Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) mttssz válasza PettR86 (#150) üzenetére


mttssz
senior tag

Nem fontos, csak így kényelmesebb lenne. Legfeljebb farmolgatok kicsit.

(#152) archie17 válasza mttssz (#149) üzenetére


archie17
tag

nekem van egy Orb of regretem, odaadom szívesen

Morgenthau nevű a karakterem, most ebédelek, utána fogok játszani

szerk: már ha 1-gyel ki vagy segítve... nem tudom, hogy működik a respec, teljesen törli a skillfát, vagy egy ponttal egyet lehet leszedni?

[ Szerkesztve ]

(#153) Nordic válasza archie17 (#152) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Egy pontot lehet egy respecttel leszedni.

(#154) mttssz válasza archie17 (#152) üzenetére


mttssz
senior tag

Éppen nem vagyok otthon, ~fél óra, de köszönöm, ha tudok cserébe valamit adni, szólj. :)

Egy pontot szed le csak, hogy azt újra tudd használni. Ha sor közepéről szedsz le, azt nem tudom hogy viselkedik.

(#155) archie17 válasza mttssz (#154) üzenetére


archie17
tag

Most lépek be

(#156) quaddamage08


quaddamage08
tag

hY ! Vélemények ? :)

quad-féle megakrites/fagyoskurva

(#157) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Nah meg is haltam :D lv20-on épp portálok ki, töltő képernyő alatt kidobott a login képernyőre mikor visszaléptem már normál...
Másnál is volt már ilyen ?

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#158) juhiimi válasza adamkaa777 (#157) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Szerencsere nem,pedig csata kozbe dobott mar ki :Y

(#159) Nordic válasza adamkaa777 (#157) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem lehet hogy elnézted? Tegnap engem is kivágott, és mikor visszaléptem azt írta, hogy error leage. mégis hc-n maradtam. Szerintem azért nem fordulhat elő, mert egy egy dc után visszajelentkezéskor egy korábbi úgymond "mentést" töltesz vissza, ami miatt eleve nem kerülhetsz hc-ból default ligába.

(#160) adamkaa777 válasza Nordic (#159) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Nem néztem el.. sajnos

El. Psy. Congroo.

(#161) frame>24 válasza quaddamage08 (#156) üzenetére


frame>24
addikt

Fontos lenne tisztázni, hogy a "critical strike" és "spell critical" összeadódik-e, mert szerintem nem...

Tehát az alap critical lehet, hogy csak a fizikai támadásokra adódik, így a build egy része witchnek nem jó...

Fel kéne tennem angolul a kérdést a game fórumon, csak lusta vagyok.

SZERK: ez nekem zavaros,
(de nézzétek el, 3 napja fosok a calicivirustól) :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#162) PettR86 válasza frame>24 (#161) üzenetére


PettR86
csendes tag

Amelyik crit chance-re nincs odaírva, hogy mire vonatkozik pontosan(pl spell,claw, dagger) az mindenre vonatkozik.

(#163) frame>24 válasza frame>24 (#161) üzenetére


frame>24
addikt

Na itt a válasz

szóval a fagyoskurva egyes skilljei nem jók ide, a "Spell Power" major skilltől jobbra lévő 4, pl. Assassination, stb.)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#164) quaddamage08


quaddamage08
tag

Én is ( és sokan a játékba is úgy tudják ) ahogy frame>24 mondta . Attól tartok, hogy ezen a wikin még az nyílt béta előtti infókat olvashatjuk . . . vagy neked van igazad de akkor kurv@ mérges leszek :D :D :D

(#165) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Socketeket lehet valahogy craftolni az itemekbe?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#166) PettR86 válasza haromegesz14 (#165) üzenetére


PettR86
csendes tag

Itt van az összes currency és egyben craftoló item

Jeweller's Orb: socketek számát változtatja
Chromatic Orb: a szinűket
Orb of Fusing: linkeket hoz létre a socketek közt

Nehezíti a dolgot hogy ezek mind random dolgoznak.

(#167) haromegesz14 válasza PettR86 (#166) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Köszi! :R

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#168) dinostaRR


dinostaRR
tag

Sziasztok!

Próba képpen elindítottuk az első magyar PoE fórumot, remélem a segítségetekkel és aktivitásotokkal együtt létre hozhatunk egy kellemes magyar közösséget! Az oldal kezdetleges, de erről olvashattok bővebben a fórumon!

[link]

Kellemes időtöltést!

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#169) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Tradelésnél itemeket mi alapján célszerű beárazni? Pl mit kérhetek el egy low leveles unique itemért cserébe?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#170) Nordic válasza dinostaRR (#168) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hajrá! :C

Én már regeltem ;) .

