Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) juhiimi


juhiimi
aktív tag

"Our patching servers and website are both under extreme load. We are working on adding capacity. Thanks for your patience."

En bizok benne,hogy beindul ez kicsit kesobb es meg ki tudom probalni ma,vagy ejfel utan.(36%)

(#52) bozont válasza juhiimi (#51) üzenetére


bozont
veterán

Én is neki kaartam esni a töltögetésnek, gondolván a legnagyobb roham már lecsengett, de már tölteni sem lehet. :( Remélem 1-2 napot azért eltudok még játszogatni vele.

(#53) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Én rutinosan 2 napja leszedtem, így csak a 0.10-es patch hiányzik... :B

(#54) frame>24


frame>24
addikt

Nos én játszottam kicsit a Witch-el, és szép meg jó, + vicces, hogy rohangál a többi játékos is az első faluban, de miközben tanulmányoztam lvl2-n a tárgyakat, ledobott a szeró és elszállt a karakterem...

SZERK: újra belépve mégsem szállt el...

De irányításra, kinézetre nagyon jó eddig.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#55) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Am EU-s szerveren tevékenykedtek, vagy usankáson?

(#56) frame>24 válasza Nordic (#55) üzenetére


frame>24
addikt

Jah, én EU.
Vagy hol kéne?

Megyek aludni, ezen lehetne függeni reggelig... ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#57) Nordic válasza frame>24 (#56) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért az nem semmi, hogy alig 7 órája fut a játék, és már restartoltak egy patch miatt(0.10b):D.

(#58) Telda


Telda
addikt

Én már ekdzés előtt pár órával leszedtem a játékot, de tegnap mikor startkor indítom megint szedni akar 1.2 gigát, na mondom jó ebből sem lesz ma játék. Nektek is 10kor kedzte el szedni a patchet? Mert én kezdés előtt direkt többször is rá indítottam, de semmi.

(#59) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Jah en is igy voltam,mondjuk nekem 1,5gb-at kezdett el meg szedni,aztan ugy hagytam fel 2-ig akkor jutott el 89%-ra de onnan 0-6kb/s-el toltott, szal kiszedtem.Most ujra elinditottam es mar csak 198mb-at kell leszedjen ,de most se megy 100kb/s fole a toltes...

(#60) Helmoras


Helmoras
őstag

Én kipróbáltam, szerintem nem rossz így elsőre.

De van néhány dolog ami nem tetszik, bár lehet hogy a diablo 3 as megszokás végett hiányzik ez-az

1. a térkép förtelmes (tudom ez béta valszeg majd tupirozzák kicsit)
2. egy ranger-t kezdtem és amiután lövök vagy egy kis delay amig nem tudok odébb menni, ez eléggé zavaró dolog
3. jó lenne látni a sebzéseket meg a szörnyek hpját( ezt lehet be lehet kapcsolni, még nem találtam meg ezt az opciót)
4. és a karakter mozgása kicsit suta, merev

de ezek apróságok, amelyek akár a bétának is betudhatóak, igéretes is lehet ezért összességében tetszik.

Jópofa ez a gemes dolog meg az egyedileg kialakítható karakterek is.

[ Szerkesztve ]

(#61) Telda válasza Helmoras (#60) üzenetére


Telda
addikt

Majd kialakul ez :).
Én is rangert akartam kezdeni, de nem igazán tetszik a karakter kinézete, szerintem lehet inkáb egy witch lesz.

(#62) frame>24 válasza Helmoras (#60) üzenetére


frame>24
addikt

Jah, a TAB-ra behozott térképről már sokan írták, hogy nem nyerő.
Alapvetően az a baj vele, hogy a diablo részekkel ellentétben előhozáskor nem halványítják el a hátteret (vagy nem eléggé), pedig esküszöm, ennyi lenne a trükk...

Így én maradok a minimapnál, a semminél jobb.

