Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Nordic válasza Zan (#339) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ehhez jobb ha hozzászoksz... a legtöbb erős supportgemnek van hátránya is, hogy ne legyen olyan egyszerű az élet :).

--------------------------------------------------------------------------

Anyám Cruel Dominus egy állat...úgy leolvasztotta tegnap a 2k HP-mat 2nd form-ban hogy öröm volt nézni
:O :D

Eddig Vaal-t utáltam, de megvan az újy nyertes a Most Hate listámon :DDD Bele sem merek gondolni, mit csinál az mercilessen... :U Lesz vagy 4 hónap mire megölöm :DDD

[ Szerkesztve ]

(#352) #57919488


#57919488
törölt tag

Steam-en egyre jobbn tornazza fel magat, Peak Today: 34,502
Mondjuk varhato, hogy az elso harom F2P jatek lesz a listaban :)

(#353) juhiimi válasza #57919488 (#352) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Kb mert azok is a legjobbak.

(#354) #57919488 válasza juhiimi (#353) üzenetére


#57919488
törölt tag

Marmint a F2P mufaj vagy a mostani top listasak? :D
Csak mert szerintem a dota2 meg tf2 sehol sem lenne ha a jatek megvetelhez lenne kotve (tf2 talan ez miatt is lett fp2).
Amugy a F2P nekem is bejovos :K legalabb latom, hogy miert fizetek es nem zsakbamacska.

[ Szerkesztve ]

(#355) #57919488


#57919488
törölt tag

Ranger-hez van pet vagy minion-os build? :)

(#356) nubreed


nubreed
veterán

Üdv!

Kérdésem az lenne, hogy annak ellenére, hogy mmo-nak van aposztrofálva a játék, végig lehet a játszani, kalandozni vele egyedül? Nincs semmi időm mmo-ra már nagyon régóta, de úgy szívesen kipróbálnám ha nem kéne a többi csapattaghoz igazdni és akkor ülök le vele és annyit játszani, amikor és amennyit kedvem tartja.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#357) Foxmulder89 válasza nubreed (#356) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Igen, lehet. Sokan játsszák és csak netes, de ez nem olyan játék, mint a wow, ahol tömegesen raidelnek :) Itt a legnagyobb csapat hat fős lehet.
De egyedül is lehet játszani. 70-75 szint körül el lehet kezdeni mapozni (end game tartalom), azt ajánlatos azért 2-3 baráttal. Ez ugyan nem kötelező, de szerintem az egyik legjobb része a játéknak.

Amúgy akik most ismerkednek a játékkal, a /help parancs sok hasznos infót tartalmaz :K Illetve Kripparrian-nak van pár részletes videója a játékkal kapcsolatban, youtube-on.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#358) Zan


Zan
aktív tag

Köszönöm Nordic-nak és Tocseknek a válaszokat! Kezdem érteni! Most találtam Viper Strike-ot, azon is van charge, chaos dot-ot rak az enemyre, elég baráti még így 19-es szinten:)!

Viszont van egy sokkal nagyobb problémám is, mint holmi chagre system nem értése volt. Az pedig az, hogy chrashel a gépem a játéktól. Amikor vissza tp-zek, vagy halálból újra élednék, kékhalált kapok 10-ből szerintem olyan 2X...! Szerintetek mi lehet a baj? Más játéknál ilyen probléma nincs, más programnál sem (igen, teszteltem prime-al, nincs most húzva sem a gép, memória test is volt) Annyira gondolok esetleg, hogy valami gebasz lehet a winfossal (Win7 64 bit) driver szinten..talán azért, mert már vagy másfél éves a rendszer..! Ötlet?

Szerk.: Esetleg okozhatja a béta VGA driver is, amit még a BF4 bétához adtak ki. Most tölöm a R331-es Game Ready Driver-t, hátha ez megoldja a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#359) nubreed válasza Foxmulder89 (#357) üzenetére


nubreed
veterán

Ok, köszi ez jó hír! :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#360) Foxmulder89 válasza Zan (#358) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

A hangkártyád drivere miatt van. Nekem audio hibával lépkedett ki állandóan.
A PoE parancsikonjára jobb klikk tulajdonságok és a cél így nézzen ki;
....Path of Exile\Client.exe" --softwareaudio

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#361) Zan válasza Foxmulder89 (#360) üzenetére


