Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Foxmulder89 válasza Rison77 (#600) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Jobb klikk és tartsd nyomva a shiftet, majd adagold :)

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#602) tocsek18 válasza Rison77 (#600) üzenetére


tocsek18
senior tag

megfogod stack orbot és ctrl shift bal klick itemen, folyamatosan nyomni kell ctrl shiftet

(#603) Rison77


Rison77
senior tag

Köszi, sikerült, már mindent kipróbáltam de erre nem gondoltam :D . Az imént sikerült 150 db chromatic orb-ot elhasználnom egy 6 socketes 4 linkes armorra, a 4 link kellett volna , hogy zöld legyen. Összesen talán 2x ha rakott rá 1db zöld helyet. Alapból full piros az összes, és minden 2.-ra visszarakta a az eredeti állapotot... elég korrektül nem random ez azért.

(#604) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Köszi szépen a válaszokat! :R
Hogy 2H vagy 1H+shield még nemtom, azt majd még megálmodom, de asszem 2x1H nem lesz a tankomnak...de majd még megálmodom! :)

"Oh my Goa'uld!"

(#605) Nordic válasza Rison77 (#603) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pontosan, nem random, el is árulom miért. A socketek színezésénél az is számít, hogy milyen az item base. Egy full armoros cuccra nagyrészt csak piros socketeket tudsz rollolni, evasionos-re zöldet, ES-es cuccra kéket. A hibridek esetében is az számít, hogy milyen két base az alapja. Ezért is van az, hogy egy str-es armorra, rohadt nehéz kettőnél több zöld illetve kék(úgynevezett offcolor) socketet összehozni.

Annó Onslaught ligában jártam úgy, hogy volt egy űber 6S 5L EV/ES base chestem, amire kellett volna 3 piros, egy kék és egy zöld socket linkek belül. Ebből ugye a három piros az offcolor. Kb. 1200 chromatic után feladtam a színezést, mivel csak KÉTSZER kaptam ilyen színeket, egyszer sem linken belül.

Peaceliker: Dual wield-el is lehet tankot építeni. Rengeteg block node-ot össze lehet szedni. Ugyan nem vagyok a block híve, mivel amikor blockol a kari, akkor egyúttal stun-ba is kerül egy kis időre, de ha kirakja az ember az Unweavering Stance passzívot, akkor ez a probléma is megszűnik. Elég durva blockos karikat lehet összehozni egy kis odafigyeléssel.

[ Szerkesztve ]

(#606) Rison77 válasza Nordic (#605) üzenetére


Rison77
senior tag

Ohh, hát ez csodálatos :D :D . Akkor ezt rendesen benéztem. A mostani evasion-armor chestemre első chromatic orb-al rátolta mind a 6 helyre a zöldet. Pedig nagyon jó lett volna ez a chest 920 armor, 40% base resistek, 80 hp, 93% increased armor. Pont a chestbe van a spectral throw-faster attack- multiple project, és faster project.

(#607) lajos001 válasza Nordic (#605) üzenetére


lajos001
aktív tag

Érdemes egy pontot áldozni dualos sporkernek 1% life regenre? Javaslatodra elkezdtem életre gyúrni, most itt tartok 69-es szinten.

(#608) Nordic válasza lajos001 (#607) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mivel mással nem gyógyulsz, én kiraknám. Ártani biztos nem fog.

(#609) lajos001


lajos001
aktív tag

Hogyan lehet belinkelni egy tárgyat a chat-en? Valahol már olvastam róla, de nem találom.

(#610) Rison77 válasza lajos001 (#609) üzenetére


Rison77
senior tag

Megnyitott chat ablakban Ctrl+Alt+Click az itemre.

(#611) lajos001 válasza Rison77 (#610) üzenetére


lajos001
aktív tag

Ez az! Köszönöm!

(#612) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Új kérdések: honnan tudok stunt szerezni, azaz mivel okozhatok? ha a spectral throw-ot ki akarom rakni, akkor gyúrjak dexre is, mert hibrid ruha kell majd vagy str es armorban is lehet sok zöld socket linkelve? energy shieldre jól sejtem, hogy akkor érdemes gyúrnom, ha shielddel nyomulok? tanknak az int néha elég messze van...