Tegnap ismerkedve, szöszmötölve 5. szintig jutottam olyan 2 óra alatt, közben kiírta a general chaten, hogy x player az első, aki a lvl 37-et elérte...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#63) Helmoras


Helmoras
őstag

Arról mit tudni hogy ez végül ingyenes játék lesz?

(#64) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Ugyis minden az end gamen fog mulni,ami eddig igeretesnek hangzik es sokkal tobb valtozatossagot takar, mint a d3 alkaizer run :U

(#65) frame>24 válasza Helmoras (#63) üzenetére


frame>24
addikt

FAQ-ból

"6. What does Path of Exile cost to play?
Path of Exile is 100% free to play, for everyone, forever. Our website will allow the purchase of many in-game perks and aesthetic upgrades, but all of these are completely optional, and players can have a complete, fulfilling gaming experience without spending a penny.

7. I still don't understand how it's free to play - what's the catch?
There is no catch at all, once you download the client you are free to play for as long as you like, with no charge. The purchasable perks do not convey any gameplay benefit, but help you create a unique look for your character and its fighting style."

Szóval totál ingyenes, egen, és nem "pay to win."

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#66) juhiimi válasza Helmoras (#63) üzenetére


juhiimi
aktív tag

100% ingyenes lesz,a fejlesztok kulon kiemeltek,h ruhellik a pay2win jatekokat,max kozmetikai cuccokra lehet majd kolteni valodi penzt.

(#67) Telda


Telda
addikt

Valóban igaz hogy nincs benne pénz, már mint fizető eszkösz pl. gold?

(#68) Helmoras


Helmoras
őstag

Értem, köszi a válaszokat, akkor beajánlom sógornak akart diablozni de nincs tul sok ideje ezért nem vette meg, ez jó alternatíva lesz neki.

hah egyik csóka most lett 58... :D Mennyi a max lvl amúgy? 120 (a passzívokból tippelek)

[ Szerkesztve ]

(#69) juhiimi válasza Helmoras (#68) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Azt hiszem 100.
Am hanyan lehetnek egy partyba?

(#70) PettR86 válasza juhiimi (#69) üzenetére


PettR86
csendes tag

Hatan

(#71) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Azért nem gyengén felügyelik a játékot. Ma hajnali 3-tól fél hatig nyomtam(akkor menni kellett melóba :((( ). Alig 7 órája ment élesbe a játék, amikoris kaptam chaten egy üzit, hogy egy pillanatra lelövik a szervert, mert jön egy patch:D(valami 7,5mb volt). LEtöltöttem játszottam tovább. Aztán hirtelen crasheltem, 3x sikerült újra bejelentkeznem, majd 10 percre rá megint jött egy chat üzi, miszerint van 1-2 probléma az új patchel, ami miatt néhány embernél chrasel a játék, és már dolgoznak a megoldáson. Nem akarom szindni a Bizzt, de ezt nevezem én egy játék supportjának :C , nem az egy hónapon keresztül tarto Error 3003-akat...

(#72) juhiimi válasza Nordic (#71) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Egyet kell,hogy ertsek.

Mas: Partyba,hogy mukodik a drop?Azt latom,hogy van neha kulon ami felett irja a nevem,a tobbi az kozos?
Illetve nem nagyon ertem ezt az aktiv skill rendszert...Gemek kozul erdemes csak a sajat szinu skillgemet hasznalni es olyan itemeket keresni amibe csak az megy?

(#73) Nordic válasza juhiimi (#72) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az első kérdésedre nem tudok mit mondani, mivel még nem partyztam, de szerintem úgy van mint a D3-ban, mindenkinek saját dropja van. A második kérdésedet viszont nem értem. Bármilyen gemből lehet faszát találni, amit tudsz is használni. Az hogy szerinted a piros gem az str-es a kék az intes, a zöld meg dexes, nem egyértelmű, mivel nekem a fireball skillt, ha szintet lép intből számolja, és piros kőben van. Én elrakok minden követ, ki tudja melyik mire jó majd. Sőt ha indítasz másik karaktert akkor a láda ugyanúgy közös, szóval megéri az összes követ elrakni, mert akkor legalább lesz az új karinak kezdésre valami.

