Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) bozont


bozont
veterán

Indítottam egy maraudert is, már ki akartam próbálni egy ideje. De a kérdésem, hogy a bandit questeknél mi lenne a megfelelő választás neki? Ezt is default league-ben indítottam.
Én is ezt a 2h mace+life regen/leech vonalat követem.

Amúgy mennyivel könnyebb (az elején legalább is) játszani vele, mint a witch-csel. Úgy összecsuktam egyedül Merveil-t hogy csak lestem. :Y Jó, igaz, ezzel már van több mint 500HP-m és a cold resistem is 50% körül volt mire odaértem.
A witch-el is az a legnagyobb bajom, hogy elemetal sebzéssel engem is meg a minionokat is lazán összetudnak csukni (sajnos utólag jobb lett volna a 8% resist, mint a +1sp). A főbossoknál ezért is kell csapatban mennem mindig, mondjuk Vaal-t sikerült levernem egyedül, ott csak egyszer haltam, azt is figyelmetlenségből.

(#202) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Huh majdnem meghalt a karim be de -syncel 6 db chaosos magic monster közé mapon.. ilyen gyors apm-en még nem volt elnyomtam mind az 5 potit és leave :D

El. Psy. Congroo.

(#203) mody123


mody123
tag

Sziasztok!
Bocsi ha hülyeséget kérdezek mert nem rég kezdtem el ezt a játékot :)
a witch-nek mi kell ? Úgy értem hogy int. azt tudom de dex vagy strengh nem kell azt hiszem :)
Szóval csak int. kell neki?

(#204) adamkaa777 válasza mody123 (#203) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Int ,hp, energy shield , all res

El. Psy. Congroo.

(#205) mody123 válasza adamkaa777 (#204) üzenetére


mody123
tag

Köszi akkor jól csináltam eddig :)

(#206) quaddamage08 válasza adamkaa777 (#204) üzenetére


quaddamage08
tag

Szerintem HP nem nagyon mivel előbb utóbb ki kell vennie a Chaos Inoculation - t

(#207) Nordic válasza quaddamage08 (#206) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem feltétlen...van olyan boszi ismerősöm, aki nagyon is elvan anélkül. De tény, hogy nem hülyeség kiváltani, elég csak a poison immunitásra gondolni(ami ugyebár chaos dmg-nek minősül). Mercilessen elég halálos tud lenni.

[ Szerkesztve ]

(#208) quaddamage08


quaddamage08
tag

Tudnék valahova / valakihez csatlakozni a 73 - as boszimmal ? :D

(#209) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Ma egy újabb halálközeli élménnyel lettem gazdagabb , Frenzy brutust kötelező skipelni 87 hp-n menekültem ki :D

El. Psy. Congroo.

(#210) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Softcore map runokra valaki akar csatlakozni ?

(#211) quaddamage08 válasza John D'oh (#210) üzenetére


quaddamage08
tag

Én szívesen mennék : quaddamage08

(#212) adamkaa777 válasza John D'oh (#210) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Sc-n kb menyi 70+ map run szokott lenni ? nem szándékozom meghalni csak érdekel

El. Psy. Congroo.

(#213) John D'oh válasza adamkaa777 (#212) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Főleg 66-68 mapokat találtam eddig, de a nagyok persze 70+ mapokat nyomnak.

(#214) dinostaRR


dinostaRR
tag

Indulnak hamarosan a versenyek! Esetleg ha valakit érdekel akkor ezen az oldalon lehet csapatokat szervezni, illetve levan fordítva a versenyről a hír ( akinek esetleg nehéz az angol )!

Path of Exile Hungary

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#215) mody123


mody123
tag

Sziasztok!
Hogy lehetek öngyilkos ebben a játékban? Egy csomószor ezt irta amikor meghaltam has commited suicide.....
eléggé idegesítő. Miért van ez? Hogy tudom kikerülni hogy ne legyen ez??

