Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) lajos001 válasza Nordic (#749) üzenetére


lajos001
aktív tag

Köszönöm a tanácsodat!
A tegnapi változtatásokkal jelenleg 3919 lifeot értem el kb. 50 avg. dam. és 0.1 cast time elvesztésével. A cuccaim között találtam egy 100 life + 14 all res + 23 cold res. + 17 mana gyűrűt, így azzal leváltottam a 7 cast speedes gyűrűmet (innen a - 0,1 cast time). A sisakom 92 life-os, a másik gyűrűm 25 life-os, a testpáncél 57 life, a csizma 54, a kesztyű 0. A pajzsom pedig Rathpith globe unique 10 % life növeléssel.
Ebből a felszerelésből a kesztyűmet fogom még lecserélni + lifera, a csizmát nagyobbra, és a 25 lifeos gyűrűn is gondolkodom life + chaos resesre cserélni.
Mondtad, hogy totemes sporkered neked is volt, érdemes vennem Soul Mantle-t? Kicsit tartok a 20-as szintű átkoktól és a 14-es spell totemet is gyengének találom (bár kap + 25 % lifeot). A mostani lvl. 20-as mégis elég könnyen leverik (ezért idézgetek 3 zombit melléjük).
Az általad javasolt ES csökkentő változtatáson már én is gondolkodtam, de addig nem lépek, amíg a red. mana gemem el nem éri a lvl. 20-at. Akkor látni fogom, hogy mennyi manára számíthatok, ha mégis kirakom az EB-t. Bár nem vagyok benne biztos, hogy a + 1,65 life reg. (vitality) megéri-e a 2500-as ES vesztést. Szerinted?

(#752) Nordic válasza lajos001 (#751) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Dual Sporkerrel nem volt egyetlen egy unique cuccom sem. A soul mantle-t hc-s karinak nem ajánlanám, de sc-n bevállalható.

A vitality meg felesleges ennyi hp+es mellé, ugyanúgy mint az EB.

(#753) Patrick


Patrick
addikt

Itt van olyan, hogy ha az elejétől kezdve nem rakom fel a passive skill pontokat a fára, akkor több xp-t kapok a megölt mobok után? Most kezdtem egy kis karit, íjászkodom, elég jó. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#754) Foxmulder89 válasza Patrick (#753) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

:N

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#755) Patrick válasza Foxmulder89 (#754) üzenetére


Patrick
addikt

Ejj, bakter. :D Köszi. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#756) Foxmulder89 válasza Patrick (#755) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Ha szándékodban áll sokat játszani a karakterrel, vagy legalábbis hosszú távon, érdemes előre kirakni neki a passzívokat a játék honlapján, sőt van külön poe passive calculator, asszem így hívják.
Kirakod amit szeretnél és összegzi az eredményt, így látod, hogy mire számíthatsz :) 90 pontnál többet ne tegyél ki!

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#757) Patrick válasza Foxmulder89 (#756) üzenetére


Patrick
addikt

Köszi! :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#758) Nordic válasza Foxmulder89 (#756) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Igazából 88 pontot érdemes, az 70-es szint+a megszerezhető 18 passzív questekből(kivéve persze a2 bandita questjei, mert ott elég változó ki mit választ). ;)

(#759) Patrick válasza Nordic (#758) üzenetére


Patrick
addikt

Okés, akkor ezt is felírom.:)

Nagyon bejön ez az íjjász kari. :) Zúzom az ellenfeleket, mint állat.:D
Evasionos ruháim vannak, csak zöld gemek, meg a dexre rakok majd, bár még nem kell egyenlőre.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#760) Patrick


Patrick
addikt

Összedobtam valamit, hirtelen... [link]

Vélemény? Pár dolog hiányzik talán, de mivel íjjász vagyok, gondoltam pár dolog nem kell.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#761) Nordic válasza Patrick (#760) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez még softcore-ra is használhatatlan...nincs hp, nincs defense, kb attól meghalsz, ha melléd tüsszentenek, innentől értelmetlen nézni, hogy kb, minden dmg mode-ot kiraktál a bow-hoz, mivel esélyed sincs a fehér mobokon kívül bármit megölni.