(#74) bozont válasza juhiimi (#72) üzenetére


bozont
veterán

A játék oldalán ,a karakter osztályoknál azt írja, hogy habár el lehet térni és lehet off-class cuccokat használni, de ajánlott a kasztnak megfelelőt használni (hatékonyabb lesz úgy a karakter). De vannak hybrid classok is, ha az kell. Utólag talán nekem is jobb lett volna Shadow class, vannak jó kis csapdák, amikhez dex kell. Mert pl a fire trap elég jól passzol a firestorm mellé, nagyon lehet darálni az ellent miközben a zombijaim feltartják őket. De sajnos az előbbihez dex kell, míg a Witch tisztán intellectes kaszt. Bár attól még lehet dobok 1-2 pontot dexes skillre majd.

(#75) Nordic válasza bozont (#74) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én elsősorban kék/piros kövekre fogok pályázni, ha már templart indítottam. De ki lehet fogni szerintem simán olyan kavicsot, ami nem a te ksztodnak való, hogy kár lenne nem használni, mert mondjuk chainsocket-ben előnyére módosítja a fő támadási skilledet. Amúgy ki mennyire kemény?

Eddig kevés időm volt játszani, de azért már van egy 11-es HC-leages karim.:D

Csak a Diablo3-tól kellene elszoknom ,mert mindig mikor town portaloznék, reflexből nyomom a ' T '-t, holott itt tekercs van:DDD, meg az is idegesítő, hogy állandó wisdom/portal tekercs hiányom van :(((

(#76) bozont válasza Nordic (#75) üzenetére


bozont
veterán

Én azért nem vagyok annyira kemény hogy egyből HC karaktert indítsak, főleg hogy már az első csoport ellenél megfeküdtem. :DDD Általában közelharcos karaktereim vannak és hozzá vagyok szokva hogy közelről harcolok, de rá kellett jönnöm hogy egy casterrel ez nem fog menni. :D

A tekercsekből meg szerencsére most van elég, csak nem szabad minden kék cuccot felderíteni, csak azt ami kellhet a karakternek. Na meg én nem szedek össze minden cuccot, csak az extrábbakat és waypontoknál megyek csak vissza a városba. Town portalt csak akkor használok ha már tényleg nagyon muszáj.

mod.: Amúgy most egy lvl12 Witch-em van.

[ Szerkesztve ]

(#77) frame>24 válasza Nordic (#75) üzenetére


frame>24
addikt

Szintén 11, de nem hardcore, az axiom prison tájékán.
Ezek a setét dungeonok a jóöreg diablo 1-et juttatják eszembe, ahol volt olyan item attrib. hogy + x to light radius!
Igen, visszahozták ezt a szöszölést a scrollokkal, stb., de a hangulatért cserébe nem bánom.

Witch-el elértem az aoe buff passive skillekig, most kezd csak kvázi gyorsulni a haladás.
Critical chance ágra tettem még, bár ez lehet rossz beidegződés a D3-ból, itt ugyanis nem 100% a max...
Vannak zombik, de így 3-an kevesek. Kicsit sokat rohannak össze-vissza, így egyelőre nem akarok rájuk gyúrni, viszont a spectre érdekel (utóbbi ugye az adott fajtájú megölt ellent támasztja fel, képességeivel együtt.)

Érdekes, hogy már vannak lvl60 fölött is, mert 100 a max, és elvileg odáig akár évekig tart a grind... (valami ilyenre emlékszem egy videóból). Szóval, vajon melyik szinten lassul be?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#78) John D'oh válasza frame>24 (#77) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Most lett valaki éppen 69 szerintem le sem feküdt kezdés óta :)
Amúgy egyre jobban tetszik ez a játék pedig a videók alapján nem volt bejövős.
Valahogy a D2 feeling egyre jobban előjön :)

(#79) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Nekem is nagyon bejon,vegre egy nem casual playereknek szant jatek.Van ebben potencial rendesen es remelem a vege fele haladva egyre csak bovulnek a lehetosegek.

