Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Nordic válasza HZoli87 (#950) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Engem felvehetsz friendbe, ha gondolod, de nem tudom mikor tudok segíteni, mert a hét elején csak délután 3tól 5ig tudok online lenni a munkabeosztásom miatt.

Megnéztem a passzív fádat is, hát megakadt a szemem egy két dolgon. Pl. a marauder alatt a plussz accuracys node kicsit felesleges ha már kiraktad a resolute technic-et. Ha majd hazaérttem esetleg bővebben is kifejtem a javaslataimat.

Ezen a néven felvehetsz: My_Little_Pwny vagy Ctorm_Saller

Mellesleg te vagy az első ember, amiről tudom, hogy ph-s és hc-n tolja :DD..., jah meg czudermák, de őt se nagyon látni online

[ Szerkesztve ]

(#952) Alendaar


Alendaar
tag

Nekem sikerült egy olyan sisakot összehoznom (52. szinten), ami 888 armourt ad és a min szintje 65. :Y

(#953) 0Li válasza Nordic (#951) üzenetére


0Li
aktív tag

Versatility-t a +int+dex miatt szokták használni. Az accuracy csak ráadás.

(#954) HZoli87 válasza Nordic (#951) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi, felveszlek.

Kezdő játékos vagyok (D3-at meguntam), ez a második HC karakterem. Accuracys node csak a dex/int miatt kellett. Minden tanácsot szívesen fogadok. :)

(#955) 0Li válasza HZoli87 (#954) üzenetére


0Li
aktív tag

Én 32 körül járok most HC-ban. Dualtotem/SC. Egyelőre nem annyira meggyőző és mellé még baromi unalmas is :)

(#956) 0Li válasza HZoli87 (#954) üzenetére


0Li
aktív tag

"zEEbra" néven engem is nyugodtan elvehetsz. Talán még party-k is kialakulnak később : ;)

(#957) HZoli87 válasza 0Li (#956) üzenetére


HZoli87
veterán

OK. :)

(#958) Nordic


Nordic
Közösségépítő

No, gyűlnek a hc-sek :D

HZoli87: Pl. amik furcsa, hogy a maraudertől az esetek 90%-ában nem lent megyünk ki, hanem fent. Oké buksz dmg-t, de nyersz resistet, max resistet, és ezek endgame-nél nagyon fontosak. A másik, hogy én elfelejteném a Blood magic passzívot, és helyette Blood Magic gemből tolnám. Több lesz a "mana" költsége, és bukni fogsz egy support gemet, viszont lesz aurád manából. Blood Magic passzívval max 1 aurát fogsz tudni használni, mig manából 2-t, ami lényeges különbség. Az aura nerf óta, és nem láttam értelmes passzív BM-es buildet. Én így csinálnám: [link]

Folytatásban bemennék a Templarhoz a középső life nodokért/life regenért, ott fel tudsz venni egy dmg-node-ot is 2h fegyókra, meg ott az amplify is(csak sejtem, hogy Groun Slam-el mész), ami +aoe-t ad, ha kell(ha mégse ground slam, akkor felejtsd el az utóbbit). Majd mennék a scion life-körhöz és le a duelisthez. kb így:[link]

(#955) 0Li: 32-n dual totemezni hülyeség szvsz. A totemek papírból vannak, a dmg szar, ergó sux az egész. Dual totemre 60 körül kell átmenni, addig csak húzni kell a skillgemeket, maiket majd használni fogsz. Ez kb a legtöbb caster buildre igaz, de totemesre mindenképp. Most én is ezt csinálom. Levelezek spectral throw-al, majd 60 körül meg megyek totemre.

[ Szerkesztve ]

(#959) HZoli87 válasza Nordic (#958) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi, átnyálazom. Ground Slam az elsődleges skill, néha Heavy Strike.

(#960) HZoli87


HZoli87
veterán

Akkor heavy + ground slam (elsődleges) mellé ezt követem: Link

Még jó pár orb of regret-re van szükségem, míg átmódosítom a fát. :)

Az a baj, hogy kevés a mana és nincs ami visszatöltené. :U

(#961) Nordic válasza HZoli87 (#960) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezért kell Blood Magic gem, nem BM passzív. HP-ból ütsz a mana meg megmarad auráknak. ;)

(#962) HZoli87 válasza Nordic (#961) üzenetére


HZoli87
veterán

Akkor egy ilyet is be kell szereznem majd. :)

(#963) férfiállat


férfiállat
tag

most kezdtem a játékot szerintetek melyik kari jó kezdő karinak illetve egy kezdő buildet linkeljetek már hozzá pls előre is köszi

(#964) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Tudnátok olyan oldalt ajánlani ahol szépen össze van foglalva a játék mechanikája? Elsősorban a tárgyakra gondolok és a combat rendszerre.