"Oh my Goa'uld!"

(#613) Nordic válasza Peaceliker (#612) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

1. Olyan skillel tudsz stunt okozni, ami írja a tooltip-jében(pl.ground slam).

2. 90%-ban mindig a skillhez kell fejlődni, nem a gear-hez. Mivel a Spectral Throw str-dex alapú kell mindkettő, hogy szintet tudjon lépni. Ha kicsit visszaolvasol, pár hsz-el fentebb kifejtettem a socketek, illetve a színezés kapcsolatát a gearekkel.

3. Itt kevered a szezont a fazonnal. Az ES és a shield nem ugyanaz, semmi közük egymáshoz, legalábbis a legtöbb esetben. Azt se értem, miért akarsz egy tank karival int-et gyűjteni.

Remélem nem veszed sértésnek, de megkérdezhetem hány éves vagy?

(#614) Peaceliker válasza Nordic (#613) üzenetére


Peaceliker
őstag

1, Ok, köszi, sejtettem, csak nem voltam elég figyelmes akkor.

2, jogos, a gem szintlépése eszembe sem jutott, így már nem kérdés...

3, most még csak 22es, de azt látom, hogy a cuccaim amik vannak kb 0 ES-et ad, ebből gonddoltam arra, hogy ha nem lesz pajzsom, akkor nem nagyon lesz ES-sem (mert az ad ha jól tudom), illetve az int es comók adnak leginkább, ezért az int es kérdés.

Eddig én dio2 vel játszottam, tc-el és lineage 2 vel sokat, de ezek jóval egyszerűbb, szájbarágósabb játékok, nekem nem kicsit új ez a fajta játék, azért kérdezek ennyit és lehet sokszor böszmeséget...jah és az angolom sem 100as sajna...

26 vagyok és nem sértődős fajta! ;)

szerk.: és köszi az infókat! :R

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#615) lajos001


lajos001
aktív tag

Jól emlékszem, hogy a gem-ek 10% tapasztalati pontot kapnak a megszerzettből? Jelenleg 70-es szintű a witchem és 16-os a spark gem amit használok. Nézegettem a wikit és ott az áll, hogy a 17-es szintre több, mint 21 M tp.kell. Tehát a karakteremnek több, mint 210 M tp. kell, hogy 17-es sparkom legyen. Akkor kb. 75-ös szinten leszek. Mikor fogom elérni a 20-as szintű gemet 95-ös szinten? Ezt most csak hasraütésből írtam, mert nincs kedvem kiszámolni......kicsit elment a kedvem tőle. Főleg, hogy belegondoltam, 20-as szintűből készítek 20%-osat ekkor 1-es szintű gemet kapok és újra fel kell húznom 20-as szintre. Te jó ég, ez tényleg így működik?

(#616) Nordic válasza Peaceliker (#614) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont ez volt a sejtésem(azaz, hogy vagy nagyon fiatal vagy - értsd. 15 vagy alatta, vagy nem erős az angolod). Olyan dolgokra kérdeztél rá eddig, amik kb. egy kicsit erősebb angollal nem okoznak gondot az embernek. Azért a lineage 2 nem olyan játék amit egyszerűnek lehet hívni. :U

Az ES-re visszatérve, kb annak kell AS aki alapból hybrid buildet épít(értsd manából "varázsol", és van sok hp illetve ES base-e), ezek egyértelműen a hybrid cuccokat is viselik csak, vagy CI-karit építenek, aminek meg nincs life base-e, csak ES-ből gazdálkodik. Neked csak HP kell, de abból nagyon sok.

lajos001: Nem tudom hogy mennyi tp-t kapnak a gemek, de biztos, hogy hamarabb lépnek szintet, mint ahogy te számoltad. Azt viszont ne felejtsd el, hogy ha egy gem 20%-os, akkor az a legtöbb esetben 2x olyan erős mont egy 0%-os. Ne várd azt, hogy olyan egyszerűen legyenek 20%-os 20-as szintű gemjeid. :U

