Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Nordic válasza lajos001 (#650) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Jelenleg így állok: [link]

És ez a jövőbeli terv:[link]

Elvileg lvl84-re öt aura lesz a vége Artic Armourral együtt, ha még 4 szintet megérek. A cuccok kimaradtak a fejemből...

[ Szerkesztve ]

(#652) lajos001 válasza Nordic (#651) üzenetére


lajos001
aktív tag

Látom bebiztosítottad magad élettel, 200% fölött. Viszont a dmg-re alig raktál. Mennyi a dps-ed? A videót elnézve nem lehet rossz és a fagyasztás is kényelmesebbé teszi az életet. :-)

(#653) Nordic válasza lajos001 (#652) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Konkrétan kb. 1700 körül van a dps-em, GMP-vel, ami összesen 8500. Emellé társul 36% körüli crit chance és 400% körüli multiplier. Igazából már csak a Taryn's Shiver tudna jelentősen javítani a dps-emen, de az nagyon. Cuccokban asszem elértem a limitet, ha az észszerűség határán belül akarok maradni. Persze lehetne job gearem, de arra rengeteget kellene költenem.

(#654) lajos001 válasza Nordic (#653) üzenetére


lajos001
aktív tag

Milyen aurákat használsz? A jobboldalira abszolut nincs semmi tippem.
Elég jó nagy a life reged, leechelsz?

Végre 76-os szinten elérték a spelljeim a 18-as szintet, így a dps-em 605 lett. A crit szorzómat is sikerült 347-re tornázni az esélyem 6 charge-dzsal valamivel 30% fölött van.
Jó lenne már egy 5 socketes páncél. Azzal még szépen tudnám növelni a dps-t. A 6-osról, meg csak éjszakánként álmodom :-D.
Kipróbáltam a cast w. dam. taken gemet, de akármennyi ES-t vertek le rólam az enduring cry és a molten shell nem kapcsolt be. Azt hiszem, hogy spell damot kaptam és nem fizikait, az számít?

(#655) 0Li válasza lajos001 (#654) üzenetére


0Li
aktív tag

(#656) lajos001 válasza 0Li (#655) üzenetére


lajos001
aktív tag

Elnézést, de ezen nem tudok eligazodni......

(#657) 0Li válasza lajos001 (#656) üzenetére


0Li
aktív tag

Segítek. Vegyük mondjuk mindenhol az első sort:

lvl1 CWDT max lvl 5 Enduring Cry-al müködik, max lvl 7 molten shell-el

A tied hanyas szintü? Keressük ki a táblázatban maximum milyen szintü gemeket aktivál, mert ha alacsony szintü, a gemek mellette pedig magasak akkor nem fog müködni.

(#658) Nordic válasza lajos001 (#654) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A 3 aura Discipline, Clarity, Haste, Artic Armor. Ha elemental weakness-es napra megyék, akkor meg haste helyett Purity of Elements van berakva. Az ötödik aurában viszont nem tudom még mi legyen. Purity of Ice (reflect miatt) illetve a Purity of Lightling (a lightling thorns miatt) között vacillálok.

(#659) lajos001 válasza 0Li (#657) üzenetére


lajos001
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm, így már értem. :R
Én lvl4 CWDT-vel kötöttem össze lvl9 End. Cry-t, nem csoda, hogy nem működött.

(#660) lajos001 válasza Nordic (#658) üzenetére


lajos001
aktív tag

A Wrath aura szerinted a totemek sebzésére is hat, vagy csak akkor növeli a villám sebzést, ha én sütöm el a spellt?

(#661) Nordic válasza lajos001 (#660) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Spellekre tudtommal nem hat a wrath, az anger, és a hatred sem. Ez alól az egyetlen kivétel az eternal knives spell, mivel az spell léttére tiszta physical sebzést okoz. Arra pl. hat a hatred.

(#662) lajos001 válasza Nordic (#661) üzenetére


lajos001
aktív tag

Túl szép lett volna....

(#663) lajos001


lajos001
aktív tag

Gyűrű esetén az "adds 1-41 lightning damage" csak fizikai sebzésre ad vagy lightning spellre is ad villámsebzést?
Elnézést, de ezekkel nagyon nem vagyok tisztában.... :U

(#664) Nordic válasza lajos001 (#663) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az úgynevezett flat-dpsek sosem buffolják a spelleket(kivéve a már említett EK-t).

(#665) tocsek18


tocsek18
senior tag

nah és ez mi? felére csökken a dps, ez most valami titkos nerf vagy én vagyok a faszláma?
tegnap még 660dps volt most meg látszik a képen hogy mennyi lett..
és mi ez hogy 1daggerel több a dpsem mint 2vel?
kép1
kép2

(#666) Nordic válasza tocsek18 (#665) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Gondolom ilyen a skill specifikációja...ala cleave, aminél pl 60%-os nerfet kap az offhand dmg-e.

(#667) tocsek18 válasza Nordic (#666) üzenetére


tocsek18
senior tag

és akkor tegnap még nem volt rá büntetés? vagy csak én vagyok a vak és nem látom a patch notesba a nerf sort? nemvágom..

