Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) pethYeti


pethYeti
addikt

Ha új hc ligában hal meg egy karakter akkor az az új sc ligába kerül vagy simán vissza standardba?

(#1452) 0Li válasza pethYeti (#1451) üzenetére


0Li
aktív tag

Standard. De valaki erősítse meg.

(#1453) Nordic válasza 0Li (#1452) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

jó tudod, sima standard a vége.

(#1454) pethYeti válasza 0Li (#1452) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi

(#1455) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Hát a mai teaser screenshot az Invasion ligáról egyelőre nem győzött meg...remélem nem csak annyi lesz, hogy mindenfajta szörny előfordulhat mindenhol... :U Holnap kiderül...

(#1456) Alendaar válasza Nordic (#1455) üzenetére


Alendaar
tag

Nekem jobban bejön a "területenként csak bizonyos szörnycsoportok" felállás.
Ha mindenféle dög jöhet minden területen, akkor eléggé megnehezedhet a karakterek tápolása.
A kedvenceknek biztosan nem tesz jót (Ledge, Docks, CoS)! :((

(#1457) Nordic válasza Alendaar (#1456) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Attól még ez igen karcsú egy ilyen random nemesis-tulajdonságos vicceskedő bossok után. :U

Ledge,Dock, CoS meg továbbra is ideális marad szerintem mert kis területen ugyanúgy rengeteg mob kerülhet egybe.

[ Szerkesztve ]

(#1458) scar07


scar07
tag

A Vaal Pact mennyi life leech-et ad?

(#1459) v-paci


v-paci
aktív tag

Esetleg van valamilyen táblázat/összefoglaló, hogy adott unique tárgy mit ér? Igazából a miheztartás végett érdekelne...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#1460) Nordic válasza scar07 (#1458) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Instant ls-t kapsz, nem ad semmi pluszt azon felül amivel te magad is rendelkezel gemből, itemekből vagy passzívból.

v-paci: Nincs ilyen. Figyelni kell a chatet, fórumot, de nem sok unique van ami 1-2 chaosnál többet ér. Amik ennél többe kerülnek azok exaltért mennek...

[ Szerkesztve ]

(#1461) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Egy ideje figyeltem egy-két streamert, hogy Flameblast skillel próbálkoznak. Valakinek van ötlete, hogy ezzel a skillel mi volt a koncepciója a készítőknek? Kb olyan semmire sem jó skill. :U

(feldobtam, hátha kicsit pörög a fórum start előtt)

Jah asszem lassan megvan a new buildem az új ligára is...

(#1462) Nordic válasza Nordic (#1461) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

[link] - uramatyám...3 endboss az expasnsion-ban...az első double vaal...új skillekkel :Y

Ha előbb ütöd le az egyiket, a másik "turbó" módba vált...B*zdmeg(kb ez volt az első szó ami elhagyta a számat :DDD)

Na meg az a miniboss se semmi az elején, azzal a shotgun fireball-al ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1463) Nordic


Nordic
Közösségépítő

(#1464) tocsek18 válasza Nordic (#1463) üzenetére


tocsek18
senior tag

nagyon város HYPE :DDD
ambush-ba én dominating-blow sciont tervezek aztán majd meglátjuk mit hoz az új variált skilltree
invasionba egy maxblock templar reave 1hand shield combó a terv
új unqioqra kiváncsi leszek meg ugye új területekre mapokra mobokra :C

(#1465) umek7


umek7
őstag

Engem is felcsigázott, már nem kell sokat várni. :)

(#1466) Plazmacucci válasza Nordic (#1461) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig jó skill. Nem alkalmas fő támadásnak ugyan, de summonerrel vagyok és hasznos! Amíg megy a bunyó elől, én alájuk robbantok. Flammability-vel megspékelt ellenség, ha csak sima mob, azonnal megdöglik ha 10-esre növelt Flameblast robban alatta.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1467) Nordic válasza Plazmacucci (#1466) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát talán annak tényleg jó, de elég egyszer nem figyelni, és reflecten kinyírtad magad egy olyan 10es charge-al. Mondjuk én támogató skillnek sem használnám, inkább arc, vagy firestorm.

