Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Nordic válasza tocsek18 (#300) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

És ez honnan jött? :F

(#302) tocsek18


tocsek18
senior tag

innen[link]

(#303) Nordic válasza tocsek18 (#302) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

jahogy te olvasol twittert :D

Path of Twitter :DDD

Am a f@szkivan, hogy délután inni megyek :W ;]

[ Szerkesztve ]

(#304) tocsek18


tocsek18
senior tag

olvas a fene :D csak redditet oda raknak mindent :C

(#305) Foxmulder89 válasza tocsek18 (#302) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Nagyon kíváncsi vagyok már a passzív fára :)) Nemesisen fogunk karit kezdeni, lehet, hogy már megvan a hatos csapat ;] 2h mace stun marauderen gondolkozom, armor+evasionos lenne ondar's-al. Vagy shadow clawos, esetleg shadow/ranger íjász.

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#306) 0Li


0Li
aktív tag

Guild valakinél van tervben?

(#307) Nordic válasza Foxmulder89 (#305) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ha már shadow, akkor dagger...amenyiben crit/dps a cél.

(#308) Foxmulder89 válasza Nordic (#307) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Claw a brutális lifesteal miatt tetszik, de ja, dagger se rossz :K

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#309) Nordic válasza Foxmulder89 (#308) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

ha van egy jó phys daggerred durva crittal, nem kell brutális lifesteal, CI-al isten... Tudom, nekem volt egy, ami a drága szolgáltatóm IP-váltása miatt halt meg mapon :((( CI+bloodrage+5k dps egy tőrrel, 5,5k ES-el...egy crit és fullon volt az ES

(#310) Foxmulder89 válasza Nordic (#309) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

CI-t nem akarok épiteni, akármennyire is op :) mindjárt itt az új fa, három óra alatt beleég a memóriámba, addig kitalálok valami jó buildet.

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#311) Nordic válasza Foxmulder89 (#310) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

nem mondtam, hogy azt építs, csak megosztottam a véleményem :). az a baj, hogy szerintem a jelenlegi life buff is kevés lesz még mindig.

(#312) Nordic válasza tocsek18 (#302) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Szerintem félreértetted...gyanús, hogy 3 órára lelőttek mindent, hogy a szervereket aktiválják a patch-et... :P nem lesz itt idő előtt skilltree :O

Nem baj, majd patchelés közben összehajítok egy sufni-buildet :D

[ Szerkesztve ]

(#313) front3r


front3r
őstag

Már lehet tölteni, a weblapjuk is frissült. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#314) juhiimi válasza front3r (#313) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Steamen meg nem...

(#315) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Melyik karaktert ajanlanatok kezdeskent,a marauderen kivuel,aki viszonylag egyszeru?

(#316) tocsek18 válasza juhiimi (#315) üzenetére


tocsek18
senior tag

dualist physical cleaver block chanceval késöbb bringer of rain fejessel
vagy
elemental cleaver templarbor sok lifal

(#317) juhiimi válasza tocsek18 (#316) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Koszi megprobalom ezt a templart.

Epp 2 perce dc-zett ki epp harc kozbe :(

(#318) Tűzkígyó


Tűzkígyó
tag

Sziasztok!

Most csinálok account-ot.

Kérdésem: Az account name-et mindenki látja ebben a játékban, vagy titkos, és karakter név alapján megy a fórumozás, stb.?

Köszönöm.

Minél bölcsebb az ember, annál egyszerűbb dolgokra vágyik.

(#319) #57919488


#57919488
törölt tag

Erdemes elobb egy felfedezo karaktert csinalni main elott? :D
Main-nek gondoltam egy Ranger-t de nem akarom elszurni a kezdeti benazasok miatt. D3-as mozgekony DH kellene :P
Otletek? Tippek igy elsore? :B

(#320) batai15


batai15
félisten

Na,kedvet kaptam a játélhoz. A lol mellé. Valami nem tiszta irok.

(#321) 0Li válasza #57919488 (#319) üzenetére


0Li
aktív tag

Legalább 160%+ hp talent.

(#322) Patrick


Patrick
addikt

Na jóvan, nem csak én tolom. :C

61-es Marauder vagyok. Kéne partizni. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#323) scott_free


scott_free
senior tag

a játék jó lenne, ha nem szakadna meg véletlenszerűen, vagy épp nem tűnne el a teleport kapu, miközben a skillt osztok... :(
mert ilyenkor ugye kezdhetem előröl az adott pályát. :U

[ Szerkesztve ]

(#324) Zan


Zan
aktív tag

Szevasztok!