Marauderrel kezdtem,kicsit lassu mert egyelore nem nagyon van rendes aoe dmg-em(lvl 12 hc),kiveve a robbanos skill de az nem tul hatekony.Van vmi kizarolag str-es gem ami jo aoe?

(#80) John D'oh válasza John D'oh (#78) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Én maradtam a Ranger Classnál mert viszonylag hamar sok attack speed es movement speed beszerezhető :))

(#81) Telda válasza juhiimi (#72) üzenetére


Telda
addikt

Én csak keveset partyztam, de szerintem úgy mőködik, hogy a fehér drop az közös, ami attól eltérő szinű akkor azon valaknek a nevével (ezt nem tudom mi alapján nézi) megy vissza fele egy csík 2-3 sec, ami szerintem elég kevés, mert tegnap is alig értem oda. Amig a csik megy vissza fele csak te veheted fel, utána pedig már mindenki.
Tegnap kb 2 órát játszottam a witch classal, de szerintem nem valami könnyű a játék, vagy lehet a class a papír.
Egyszer meg is halltam, mert valami miniboss lefagyasztott és rámfutottak 5en, semmit nem tudtam csinálni, így még is ettek. Halál után vissza rakott a faluba km-el odébb, gyalogolhattam vissza.
Lehet csak én vagyok fogyatékos, de számomra nem volt egyértelmű hogy éppen mit is kell csinálni. A térkép elég kaotikus, átláthatatlan és itt nem a áttetszőségére gondoltam :).
Illetve sajnos nem sikerült teljesen rájönnöm, hogy hogy is kapom a spelljeimet. Kicsit utána olvasva tudtam meg hogy köze van a gemekhez.
Valamint még a party-t sem igazán értem hogy hogy működik. Becsatlakoztam hatodiknak egy csapatba, de a join gomb megnyomása után semmi nem történ, aztán mikor futkározok, azt vettem észre, hogy már mellettem vannak. Szóval nekem még ez is homályos kicsit (mint én ).
Majd ma is kínlódok vele, hátha többre sikerül jutnom.

Üdv

(#82) Joci93


Joci93
senior tag

Aki a térkép miatt panaszkodott, az nézze meg a Diablo 2 térképét. 100%-ig ugyan így néz ki.
A másik meg az első "Fő" boss, aki nagyon hasonlít a D3-ból Butcherre. Ugyan úgy hookol, meg chargol....:D

A játém maga eléggé jó, főleg a skillek elosztása. :R Mondhatni, hogy Diablo 2 picit jobb grafikával.

Telda: A questeket is el kéne olvasni a térkép alatt :D Gondolom azt tudod, hogy a sárga csík (Világtérképen) az jelöli, hogy melyik területen kell elvégezni a questet. :D
A Witch meg tényleg papír class, bár én még egyszer sem haltam. (ACT 1 vége felé járhatok)
Igen, a gemek adják a spelleket. Amilyen spell van a gem leírásában, olyan spelelt kapsz. (Nem érdemes Witch-hez Waris spellek betenni. :D) A Gemeket lehet húzni. HA például van olyan spelled (egy gemből), hogy 3 zombit idézhetsz, akkor level 1-en még csak 18HP-val rendelkeznek, de level 5-ön már 50-60 körül. :D
Szóval jól ki van ez találva. :D

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#83) frame>24 válasza Joci93 (#82) üzenetére


frame>24
addikt

Bizony, a Brutus az egy az egyben D3 Butcher, épp csak nem gyújta be a padlót... :o (de mennyire fasza volt a dungeon-je, nem?)
De még az se ölte meg a boszim, hanem amikor utána kijutottam a köv. pályára, jöttek a lila nevű (champion?) kutyák, valami Hellion akármik, körbevettek és nyekk.