(#1468) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Van valakinek pár eladó fusingja? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1469) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#1468) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Adok cserébe Infernal Mantle-t :D Most találtam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1470) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Szétrobban az agyam...sehogy sem áll össze a buildem. Lightling Strike-build lenne, de ha manából akarom nem lesz normális life, ha meg blood-magicből akkor meg dps(ugye a bm lefog egy fontos supportot, ami lehetne WED vagy Melee Phys dmg). Asszem megvárom az új skillfát...hátha úgy változik, hogy jó legyen nekem is. Egész nap próbáltam kiküszöbölni a bajomat, de nem jött össze... :(((

(#1471) Plazmacucci válasza Nordic (#1470) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehet tudni valamit a változásokról?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1472) Nordic válasza Plazmacucci (#1471) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Annyit, hogy lesznek... :P Kb eddig nem beszéltek a talentfa változásairól. Bár én jobban várnék új skilleket, mert pl melee skillek eléggé nincsenek, legalábbis str alapúak. Spellből már rengeteg van(nem mintha nem lehetnének itt is újak, mint pl egy blizzard), de a ranged illetve melee skillek eléggé kevés a spellek számához képest.

[ Szerkesztve ]

(#1473) Plazmacucci válasza Nordic (#1472) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Várom, már csak 4 nap :)
Am mondtad, hogy írnál tippeket meg ilyesmit. Tudom, hogy hosszadalmas, ezért kérlek súgd meg milyen módon lehet gyorsan fejlődni, mert 60-as szint után eléggé belassúl az egész, és ha megdöglök, kb fél óra játék megy kárba, vagy több.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1474) umek7 válasza Plazmacucci (#1473) üzenetére


umek7
őstag

Én abszolút hobbijátékos vagyok, ergo engem is érdekelne. Nekem lvl70-72-ig elég jól ment a szintlépés (hála a publikus map runoknak, ott jött az exp mint állat). Olvastam olyasmiről, hogy vannak skillek amiket a gyorsabb fejlődés érdekében kb. lvl60+-ig fölösleges használni, utána viszont kifizetődő lehet. Ezt nem is részletezném, laikus létemre... :)

(#1475) Nordic válasza Plazmacucci (#1473) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Igazából 65-ig soloban 2-nap, ha van egy minimális leveling gear. Utána már csak bizonyos mapok(dock, lunaris 3) farmja van. Hc-n olyan 70 körül kell elkezdeni mapozni. Onnan csak party kell és gyerekjáték a 80-85. De igazán 80 felett lassul be a játék, ott már nincs semmilyen taktika, inkább csak idő/gear kérdése milyen gyorsan lépkedsz.

A leírást félbehagytam, az első hsz-be lett volna beleszőve, de Oli linkelt ide jó összefoglalót így nem folytattam, inkább hagytam, had gyógyuljon a kezem.

(#1476) Plazmacucci válasza Nordic (#1475) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1477) Alendaar


Alendaar
tag

Ilyen tőrt szeretnék:
álomfegyver

(#1478) Nordic válasza Alendaar (#1477) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Jó pár tucat exalt/eternal és csinálhatsz is magadnak ;] , mert ez tuti nem drop.

[ Szerkesztve ]

(#1479) Alendaar válasza Nordic (#1478) üzenetére


Alendaar
tag

Exaltot még nem is láttam. :U :((

(#1480) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Találtam egy Facebrakert. Ez az unarmed téma kinek jó? Nem teljesen világos.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1481) Nordic válasza Plazmacucci (#1480) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Havernak volt ilyen facebreakeres marauderje, infernal blow-al...mit mondjak...a legOP-bb karakter amit valaha láttam. Gondolj bele...Nem kell semmi dmg-s node-ot kirakni passzívba, mert csak az itemekből adódó flat-phys dmg ad plusz dmg-t. Ergó másra nem raksz csak hp+defense. A srácnak volt 75% block mellé 6,5k hp(kaoms heart nélkül), 20k+dmg. Durván op, és a facebreaker már lett nerfelve(1000% volt a max unarmed dmg régen nem 800%).

Jah nem beszélve arról, hogy az infernal blow+melee splash miatt a necroc nem okoznak gondot, se a hullarobbantók, se a bossok. Nem kell hozzá semmilyen drága unique csak egy facebreaker(meg talán egy Abyssus, ha már magas a block-od). Komolyabb mappokra talán egy Shaffels Frame a spellblock miatt, nagyon endgamre, meg egy Aegis Aurora és egy BoR(de ezek csak opcionálisak, mikor már nem tudsz mire költeni).

(#1482) Alendaar válasza Plazmacucci (#1480) üzenetére


Alendaar
tag

Új karaktert húzni brutálisan jó!
Ahogy Nordic is írta:
- Facebreaker
- Infernal Blow
- Meginord's Belt
... és semmi nem állhat az utadba.