(#216) mody123 válasza mody123 (#215) üzenetére


mody123
tag

Meg van már a baj.... Nem téma :)

(#217) dinostaRR


dinostaRR
tag

Hát elöszőr arra gondoltam, hogy lehet h használsz valami spell-t vagy olyan flaskád van ami életből vesz el és manát ad.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#218) mody123 válasza dinostaRR (#217) üzenetére


mody123
tag

Flaska volt a ludas de már kivettem :)

(#219) dinostaRR


dinostaRR
tag

valaki most verseny?:)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#220) MasterDeeJay

Teljesen summoner witch buildre milyen elsődleges támadó spellt ajánlatok?
Passzív skillnekből nem specializálódtam semmilyen támadó spellekre.
Korábban artic breath-et használtam, greater multiple és fork-al de senki nem mert partizni velem mert lagoltatom őket és meghalnak körülöttem a lagtól. Tény hogy 20+ summon meg ez az artic izé zabálja az fpst. Most átálltam firestormra, nagyobb aoe gemmel, egyenlőre jó de nem tudom mi az ideális.
Aurát használok ami kb 300 shield-et ad, illetve egy tempest shield nevűt ami blokkot meg visszasebzést ha megütnek.
Egyáltalán érdemes-e foglalkoznom támadó varázslatokkal vagy inkább valami aurát keressek a summonoknak?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#221) lapuli


lapuli
tag

Hol tudok ebben felbontást állítani, vagy legalább fullscreent, illetve csak nekem tűnik kicsit uncsinak :-)

Jaaa spricce dóze maximum

(#222) quaddamage08 válasza MasterDeeJay (#220) üzenetére


quaddamage08
tag

Mindenekelőtt el kell döntened, hogy milyen summoner leszel ! Sokaknál látom például a Dual Totemes megoldást vagy a sima Castereset is, mindkét módszer elég hatékony tud lenni . Persze számít a jó gear is, de talán a skillek még fontosabbak . Ha casternecro leszel akkor mindenképp olyan varázslatot keress ami könnyedén immobilizálja az ellenséget ( átkoknál Temporal Chains míg támadó spelleknél leginkább a frostot tudom ajánlani ), így a kisebb sereget addig szétverheti őket .

Artic Breathet meg már én sem merem használni mert valaki előbb - utóbb belehal a laggba . . .

Hányas szintű vagy ?

[ Szerkesztve ]

(#223) quaddamage08 válasza lapuli (#221) üzenetére


quaddamage08
tag

hY ! Options menü ( wooooooooooow . . . ) és Graphics fülecske ( még egy wooooooooooow . . . )

Mellesleg ha egyedül nyomod vagy nem jön át annyira a gém akkor könnyen megunható

[ Szerkesztve ]

(#224) MasterDeeJay válasza quaddamage08 (#222) üzenetére

Dual totem fele mennék el de messze van a skillfába. Amúgy 60-as szintű vagyok, megvan minden minionos skill és a két átkot egyszerre használás fele mentem el. Raktam még az útba eső HP-ra +30 DEX és STR-re cuccok miatt valamint chaos resistre.
A necromatic aegist használtam de visszavontam mert inkább nekem adjon bónuszt.
Nem egy OP karakter sztem a necro, az a baj hogy pár ütés egy erősebb mobtól és meghaltam. (800HP és 1800Shield kevés)
A minionok viszont durvát tudnak robbanni bossolásnál, zombik hústornyok, skelik meg özönlenek a totemből. Átokból vegyesen használok sokfélét amilyen az ellenfél. Wand és shield mind csak 3 linkes, sisak cipő és kesztyű 4 linkes teljesen tele van. Chest az gáz 5 slot de 2+3link ez az amin javítanom kellene. Zombira spiritre és skellire health, rare drop, és damage van berakva.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#225) quaddamage08 válasza MasterDeeJay (#224) üzenetére


quaddamage08
tag

Nos én :: EZT :: ajánlanám egy solos necrónak

(#226) lapuli válasza quaddamage08 (#223) üzenetére


lapuli
tag

Na én vagyok hülye a R.A.W ban nem tudok állítani a képen

Jaaa spricce dóze maximum

(#227) MasterDeeJay válasza quaddamage08 (#225) üzenetére

Jelenleg ez van most, nagyon nem tudok semerre sem mozogni. [link]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#228) quaddamage08 válasza MasterDeeJay (#227) üzenetére


quaddamage08
tag

Ezzel a buildel csak az a gond, hogy egy deka védelmed nincs . . . túl sok pontot áldozták a lényeidre - míg magadra szinte egyet se - próbáld valahogy kiegyensúlyozni őket :)