Elindítottam egy Shadow-t, egyenlőre ez az első karakterem és sok minden nem tiszta még, de úgy érzem hamar bele fogok jönni! A játék maga iszonyat jó, nagyon tetszik! A kérdésem viszont az lenne, hogy kezdő PoE-gamerként nem tudom, hogy melyik build életképes. Most kivételesen nem szeretnék senkit sem majmolni, amit úgy látom nem is fog kelleni, mert olyan szinten komplex a játék, gyakorlatilag majdhogynem kimeríthetetlen, a D3-hoz képest legalább is mindenképp!:)

Most egyenlőre erősen dual wield irányba haladok claw+sword kombóval, de egyenlőre elég kevés ütést bír... Úgyhogy némi védelmet sürgősen be kell szereznem..!:S
Bármi ötletet szívesen fogadok!:R

Minél jobb, annál jobb!

(#325) Nordic válasza scott_free (#323) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Csak szólok, ez nem hiba. A fő küldetés vonalon 15 percenként resetelődik az insta, a mellék térképeken 8 percenként. Ilyenkor bukod a teleportot.

0Li: 160%??? Az elég karcsú legalábbis HC-re.

Zan: Erről elég nehéz nyilatkozni, mivel a mostani patchel, majdnem minden buildet újra kell tervezni. Ez főként azért van mert eltűntek a flat-manás aurák(ezek nem x%-ot kötöttel le, hanem fix mana értéket), és most már minden aura 60%-ot fog le. A buildet 80% legalább 4 aurát használt...most örül az ember ha 2-t tud.

Más: Egyáltalán hc-zik(Nemeses) itt valaki rajtam kívül, vagy csak én vagyok mazochista? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#326) Zan válasza Nordic (#325) üzenetére


Zan
aktív tag

Na ez jó, akkor pont jókor kapcsolódtam be!:) Még az is lehet, hogy én fogom kitalálni az über buildet...(aha....) ;)!

Minél jobb, annál jobb!

(#327) #57919488 válasza Nordic (#325) üzenetére


#57919488
törölt tag

A HC-ban torteno halal it is csak 1x tortenhet meg?
Asszem lehet egybol ranezek a Ranger-re mert nincs idom 1 meg 1 karaktereket felhuzni :)

[ Szerkesztve ]

(#328) #57919488 válasza #57919488 (#327) üzenetére


#57919488
törölt tag

Na meg van Standard (+HC), Domination es Nemesis fokozat.
Ez konnyu (+HC amibol halal a standard-be vezet?), kozepes es nehez (aminel szinten standard-be dob vissza halal eseten?) fokozatokat jelent?

(#329) Nordic válasza #57919488 (#328) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Van a Standard meg a Hardcore. Ez a két alap. Ha hardcore-ba meghalsz akkor mész standard-be. A Dominion egy erősített standard ,ahol ha meghalsz maradsz dominionba, és ha vége a 4 hónapos ligának a karakter megy standard-be. A nemeses meg az erősebb hc, ahol ha meghalsz standard-be kerül a karakter, ha viszont túléli a 4 hónapot, akkor hc-be kerül. Mindkettő erősebb liga le van írva a honlapon, mivel erősebb a simáknál.

Azért preferálják sokan a hc-t, mert ott stabilabb a piac(mivel előbb utóbb a karakter halálok miatt minden cucc a standard-be kerül, minden értéktelen, mivel telített a piac), illetve aki eljut mapra(lvl70 vagy főlé), az már biztos normálisan játszik, ergó kevesebb a gyökér. Most nem azt mondom h standardan csak olyanok vannak, de hc-n figyelünk egymásra, mivel a túlélés a cél, a standard karik meg mind a brutál dps-re mennek...egyértelmű, hogy mindkét ligában más a cél(a hc-ban a majdnem tökéletes egyensúlyra kell törekedni).

Az új ligákat meg azért szeretik sokan, mert ott mindenki nulláról indul, mint pl a d2-ben volt a ladder reset.

(#330) Patrick


Patrick
addikt

Hm, én standarban vagyok. Nem mertem hcban elindulni, pláne nem egyedül.

Újraosztottam a skill pontokat a patch után, 1968 lett a HP-m és 3900 az armorom. A támadásom is erősebb lett.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#331) #57919488 válasza Nordic (#329) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ertem, koszi :R
Akkor marad a HC, semmi extra ladder-re nincs szuksegem :DDD

(#332) scott_free válasza Nordic (#325) üzenetére


scott_free
senior tag

thx.

[ Szerkesztve ]

(#333) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Most kezdtem el nem rég a játékot. Ami már egyből zavar, az az állandóan fel jövő chat írások.
Nem lehet ezt a chatet kikapcsolni valahol/valahogy?

(#334) Patrick válasza forras2 (#333) üzenetére


Patrick
addikt

Belépsz a játékba. Megnyomod az O betűt. Átváltasz az UI panelre és ott a Join Global Chat és a Join Trade Chat elől kiveszed a pipát.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#335) forras2 válasza Patrick (#334) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm :R
Valahogy átsiklottam felette, pedig átböngésztem a beállításokat :N

Várost, vagy embert nem találok valamerre, akinél a talált tárgyaimat el tudom adni?
Vagy az majd csak a továbbiakban lesz? Jelenleg a tengerparton vagyok még, a játék elején.