(#668) Foxmulder89 válasza tocsek18 (#667) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Nincs nerf. Damage per Use van per second helyett, tehát használatonként, nem másodpercenkénti sebzést ir. Dual strike pl a felére esett tooltip szerint, mert a két ütésből csak egyet ir ki, a két fegyó átlagolt sebzésével. A karakternél D.P. use van feltüntetve, alul jobbra úgylátszik kimaradt, ott még dps van.
Ha két fegyverrel kevesebb a sebzésed akkor az egyik jóval gyengébb mint a másik, cseréld.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#669) Fboy


Fboy
aktív tag

Valahol írnak az 1.02 hibajavításairól esetleg? csak az újdonságokról találtam infót.
A 32bites memóriakezeléssel csináltak már valamit?

(#670) Foxmulder89 válasza Fboy (#669) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Mit kellene csinálniuk a memóriakezeléssel ?

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#671) Fboy válasza Foxmulder89 (#670) üzenetére


Fboy
aktív tag

Kifogy a memóriából a játék és összeomlik 32bites rendszeren. (Néhány helyszín betöltése után)
Itt pl. szó van róla: [link]

(#672) lajos001


lajos001
aktív tag

A Windscream Reinforced Greaves csizmában ugyanúgy 2 átkot szórhatok egyszerre a mobokra, mintha a passzív fán kiraknám a Whispers of Doom-ot? (Tudom az utóbbi esetben az átkok sosem múlnak el, míg előbbiben a gem szintjéhez van az idő kötve.)

(#673) tocsek18 válasza lajos001 (#672) üzenetére


tocsek18
senior tag

nem, akkor 3at

(#674) lajos001 válasza tocsek18 (#673) üzenetére


lajos001
aktív tag

Úgy gondoltam, hogy akkor nem raknám ki, ha megvenném a csizmát.

(#675) tocsek18 válasza lajos001 (#674) üzenetére


tocsek18
senior tag

alapból 1marad meg mobokon, csizmával 2, passzíval 3, ha nem rakod ki passzívot akkor 2 ugye.

(#676) lajos001 válasza tocsek18 (#675) üzenetére


lajos001
aktív tag

Rendben, köszönöm!

(#677) archie17


archie17
tag

Sziasztok! Tudtok valamit az optimus problémák kezeléséről PoE-nél? (dupla videovezérlős laptopoknál nem hajlandó a dedikáltat használni).
A hivatalos fórumos megoldásokat (Nvidia Inspector, exe átnevezése stbstb) már végigzongoráztam, és semmi eredmény.
Köszi!

(#678) slayer007


slayer007
tag

Sziasztok!

Valaki, aki ért a dologhoz, tudna erről véleményt mondani? :)
Ha valamit kihagytam belőle, mi az? Miért? (kérlek indokold :) )
Ha valamit pedig feleslegesen tettem ki, azt is jelezzétek pls, és hogy azt a pontot esetleg hova csoportosítsam át.
Egy CI-s cold crit witchről van szó egyébként, elöljáróban.

Vélemény?

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#679) lajos001


lajos001
aktív tag

Mennyi a reális ára egy Rathpith Globe Titanium Spirit Shield-nek 256 ES és 60% inc. spell dam.?

(#680) lajos001 válasza lajos001 (#679) üzenetére


lajos001
aktív tag

20 chaos-ért vettem.

(#681) Foxmulder89 válasza slayer007 (#678) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Kezdetnek próbálj meg kirakni egy 90 pontos buildet, az kb 70-es szinre van, attól függ mit választasz a banditáknál. Itt fogsz majd elkezdeni mapozni, a többi passziv pont ami jön, az extra.
15%-os crit nodeokra én nem pazarolnék pontot, sokkal jobban megéri másra költeni, pl van egy 60%-os node a CI-től balra, illetve tegyél ki minden pontot a CI után, az utolsó energy shield node az 12% more-t ad, nem increased, ez fontos!

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#682) Huha81 válasza archie17 (#677) üzenetére


Huha81
tag

Szia,

Miért nem állítod be az Nvidia vezérlőpultjában, hogy a játék exe-je mindig a dedikált kártyával menjen?
Nekem is így megy. A játékban lévő grafikai fülön is a gtx660-at mutatja. (Lenovo Y580)

(#683) nubreed


nubreed
veterán

A Dominus az utolsó boss, ha őt sikerül kinyirni, befejeződik a kampány?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#684) archie17 válasza Huha81 (#682) üzenetére


archie17
tag

Pont ez az, beállítom és semmi. Még a fórumos megoldásokat is végigböngésztem, ahol a kicsit fantáziátlan elnevezésű exe-t lehetett megkerülni, de az se működött. Ha indításkor erőből állítom be, hogy "futtatás grafikus processzorral: nagy teljesítményű NVIDIA", akkor se azt használja (a vezérlő be van kapcsolva, de a játék lassú és az opciókban az integráltat írja).
Érdekesség, hogy úgy fél éve, open beta idején semmi ilyesmi gondom nem volt. Most szerettem volna visszatérni, de már nem érzékeli a vezérlőt - valamelyik patchben változás történhetett.

