Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#763) lajos001


lajos001
aktív tag

Mennyi esélyem van egy Rathpith Glob pajzs esetében 3 piros socketet készíteni?

3 Ex és 2 chaos beruházással vettem egy kesztyűt, egy cipőt és egy Doedre's Damningot. Így az életem 4200 az ES-em 2593, két átkot szórok a mobokra (Conductiv., Elem. weakn.) és a chaos resem -23. Még kirakom a clear mind-ot és -7en leszek.
A pajzsból azért szeretnék teljesen pirosat, mert eddig használtam a CWDT + MS + End. cry kombót egy str. cipőben, de azt lecseréltem. Most viszont van 3 üres helyem és a fenti kombót nélkülöznöm kell.
A másik lehetőség a wandom, de gondolom abból sem könnyebb 3 pirosat kihozni.
És, ha már felvetődött, hogy írjuk le milyen spelleket használunk....
Sapka: R. zombie + M. dam. + M. life + L. leech azért, hogy védjék a totemjeimet.
Kesztyű: GMP + I. spear + P. ch. on crit. + F. cast. - a 7 charge miatt.
Pajzs: Disc. + Clar. + Red. mana - aurák.
Cipő: Red. mana + El. weak. + Cond. + Incr. a. o. ef. - átkok.
Testpáncél: Sp. totem + Fast. cast. + St. call + Light. pen. + Conc. eff. - a támadó spellek.
Wand: St. call, Portal, Incr. crit. dam. - jelenleg ezeket húzom, hogy lvl. 20 SC. 20Q-ig is legyen mivel harcolni, illetve, ha majd lesz rá keretem veszek egy 6s5l páncélt amibe berakom az Inc. crit. gemet.
Persze a fenti kombót inkább ide szánnám, de kifogytam a színező pasztából :-D.
Tehát mint látható dupla totemes viharkeltő vagyok vagy mi a túró :-D.

Jah, még mindig nem sikerült megoldanom, hogy a Logit. Mx 518-as egerem oldalsó gombjára rakjak spelleket, pedig jó lenne a Portal gemet működtetni róla mivel mind a 8 rublikám foglalt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.