Kicsit hirtelen volt a valtás, egész addig nem volt túl necces helyzet.

Kemény, hogy már ezen a szinten(10+) is vannak elemental resistek a monsztákon...

Úgyhogy ide nem lesz elég csak fire, vagy csak cold witch...

...amúgy viccelsz? D2, de sokkal jobb graffal ázze!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#84) Helmoras


Helmoras
őstag

Én 8 ig elvittem ennyi idő alatt arra jutottam hogy tetszik a játék, többet nem akarok spoilerezni magam elől, majd elkezdem ujra ha már nem béta lesz.

(#85) frame>24 válasza Helmoras (#84) üzenetére


frame>24
addikt

Őszintén szólva a WoT is addig volt jó, amíg béta volt, - sőt, ott még a mostani verzó sem 1.0... :DDD
Utána jöttek a nerfek, meg minden tank és fegyver egy szintre hozása, hogy ne kelljen gondolkodni.

Remélem itt nem ez lesz, bár ez nem annyira a $-ről szól...(még?)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#86) Helmoras válasza frame>24 (#85) üzenetére


Helmoras
őstag

jó csak most elkezdeni ugymond komolyan nyomni nem sok értelme, mert bármikor jöhet egy teljes kari törlés ugye lényegében bétáról beszélünk.

Szerintem nem fog ez a pénzről szólni érdemben.

(#87) juhiimi válasza Helmoras (#86) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Arra sztem szamits,hogy ez iden nem fog kijonni,mint teljes jatek.Viszont boven megeri most is jatszani mert nem hinnem,hogy olyan sok ujitas lesz a teljes jatekba,esetleg betesznek meg1 actot ,es ez nem egy easy mode jatek ahol elkezdesz egy karit es nincs is ertelme mast csinalj mert nem tudod elrontani(d3).Sztem itt az elso karija senkinek se fog ugy sikerulni ahogy szeretne,pont erre jo ez a beta,hogy kitapasztaljuk mit,merre.

(#88) Helmoras válasza juhiimi (#87) üzenetére


Helmoras
őstag

Simán elképzelhető hogy megjelenik idén, de ez számomra lényegtelen, szerencsére elég jó volt az utóbbi évben a játékfelhozatal ahhoz hogy bőven legyen mivel játszani még jópár hónapig, meg mint mondtam engem elég rosszul érintene ha kitörölnék a karakteremet, amikor megjelenik sem fogom "serious business" ként kezelni a dolgot így a próbálgatásra sincs nagy szükségem, a játék alapmechanikáját megértettem és szimpatikus, így majd ha kijön a végleges pár haverral lejátsszuk majd 1*-2*.

Van benne item amivel újraoszthatod a passzív skillpontokat, szóval olyan eget rengetően nem tudod itt sem elrontani, maximum annyi a rizikó hogy melyik skill követ fejleszted.

Az egyértelműen leszűrhető hogy a srácok jó kis gamet dobtak össze.

[ Szerkesztve ]

(#89) Baaraanz válasza Helmoras (#88) üzenetére


Baaraanz
tag

Többször leírták:

This is the final wipe the game will ever have.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#90) Helmoras válasza Baaraanz (#89) üzenetére


Helmoras
őstag

Amig béta addig lesznek bugok ha nagy bug lesz lesz karaktertörlés(mégha most azt is irják hogy nem), nomeg amikor kijön rendesen és már nem béta lesz nyilván lesz wipe.

(#91) juhiimi válasza Helmoras (#90) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Jah mert szart csinalnak a szajukbol,mikor vilagosan leirtak,hogy nem lesz majd megis belovik (facepalm).