Zan
aktív tag

Na, köszi, ki is próbálom! :R

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#362) tocsek18 válasza #57919488 (#355) üzenetére


tocsek18
senior tag

igazából rangedtől nagyon messzi vannak a minionos passzívok, templarbol vagy witchből szokták inkább készíteno, nekem van egy templarom 79es nemrossz aprítanak rendesen a zombik csontik meg a spectrek :D
ezt az 1.0val bejött item animációs felélesztettt élettelen tárgyakat még nem próbáltam :D
erre gondolok éppen [link]

(#363) Zan válasza tocsek18 (#362) üzenetére


Zan
aktív tag

Mekkora ötlet:)! Csak nehogy olyanra nyomj, amit fel akartál volna szedni, mert mondjuk jobb, mint a tied:)!

Más:

A shadowkámmal jelen pill. dual wieldben megyek. Valami olyasmi kezd körvonalazódni a fejemben, hogy claw+dagger lesz a nyerő számomra, emellett durván rá szeretnék menni az evasionra és a life leach-re. Plussz az attack speedet is fogom tolni. Ez így magasabb szinteken működhet majd? Kell nekem energy shield? A critre is rá kellene mennem majd, ha már daggert szeretnék másodlagosra, nem? Mire érdemes ügyelni még?

Minél jobb, annál jobb!

(#364) juhiimi válasza #57919488 (#354) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Azt,hogy a dota 2 sehol nem lenne a f2p nelkul nagyon meresz kijelentes,mivel a dota1-es community is tobb szaz ezer egyidejuleg online tagbol allt.Nah meg amugyis, szvsz a legjobb jatek :)

(#365) #57919488 válasza juhiimi (#364) üzenetére


#57919488
törölt tag

Csak a Dota1-nel ugye kellett a Warcraft3 ( vagy nem? :B ) ami onmagaban is siker volt. Csak siman a Dota2 mint olyan jatek amit meg kell venni es akar meg a jatekban farmolhato/eladhato dolgok sem lennenek... haaat :DDD :N
No, de ez nem az a topic, tolem meg mar messze all a Dota2 szoval OFF vege :P

[ Szerkesztve ]

(#366) juhiimi válasza #57919488 (#365) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Persze kellett, de ennek mi koze lenne a dota sikerehez?A dota egy kulonallo map volt par sractol kb 10 eve es lett belole egy nagy bumm,egy ido utan mar nem a w3 tartalmaert jatszottak az emberek a jatekkal hanem a dotaert,es az a tobb 100 ezer rajongoja a dotanak siman meg is vette volna akar a dota2-ot mivel sok uj dolgott hozott magaval,ami meg elvezetesbbe tette a jatekot.Engem pl. egyaltalan nem ertdekelnek az itemek.
Viszont teljesen igazad van,reszemrol is off vege.

(#367) #57919488 válasza juhiimi (#366) üzenetére


#57919488
törölt tag

Remelem a Path of Exile is lesz annyira sikeres mert megvan benne minden amiert anno a D3-ert fizettem :DDD :W

(#368) juhiimi válasza #57919488 (#367) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Hat igen,en sem a legjobb donteseim kozott tartom szamon a d3 megvetelet :D
Amugymeg a poe marcsak azert is lesz idoallobb nalam,mivel sokkal tobb tartalma van,nem csak az agyatlan farmolas.Mar maga a nehezsege is egy szep kis kihivas,d3-at olyan elvezetes behunyt szemmel vegig vinni minden fokozaton :U

(#369) Foxmulder89 válasza Zan (#363) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Szerencsére csak identified cuccokat lehet animálni, ami épp esett azt véletlen sem :)

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#370) Nordic válasza Zan (#363) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Shadow dual wield-nek sok előnye van, de....

...vay dagger, vagy claw, mert a kettővel együtt pont azt éred el, hogy egyik sem lesz az igazi. Ha sok crit-nagy dps a cél akkor dagger, mivel a shadow körül van majdnem az összes Dagger dps illetve dagger crit node. H meg a túlélés/gyógyulás a cél, akkor meg claw, aminek rengeteg dps/lifeleech node-ja van. Viszont claw esetén érdemes inkább duelistet indítani, mivel ott is vannak elszórva claw dps node-ok.