Köszi szépen!

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#965) Nordic válasza Zyrius (#964) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pl. maga a játék oldala ilyen, minden részletesen le va írva, vagy pl. ilyen a poewiki.com is. Viszont magyar nyelvű oldalról nem tudok.

(#966) HZoli87 válasza HZoli87 (#962) üzenetére


HZoli87
veterán

Meg is van a Blood Magic gem.

Elég OP-nak tűnt a marám, így neki vágtam egyedül Dominusnak. Rendesen elkalapáltam. :)

Kezd letisztulni a fa is: Link

[ Szerkesztve ]

(#967) Nordic válasza HZoli87 (#966) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Délelőtt akartam is írni, hogy lvl41-én már simán le tudnád solozni, de valamiért elfelejtettem.

(#968) Plazmacucci válasza Nordic (#967) üzenetére


Plazmacucci
félisten

én most kicsit beleuntam mert ötvenesen elkennek act 2 elején :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#969) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#968) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Act 3 akart az lenni, bocs: )

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#970) Alendaar válasza Plazmacucci (#968) üzenetére


Alendaar
tag

Nekem is az tűnt fel, hogy 50. szint környékén kezd nehéz lenni a játék; megfelelő cucc nélkül meg (nincs magasabb szintű karakterem) pláne!
Gyakorlatilag nem tudok szólóban továbbhaladni. Ezért merci Ledge játszik egy ideje, ami elég fun! :D

(#971) scar07 válasza Alendaar (#970) üzenetére


scar07
tag

Hát a minimális tapasztalatomat felhasználva én szerintem amiatt érzed így, mert itt már igen komoly minuszt kapunk az elemental resistekre és emiatt sokkal többet sebeznek.
Egy jó gear amivel minden resist (a chaos leszámítva) 75% van + life leach és úgy haladsz mint korábban.
Legalábbis nekem ez bevált :D

(#972) Nordic válasza scar07 (#971) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pontosan. Sokat azt felejtik el, hogy Life Leech vagy Life on Hit KELL! Valami kell amiből kapsz vissza életet, mert a potionok már ide kevesek. Volt olyan haverom, aki csodálkozott hogy esik-kel folyamatosan merci coast-on(első térkép a1 város után), és volt vagy 20 all resije, no life leech, 1000 armor. A kannibálok tulajdonképpen 1hitelték a csókát 3,5k hp ide vagy oda :D

(#973) férfiállat


férfiállat
tag

van esetleg nagyobb létszámú magyar klán ahova be lehetne lépni??

(#974) Zyrius válasza Nordic (#965) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Köszi, körbenézek!

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#975) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Melyik honlapon tudom megcsinálni a skillfámat, hogy aztán szétcincáljátok? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#976) Nordic válasza Plazmacucci (#975) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pl. a hivatalos oldalon, esetleg töltsd le az offline változatot mivel az is megcsinálja az URL-t. Én pl jobban szeretem az offline-t, mert az oldalt összegzi is, hogy miket raktál ki a fán(pl str dex int értékek, hány százalék hp, mana, critek, plusz dps, stb.).

(#977) Plazmacucci válasza Nordic (#976) üzenetére


Plazmacucci
félisten

[link] Jól csináltam? :) (a linkelést, nem a buildet)
Firebeall 551-826
7 db Zombie 1582 life 67% +dam
meg egy reju totem és egy resist aura.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#978) Patrick válasza Nordic (#976) üzenetére


Patrick
addikt

Meg tudnád mondani, hogy hol van ez, mert kerestem, de nem találtam az offline változatot. Köszi. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#979) Nordic válasza Patrick (#978) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Google? [link]

Első találat... :U

Plazmacucci: majd otthon ránézek, mert most melózok, és a telefonomon nem tudom megnézni. Mondjuk summonneres buildhez nem konyitok sokat, sosem volt olyan karakterem.