(#229) MasterDeeJay válasza quaddamage08 (#228) üzenetére

Amíg nem ütnek meg addig nincs is semmi gond. Minionokból meg gyakorlatilag örök van és egészen erősek még bossok ellen is.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#230) Nordic válasza MasterDeeJay (#229) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Csak amikor majd kapsz egy desyncet és a semmitől(azaz csak melléd néznek) összefekszel, akkor meg majd lesel, hogy mi a f*sz van, legrosszabb esetben magas 70+ szinten. Nekem is sokszor van vészhelyzet, pedig van 6 aurám(ebből 4 védekező), több mint 3600 HP-m(jó tudom ez sem kiemelkedő- de több mint amit egy summoner összeszedhet), minden resist fullon, sőt még a chaost is le tudtam szorítani -19%-ra. szal nem szaba elhanyagolni a védelmet, mert mindent a minionok sem oldanak meg(főleg egy double bossos mapon, ahol eleve nincs sok zombialapanyag, a csonti meg gyorsan elhullik).

[ Szerkesztve ]

(#231) quaddamage08 válasza Nordic (#230) üzenetére


quaddamage08
tag

Nos én Ci cold/crit witchként 5500 ES - el és max resisttel is legszívesebben hátul maradok :D

IGN ?

(#232) bozont


bozont
veterán

Erről a (tervezett) fire/summoner build-ről mi a véleményetek? És mit változtatnátok rajta? Én sem áldoztam sok a pontot a védelemre. Mondjuk én két aurát tervezek eddig használni Clarity, meg ha találok azt ami elemental resit ad, most nem jut eszembe a neve.

(#233) quaddamage08 válasza bozont (#232) üzenetére


quaddamage08
tag

hY ! Nos én nemrég kezdtem egy Pyromancer boszit és valami hihetetlenül OP . 52. szintűként simán haladok soloba Merciless fokozatba ( egyenlőre ) . . . ha nem gond akkor belinkelej neked egy buildet .

:::::: ASDASDASD ::::::

Amit mindenképp elmondanék, hogy a mihamarabb jutsz el a HP nodeok felé - annál könnyebb dolgod lesz !
Igazából itt érdemes csak a védelemre meg talán még valamire gyúrni - a többit majd az itemekből megoldod :)

[ Szerkesztve ]

(#234) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Softcore-on keresek csapatot lvl75 feletti tagokkal map runokhoz.

Elég egyenlőre a public játékok tolvaj szokásaiból :)

(#235) quaddamage08 válasza John D'oh (#234) üzenetére


quaddamage08
tag

add me : quaddamage

(#236) tocsek18


tocsek18
senior tag

én is jönnék, lvl75 ranger, nekem is van 8mapom
délelőtt, kora délután elértek játékban zsakbamacska néven

(#237) Hiftu válasza bozont (#232) üzenetére


Hiftu
senior tag

Elméletem:

Nincs HP-d: az összes critical nagy eséllyel be fog ütni.
Szarrá leszel stunolva/égetve/shockolva.
Ha szerencséd van, akkor a summonjaid megmentenek.
Purity-t (ez az aura ad resistet) nem fogsz tudni használni, mert nincs str-ed.

Sok tárgy kell majd +HP illetve +str-el.

Ha közben már nekikezdtél, akkor írd le a tapasztalataidat.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#238) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Tol itt valaki hc-t?