(#617) Peaceliker válasza Nordic (#616) üzenetére


Peaceliker
őstag

A baj az, hogy egyszerre sztem "túl sok mindenhez akartam nyúlni". Azóta fejben már megvan, hogy ground slam+2H fegyó lesz ami nekem kell. :)
"Paraszt" angolom van csak, szal megértetem magam, nagyjából meg is értem ki mit akar, de van ami kifog rajtam. :DD
Azt még jól sejtem, ugye, hogy a blood magic nekem jó lesz!? :))

La2-ben a fejlődési rendszerre gondoltam, nem a játékmenetre és stb-re. :) Ott amiért oda vtam az az SS/BSS (soul-spirit shot), ha csak a hangja eszembe jut jobb kedvem lesz! :DDD ...az nagyon hiányzik és még pár dolog, de interlude óta elment tőle a kedvem (illetve az még jó volt). :(

Egyébként hálás vagyok a segítségért, köszi! Bocsi ha néha hülyeségeket kérdezek, de megmondom őszintén wikin vagy bhol utána olvasgatni néha marha lusta vagyok! ;] :R

"Oh my Goa'uld!"

(#618) lajos001 válasza Nordic (#616) üzenetére


lajos001
aktív tag

De biza már nagyon várom. :-D
Olyan harmatgyenge a karim, hogy az már fáj. 71-es vagyok és 267 dps-sel karcolgatom az ellent. Ha nem lenne az átok amely az elemental ellenállást csökkenti. bizony nagy bajban lennék. Arról ne is beszéljünk, amikor átok immun mobbal találkozom.
Lunaris templomban a tűzlabdát lövők 2 mp-ként szedték le a totemjeimet. Alig haladtam. Már Pietyhez sem merek bemenni, ha egyáltalán eljutok addig. :-(
Szükségem lenne egy min. 5 lyukú testpáncélra, persze összekötve, de összesem 2 ex. orbom van. Azzal kicsit növelhetném a sebzést, mert bekötném a sorba a lighning penetration gemet.
Igazából nem is tudom hogyan tovább?
Nekiálltam Dock-ot farmolni partiban, de nem tudom meddig tartok ki. Minden esetre ez a harmadik karim, és ezzel szeretnék 90 fölé jutni, de nem lesz egyszerű.
Nem gondolom úgy, hogy a skillfát elszúrtam volna, de a gyenge cuccokat talán ellensúlyoznák a magas szintű gemek. Különben marad az örök farmolgatás....:-(

(#619) Nordic válasza lajos001 (#618) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

majd azért linkeld be a jelenlegi skillfát, meg hogy milyen linkekkel használod az aktív skilljeidet. Kíváncsi vagyok hogy mivel van ennyi dps-ed, mert így ezek nélkül nem tudom, hogy jó-e vagy nem az a dps.

Peaceliker: Bm neked jó lesz, ha lesz sok-sok hp-d(curel a2 környékén már kell legalább 2500, ha hc-n tolod). Bár passzív bm esetén felejtsd el az aurákat.

[ Szerkesztve ]

(#620) lajos001 válasza Nordic (#619) üzenetére


lajos001
aktív tag

Itt van a 71-es karim fája.
Spellek:
wand: Purity+Discipline+Red. mana
sisak: üres
testpáncél: GMP+Faster cast.+Pow.ch. on crit.+Ice spear
kesztyű: Spark+Fast. cast.+Fork+Spell totem
cipő: Lightning pe. használaton kívül, csak azért, hogy nőjön a szintje
pajsz: Enfeble+Incr. area of ef.+Element. weakn. de csak egy átkot használhatok egyszerre így ez az Elem. w.
amulet: karui ward (unique)
gyűrűk: 12 all res, a másik jórészt fire res.
Próbáltam mindenhova +életet és elemental ellenállást adó cuccokat összeválogatni. Így a resek: 75%, 75%, 62% (cold) a mérgezésre -50%. A wand az egyetlen amit sebzésre választottam: 62% elem. damage, 30% proj. speed.
Armor és evasion szinte nulla (4%, 8%). Run speed 23% (legalább el tudok futni, ami nagyon sokszor kell is :-))
Power charge = 6 db. Ha véletlenül sikerül használnom, olyankor a sebzésem a 6 charge-al 320 körül alakul. Erre ritkán (inkább partiban) van lehetőségem, hiszem a totemeket pillanatok alatt szétverik.
Life: 2278, ES 1300 körül az aurával, mana: 943.
Mivel spellekkel én magam sebezni nem tudok, nem tudom mit vethetnék még be, amúgy meg a manámból sem futná. Épp elég, ha egy átkot és 2 totemet lerakok. Sokszor még azokat sem tudom elég gyorsan pótolni.
Szegényes felhozatal.....de ez van.
A gemjeim 16-osok kivéve a fork, amely 17 lett az előbb.