[ Szerkesztve ]

(#980) Patrick válasza Nordic (#979) üzenetére


Patrick
addikt

Nos, én kérek elnézést, hogy megkérdeztem. Igazából keresgéltem az oldalon, fórumot meg nem nagyon böngésztem, mert azért az angol nem megy annyira... Szépen írtam, szépen kértem.

Íme a kis progi, ha valakinek kellene: [link]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#981) Nordic válasza Patrick (#980) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Sorry. A 3. 12órás műszakom után már én sem vagyok 100%os...hajlamos vagyok "harapni". Azért nem kell magadra venni, mert megjegyeztem, hogy google első találat. Én pl egyből google-zok amint valamit nem találok a hivatalos fórumon.

[ Szerkesztve ]

(#982) Patrick válasza Nordic (#981) üzenetére


Patrick
addikt

Fátylat rá... sosem szerettem 12 órázni.
A progi meg van, aztán majd ma meló után kipróbálom milyen.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#983) Nordic válasza Plazmacucci (#977) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Megnéztem...kb ez a build halálra van ítélve, hogy szépen fogalmazzak. Már ott bukta, hogy nincs life node kirakva. Ha summonnert akarsz csinálni szerintem felesleges a fire ball, mivel a minionok mindent elintéznek helyetted. De majd a summonner hozzáértők jobban kifejtik, mert mint mondottam nekem sosem volt ilyen karakterem.

Egy próbabuildet összeraktam ugyan(igaz scion-ból), de ezt nem kell készpénznek venni, mert több mint valószínű nem tökéletes: [link]

[ Szerkesztve ]

(#984) Plazmacucci válasza Nordic (#983) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R
Erről beszéltem, hogy hiába fejleszthetsz akármit, meg szabadság, ha sapka szar és semmire sem jó : D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#985) HZoli87


HZoli87
veterán

Én is megnéztem ezt az offline programot, próbáltam is véglegesíteni a fát. Ez lett belőle: Link

(#986) 0Li válasza Nordic (#983) üzenetére


0Li
aktív tag

Valóban halálra van ítélve.
Ha summonert akarsz akkor a következő képpen kell felépíteni a buildet.
[link]

A következő 30 pont-al pedig így változik a build:
[link]
-Minion Instability
+Eldritch Battery
+Iron Reflexes
+Mind Over Matter

Summonerek sosem raknak ki Minion +dmg node-t, mert nem éri meg.

(#987) Nordic válasza 0Li (#986) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Láttam én már olyan buildet, ahol a zombik nem élő pajzsok voltak, hanem konkrétan daráltak mindent ami útba esett. 5-6 zombival szétkaptak mindent mint foxi a lábtörlőt.

Am én nem akarok summonert, csak gondoltam hátha jobb, mint az övé :D

(#988) 0Li válasza Nordic (#987) üzenetére


0Li
aktív tag

A summoner eleve ilyen. Ezért pazarlás a dmg-re rakni. Ha nem a spectre, akkor a zombik kapnak szét mindent :) (mon'tregul grasp)
Ráadásul most bugos is a burning miscreation és +300% dmg-el lehet megidézni. Ilyennel carryzték fel 100-ra nemesisen az elsőt, de ez már off :U

Egyébként a dualtotem szörnyen unalmas. Már értem miért nem sikerült soha 30+ felé szintezni fele.
Tegnap egyik partyban még rám is szóltak hogy miért nem csinálok semmit, utána vette észre hogy totemes vagyok :D Azért a +20 dmg-ért nem fogom spammelni a ice speart a power chargeokért ;]

[ Szerkesztve ]

(#989) lajos001 válasza Nordic (#987) üzenetére


lajos001
aktív tag

Például ennek a buildnek a videóján is elég jól tarolnak. Azért az előkészületek sem semmi. :Y

(#990) lajos001 válasza HZoli87 (#985) üzenetére


lajos001
aktív tag

Elég optimistán állsz hozzá 120/120 felhasználással. Jó sokat fogod nyüstölni azt a marát... ;)

(#991) Alendaar válasza lajos001 (#989) üzenetére


Alendaar
tag

DonaldF brutális Ranger buildje: :R
[link]

Mentem partyban egy ilyen karival, hát brutális! :Y
Csak pörgött és szórta az Etheral Knives-t --> hullott minden pár mp alatt. :DD