(#171) frame>24


frame>24
addikt

Imádom a barter rendszert.

Vettem már magamnak trade chat segítségével jópár skill gemet, amit csak kurvasok random drop után találtam volna.

A legnépszerűbb "pénz" az alchemy és chaos orb, kíváncsi vagyok, magasabb szinteken mit keresnek majd (most lvl 26).
Persze lehet akármilyen ajánlatot tenni.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#172) archie17


archie17
tag

jó öreg közgazdaságtan, minden annyit ér, amennyiért el tudod adni :D

(#173) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Endurance charge-okat a megfelelő kövekkel kapok a harc idejére? Enduring és WarlodsMark?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#174) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Hát ez a Merciless szint tényleg nem egy piskóta :) Azt már látom, hogy a D3-mal ellentétben mennyire is érdemes itt Partyban nyomni :)

(#175) Nordic válasza John D'oh (#174) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Cruel a2-ben járok...egyelőre bírom szólóban(ranged templar, sokat kite-olva, de amúgy haladósan megyek), de a bossokhoz kell a party. A titka, hogy mindig legalább 5 szinttel túl legyél fejlődve.

(#176) John D'oh válasza Nordic (#175) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Végig soloban nyomtam csak cruel A3 boss-hoz álltam be én is partyba.

Azért a Chain és az 5Link Armor sokat dobott a haladáson : )

(#177) frame>24 válasza Nordic (#175) üzenetére


frame>24
addikt

Hát nem tudom, én normal szinten, lvl 31-en már ilyen köztes küldetés főmonsztával is szívtam.
Act2, Oak nevű csávó, hülye leap attackos barbár. (ugye annál a választható küldinél rámentem a +8% all res-re... :) ) Folyton szétcsapta a 4 zombimat, + 6 csontit + spectre-t, utána a hullák elfogytak, már csak csontikat támaszthattam, meg lődöztem, de úgy meg mana elfogyott gyorsan, és egy idő utána potik sem töltődtek...
Sőt, már arra cold attackos Merveil-re is rá kellettt készülni resistes gyűrűkkel...
Mondjuk lehet, hogy elcsesztem a buildet, de hát ez az első, szal nem csoda. Nem echte summoner a karakter, hanem megosztva gyúrtam az elemental spellekre is.

Tényleg "nem noob-friendly" a játék. ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#178) Nordic válasza John D'oh (#176) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én most A2 bossnál álltam meg, de őt biztos partyban fogom legyűrni, mivel normálon, és 3x küldött 50Hp környékére, és nem akarom eltemetni a lvl 53-as templaromat. Holnap meló szal 3 napig hozzá sem fogok nyúlni a játékhoz.

(#179) bozont válasza frame>24 (#177) üzenetére


bozont
veterán

Én summoner/fire ágon megyek, de annyira nem volt vészes Oak. Nekem csontik nincsenek, csak zombi és spectre, megtámogatva minion life gemmel. A spectre még gyenge, mert kis szintű, de a zombik egész jól bírják. Mire meg elfogytak a hullák már negyed életen volt, onnan meg szépen letudtam már verni egyedül is.
Mana ügyben meg szerezz be egy clarity gemet és nem lesz probléma, én nagyon ritkán használok mana italkát.
Jelenleg így állok a skillekkel: [link]

És valami ilyesmit tervezek: [link]

mod.: Jah igen, idézgetés mellett, szerintem csak egyféle elemental ágra érdemes gyúrni, különben nem fogod győzni skill pointtal.

[ Szerkesztve ]

(#180) archie17


archie17
tag

Nekem melee templarral (ground slam, heavy strike, anger) Oak könnyű volt, de az Act II endboss kivégzett :D Szerencsére engem nem izgaz a HC játék, itt is defaultban indítom a karikat.

(#181) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Ezek a +1 endurance és frenzy charge-ok mit jelentenek?

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#182) Nordic válasza Rizzo (#181) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Vannak bizonyos charge-ok, amik megjelennek a karakter körül(ilyen kis gömböcskék, a frenzy narancssárga, az endurance zöld a power meg kék). Vannak bizonyos skillek amik charge-ot adnak, ha megölöd vele a mobokat(pl. Power Syphon, vagy Enduring Cry). Tulajdonképpen ezek olyan időszakos buffok. A power charge +50% critical hit chance-t, az Endurance charge az +5% elementel resist-et +5% phisical damage-et, a Frenzy charge meg 5% attack speed-et meg 5% cast speed-et ad charge-onként.

(#183) frame>24 válasza bozont (#179) üzenetére


frame>24
addikt

Ahha, hát én egész másfelé is mentem:

de mondom, ide szvsz nem elég, hogy rámegyek fire, vagy cold-ra és kész. Még resist penetrationnal sem, ezért osztok többféle elemre.

