29306) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Végre... Mercution kívül mindenki szeretni fogja :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#29313) *Ropi* válasza crey (#29300) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mit mond a fotós? :))

(#29308) TayRol: Még egy visszhang is elfér abban a 20 literben. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29314) Real_Necro válasza crey (#29312) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tolok egy kis magyar mesét zenét is: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29315) Byk01 válasza Novics (#29294) üzenetére


Byk01
senior tag

Nálunk a cégnél minden negyedévben szépen jönnek a vérvevő nénik, én el is megyek, de az utóbbi kettőről már kiszórtak, mert elfogyott a vasam (az élethez még elég, de adáshoz kevés)
Kár, hogy nem szeretem a vörösbort, mert meglenne a gyógymód :)
Egyébként a fene tudja, mennyinél tartok. Szerintem a negyedszáz már bőven megvan. Problémám sosem volt még, pedig ragasztás után én már adom át a helyem a következőnek.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#29316) Freddy76 válasza Novics (#29294) üzenetére


Freddy76
addikt

A 18. születésnapom másnapján voltam először, majd rendszeresen, évente háromszor jártam vagy tíz évig. Aztán valahogy elmaradt, de mindig gondolkozom, hogy menni kellene. Bár már ezzel a számmal is túlteljesítettem a magyar átlagot bőven...

Nem ismerek egy véradót sem a környezetemben. Mindenki ugyanazzal a bullshittel jön, hogy rosszul van a tűtől, meg nem bírja a vért. Persze ha egyszer valakinek azt mondaná az orvos, hogy kedves hölgyem/uram, nem tudtuk megmenteni a férjét/feleségét/anyját/apját/gyermekét, mert nem volt vér a kórházban, na, akkor lenne felháborodás.

Tudod mit? Most, hogy szóltál, jövő héten el is megyek.

Én csak azt nem szeretem, hogy mindig csesztetnek. Alapból fehér bőrű vagyok (nagyon), ha lecsapolnak fél litert, akkor még fehérebb leszek, és állandóan azzal jönnek, hogy úrísten, rosszul vagyok, feküdjek le.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29317) A Zéé válasza Freddy76 (#29316) üzenetére


A Zéé
addikt

én már egyszer majdnem rászántam magam, hogy elmenjek, mert hogy milyen jó dolog, csak aztán amikor öcsém akart adni, ott valamit iszonyat elszabtak, és 1 hétig úgy nézett ki a karja, mintha elszakadt volna a bicepsze, mert vagy 5x próbáltak neki vénát találni, egyszer se sikerült rendesen berakni a tűt, csak kilyuggatták neki, és bevallom őszintén beszartam, és ez elvette minden kedvem tőle. :(

Just a simple Lineman...

(#29318) Freddy76 válasza A Zéé (#29317) üzenetére


Freddy76
addikt

Beszari vagy, ez tehát a lényeg :P

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29319) Byk01 válasza A Zéé (#29317) üzenetére


Byk01
senior tag

Van, akinek nehezen találnak.
Asszony, mikor a harmadik gyerekkel volt terhes, mindig egyeztetett, mikor van az a nővér a Bajcsyban, aki megtalálja az övét. A többiek tuti szétdurrantották neki.

Milyen falember az ilyen, aki fél egy kis tűszúrástól? :P ;]

Ja, és ha már amerikai focira tereltem a szót: egy amerikai foci meccsen igaz, hogy folyton megszakítják a játékot, de amikor játék van, akkor biztos, hogy történik valami. Egy gurulós foci meccset végig lehet játszani anélkül, hogy bármi is történne. Szerintem az amerikai focinak pont az a lényege, hogy valami történik, aztán kapsz időt, hogy megbeszéld a haveroddal, akivel kimentél a meccsre

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#29320) Freddy76 válasza Byk01 (#29319) üzenetére


Freddy76
addikt

Amerikai focista. Ha legközelebb elmegyek egy amcsifoci meccsre, viszek egy "Kislányok vagytok!" feliratú molinót :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29321) Byk01 válasza Freddy76 (#29320) üzenetére


Byk01
senior tag

Szóval nem akarsz kimenni a büdös életben :)
Ha mégis, szólj, kimegyek lefotózni, amikor 40-50 "kislány" rád ront. De jó messziről, nohgy engem is egy kalap alá vegyenek veled :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#29322) A Zéé válasza Byk01 (#29319) üzenetére


A Zéé
addikt

ahogy az Ügyvédúr is megállapította, beszari :N

(#29320) Freddy76
hogy egy tanult kollégám idézzem: "kikérem magamnak, én Hercegnő vagyok!" :P

Just a simple Lineman...