(#371) Zan válasza Nordic (#370) üzenetére


Zan
aktív tag

Asszem a claw biztos, hogy fog maradni! Mert utálok halni...! :)

Minél jobb, annál jobb!

(#372) Patrick


Patrick
addikt

Elkezdtem egy Rangerrel a HC-t. :D Gondoltam megnézem milyen. :) Elég jó. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#373) Helmoras


Helmoras
őstag

A bétával elég sokat játszottam (52 voltam íjásszal) reméltem hogy egy szebb térképet sikerül összedobni startra... kezdtem egy duelistet 2 clawosra szeretném majd idővel megcsinálni :)

(#374) lajos001


lajos001
aktív tag

Sziasztok!
Nekem is lenne egy kérdésem, hátha tudtok segíteni.
Az egeremen van 2 gomb a játék által preferált 3-on kívül. Azokat valahogy nem lehetne használatra bírni?
Köszi a segítséget!

(#375) Zan válasza lajos001 (#374) üzenetére


Zan
aktív tag

Attól függ, hogy milyen márka! Nekem Logitech G700-am van, ahoz van egy külön program, amivel be lehet állítani, hogy melyik gombra mit szeretnék tenni. Ha nincs program, akkor is van a Windows-on belül úgy tudom makró funkció, ami erre való.

Minél jobb, annál jobb!

(#376) lajos001 válasza Zan (#375) üzenetére


lajos001
aktív tag

Logitech MX 518

(#377) Zan válasza lajos001 (#376) üzenetére


Zan
aktív tag

Logitech SetPoint-ot keress, ez a neve a programnak!

Minél jobb, annál jobb!

(#378) Foxmulder89 válasza Helmoras (#373) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Ők sincsenek megelégedve vele és lesz új, csak az a kérdés mikor. Amúgy szerintem annyira nem rossz, oldschoolos :R

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#379) scott_free


scott_free
senior tag

amikor átjutottam az Act 3-ba, akkor ott az első ellenség egy dual wieldes, zöld fegyveres, extra gyors, teleportálós csávó volt, aki le is nyomott szépen. azóta viszont nem találkoztam vele. ez hogy lehet? :F

(#380) Nordic válasza scott_free (#379) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Valószínű egy Exile volt, amik random bukkannak fel.

Más:
Gondolkozom egy HC-guilden(8-9-en vagyunk már). Egyértelműen HC/Nemesis-játékosokat tervezek gyűjteni, mivel nem softcore-ozok. Ha van jelentkező, az szóljon rám :) Lehetséges ,hogy lesznek külföldiek is(sajnos magyarok között nem elterjedt a HC :( ).

[ Szerkesztve ]

(#381) lajos001 válasza Zan (#377) üzenetére


lajos001
aktív tag

Köszönöm, megkeresem.
Lenne még egy kérdésem...
Geforce 9500 GT videókártya kevés a játékhoz? Eléggé szaggat sokszor csak 15-20 fps-el megy. Gondolom a gép többi tulajdonsága elegendő lenne: i3-2100 CPU, 8GB memória, Win7 64 bit, 64GB-os SSD-re van telepítve.

(#382) Huma


Huma
addikt

Most nézem hogy ez a játék ingyenes. Miért kell benne fizetni?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#383) Nordic válasza Huma (#382) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Van mikrotranzakció, de csak skineket, meg peteket, lehet benne venni, semmi olyat, ami az előrehaladásodat segítené. Ezért is nem pay tó win a játék.

(#384) Huma válasza Nordic (#383) üzenetére


Huma
addikt

No ezt örömmel hallom. Akkor majd alkalomadtán ki is próbálom.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#385) Nordic válasza Nordic (#383) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"Ezért is nem pay tó win a játék." - és ezért is utálom a telefonos szócserélőt :W

[ Szerkesztve ]

(#386) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Ti amugy hogy csinaljatok amikor kezdtek egy uj karit,neztek egy uj buildet es megszerzitek a hozza valo skillgemeket?Vagy azokat lehet utolag is lvl kozben?
Amugy a spelleknek hol lehet megnezni a critical hit chancet?