Egyet el kellene felejteni...mégpedig, azt, hogy ha te rangert indítasz, akkor csak a ranger startja körül fogsz a passzív fán. Egy kasztból sem lehet épkézláb buildet építeni, ha csak a start körül szedsz össze mindent. Nem véletlen ilyen pókhálós a fa, ki kell használni a lehetőségeket, és igenis át kell kacsingatni a többi kaszt felé is fejlődés közben.

-----

Ez meg úgy mindenkinek: Jó dolog, hogy linkelgettek passzív fát, de jó lenne, ha mellé oda írnátok pár szóval is, hogy milyen build lenne(nem csak annyit hogy íjász, vagy varázsló), milyen aktív skill(ek)el, mert egy build mindig úgy épül fel, hogy fogsz egy vagy két aktív skillt, és hozzá felépíted a passzív fát. Csak a passzív fából, nem sok mindent lehet leszűrni... :U

[ Szerkesztve ]

(#762) Nordic válasza Patrick (#760) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

De ha már íjász...

[link]

Ez pl. simán használható split arrow+pierce kombóval... ;) Úgymond instant darál, és a magas evasionnak, az ondar's Guile és az Acrobatics-nak köszönhetően el sem nagyon találnak, sőt reflecten sem tudod kilőni magad, mivel a saját lövésed is missel(persze amíg nem használsz Lioneye's Glare-t).

(#763) lajos001


lajos001
aktív tag

Mennyi esélyem van egy Rathpith Glob pajzs esetében 3 piros socketet készíteni?

3 Ex és 2 chaos beruházással vettem egy kesztyűt, egy cipőt és egy Doedre's Damningot. Így az életem 4200 az ES-em 2593, két átkot szórok a mobokra (Conductiv., Elem. weakn.) és a chaos resem -23. Még kirakom a clear mind-ot és -7en leszek.
A pajzsból azért szeretnék teljesen pirosat, mert eddig használtam a CWDT + MS + End. cry kombót egy str. cipőben, de azt lecseréltem. Most viszont van 3 üres helyem és a fenti kombót nélkülöznöm kell.
A másik lehetőség a wandom, de gondolom abból sem könnyebb 3 pirosat kihozni.
És, ha már felvetődött, hogy írjuk le milyen spelleket használunk....
Sapka: R. zombie + M. dam. + M. life + L. leech azért, hogy védjék a totemjeimet.
Kesztyű: GMP + I. spear + P. ch. on crit. + F. cast. - a 7 charge miatt.
Pajzs: Disc. + Clar. + Red. mana - aurák.
Cipő: Red. mana + El. weak. + Cond. + Incr. a. o. ef. - átkok.
Testpáncél: Sp. totem + Fast. cast. + St. call + Light. pen. + Conc. eff. - a támadó spellek.
Wand: St. call, Portal, Incr. crit. dam. - jelenleg ezeket húzom, hogy lvl. 20 SC. 20Q-ig is legyen mivel harcolni, illetve, ha majd lesz rá keretem veszek egy 6s5l páncélt amibe berakom az Inc. crit. gemet.
Persze a fenti kombót inkább ide szánnám, de kifogytam a színező pasztából :-D.
Tehát mint látható dupla totemes viharkeltő vagyok vagy mi a túró :-D.

Jah, még mindig nem sikerült megoldanom, hogy a Logit. Mx 518-as egerem oldalsó gombjára rakjak spelleket, pedig jó lenne a Portal gemet működtetni róla mivel mind a 8 rublikám foglalt.

(#764) Patrick válasza Nordic (#762) üzenetére


Patrick
addikt

Okés, köszi, vettem. :)

Igen, hát hátrány, ha a felét sem tudom mit jelent, mire való, hogy működik, sajna, de fordítok ezerrel...:)

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#765) Nordic válasza lajos001 (#763) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Most soroljam milyen gemek feleslegesek a dualtotemes buidedbe? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#766) lajos001 válasza Nordic (#765) üzenetére


lajos001
aktív tag

Ne kímélj! :F

(#767) Nordic válasza lajos001 (#766) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Am nem olyan sok a baj velük...