(#29323) Real_Necro válasza Freddy76 (#29316) üzenetére


Real_Necro
veterán

Beszari vagyok, nem szeretem a tűt, alapból elég fehér a bőröm és rosszul vagyok a folyó vagy csepegő vér látványától (nem a tévében nézve), kivéve ha a helyzet úgy hozza, hogy túl kell tennem magam rajta. Most például én cserélgetem a kötést Tündi műtött lábán. Már egész ügyes vagyok benne, ő addig másfele néz. :))
Visszatérve véradásra.
Sosem voltam, csak sorozáskor. 0 rh poz. vércsoportom van. De ha bármelyik ismerősöm, családtagom az én véremre szorulna, segítenék. :B

Szerk.:

De inkább mennék egy spermabankba anyagot adni, az nem olyan fájdalmas... :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29324) *Ropi* válasza Real_Necro (#29323) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az első 5 liter tényleg nem... ;] :P :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29325) Real_Necro válasza *Ropi* (#29324) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tudtam, hogy ufo vagy... saját hirdetés? ;] :DDD

Szerk.:

Zenye

Bár a klip most érdekesebb. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29326) m3ss


m3ss
veterán

huh agyfaszt kapok a 6d fenymeresetol. de most felfele expozik ez a szemetdomb. lottem ma egy halom epic viz alatti kepet, 99%-uk legalabb 3fe-vel tul van expozva, mintha ki lennenek hipozva a kepek. kuka az osszes. hasznalhatatlan viz alatt Av-ben.
persze nezzem meg mit mutat histogramm stb de viz alatt nem olyan egyszeru. d90 1 db felreexpozott kepet nem tudott viz alatt loni. mondjuk viz felett sem :DD
-1 fe korrekcioval detto uaz. de kezd gyanus lenni nekem, hogy auto iso mellett orul meg a fenymeres matrixban.
holnap manual es vhogy megprobalom tekergetni a gombokat a tokban. vagy inkabb eloveszem az 5dt komolyan :U

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#29327) Lassú Víz válasza .: JuSzT :. (#29304) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Megérte a ráfordított időt. A leggyengébb előadóval kezdtek, és haladtak a jobbak felé, így érdekes tudott maradni a végéig.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#29328) *Ropi* válasza Real_Necro (#29325) üzenetére


*Ropi*
félisten

Persze: tehénfejést (is) vállalok. ;] :DDD

(#29327) Lassú Víz: Milyen előadás volt ez és kik adtak elő?

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29329) Real_Necro válasza *Ropi* (#29328) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha a leggyengébbel kezdtek, akkor gondolom valami testépítő oktatáson lehettek... :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29330) grabber válasza Real_Necro (#29323) üzenetére


grabber
addikt

Ne csak olvassam én is írkálok.
Eddig 1x voltam csak véradáson,akkor is csaj vett rá :D Nincs csaj,nincs vér sem.Senki sem hívott el,társasággal pedig csak jobb.
Akivel voltam,soványabb volt nálam,de hamarabb leadta az adagját mint én.Ráadásul én utána szédültem,vissza is feküdtem :)
Tudtommal 0 RH - a vércsoportom,ha valakinek szüksége lenne.

Akkora az ereim,hogy bármikor kiválaszthatom melyik karomból akarok adni :P

[ Szerkesztve ]

(#29331) Novics válasza Freddy76 (#29316) üzenetére


Novics
senior tag

Nem egy kellemes dolog a véradás, de úgy vagyok vele, hogy nekem nem fáj - semmibe -, másnak pedig életmenő lehet. Szó szerint. Akkor miért ne menjek el? Aztán, amikor ott fekszek, és készülnek beszúrni a tűt, akkor mindig megkérdem magamtól, hogy mi a radai rossebért vagyok itt. Félrenézek, sóhajtozok, aztán már bent is van és folyik a vérem. Utána már nem gáz.
Volt nálam is olyan, hogy keresni kellett a vénát, de ilyen szétszúrkálás nem volt. Azt az egyet leszámítva, amikor a melóban volt véradás, nem volt gond. Kopp-kopp-kopp.
A másik a főnök pozitív hozzáállása. Véradáskor délben le lehet lépni, és nem kötekednek. Igaz a legutóbb egy adatszolgáltatás miatt végig bent kellett maradnom, így én voltam az utolsó véradó, de másnap délre mentem csak. :)