(#621) Nordic válasza lajos001 (#620) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én ilyen kevés max life után(összesen van vagy 120%) én simán inkább CI-ként ténykednék. :U
pl. így.

A dps-t többféleképpen tudod növelni:
- Kell egy legalább 10+Qualitys spark.
- Én nem passzívból szereztem volna plus cast spped-et, hanem itemből(wand, gyűrű, amu). Sokkal többet össze lehet szedni, mint passzívból, és projectile speed nem is kell a sparknak csak annyi amennyit a quality ad. Amit spórolnál a megmaradt pontokkal, azt lehetne dmg-re tenni, vagy plusz critnode-ra.
- A sebzésed am azért kicsi még, mert kevés critmultipliered van(valami 70%.) Hiába nagy a crit chance, ha nincs mellé nagy szorzó. :U
- Simán ki kellene raknod fenn azt a 3 crit-node-ot(intense zeal és társai)valamint a templar melletti hármast is(arcane potency).

(#622) lajos001 válasza Nordic (#621) üzenetére


lajos001
aktív tag

Először is nagyon szépen köszönöm, hogy időt szántál rám és segítesz. :R
Nekiültem számolgatni a javaslatod alapján és a következőre jutottam.
A jelenlegi cuccaimmal öngyilkosság lenne CI-re átállni. Összeadva az összes holmim ES-ét és hozzáadva az aura által biztosított értéket az eredmény rettenetesen lehangoló: 682 ES.
A passzív szorzók (az általad linkelt skillfa alapján) és az 5 intelligencia által adott 1% összesen 220%-ot növelne rajta. Nem pontosan tudom hogyan kell ezt számolni, minden esetre én így számoltam: 682+(682*2,2) =2182 ES. Lehangolóan kevés. Ennél több a life-om jelenleg és ehhez még hozzájön az ES.
Ezért emlegettem öngyilkosságot :-D.

"Kell egy legalább 10+Qualitys spark."

Jelenleg 5-ös sparkom van (+15% proj. speed). A wand és az amulet ad 30+30%-ot tehát bármelyik lecserélésével marad annyi speed, hogy a 10-es minőségéből adódó pluszt hozza. Viszont az amulettemet nem tudom lecserélni, mert akkor bukom a dex-et és nincs mivel harcolni (fork miatt). Olyan dextes amuletem meg nincs amelyik cast speedet adna.
Összesen 4 pontot tettem cast speedre (15%) ezt egy wand-dal és egy intet adó amulettel ki is tudnám váltani (18% összesen), de a fentiek miatt az amuletnek maradnia kell.
Az Arcan pot. javaslatoddal nagyon egyet értek, ez következett volna a Spell power után. Az Intense zeal és társai elkerülték a figyelmemet, de nagyon köszönöm, sort kerítek rájuk is.
Ami számomra nem tiszta:
1. Amennyiben visszabontom azt a sok lightning dam., illetve elem. dam. pontot, akkor nem fog nagyon visszaesni az alap sebzésem? Hiszen az fix, arra mindig számíthatok, míg a crit.-re csak 20% esélyem van 6 power charge megléte esetén.
Ezt meg végképp nem értem hogyan számolja a program, hiszen fix értékkel növeli az alap dps-emet amikor aktiválódnak a charge-ok, pedig csak %-os esélyem van rá, hogy bejön. Vagy ebben az esetben a max. dps jelenik, ami crit. esetén sebez? Egyáltalán a dps 1 spark sebzését mutatja és ezt kellene beszorozni 2*3-al, ha minden spark betalál? És persze a cast speddel?
2. A skillfán véletlenül felejtetted ott a Discipline and training pontot és a hozzá vezető 8% life-ot? CI esetén ennek nincs értelme.
3. A Zealot's bekapcsolásával mi fog történni az ES cooldown-nal? Ugyanúgy fog működni, mint addig, vagy eltűnik és csak az 1%-os regeneráció marad?
Neki kell ülnöm és megterveznem, hogy milyen cuccomnál mik legyenek a fő kiválasztási szempontok. Ez elég nehéz dió, ha van javaslatod szívesen fogadom. Amiben már most biztos vagyok az cipő esetén run speed, testpáncél esetén magas ES és minél több elem. resist.
Gyűrűk talán cast speed és elem. rezist.
Aztán szép lassan el kell kezdenem vásárolgatni (ha majd lesz miből).
Elnézést a hosszú litánia miatt!