Konkrétan a sapkás 4-es-t ki lehet lőni. Ha raksz le kész stormcall totemet, úgyis lecsapnak mindenkit, teljesen feleslegesek a zombik, a dualtotemes dolga csak annyi, hogy átkoz meg tolja ész nélkül a totemeket. Ezek helyére be is mehetne a CODT kombód(holnap lehet csinálok egy vidit a totemes karimról, ha lesz időm, igaz CI egy elég retek gearben, de a lényege ugyanaz).

Cipő: Átkokra nem kell red mana...inkább faster casting. Increased aoe is felesleges, így ez a 3-as mehetne bele wandba. Mellesleg átkokból én inkább conductivytit meg crit weaknesst használnék. Ele weaknesst meg partyba.

(#768) Patrick


Patrick
addikt

Én amúgy Burning, Poison és Rain of Arrow skilleket használom.

Van még split, lightning és ice shotom, de azokat ritkán használom.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#769) Nordic válasza Patrick (#768) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

na kb ezt felejtsd el, ennyi skill felesleges. A burning + poison arrow jól ki tudja egészíteni egymást(az előbbi single az utóbbi aoe). A RoA simán jó single illetve aoe skillnek is. A Split egyértelmű aoe, mell single targetre kell vagy frenzy, vagy elemental hit, az LA szintén olyan mint az előbbi. Az ice shot meg felsleges, hacsak nem konkrétan arra építesz buildet, de az egész más.

Nem éri meg ennyi aktív támadó skillt használni, mert egyik sem lesz elég hatékony később, mivel max 2 5linkes cumód lahat rangerrel, és nem tudod majd rendesen supportálni őket.

(#770) Patrick válasza Nordic (#769) üzenetére


Patrick
addikt

Okés, akkor kidobálom ami nem kell kő. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#771) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Egy kis újdonság így karácsony alatt: [link]

Most nem felejtettem el a cuccokat is megmutogatni, illetve a kulcs passzív pontokat. Még pár szint és talán több hp-m lesz mint manám :D

(#772) lajos001 válasza Nordic (#771) üzenetére


lajos001
aktív tag

Nagyon szépen köszönjük!
Sokat gondolkodtál a karakter nevén? :DD :C
Jó sok manát sikerült összehoznod......jó dolog az EB.
Látom azért te sem a dmg. bűvöletében élsz. Olvasva egyes buildeket 8-10.000 sebzést nem tudom hogyan hoznak össze.
Minden esetre nagyon biztonságosan lehet a kariddal közlekedni.
Hogyan boldogulsz csapatban vele? Ott azért kicsit többet kell legyezgetni a mobokat.

Pontosan ezért akartam én is az EB-t kirakni, hogy legyen mana regem arctic arm. használni, fel is tornáztam az AA-t lvl. 18-ig. Aztán utánaszámoltam és a mana regem nem fedezte volna a folyamatos használatot. Ki- és bekapcsolgatni.....annyi mindenre már nem tudok figyelni. Azon is gondolkodtam, hogy a L. warpot használom közlekedésre. Most, hogy a zombik helyén felszabadult pár hely ki is próbáltam, de nem jött be, így marad csak a felugrálásokhoz.

Sok sikert a lvl. 100-hoz!

[ Szerkesztve ]

(#773) Nordic válasza lajos001 (#772) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A karakter nevekkel vagyok mindig a legnagyobb bajban :D

Tény nem sok az a 3300dmg, de kb a legutóbbi szintlépése az EK-nak 550dpt hozott. Tervben van qualitys added fire/iron will/faster casting beszerzése, amivel újabb 3-500 dps nyerhető, sőt tovább megyek...a wandom is egy kalap sz@r, szereznem kell azt is valami jót. Azért alsó hangon ki lehet hozni 5k dps-t aoe-ra, ami azért nem rosz. Partyban meg amúgy se az számít, hogy egyenként mennyi a dps, hanem a partynak mennyi az össz dps-e. Tojom le, hogy keveset sebzek, ha cserébe alig kapok sebzést. Ráadásul dupla reflecten sem tudom 1hitelni magamat.