Szervdonorsággal is így vagyok. Ha bármit fel tudnak használni még belőlem, akkor csak hajrá. Nekem akkor már úgysem lesz rá szükségem. Na, amikor ezt előadtam anyunak, majd bejelentettem, hogy egy hónap múlva 5 hétre húzok ki Spanyolországba zarándokolni, az úgy egy kicsit sok volt neki. Furán néznek az emberre, ha arról kezd beszélni, hogy halála után mi legyen vele.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#29332) Lassú Víz válasza *Ropi* (#29328) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Téma: Esküvőfotózás

Előadóink a Szegedi Tudományegyetem Új Generációs Esküvő Fotográfusok képzésének (UGEF) oktatói:
Szalay Mona
Katona Tamás
Schram András
Varga Csaba

Zömmel általánosságok pár slideshow-os illusztráció. Négy különböző stratégiát követő fotós. A Varga Csaba lehúzott egy munkamódszert, majd jött a Schram András, hogy ő pont úgy csinálja. :).
Szerintem döntően tanuló toborzás volt, valószínűleg nem gyenge árszinten, ha a Schram Andrásnak megéri Kanadából ideröpködni.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#29333) rbalint88 válasza Novics (#29331) üzenetére


rbalint88
addikt

Rajtam ha háromból találnak vénát, jó vagyok és utána két hétig úgy nézek ki, mint egy rossz drogos. A másik meg, hogy amikor vérvételen 3 fiola vérért (1,5deci) ott kell imádkozni fél órát, akkor azért a fél lityiért kb két órán át rohadhatnék a tűvégen. Szóval én nem picsogásból, hanem ezért nem adok vért. nyilván, ha valaki családtagnak kéne és nem megoldható máshogy, kipréselném magamból az utolsó cseppet is, de önszántamból kihagyom.
Szerk: ja, de legalább lesápadok és szédülök is tőle :) ha helyi érzéstelenítéssel műtenek vagy más sebét kell ellátnom, varratot szednem, az simán megy, de a vérvétel kicsinál.

[ Szerkesztve ]

(#29334) Freddy76 válasza rbalint88 (#29333) üzenetére


Freddy76
addikt

Az ország 97 %-a nem adott soha vért, ezek fele leszarja, a másik felének vannak indokai. Ez utóbbiakat mindenkinek magával kell "megbeszélnie".

Az mondjuk vicces számomra, amikor erős, felnőtt férfiak a tűtől és a vértől való félelemre hivatkoznak :P

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29335) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#29332) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az is kiderült, hogy az egyetem csak a helyet adta, de egy sima akkreditált (OKJ?) papírt kap aki elvégzi, valamint már nem is Szegeden van, "felhozták" Pestre. (nagyobb fizetőképes réteg + kevesebb utazás gondolom)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29336) *Ropi* válasza Freddy76 (#29334) üzenetére


*Ropi*
félisten

2x adtam vért 25 éves korom környékén, de amióta cukros bácsi lettem nem kérik. :DDD Viszont ennek ellenére félévente kell mennem laborra, ahol csapra vernek mint egy hordót. :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29337) Lassú Víz válasza Freddy76 (#29334) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Sokszor a stressz miatt van. Pl. amikor a feleségem elvágódott a lépcsőn kezében két befőttes üveggel, bevittem a kórházba és akkor lettem rosszul amikor már átvette az orvos. Vérvétel dettó. Amikor szólt a nővérke, hogy már nem kell azt a vattát odaszorítani, na akkor jött a sápadás. De sok minden között ezt is meg lehet szokni, és amikor már nem ismeretlen a dolog, nincs félelem miatti feltúlpörgés akkor nincs utána rosszullét sem.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#29338) madgie válasza Freddy76 (#29334) üzenetére


madgie
titán

Tizenpár éve elhajtottak többször is egymás után, mert hepatitis után X évvel nem adhatok vért. Az az X asszem öt év volt, tehát szégyenszemre már rég mehetnék. A vért is bírom, a tűt is, sőt. Az asszony viszont száz éve vért ad. Apám is ezer évig adott. Még cikibb, hogy én évek óta b@szok elmenni a munkahelytől max fél kilométerre lévő véradóba.

[ Szerkesztve ]

(#29339) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#29337) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a röhej, hogy pl. a rosszullét nálam valami tudatalatti pszichés hülyeség, mert ha nem nézem ahogy böknek és csurog a cucc kutya bajom.

madgie : 5 év? Azt hittem az fixen tiltólistás veradas témában.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29340) *Ropi* válasza Lassú Víz (#29332) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ja, hogy az az előadás. :) Ismerem mindannyiukat. :) Nem gondolnám, hogy Mona lenne a leggyengébb, csak az introvertáltabb stílusa miatt tűnhet úgy a többi extrovertált típusú előadó mellett. Voltam már vele esküvőn dolgozni és nem volt hiányérzetem azzal kapcsolatban, amit csinált.