Y570 egyébként, GT555.

(#685) Foxmulder89 válasza nubreed (#683) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Utána mehetsz Cruel fokozatra, azután pedig Mercilessre (amúgy igen).
Cruelen -20% mercin pedig azon felül -40% resisttel indulsz normalhoz képest.
A szörnyek is jóval erősebbek, illetve a nem főútvonalon lévő helyek jóval magasabb szintűek lesznek. Utolsó fokozat act3 vége felé tudsz majd end game mapokra menni.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#686) nubreed válasza Foxmulder89 (#685) üzenetére


nubreed
veterán

Tehát végig kell nyomni a Cruelt és a Mercilesst is és csak utána lesznek a legutolsó end game mapok, így értetted? :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#687) Foxmulder89 válasza nubreed (#686) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Igen, de merciless act3-at nem kell teljesen végigvinni, ha felégetted a földalatti blokádot utána Solaris temple harmadik szintjén a csajszi mellett lévő Eternal Laboratoryban tudsz mapozni :)

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#688) lajos001


lajos001
aktív tag

Mikortól esnek 66-osnál magasabb szintű map-ok? 80-as szinten vagyok, de eddig csak 66-osok estek.

(#689) Foxmulder89 válasza lajos001 (#688) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

66-os mapon esnek 67-esek, és igy tovább :) úgy tudom vendorozni is lehet, több azonosat egy nagyobb szintűért, azt viszont nem tudom, hogy megéri e.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#690) lajos001 válasza Foxmulder89 (#689) üzenetére


lajos001
aktív tag

Köszi!

(#691) Nordic válasza lajos001 (#688) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Teljesen random, milyen esik. Volt hogy egy 68-as mapon esett két 70-es meg egy 74-es, de volt, hogy 70-es mapon nem esett semmi, vagy csak 67 alatti. Sima területen csak 66-os eshet. Ha 3 egyformát eladsz a vendornak kapsz egy eggyel nagyobb szintűt. Három azonos magic map eladásáért kapsz egy unid kék magasabb szintűt. Én nagyrészt unidokat tolok a kék mapokból, mivel az unidokra alapból jár 30% quantity.

(#692) lajos001 válasza Nordic (#691) üzenetére


lajos001
aktív tag

1. A chisel mire való? Magasabb map quality mit jelent? Több magic és rare esetleg unique tárgy esik?
2. Itt is 20-ig lehet emelni egy map Q-t?
3. Hogyan érdemes ezeket a chiseleket elhasználni? Várjak magasabb szintű mapokra és csak azokra használjam?
4. Ugyanúgy lehet magic, rare mapokat készíteni mint itemeket?

(#693) Foxmulder89 válasza lajos001 (#692) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Hogy rarityt vagy quantityt ad, vagy mindkettőt, azt nem tudom.
Szerintem quantityt. Google. :)
Valószinű, hogy sárga mapokra sem éri meg pazarolni. Unique-ra esetleg, illetve fehér mapra négy is elég, hogy elérd a max 20%-ot. Aztán craftolsz belőle sárgát, ugyanúgy mint más itemből.
Ha nem tetszik és a chaos orb leszedi a +qualityt, próbáld scouring+alchemyvel.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#694) Nordic válasza lajos001 (#692) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

1. a chisel a mapok quality-ját növeli, elviekben több cucc esik, bár lényegesen jobban jár az ember a hát fős partyval, mivel az 250% quantity(50/fő).

2. 20 a max.

3-4. chiselezni a 70+ mapokat érdemes, alatta inkább törekedj unid kék mapokat tolni. minden más craft material ugyanúgy működik, mint itemek esetében.

(#695) Terrorista


Terrorista
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki jól működő Witch buildet nemesis ligára (csak ne summonert)? Nem első kari lesz, ma temettem egy 58-as rangert mercielssben és gondoltam kipróbálnék valami mást is. :B

(#696) lajos001 válasza Nordic (#694) üzenetére


lajos001
aktív tag

Köszönöm!
Miért jók a unid kék mapok?

(#697) tocsek18 válasza lajos001 (#696) üzenetére


tocsek18
senior tag

2roll mellé amit nem látsz +30% Item Quantity kapsz
mikor belépsz mapra megnyomod tabot kiírja hogy unid map és látod a quantity %ot ami átlagba kéknél 50-70%között van
sárgába ugye több töb stat alapból nagyobb a quantity bónúsz
kéknél még nem annyira para max 2stat miatt ugye átkok szívások
de sárga már vicces főleg ha bemész ci-vel bloodmagic unid mapra lősz 1et és halott vagy :C

(#698) Nordic válasza tocsek18 (#697) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Tudtommal, most már nem lőheted magad halálra Bm-el...Szimplán nem enged castolni...

(#699) lajos001 válasza tocsek18 (#697) üzenetére


lajos001
aktív tag

Mapokon is vesztek 10% tp-t ha meghalok?

(#700) Nordic válasza lajos001 (#699) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mindegy, hogy hol hálás meg, a büntetés akkor is jár.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.