Eredetileg 3600 manám volt, de amikor megszereztem ezt a chest armort, akkor csak az dobott 1000+ manát. A Mind Over Matter miatt kell amúgy ennyi. 7-800 manánál ,volt olyan, hogy 1-2 komolyabb ütésnél Elfogyott a manám, ami azért nem szerencsés. Az L. warp pedig nagyon jó kis skill faster castinggal meg reduce durationnal, csak fel kell szintezni. Artic Armourhoz meg azért kell alsóhangon 3000 feletti mana, hogy ki tudd tartani.

Sosem készülök a lvl 100-ra...annyit nem játszom. Etup-nak(egy komoly Poe-streamer) most tart 97-nél a karija Nemesis-en, és ő napi 12 órát mapozik.

(#774) lajos001


lajos001
aktív tag

Találtam egy "The Coward's Trial" nevű unique mapot. Nem pontosan értem a lényegét. 23 hullámban támadnak az ellenfelek 39 másodpercenként? Garantáltan esik egy unique item a mapon?
Akkor ezt egyedül érdemes végigvinni nem? Így legalább biztosan nekem fog esni a unique :D .
Aki járt már ezen a mapon, legyen szíves írjon pár szót róla.
Köszi.

(#775) Nordic válasza lajos001 (#774) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az map lényege, hogy vannak szobák. Minden szobában vannak ilyen portálok, amik tolják folyamat a szörnyeket(csak undead mobok vannak, de azokból minden féle). Minden szobában 4-5 hullam van, azonkat kell túlélni. Nem nehéz map, de igazán 72-es zsint alatt éri meg bemenni, mert irtózatos xp-t ad. Afölött már csak a unique-ért éri meg. Am le lehet solozni, de készülj fel, hogy ha pl egy Soul Eater bossba belefutsz nem leszel képes végigcsinálni(túl sok dög van 1-1 szobába). Nekünk az első ilyen mapon sikerült 6-os partyba kifogni egy soul eater necrot. A végére úgy "megetettük", hogy azon röhögtünk, hogy másodpercenként 10 csontit élesztett fel, és akkorára nőtt, hogy a feje kilógott a textúrából. 10 perc volt leütni a 6os partynak. A Soul conduit meg még viccesebb, bár azt ki lehet csalni üres területre.

(#776) lajos001 válasza Nordic (#775) üzenetére


lajos001
aktív tag

És, ha feltámasztom a levert ellenséget zombiként? Vagy felrobbantom a hullákat?
84-es szinten nyilván nem fogok sok XP-t kapni, de a unique érdekelne. Bár már van annyi vacak unique a ládámban, hogy 2 rekeszt elfoglal. Van amiből 4 db is van.
Gyűjtő lettem. :D

(#777) lajos001


lajos001
aktív tag

85-ös szinten közvetlenül szintlépés után megérett az idő, hogy benézzek Dominushoz. Elég jól bírtam........4 halál után végeztem is vele. :-D
Tudom elég ciki, de nem bírtam vele.....
Amúgy egészen meg voltam elégedve a totemek teljesítményével kb. 3 perc volt az egész és kivégezték, csak én nem bírtam élve maradni addig. Az átkozott minionjai elvonták a totemek teljesítményét. Meg persze én is idétlen vagyok, az első halál után az átkozódásról meg is feledkeztem :W.

(#778) lajos001 válasza Nordic (#775) üzenetére


lajos001
aktív tag

Nos, nem láttam meg milyen unique-t dob a map. Három szobán át bírtam, a negyedikben úgy felgyűltek a csontik, hogy két lépés után után haltam. Bementem még 3*, de esélyem sem volt, pedig robbantgattam a hullákat elég rendesen. :O
Ehhez képest Doninus sétagalopp volt.

(#779) Nordic válasza lajos001 (#778) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mondtam hogy nem egyszerű...nagyon sok mob van.

(#780) Patrick


Patrick
addikt

A projectale az végül is a lövedéket jelenti, amit az íjjal kilövök igaz?
Mert van ilyen faster projectile support kövem.

Jelenleg így néz ki a skill fám 41-es szinten. [link]

1189/207 a Life és a Mana - Ja az Evasion Rating 2234
Minden cuccom rare item.

Burning Arrowot használok Faster Attack (brutálisan gyorsan lövök :D 2,78 az aps-em) és Added Cold Damage support kövekkel. 700 a dps.
Valamint van még a Rain of Arrows, Poison Arrow-ot használok a Faster Projectile support gemmel.