(#387) Rison77


Rison77
senior tag

Nem rossz játék, még a zárt bétában próbáltam ki, aztán most leülltem mellé megint. Egy 2h tanky marauderem van, jelenleg most 65-ös. Merciless act3 elején vagyok, dockot próbálom farmolni zéró sikerrel. Egyetlen dolog nem tetszik benne, mégpedig az, hogy ha meghalsz xp penalty-t kapsz. Docks-ba, vannak ezek a jégokádó kutyák amik ellen semmi esélyem ha 3-4 egyszerre jön, hiába 1 hitelem őket, ők addig tunkolják a jeget, hiába a 75%-os cold res. Lefarmolom a fél dock-ot, jönnek a kutyák, annyi farmnak. Rengeteg olyan alkalom van, amikor beragad a skill, pl. leap slam, egy csapat rám jön , ki akarok ugrani és semmi csak áll. Illetve a lagg.. fixen 40-45 ms pingem van, mégis odaugrok az ellenfélhez, ütöm, nem sebződik, 2 mp-el később visszateleportálok az ugrási helyemre, ahol már 2 mob szétszedett és halott vagyok.

(#388) tocsek18


tocsek18
senior tag

azok a jégkutyák fire-t tolnak amúgy nem coldot :D
nem elég a res kell min 50% dmg reduction
használj effeneble vagy tempolar chain curset sokat segít :D

(#389) Nordic válasza Rison77 (#387) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

jah...csatlakozom, ott fire resist kell(incinerate skillt tolnak). 75 fire res, legalább 3,5k hp, és levan a gond. Bár gondolom egyik sincs, softcore-on nem divat a hp-gyűjtés.

(#390) Tiroy


Tiroy
csendes tag

Sziasztok nemrég találtam rá a játékra és nagyon megtetszett csak sajnos egyedül elveszek ebben a játékban.. sajnos az angol tudásom nem annyira jó, hogy vadidegenekkel játszak és olyan barátom sincs akivel tudnék játszani.
Már elkezdtem egy karaktert valahol 17-es szint környékén tartok Rangerrel de azt se tudom, hogy jól osztottam-e a passive skill pontokat.

Nincs esetleg valaki aki most szándékozik újrakezdeni vagy esetleg nincs túl magas szinten és lenne kedve együtt játszani?
Vagy valaki akár nagyobb szintű is aki tudna nekem segíteni, hogy kicsit jobb rálátásom legyen a játékra?!

Szivesen kezdek akár új karaktert is.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Tiroy/

(#391) lajos001 válasza Tiroy (#390) üzenetére


lajos001
aktív tag

Én is hasonló cipőben járok, nemrég indítottam egy witch-et most 29-es szintű. Új próbálkozás egy 67-es summoner és egy 57-es mara után. Előbbit nem találtam elég izgalmas, utóbbi túlontúl az lett :-D.
Ha gondolod szívesen segítek, naponta 2-3 órát tudok rá szakítani. Mail címem publikus.

(#392) lajos001 válasza Nordic (#389) üzenetére


lajos001
aktív tag

Épp azzal a 3,5k élettel van/volt gondom. Eddig még sosem sikerült annyit összehoznom csak ES-el összesen. Pedig a bétában (amennyire a minionok ágának maxolása mellett lehetőségem volt) az összes pontot igyekeztem aktiválni. Meg is izzadtam keményen merci fokozat A3 csatornáiban. :-)
Ja, és persze softon játszom. Semmi jó cuccom nincs, igaz 67-es szintnél még nem volt magasabb karakterem.

Más.
Indítottam egy spork-os boszit és két totemre gyúrok. Amint meglesz a második utána nem használhatok támadó spelleket. Kérdésem: a cast when damage taken -t ha összekötöm ice spear-ral, az azért működni fog, ha megütnek? Érdemes próbálkozni vele?

(#393) Rison77 válasza Nordic (#389) üzenetére


Rison77
senior tag

Nemtudom mi divat mi nem, de eddig az összes útba eső hp-t kitettem, jelenleg 2900 hp-m van, 102 liferegen mellett, és úgy 50-75% resem van (a fire van 50%-on).

(#394) Tiroy


Tiroy
csendes tag

Őő elkezdett játszani egy haverom és kezdtem vele egy új karaktert be is hívtam partyba, be is lépett na és most hogyan tudunk találkozni?! mert nem látjuk egymást hiába ugyan azon a helyen vagyunk.
Chanelt vagy mit meg nem találom hol lehetne váltani.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Tiroy/

(#395) Helmoras válasza Tiroy (#394) üzenetére


Helmoras
őstag

a haver maradjon a mapon te meg menj ki aztán be a mapra amelyiken van, vagy nyisson neked egy portált vagy te nyiss nei egy portált.