(#92) Helmoras válasza juhiimi (#91) üzenetére


Helmoras
őstag

Maximum WC-t csinálnának a szájukból :) de nem igazán értem mire akarsz kilyukadni engem nem kell meggyőzni a játékról csak leírtam a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#93) Sheol válasza Helmoras (#90) üzenetére


Sheol
aktív tag

Igen, a Diablo 3 is "kijött rendesen" tavaly május 15-én.
Ja nem, az bétábban jött ki, mint ahogy ez most áll.
Ezt csak példának írtam, mivel szinte minden játék tele van buggal a megjelenéskor; és nem lesz karakter törlés, fogadd el nyugodtan a tényt. :K

(#94) Helmoras válasza Sheol (#93) üzenetére


Helmoras
őstag

óké szóval azt állítod amikor bétából aktív státuszba lép nem lesz karakter törlés? erről egy forrást is mellékelj kérlek, ha ez igy le van írva akkor lehet mégiscsak játszok kicsit még :P

A diablo 3-at meg hanyagoljuk már jó kis tőzsdejáték az :D

(#95) archie17


archie17
tag

Beszálltam én is, tegnap szépen lejött, és egy 8-as templart össze is raktam. DIII-mal casual tapasztalataim vannak (egy normal végigjátszás), viszont DII-vel több mint 10 éve játszom, és én is ezt a PoE szerű irányt tartottam volna követendőnek a folytatáshoz.

Remélem lesz mit kitapasztalni a továbbiakban is, mert egyelőre elég mély és "gondolkodós" ARPG-nek tűnik. Multit még nem teszteltem. A játék startja messzemenőkig gördülékenyebb, mint a DIII-é.

*kieg: ahol a DIII agyonveri, az a videók, grafika és fizika, de ezekkel sajnos nehéz hosszabb távon lekötni a játékosokat, legalábbis a hozzám hasonlókat.

[ Szerkesztve ]

(#96) juhiimi válasza Helmoras (#92) üzenetére


juhiimi
aktív tag

En meg csak reagaltam ra,ha mar egy forumba irtad le.

(#97) Sheol válasza Helmoras (#94) üzenetére


Sheol
aktív tag

Ezt a beta nem beta dolgot ne úgy képzeld el, mint más játékok esetében. :N
Ez szabadon játszható most is, és akkor is az marad, amikor a készítők azt mondják, hogy most már nem beta a játék.
Valójában semmi sem fog változni, hiszen folyamatosan csiszolgatják, és gyanítom utána is ugyanúgy tesznek majd, ha már nem "beta" lesz.
Az meg, hogy nem lesz több "character wipe" ki volt írva az oldalukon mielőtt elindult az open beta.
Biztosan fellelhető most is ez valahol, ha másütt nem, akkor a fórumukban, ha érdekel majd rákeresel, én meg megyek vissza játszani. ;)

(#98) PettR86


PettR86
csendes tag

Teljes törlés biztos nem lesz, mert az open beta fázisba lépést tekintik a játék kiadásának.
Max olyan lesz( volt is már párszor), hogy valamit változtattnak a skill tree-n és akkor resetelik mindenkiét, de ez csak annyit jelent hogy kapsz ingyen egy full respecet, minden item marad.

Hirtelen csak ezt találtam amiben említve van a teljes törlés,de rengetegszer mondták már
[link]

[ Szerkesztve ]

(#99) bozont


bozont
veterán

Aki lvl15-16 körül jár és Merveil-t kell megölni, sikerült? Én akárhány csapathoz csatlakozom, mindig halott mikor támadni akarnánk. Így meg továbbjutni sem tudok. :(

(#100) PettR86 válasza bozont (#99) üzenetére


PettR86
csendes tag

Resetelni kell az előző instance-t: ctrl+click-el menjen be az első ember a Cavern of Anger-be, ez behozza az instance manager-t és ott nyisson egy újat, ne a már meglévőbe menjen be, mivel ott már valószínüleg megölték előtte.
Remélem érhető voltam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.