Öv nélkül is simán vered szét a bossok pofáját normál és cruel fokozaton.

(#1483) Plazmacucci válasza Nordic (#1481) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jól hangzik srácok :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1484) umek7 válasza Alendaar (#1482) üzenetére


umek7
őstag

Erről/ehhez esetleg egy buildet tudtok ajánlani? Magamtól még nem mernék belekezdeni egy skillfába.

(#1485) Nordic válasza umek7 (#1484) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

(#1486) Nordic válasza Plazmacucci (#1473) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Folytattam...8 oldal eddig, és még egy két dolog hiányzik :U Be akarom fejezni, mielőtt kezd a liga, utána már úgyse lesz időm :DDD

[link] - ha esetleg még kellene valami, amiről írni kell még lehet szólni...

[ Szerkesztve ]

(#1487) Alendaar válasza umek7 (#1484) üzenetére


Alendaar
tag

Skillfa lényegében mindegy! :DD
Rathik fejéből pattant ki a dolog:
Rathik's Power leveling guide :C

(#1488) egonn válasza Nordic (#1486) üzenetére


egonn
csendes tag

Van 1 oldal ahol található némi fordítás! ( lehet hogy a te munkád )
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/797392/page/1

(#1489) Nordic válasza egonn (#1488) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem az én munkám...(Oli korábban is linkelte már)

(#1490) dunc válasza Nordic (#1489) üzenetére


dunc
nagyúr

Nagyon jó leírás! :R Jó értelmeztem ha pl a "barbár" csak az erőt jelöli az "pókháló" akkor ha jól értelmezem akkor az ügyesség nem fejlődik sehogy? (dexterity def 14)

(#1491) Nordic válasza dunc (#1490) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Elég sok helyen lehet felvenni dexterity node-okat, szóval nincs megkötve a kezed. Egy-egy build nagyon szerteágazó tud lenni.

pl. ez volt a régi freeze pulse caster-em

[ Szerkesztve ]

(#1492) dunc válasza Nordic (#1491) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi! De alapba zárva az út, az változtatható a pókháló iránya ? (érdekes ha fut a fraps kilép a program! win8.1) Stabil mint állat, de ha megy a fraps rövidesen leáll!

Basszus tényleg jó összetett! :D

[ Szerkesztve ]

(#1493) Plazmacucci válasza Nordic (#1491) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Remekül kinyírtam magam flameblast segítségével. 4k dam biztos megvolt :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1494) Nordic válasza dunc (#1492) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Miért lenne zárva? Arra mész amerre akarsz, csak az a fontos, hogy oda nem rakhatsz pontot, ami nem kapcsolódik a többihez.

Plazmacucci: Előferdül...arra tényleg nagyon alkalmas :D

[ Szerkesztve ]

(#1495) Plazmacucci válasza Nordic (#1494) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja... Egyébként elég erős, avg. dam 680 és ugye szorozzuk 10x110%-al... Nem csoda hogy elpatkoltam :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1496) dunc válasza Nordic (#1494) üzenetére


dunc
nagyúr

Kék,zöld zárva!

Basszus nagyon korrekt kidolgozás, support! Hihetetlen,hogy nem csináltak belőle full fizetős játékot!

[ Szerkesztve ]

(#1497) Plazmacucci válasza dunc (#1496) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert maraduer nem fejleszthető varázslónak :D Majd a scion lesz ami mind3 irányba vihető.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1498) dunc válasza Plazmacucci (#1497) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen már az elején is ezt mondtam! Tehát ügyesség, stb marad az alap? (durva,hogy egy sima kard is gondot okoz a korlátolt agyának! :D )"dexterity node" hol található,és hogy lehet használni, felszerelésbe,vagy simán invertoryba?
Nem ez lesz a kedvenc karakter:) De próbának kiváló! Eddig tényleg nagyon pozitív a játék! Kegyetlen összetett! :Y

[ Szerkesztve ]

(#1499) Plazmacucci válasza dunc (#1498) üzenetére


Plazmacucci
félisten

El lehet jutni zöld node hoz is. Csak nem egyből. Vannak vicces fejlesztések is. Act3 után indíthatsz új semleges karaktert.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1500) dunc válasza Plazmacucci (#1499) üzenetére


dunc
nagyúr

Jesszusom kezdek megijedni! :Y Ki fogja vinni az agyam! (nem tudom mibe vágtam bele :) )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.