(#396) Nordic válasza Rison77 (#393) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az a hiányzó 25% fire res ami kell a 75-höz az 25% +damage. Kb negyedannyi sebzést kapnál a kutyáktól, ha capes lenne a fire sebzésed. Ha meg LMP kutya jön(extra projectiles), ott kb mindegy mennyi a resid, a hp-d úgy elolvad, hogy öröm nézni :D(na jó HC-n nem olyan öröm).

lajos001: Most van egy 57-es Duelistem HC-n, merci a1-en járok. 3k hp-m van, úgy, hogy +life alig van a cuccaimon. Ha nincs elég hp-d vagy kevés life-os cuccaid vannak, vagy rossz felé mentél a passzív fán, és nincs elég life node azon az úton.

Tiroy: Ctrl plusz katt a térképen ahova utazni akarsz(pl valamelyik városba). Ilyenkor feldob egy ablakot, ahol, felsorolja az instákat, és ,hogy kik vannak ott(azaz a karakterneveket). Ez a CTRL+utazás mindenhol műkszik. Kb. ez a hatékony farmolás alapja(folyamat ledge, fellshrine,dock reset ész nélkül).

[ Szerkesztve ]

(#397) Tiroy


Tiroy
csendes tag

Köszi megtaláltuk egymást most az lenne a kérésem, hogy nem-e tudna valaki linkelni nekem egy jó talentelosztást duelistre? most kezdtem ezt a karit egy ritka kardal úgyhogy szerencsére könnyű dolgom van de nem szeretném nagyon elrontani a fát.

És arra lennék még kiváncsi, hogy nekem kell energy shield? Vagy mi kell igazából nekem? Kard + pajzs? 2 kezes? És ilyen apróbb tanácsokat is szivesen elfogadok kis szintre.

Továbbá ha tudnátok linkelni shadowra is egy passive elosztást azt szintén nagyon megköszönném.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/Tiroy/

(#398) Tiroy


Tiroy
csendes tag

Találtam most duelistre egyet kard + pajzshoz ami nekem nagyon tetszik nemtudom, hogy ajánljátok-e ezt a párosítást.
http://pathofexileguides.net/duelist-skill-tree-builds/
Itt lenne a 1H+Shield Lightning Cyclone Build Guide.
Sajnos Shadowra nagyon bonyolultan vannak leírva a dolgok és az én angol tudásom mellett nem sikerült találni olyan buildet amit tudnék linkelni de az biztos, hogy a barátom 2 tőrrel szeretne menni tehát ehhez kéne valami build.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Tiroy/

(#399) Nordic válasza Tiroy (#397) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

[link] - egy kezes kardokra+pajzsra. A banditáknál, HP, phys dmg, endurance charge-ot kell választani.

Az a baj ezzel, hogy sosem játszottam softcore-on. Ha buildet tervezek, akkor mindig az van a szemem előtt, hogy minél több hp, meg armor meg resist. Softcore-on azért nem szokás így túlbiztosítani magad.

ES abszolút nem kell, pláne duelistnek, mivel sok +es node inkább a witch shadow környékén van. Az hogy mivel harcolsz meg megint túl összetett. Lehet bármi, mivel nincs megkötve a kezed. Csinálhatsz duelistet, két karddal, egy kétkezessel, pajzs egykezes kombót, íjászt is.

mod:
Jah ha ilyen előre gyártott buildeket keresel, fontos, hogy megnézd mikori "gyártás". Ha a release előtti, akkor kb el is felejtheted, mert abban a formában nem lesz kivitelezhető a passzív fa változásai miatt.

[ Szerkesztve ]

(#400) Tiroy válasza Nordic (#399) üzenetére


Tiroy
csendes tag

Rendben köszi, viszont amit most küldtél az eléggé magas szintre való.
Esetleg nemtudnál csinálni egyet kb 30as szintre duelistnek?
Csak mert nem igazán tudom, hogy milyen sorrendben osszak..:S
Kicsit tankosabb szeretnék lenni tehát nem baj ha sok resis meg ilyesmi van benne.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Tiroy/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.