Persze, hogy toborzás: a gond csak az, hogy a kapott papírral nem vállalhatsz esküvő fotózást. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29341) madgie válasza Mercutio_ (#29339) üzenetére


madgie
titán

Utána fogok kérdezni. Hepa A, az elvileg nem vészes dolog amúgy.

(#29342) Lassú Víz válasza *Ropi* (#29340) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Nem fotósként, hanem előadóként minősítettem ;) . Nem tudom milyen OKJ-s papírt adnak és mire jogosít fel. Eddig két esküvő szakadt a nyakamba, egyiket sem akartam. Az első a húgom volt aki kerek-perec megmondta, hogy nincs pénz és ha nem csinálok képeket akkor neki nem lesz róla képe, míg a másik egy közeli ismerős, aki megkérte a hobbifotós ismerőseit, hogy legyünk ott az esküvőjén. Mondtam, hogy rendben de legyen hivatásos fotós aki tudja, hogy mit kell csinálni. Mondta, hogy lesz. Szerinted volt? Ja és hármunkból a másik kettő nem jött, mert esett az eső. Elégedett volt a képekkel, de tudom, hogy sokkal jobbat is kaphatott volna attól aki ért hozzá, és nem 10 évente egyszer fotóz esküvőt.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#29343) Balinov válasza crey (#29268) üzenetére


Balinov
félisten

IPTV-vel mi a szitu?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29344) aleister válasza Freddy76 (#29334) üzenetére


aleister
veterán

Én nem félek egyiktől sem külön-külön, de amint kombinálódik, végem mint a botnak.

Simán végignéztem a lábműtétem, meg úgy összességében elég balesetem volt. Kb vérrel volt kikövezve az utam, és sosem volt vele gond.
Tű téma dettó. 4-5 foggal többel születtem. Volt egy hét amikor minden nap kitépázott fater egyet. Nemigen volt bajom tizenévesen sem már ha tűket toltak a számba. Most meg nyugdíjba megy az öreg, így kicseréli a régi amalgám töméseket ezekre az új fogszínű szarokra. A múltkor hármat csinált meg, én meg elaludtam a székben. Az asszisztensnő mondta, hogy ő ilyet még nem látott.

Szóval nincs bajom a különböző beavatkozásokkal, de az a vérvétel dolog. Vááááá! :O

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29345) Larry303 válasza m3ss (#29326) üzenetére


Larry303
addikt

merre jártok?

az én véremet, ha megkapja valaki biztos felvidul rögtön :DDD -bár mostanra már kitisztulhatott...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#29346) spanyoll válasza Larry303 (#29345) üzenetére


spanyoll
addikt

Pont ezért nem adtam vért az elmúlt ... nem mondom meg mennyi idő alatt :D Terveztem mindig, de hát folyton közbejött valami :U
Most viszont garantáltan kipucolódott és el akarok menni végre, mert már régóta tervezem amúgy is.
Amúgy nálam szerencsére könnyű vénát találni, csak úgy meredezik, még magamnak is megcsinálnám ha kéne :D
Vértől meg nem félek szerencsére; kölyökként asztma meg minden hasonló miatt minden hónapban rohangálni kellett vérvételre, úgyhogy megszoktam a tűt meg a vért (ahogy a 6 év fogszabályzás, 4 húzott fog, pár tömött, meg egy gyökérkezelt után a fogorvoshoz is úgy ülök már be, hogy "come at me bro" :D )

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29347) aleister válasza spanyoll (#29346) üzenetére


aleister
veterán

"még magamnak is megcsinálnám ha kéne "

Fúúúj! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29348) spanyoll válasza aleister (#29347) üzenetére


spanyoll
addikt

Há' mé? 127 órát láttad? Aki még nem annak picispoiler:Az sokkal menőbb amikor a végén nyeszeteli a kezét a tompa késsel :D [/spoiler]
Amúgy nincs vérfétisem, szimplán csak ha valamilyen elképzelhetetlen posztapokaliptikus szituációban le kéne csapolnom x adag vérem akkor megoldanám valahogy, mert nekem nem nehéz vénát szúrni.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29349) aleister válasza spanyoll (#29348) üzenetére


aleister
veterán

Megcsinálni valakit = megkefélni. :)

Na és Te ugye magadat...és hát ugye...na szóval...eh! :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29350) spanyoll válasza aleister (#29349) üzenetére


spanyoll
addikt

Azt ugye te sem vártad, hogy ezt a reggeli kávéinfűzióm előtt felfogjam :D

Amúgy, hogy beindítsam a napi linkeket:
Napi zene
Napi kortárs vers

Végül pedig napina:

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.