(#992) mclord


mclord
aktív tag

Itt az én kis boszim [link] , főleg tűzzel játszik :)

Valami tanács merre menjek tovább ? , most így 40-es szinten act 3 vége felé vagyok igazán túl nagy kihívás nem volt (még az elején amikor a bossnak jobban pörgött a life regje, mint én dps-em, de azt megvívtam, tanulópénz meg volt :D)

Ami meglepővolt számomra: boszi ide-oda HP baromira kell, legalábbis elején fontosabb mint a mana :Y (diablo 3 -is így épül fel :))

[ Szerkesztve ]

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#993) lajos001


lajos001
aktív tag

Elértem a 82-es szintet és itt tartok.
Lehet, hogy a melee gemeknek több tapasztalati pont kell a fejlődéshez? Már lassan 83 leszek és a gemjeim még alig több, mint félúton vannak a 19 -hez. Úgy emlékszem, hogy a witchem gemjei 83-as szinten érték el a lvl. 20-at.

(#994) mclord válasza mclord (#992) üzenetére


mclord
aktív tag

Közben volt egy igen komoly az act 3 -as fő gonoszt egyedül nem tudtam legyűrni :(, tehát valami jó tanácsot elfogadnék mi ami nem frankó :)

Vagyis a dominust, mert full állandó sebzésem volt ott :(

[ Szerkesztve ]

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#995) 0Li válasza mclord (#994) üzenetére


0Li
aktív tag

Sok HP/ES
Max resist
Remove Bleeding potion
Sok portal scroll :DDD

Karakteredről néhány infót ha adnál sokat segítene, statok, miegyéb

(#996) mclord válasza 0Li (#995) üzenetére


mclord
aktív tag

Ez infó

Life : 1034
shield 183
mana 600
armor 363

Resist: 68-65-67

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#997) Alendaar


Alendaar
tag

Kipottyant életem 1. map-je (Tropic Island)! :DD 63. szinten azért még nem ugrok neki...
Jól jönne némi info mit/mikor/hogyan érdemes - kezdésnek!
Esetleg link is jöhetne, ha tud vki!

Köszönöm!

(#998) Patrick válasza Alendaar (#997) üzenetére


Patrick
addikt

Nekem már van 3 mapom is. :) 71-es lettem.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#999) lajos001 válasza Alendaar (#997) üzenetére


lajos001
aktív tag

Csak javaslat...
Amikor már jól megy a Dock és unod már a Katakombákat elkezdheted a mapokat. Én most 83-as vagyok és 70-es mapokig megyek. Úgy döntöttem, hogy 85-ig nem megyek 70 fölé.
Általában a bossokkal érdemes nagyon fogyelni, mert könnyen meglephetnek.
A Dunes mapon a kováccsal vigyázz, mert nagyot csap, de a legrosszabb az, hogy zombikat idéz maga köré. Ha azokat levered nagyon kemény méregfelhőt eregetnek. Nekem most 330 life/s a regenerációm és -36 a chaos ellenállásom mégis úgy olvad az életem (5.369), hogy menekülnöm kell a felhőből.
A Spider forest mapon szintén a kovács a boss.
Az Orchard mapon egy kukac a főnök nagy csápokkal (a második szinten van, de ott rögtön ahogy belépsz). Ő is nagyot üt, de még nagyobbat köp. Ha közelharcos vagy, legyen sok páncélod, ha távolról gyakod az ellent, akkor ne állj meg, fuss körbe-körbe és lődözd. Amint megállsz vagy ott bukkan fel melletted és lecsap, vagy bemér és leköp. :DD
A Tropical Island egy lájtos map. A boss egy nagy majom aki verekszik. Nem nehéz eset, persze nem kell félvállról venni.
A Museumban legyél nagyon illedelmes és engedj mindenkit előre a második szinten. Én még azt sosem éltem túl. Igaz csak 4-5-ször próbáltam. ;)
Egyelőre ennyi. Majd szép lassan kitapasztalod te magad.
Sok szerencsét!

(#1000) Alendaar válasza lajos001 (#999) üzenetére


Alendaar
tag

Köszi!
Mi van akkor, ha véletlenül elhalálozom egy mapon???
Sajnos amit én (is) tapasztaltam: multistrike elég rendes desync-t generál! :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.