(#239) Viper26


Viper26
nagyúr

Úgy néz ki ma én is kipróbálom a játékot, jelenleg GW2 a fő vonal, meglátjuk ez mennyire fog tetszeni...az eddigi leírások, videók alapján ígéretesnek tűnik. :))

iPhone 14 | FR955

(#240) Nordic válasza Viper26 (#239) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Gamepodon ma jelent meg egy bemutató róla, böngéssz bele. ;)

(#241) Viper26 válasza Nordic (#240) üzenetére


Viper26
nagyúr

Már nézem is. :R

iPhone 14 | FR955

(#242) akela91


akela91
addikt

Üdv. Barátnőmmel akartunk coopban nyomni. Felvettük egymást barátnak, mindketten a tök első pályán, mikor kikászálódsz a vízből. Nyomtam egy invite party-t rá, majd elfogadta, ki is írta, hogy együtt vagyunk, de nem látjuk egymást egyszerűen? MI a megoldás?

Illetve kérhetnék egy jól működő witch buildet? Nekem nagyon káosz ez a skill fa, gondolom nem lehet visszavonni a pontokat késöbb.

[ Szerkesztve ]

(#243) _stick_ válasza akela91 (#242) üzenetére


_stick_
őstag

Barátnőmmel akartunk coopban nyomni. :DDD

Viccet félre téve itt találsz pár build-ot, de azt tanácsálom, hogy rágd át magad a fán. Milyen skill-t, hol találsz, merre akarsz fejleszteni, stb... Én 14-es szinten vagyok pár napja kezdtem, de többet nézegettem böngészőből a fát, mint játszottam. Viszont van határozott elképzelésem.
Magas fizetséggel lehet undo-zni a pontokat, de kapsz küldetésért is refound-ot. Jól meg kell gondolni, hogy hova teszel, merre indulsz.

Party-val még nem foglalkoztam, arra nem tudok mit mondani.

(#244) akela91 válasza _stick_ (#243) üzenetére


akela91
addikt

Köszi. :)
Ez mellett döntöttem
Vélemény?

(#245) Nordic válasza akela91 (#242) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Először akkor látjátok egymást, amikor beértek a városba. De mivel több realm lehetséges egyszerre ,sokszor előfordul az, hogy ha menet közben csatlakoztok egymáshoz akkor is előfordulhat ilyen. Ilyenkor leegyszerűbb ctrl gombot nyomva belépni a városba. Ekkor egy ablakba felsorolja a kliens az aktuális élő realm-eket. Megkeresed a karakterét, hogy melyik realm-ben van, és oda lépsz be.

Buildekhez meg ajánlani tudom ezt az oldalt(neves steamelők csinálják): Exilepro

Pontokat lehet visszavonni amúgy, csak Regret Orb kell hozzá, ami respect pontot ad.

(#246) Viper26


Viper26
nagyúr

Másnál sem lehet belépni?
Win / Linux alatt egyaránt problémák vannak...

iPhone 14 | FR955

(#247) Nordic válasza Viper26 (#246) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én ma beléptem tradelni 1-2 cuccot...

(#248) Viper26


Viper26
nagyúr

Mi ez a nagy csend itt? :DDD

iPhone 14 | FR955

(#249) akela91 válasza Viper26 (#248) üzenetére


akela91
addikt

Semmi, jó game, hétvégente tologatom csak. :) Dio3-at űbereli nekem. Abban volt pár száz órám. De a 2/3-ada szenvedés volt már. Ami itt nagy probléma, hogy ha többen megyünk a drop nem lesz mindenkinek saját, és elkapkodni kell. Mint TQ-ben.

[ Szerkesztve ]

(#250) Nordic válasza akela91 (#249) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez már megbocsáss, de hülyeség. Minden kék, illetve fehér közös. Ezen felül a gemek, currency-k, sárgák már nem közösek. Annyi változott, hogy az 0.10.4-es patch óta nem írja a te cuccod fölé a karaktered nevét, de a metódus maradt ami volt. azaz egy darabig csak te veheted fel(2-3sec), aztán már bárki. Amúgy a ninja-k ellen a legjobb, ha haverokkal tolod. Nálunk is van, hogy felvesszük a másét, de ha nekem nem jó, de a másiknak igen akkor odaadjuk.

Viper26: gondolom mindenki tolja ezerrel, én legalábbis mindenképp. Továbbra sem tudok mappozni visszatérni(amióta megfeküdt a templarom), de már 3 nap alatt eljutottam 3db lvl45 feletti karakterhez, meg egy lvl30-ashoz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.