(#623) Nordic válasza lajos001 (#622) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A CI-ra való áttrénelés egyértelműen új cuccokkal lehet. Ha van egy 4-500ES-t adó chested, egy 2-300-as helm, egy 70-100-as gloves illetve boots ,már kb 4-5K ES összejöhet disciplinnel. Nem a jelenlegi gearrel kell CI-t építeni, hanem full ES cuccokkal.

A spark tooltip dps-e az lövedékenként számít. Tehát ha 200-as dps-t ír az 200/lövedék, és pont ezért profitálsz jobban a crit chance meg a multiplierből, mivel minden lövedékre rollolja a critet. Azért nem kell magas q-s sparkon kívül másra proj speed, mert a cast speedből jobban profitálsz, mert nem csak a totemet rakod le gyorsabban, de a totem is gyorsabban tüzel, míg a proj speed csak azt adja, hogy milyen messze fg eltűnni a lövedék.

1. 6 powercharge esetén több cch-nak kell lennie, mivel 6 charge összesen 24-et ad, plusz a spark alapja(asszem 3-4%) + wand + passzívok. 6 charge-al kb 40 felett kell járnod, nézd csak meg a karilapot ha rajtad a charge-ok. A crit esélyét még Critical Weakness átokkal is javíthatod.

2. A life reg kell, azért maradt meg. Mivel nincs gyógyulásod, valamivel kell gyógyulni. 4K ES esetén az nem kevés. Összesen CI-al úgyis két aurát kell futtatnod, discipline meg vitality, ha kevesled a regent. Zealot Oath esetén ugyis megmarad a cooldown. A regen csak azért kell, hogy amíg helyezkedsz és kapkodod befelé a sok kis kósza sebzést gyógyulj is, mert arra viszont nem jó az ES sajátja.

(#624) lajos001 válasza Nordic (#623) üzenetére


lajos001
aktív tag

Megnéztem, az alap crit. chance-om 13,8% (nyilván ebbe benne van a spark 4%-a, illetve a passzív pontokból kapott növelés is, a cuccaim nem adnak erre pluszt). Harc közben is megnéztem 6 aktivált charge esetén (charge-onként 50%-kal számolva ez 300%, azaz 3*4%=12%) ez az érték 25,8%-ra növekszik, ami sajnos jóval alatta van a 40%-nak. Ha jól gondolom, akkor minden 4. lövés critical. Ezért is van az jelenleg, hogy hatékonyabban ölöm az ellent átokkal, mint power charge-dzsal. Persze, hacsak lehetőségem van együtt használom.
Ezért is egyelőre célravezetőbbnek találom az Elem. weakness átkot, de talán egyszer majd 2 átkot is használhatok egyszerre....

"A life reg kell, azért maradt meg. Mivel nincs gyógyulásod, valamivel kell gyógyulni."
Én ezt értem, de mellette még meghagytál +8% life-ot és a Discipline and Training pontot is. Gondolom ezeket csak véletlenül. :U

Minden esetre örülök, hogy ilyen sokat segítettél, sok dolgot ismertem meg tőled a játékkal kapcsolatban. :C
És, ha nem veszed zokon a későbbiekben is fordulok hozzád segítségért.
Egyébként kb. 2 hónapja játszom a játékkal és tulajdonképpen mostanában jöttem rá, hogy hasonlít ugyan a Diablo-ra, de mégis eléggé különbözik tőle ahhoz, hogy az ember ne unjon rá egyhamar. Ha ennyi idő alatt már király cuccokban hentelném az ellent, talán már abba is hagytam volna. :-D

[ Szerkesztve ]

(#625) Nordic válasza lajos001 (#624) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"A life reg kell, azért maradt meg. Mivel nincs gyógyulásod, valamivel kell gyógyulni."