[ Szerkesztve ]

(#336) Patrick válasza forras2 (#335) üzenetére


Patrick
addikt

Majd amikor beérsz a Lioneye's Watchba a tengerpartos rész után ott majd Nessa-nál és Tarkleigh-nél lehet venni eladni.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#337) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, a mobokat lehet valahogy resetelni? Anno mikor bétát toltam csak átmentem másik mapra és vissza, de most nem működik.

A játék az nem játék!

(#338) Foxmulder89 válasza Lézerparaszt (#337) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Ctrl+bal klikk a map bejáratára és new instance, a szomszédos helyről.
Vagy a város waypointjából ugyanez, oda ahova menni szeretnél :)

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#339) Zan


Zan
aktív tag

Sziasztok!

Ha megnyitom a C betűvel a karakterlapot, ott van lent egy Charges fül. Na azt úgy egy az egyben nem értem, hogy mit is jelent pontosan..! Valaki el tudná nekem magyarázni?

A másik kérdésem pedig egy support gemmel kapcsolatos lenne: az Iron Will nevű support gem hogyan működik? Elvileg redukálja a Cast Speedet, nem pedig növeli. Az miért jó nekem? :)

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#340) Lézerparaszt válasza Foxmulder89 (#338) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ezer köszönömszépenek :)

Van amúgy valami alapszintű leírás hogy melyik kasztnak milyen fegyver és páncél kell? Úgy értem evasion ratinges armoros stb kinek kell.

A játék az nem játék!

(#341) tocsek18 válasza Zan (#339) üzenetére


tocsek18
senior tag

tessék charges [link]
ebből világos lesz szerintem :)

iron will. igaz hogy csökkenti cast speedet talán még attack speedet is nemtom, nem használtam soha még de írja is ott amit linkeltél hogy "The bonus will be +1% increased Spell Damage for every five points of strength." vagy 5str pontonként nőveli 1%al a spell dmg-ed vagyis ha marauderből csinálsz castert aminek sok strje lesz endgamera 300-400+ között ott érdemes már használni ezt a skillt. érthető?

#340re nincs ilyen, build függő, bármiből csinálhatsz bármit passzív fának köszönhetően.

kezdőknek ezt érdemes átolvasnia [link]

(#342) Huma


Huma
addikt

Diablo 3-al összehasonlítva milyen a játék? Miben jobb ill rosszabb?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#343) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Projectile speed merre van a skill fan?sehogy se talalom :F

(#344) #57919488


#57919488
törölt tag

Csak a gyari karakterek valaszthatoak? Nem lehet valtani, hogy male/female? :F

(#345) Lézerparaszt válasza tocsek18 (#341) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Köszi, pont erre volt szükségem.

A játék az nem játék!

(#346) tocsek18 válasza Huma (#342) üzenetére


tocsek18
senior tag

a diablo2sök diablo3ja ez a játék :D akik csalódtak d3ban inkább azoknak jön be
- más grafika
- használhatóbb uniqoq
- jobb drop
- változatosabb endgame
- nah és ami a lényeg a rengeteg változatos build

ami riasztó lehet
- nehézség
- grafika
- skillrendszer
- desync

hirtelen ennyi

#343 hivatalos oldalon passiv treeben jobb oldalt rátudsz keresni bármire, csak 1 helyen van speed passzívból rangedtől kicsit jobbra, rengeted dmg van, speedet itemekböl tudsz összeszedni

#344 igen nem lehet választani

(#347) Huma válasza tocsek18 (#346) üzenetére


Huma
addikt

Értem. Grafikával mi a gond? Szerintem elég jó.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#348) tocsek18 válasza Huma (#347) üzenetére


tocsek18
senior tag

nekem semmi bajom, de vannak grafbuzi pistik akiknek ez fos kategória :DDD

(#349) juhiimi válasza tocsek18 (#346) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Koszi!

Most nyomom az elso karimmal,es egy sparkos templart epitek,eddig eleg szepen haladok.Mukodhet ez kesobb is?
Mar az elejen ugy alltam neki,hogy ez csak proba kari lesz,szoval valoszinu kitolom normalon es utana kezdek egy ujat,mert semmi guidot nem olvastam,csak probalom logikusan tenni a skillpointokat,skill gemekbol is csak amiket talalok azokbol gazdalkodok:) Mondjuk elegge bejon igy a jatek,hogy sajat magam epitem a karim es nem valaki mas helyettem.Lehet a masodikat is ugyanigy fogom csinalni aztan hatha egyszer beletalalok :D

(#350) Patrick


Patrick
addikt

Szerintem nagyon jó a grafikája. Tetszetős. Főleg, hogy végre minden maxon megy.

„Aki barátot talál, kincset talál."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.