Calrityt akkor megnézem mjad.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#184) bozont válasza frame>24 (#183) üzenetére


bozont
veterán

Csak úgy meg nagyon szerteágazó lesz és akkor a tervezett biuldemmel nem adtam semmilyen resistre. A resistes szörnyek ellen meg majd valami átkot használok vagy a flammability vagy a másik ami minden elemetal védelmet csökkent, most nem emlékszem a nevére.
A minionjaid meg nem csoda hogy gyorsan halnak, még egyik node-ot sem húztad ki hozzájuk, meg a minion instability is jó dolog.

(#185) quaddamage08


quaddamage08
tag

hY ! Partyt keresek a LVL 60 - as Crit / Frost boszimnak :) Egyenlőre csak farmolgatok mivel egyedül nem épp a legcélszerűbb továbbhaladnom ( értsd : lehetelen ) :D

(#186) adamkaa777 válasza quaddamage08 (#185) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Hc /softcore ?

El. Psy. Congroo.

(#187) quaddamage08 válasza adamkaa777 (#186) üzenetére


quaddamage08
tag

Már csak soft sajnos :D

(#188) adamkaa777 válasza quaddamage08 (#187) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Kár.. .( valaki hc merciles act 2 ? random arcokkal nem valami jó

El. Psy. Congroo.

(#189) frame>24


frame>24
addikt

Amúgy azon kívül, hogy ott van az "etalon hc Kripparrian," aki egész nap ezt nyomja a zöld fejhallgatóval, miért csak a hc karakter számít?! :o

Egyszer bebugol a game, vagy mellényomsz, és hello. Pláne hogy béta, és mi vagyunk server stress test (bár újabban nem lépeget ki).

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#190) archie17 válasza frame>24 (#189) üzenetére


archie17
tag

Kripp is meghalt azóta.
Engem sosem érdekelt a HC Diablo II-ben sem, itt is eleve Defaultot indítok (pedig ugye itt HC-vel is kezdhetnék, aztán ha meghalok, max megyek tovább sima ligában).

(#191) John D'oh válasza archie17 (#190) üzenetére


John D'oh
aktív tag

detto

(#192) Nordic válasza frame>24 (#189) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A kihívás miatt. Bug miatt még nem sok halálról hallottam(itt volt egy fagyással egybekötött halál). Ha meg a játékos hibázik, az meg magáéra vessen. Pont ez a lényege, hogy mérlegelni kell, milyen szituációkba mehetsz bele, Ha túlvállalod magad nagy eséllyel meghalhatsz. A softcore-ba ez nincs meg, mész fejjel előre a falnak, mert úgysem történik semmi, ha meghalsz. Mellesleg a béta állapotáról, napok óta nem volt dc-m, szal abszolút nem olyan siralmas a helyzet, mint ahogy leírtad. :U

(#193) archie17 válasza Nordic (#192) üzenetére


archie17
tag

Én szeretek eszetlenül hentelni, ezért megyek default/softcore-ban. Nekem az ARPG-kben ez az élmény, no meg a karaktermenedzsment, az öltöztetősdi (persze megértem a HC-seket, az adrenalinpumpáló halálközeli pillanatok és a túlélés öröme jó lehet, csak nekem ezt inkább a MOBA típusú játékok adják meg, ahol csapatjáték, taktika és tényleges küzdelem is van mellette).

[ Szerkesztve ]

(#194) quaddamage08


quaddamage08
tag

Jön valaki innen partyzni ? 50-60 - as karakterrel már beszállhatna hozzánk :) TS van .

(#195) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Lehet csökkenteni valahogy az aurákból adódó manna korlátozás %-át?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#196) Nordic válasza haromegesz14 (#195) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Van reduce mana skill support gem. Alapból 10%-al csökkenti a manaköltséget, és minden egyes szintlépésnél +1%-ot nő.

(#197) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Level 70 fölötti embereket keresek mapozásra (hc).
Illetve lenne egy kérdésem is, post processing milyen hatással van az fps re ?
szerk:egyszerűen néha játszhatatlan a játék anyi fps drop van.. minden próbáltam már (configom hd6670, intel core i5 760 ,4gb ram... )

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#198) John D'oh


John D'oh
aktív tag

summonerek nélkül nincs semmi fps drop nálam viszont amint megjelennek diavetítés

(#199) Baaraanz


Baaraanz
tag

Keresek life gain on hit gemet. Adok érte cserébe valamit. :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#200) quaddamage08 válasza Baaraanz (#199) üzenetére


quaddamage08
tag

Van nálam 3 is :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.