"Én ezt értem, de mellette még meghagytál +8% life-ot és a Discipline and Training pontot is. Gondolom ezeket csak véletlenül. :U" - leellenőriztem...valóban véletlen maradt benne. :P

Közben beérett a freezer-em :D...Majd csinálok róla vidit, ha valakit érdekel, és már van egy alt-karim is :)(Marauder-ROA build). Kicsit megijedtem am...release óta a steamem 196 órát számolt :Y ...és csak 3 naponta játszom, mert a másik 3 napban dolgozom, akkor nincs rá idő. Bele sem merek gondolni, hogy január óta mennyit toltam bele. :U

[ Szerkesztve ]

(#626) #57919488 válasza Nordic (#625) üzenetére


#57919488
törölt tag

Regen jo dolognak tartottam, hogy egy jatekba mennyi idot lehet szorakozni. Ma meg mar banom ha a szamlalo tul sokat mutat mert ugyerzem hasznosabban is eltolthettem volna azt az idot. Ez van, a szorakozas lopja az idot... pokoli talalmany :DDD

[ Szerkesztve ]

(#627) nubreed


nubreed
veterán

Kérek egy kis segítséget:

Az Act 3-ban a Warehouse District alatt lévő csatornahálózatból nem tudok tovább menni a következő városrész alatti csatorna hálózatba, mert valami nagy "izé" elzárja az utat és ezt a problémát kéne megoldani. Hogyan kell megszabadulni ettől a "cucctól"?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#628) Peaceliker válasza nubreed (#627) üzenetére


Peaceliker
őstag

Majd csak később fogsz tudni megszabadulni tőle. Menj fel a felszínre és ott tovább tudsz menni, csak később térsz majd vissza a csatornába.

"Oh my Goa'uld!"

(#629) nubreed válasza Peaceliker (#628) üzenetére


nubreed
veterán

Ok, köszi!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#630) Foxmulder89 válasza nubreed (#627) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Battlefront és Dock, ahol 1-1 tárgyat meg kell találnod, előbbi egy nagy ládában, utóbbi egy égő ketrecben van. Elviszed őket Solaris temple-be a csajszinak és utána kitudod nyitni a warehouse "cuccost" :)

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#631) lajos001


lajos001
aktív tag

Kell egy jó nagy beöntés a cloaca maximaba. :DD

(#632) lajos001


lajos001
aktív tag

Valahol láttam egy táblázatot, amiben fel voltak sorolva az itemek lehetséges tulajdonságai (pl. egy gyűrű milyen prefixeket és suffixeket kaphat), sajnos sehol sem találom azt a táblázatot (nem a wiki "Item affix" oldalára gondolok). Esetleg valaki tudna adni egy linket?

(#633) Nordic válasza lajos001 (#632) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

[link] - igaz itt csak a max rollokat nézheted meg max ilvl-nél.

(#634) lajos001 válasza Nordic (#633) üzenetére


lajos001
aktív tag

Köszönöm, ez is megfelel. :R

(#635) Joci93


Joci93
senior tag

Na én is visszatértem a játékhoz.
Még béta ideje alatt regeltem egy accountot és felhúztam level 20-ig egy witch-t, aztán meguntam azzal a címszóval, hogy "gyenge". Kijött Steam-re (és kilépett a béta fázisból) és egyből fel is tettem, account összeköt és húztam tovább a karakteremet. Tegnap óta tolom és már level 34-es a kicsi boszorkányom. :B Annyira megtetszett mosta játék, hogy azt szavakban nem lehet kifejezni. :D Act 3 végén tartok, amikor azt a tüzes csókát kell megölni, de egyszerűen nem akar összejönni. Mire leütöm a pajzsát meghalok, pedig 43%-os fire resistancom van.
:(

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#636) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Egy kérdés újra felmerült:
a blood magic gem ha szintet lép, akkor milyen tulajdonság fejlődik? Látszólag semmi...