Aurában nem tudom mit érdemes, egyenlőre van egy Grace és egy Haste.

Ha valami nem jó, vagy kevés, mint a mana... akkor jöhetnek a helpek. :R

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#781) Nordic válasza Patrick (#780) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A faster proj support felesleges a bow gemeknek. Az olyanokra jó, mint pl a freeze pulse, hogy a lövedékek messzebbre menjenek. Én pl a Rain of Arrows-ot összekötném egy Concentrated Effect, egy Faster Attack gemmel, valamint egy Increased Aoe gemmel. A Point Blank passzívnak köszönhetően irtó dps-ed lenne. És a RoA-ban kb az is jó, hogy szinte teljesen mindegy milyen bow-al használod(physical vagy elemental). Elég annál a skillnél endgame-ben eldönteni milyennel fogsz menni, és akkor elkezdeni kirakni a damage node-okat.

(#782) Patrick válasza Nordic (#781) üzenetére


Patrick
addikt

Értem, köszi! :) Megnézem...

... közben behívtak pvpbe, 0-5 ide. :K

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#783) lajos001


lajos001
aktív tag

Több uniquenál is szerepel az extra gore kifejezés, mit jelent és a 780% unarmed phisysical damage?

(#784) lajos001


lajos001
aktív tag

És még egy kérdés, az enduring cry gemből 2-3 összeköthető, hogy több charge keletkezzen egyszerre? Valahol olvastam, hogy igen, kipróbáltam, de nem működött, igaz az én gemjeim különböző szintűek voltak.
Talán egyforma szintűeknél működik?

(#785) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Tudja vki hogy tudok gemslotokat összekapcsolni,hogy a support gemet használjam?

Avatar

(#786) scar07 válasza GAbre (#785) üzenetére


scar07
tag

Az orb of fusing ami neked kell, azzal tudod a slotokat összekötni.

(#787) Nordic válasza lajos001 (#783) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az extra Gore csak annyi, hogy ilyen vértócsás plusz effectet kap a támadás. Az unarmed dmgh, meg valószínű a Facebreaker unique. Ha nincs fegyver a kezedben ennyi plusz physical dmg-t kapsz. Tulajdonképpen vannak ráépülő buildek, amik elég hatékonyak(Immortal call+melee splash+facebreaker).

Közben van már 4,1k dps-em EK-val...még szerzek egy kis armort, aztán mehetek magasabb mapra is mint 70.

[ Szerkesztve ]

(#788) scar07


scar07
tag

Felmerült még pár kérdés :DD Az egyik, hogy az endurance charge a damaget növeli de nálam hiába van 5 aktív charg semmi, csak a resistek értékén látom a pluszt, meg valami estimated physhical damage reductionon, ami azt se tudom hogy mi :)
A másik van egy unique kesztyűm a Lochtoinal Cares Iron Gauntlets( 12 % incrased attack speed,10 % incrased cast speed, + 11 armor, 14 % reduced maximum mana, CONDUIT) aminek nincs semmi olyan tulajdonsága, ami a damaget növelné mégis ad 80 + damaget. Na ezt hogy???????
Az utolsó, partyban több xp-t kapok mintha egyedül gyilok le mindent?

(#789) lajos001 válasza Nordic (#787) üzenetére


lajos001
aktív tag

Egész jó DPS.
Én most kicsit meguntam a sok mapozást, néha olyan idióta csapatot fogok ki, hogy nincs kedvem menni velük, néha viszont tök normálisokat.
Indítottam ismét egy marát, bízom benne, hogy több sikerrel, mint a másikat. Azt 57-es szintig vittem még bétában, de nem volt túl szerencsés.

(#790) lajos001 válasza scar07 (#788) üzenetére


lajos001
aktív tag

Az endurance charge tudtommal nem növeli a sebzést, az védekező charge. Vagyis chargeonként kapsz 4% elem. rest és a fizikális sebzést csökkenti 4 %-kal. Esetedben kapsz 20 % all elemental resist-et, és 20 % kal kevesebb fizikai sebzést amíg a chargeok aktívak.
Mivel a kesztyűd ad 12 % attac speedet, vagyis növeli a DPS-t (damage per secund, azaz a másodpercenkénti sebzés) ezért látod azt, hogy nő a sebzésed, ha használod.
A játék mechanikáról (nem tudok jobb szót talán működés?) itt találsz többet.