"Oh my Goa'uld!"

(#637) lajos001 válasza Peaceliker (#636) üzenetére


lajos001
aktív tag

Egyre kevesebbe kerül a használata, itt láthatod.

(#638) lajos001 válasza Joci93 (#635) üzenetére


lajos001
aktív tag

A tábornokra gondolsz? Nem tudom milyen boszid, van, de ne menj közel hozzá, a felrobbanó pajzsa nagyot üt. Leginkább próbáld gyűrűkkel kimaxolni a tűzellenállást és folyamatosan mozogj.

(#639) Joci93 válasza lajos001 (#638) üzenetére


Joci93
senior tag

Igen, igen rá gondolok. Ha távol állok, akkor meg meteorokat, illetva valamilyen másik aoe spellekkel bombáz. :(

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#640) Peaceliker válasza lajos001 (#637) üzenetére


Peaceliker
őstag

Köszi! :R

(#639) Joci93

Há' igen, ő elég kemény arc! :) :(

"Oh my Goa'uld!"

(#641) lajos001


lajos001
aktív tag

Ez a jelölés mit takar: ~b/o? (Fórumon az árusoknál.)

(#642) Foxmulder89 válasza lajos001 (#641) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

c/o = current offer, vagyis ahol épp most tart a fogadás,
b/o = buyout azaz villámár, annyiért rögtön a tiéd.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#643) lajos001 válasza Foxmulder89 (#642) üzenetére


lajos001
aktív tag

:R

(#644) lajos001 válasza Nordic (#625) üzenetére


lajos001
aktív tag

Jöhet a videó a freezerről.
Van nekem is egy 53-as maram, de a beta után már nem osztottam újra a pontokat. Miután befejezem a jelenlegi dualtotemes boszit, újra nekiállok a marának.

(#645) lajos001


lajos001
aktív tag

Mivel csóró vagyok, mint a templom egere, arra gondoltam, hogy fehér cuccokból megpróbálok rollozni item quantity-s darabokat. Talán még egy IQ gemet is tudok vásárolni és 100% fölé tudom tornázni (megduplázva ezzel a dobott tárgyak számát) a kieső tárgyak mennyiségét. Ezzel növelhetném a currency-k esésének a számát is, ergo lassanként gazdagodnék. :-D
Ezzel csak annyi a baj, hogy a jelenlegi gyenge cuccaimat tovább gyengíteném, így csak max. merci Ledge-en tudnék farmolni.
Nem tudom, hogy érdemes-e ebbe belevágni, próbálkoztatok már ezzel a megoldással?

(#646) Patrick


Patrick
addikt

Normal kipipálva, megöltem Dominust egyedül... ez a karim sokkal erősebb, mint a 61-esem volt. Jöhet a Cruel HC-n. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#647) Nordic válasza lajos001 (#645) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Elárulok egy titkot...árulj rush-okat. Ha van egy jó karid, és mondjuk gyorsan képes vagy merci A2-n haladni, valamint könnyen ölöd Vaal-t akkor 3 chaosért áruld publicba, hogy bárkit átviszel A2-n biztonságosan és gyorsan. Én napi 15-20 chaost keresek ezzel ;] . Merci A1 is 2 chaos általában. 5 fő esetén az már 10c. ;)

[ Szerkesztve ]

(#648) Nordic válasza lajos001 (#644) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

(#649) lajos001 válasza Nordic (#647) üzenetére


lajos001
aktív tag

A hangsúly itt a jó karin van, de épp ennek a hiányában szenvedek. :-D Minden esetre köszi a tippet, bár standardon nem hiszem, hogy annyira kapkodnának az ilyen lehetőségért. Itt egy kis halál nem nagy (csak -10% XP) tragédia. Egy kis Dock farm és hullnak a résztvevők, mint a varjak télen.

(#650) lajos001 válasza Nordic (#648) üzenetére


lajos001
aktív tag

Köszönöm, jó kis videó! A felszerelésedről is mutathattál volna. Csak néztem, hogy 4 aurát használsz? Aztán láttam, hogy semmi ES, gondolom manává alakítottad.
Egy skillfát láthatunk?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.