(#791) scar07 válasza lajos001 (#790) üzenetére


scar07
tag

Köszi sokat segítettél :R
Én is dominationban nyomom már lv 54 es vok, ha gondolod vegyél fel :C REPULOBOLENY a vevem :)

[ Szerkesztve ]

(#792) lajos001 válasza scar07 (#791) üzenetére


lajos001
aktív tag

Nagyon szívesen.
Én standardon vagyok, így sajnos nem tudunk együtt menni.

(#793) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Na szerintem megvolt az idei uccsó RIP is...Behasaltam olyan 1hittel egy mapon, hogy öröm volt nézni. 4870HP mintha nem is lett volna :DDD . Most agyalhatok mi legyen a kövi build...

(#794) Zotya21 válasza Nordic (#793) üzenetére


Zotya21
senior tag

sziasztok
meg tudná valaki mniodani hogy az iron will gem mire jó és mivel vagy hogyan működik ? :)

mert eddig bárhova bármivel párba/magába tettem nemlátok semmi különbséget

köszi

https://500px.com/slayer_art

(#795) Nordic válasza Zotya21 (#794) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az str-ből adódó bónuszt kapod meg spell dmg- ként(5str ad 1% melee dmg-t, de ez 1% spell dmg lesz)

(#796) Zotya21 válasza Nordic (#795) üzenetére


Zotya21
senior tag

ahham köszi :) és gondolom akkor gondolom kapcsolni kellene valami sebző spellhez ami mondjuk a fejszémen van igaz ? mert youtubon néztem videót róla de ott neki a karakter tulajdonságokban látszott a változás de nekem ugyanúgy semmmi xD

https://500px.com/slayer_art

(#797) lajos001 válasza Nordic (#793) üzenetére


lajos001
aktív tag

Részvétem!
Egyetlen ütéssel csaptak le? Milyen mapon voltál?
Nem indítasz egy marát?
Az enyém most 40-es és halál nélkül nyomtam le normál Dominust. Végre egy kis sikerélmény.

(#798) Patrick


Patrick
addikt

Csak egy fajta aurát lehet aktiválni?
Partyban van, amikor tök jól fejlődök, van amikor nem, gondolom az partizók szintjétől függ. Viszont a kövek brutálisan fejlődnek így. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#799) Nordic válasza lajos001 (#797) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Egy 70-es Pier map volt...asszem minusz max res, extra cold dmg, phys reflect, meg extra 4 projectile módosítóval. Konkrétan nem tudom mi a retekbe haltam meg, mivel az egyik pillanatban még full hp-n voltam a másikba meg már csak nyögött a kari. A fura csak az volt az egészben, hogy egy CB-s ranged mobot lőttem, rámteleportált egy másik shroud walkeres boss, robbant egyet a molten shell és feküdtem. De a CB-s amit lőttem előtte nem volt sehol. Halvány lila gőzöm sincs mi ölt meg 4,8k hp-ról, de azt tudom, hogy a shroud walkeres biztos nem, volt rajta egy extra phys dmg aura de ennyi. Eddig kb semmi sem ütött rajtam 1000-nél többet, semmilyen boss. Vagy kaptam egy irtó desyncet, amit nem vettem észre, vagy az a 3,4 ranged fehér cold mágus le-shotgunolt(értsdt közvetlenül mellőlem lőttek rám, ami miatt 3*5projectilet kaptam be) a g*cibe, ami szintén esélyes, mivel annyi lövedék minusz max ressel simán üt annyit. De ez már sosem fog kiderülni. Most már csak azt nem tudom mi lesz a kövi karakter... :F

Ha karit indítok viszont biztos hc-n indítok, te meg úgy tudom sc-n tolod.

[ Szerkesztve ]

(#800) lajos001


lajos001
aktív tag

A legacy unique tárgyak ugyanúgy használhatóak mint a nem lagacy? Mik ezek egyáltalán, béta időszakból maradt tárgyak, amiknek az utódai más (gyengébb) tulajdonságot kaptak a hivatalos megjelenés után?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.