Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) lajos001


lajos001
aktív tag

Sinner Tricorne -ból lehet Alpha's Howl készíteni chance orbbal?
Gondolom nagyon kevés rá az esély, de nagyon kellene egy, csak nincs ex-em. Igaz, Sinner Tric-om sem.:-D

[ Szerkesztve ]

(#1902) scar07 válasza lajos001 (#1901) üzenetére


scar07
tag

Hat lehetni lehet de rohadt keves ra az esely :)
Meg ha mar a chache orbokkal probalsz unique itemet csinalni akk ajanlom h sokkal ertekesebbel probalkozz pl. siege axe-bol soul takert asszem az 12 exet er vagy mennyit de tuti h tizen felul, aztan ha osszejon eladod es boven jut mindenre :D

(#1903) Har_melin válasza Ramos_ (#1900) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi, viszont ha az orbokhoz hasonlóan működnek, akkor miért nem tudom stack-elni a fragmenteket? Épp most esett megint egy, megint Dusk, ez így tényleg láda bővítés lesz. (Vagy csak én kapkodtam? :F )

Védd a fákat - egyél hódot!

(#1904) kristof123


kristof123
őstag

Ma végre kiesett az első Exalted Orb Ambushon! Már csak Eternal-t és Mirror-t kell ütni. : P

(#1905) Nordic válasza kristof123 (#1904) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem elég a kaoms hearth? :U
(#1902) scar07 : invasion ligában 34-36ex egy soul taker...haj és van yt-on egy videó, amiben egy srác 500 chance/scouring orbbal nem chancelt soul takert...kb ennyi az esélyed. Ha veled van fortuna akkor sikerül, ha nincs akkor sosem fogsz chancelni ST-t.

[ Szerkesztve ]

(#1906) scar07 válasza kristof123 (#1904) üzenetére


scar07
tag

azt mirrort.......min. 70ex..
neked sztem vmi privat poed van ekkora mazlifaktorral xD

nordic: mondtam h nem tom mennyi a s, de h biztos 10 folott. na sokat akk nem tevedtem csak 3-4* er tobbet mint mondtam xD
meg en is mondtam h rohadt keves ra az esely de ha mar csinalni akaarja akk inkabb st -t probaljon mint alphat...legalabbi szerintem

(#1907) kristof123 válasza Nordic (#1905) üzenetére


kristof123
őstag

Azt már eladtam. Még 30 ex-et sem fizettek érte... :/

(#1906) scar07:
Igazad van! Mirrort csak később kéne ütni. Először Shavronne-t vagy ST-t kell. : D

[ Szerkesztve ]

(#1908) Nordic válasza scar07 (#1906) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A mirror 25-30 ex...legalabbis 4hós ligában.

(#1909) lajos001 válasza scar07 (#1906) üzenetére


lajos001
aktív tag

Ilyen esélyek láttán inkább eladom a chance orbot chaosért és veszek rajta valami jobb cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#1910) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most találkoztam olyan szörnnyel először aminek új unique képessége volt: Inner treasure. Több ilyen jöhetne :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1911) scar07 válasza lajos001 (#1909) üzenetére


scar07
tag

hat igen :) nem tudom mire nagyobb az esely az 5 lotto telitalalatra vagy h craftolsz egy soult :)

(#1912) scar07 válasza Nordic (#1908) üzenetére


scar07
tag

Noss az ambush is 4 hónapos és a poe.xyz-n a legolcsóbb mirror 75 ex [link]
Nehezen tudom elképzelni h invansionon fele ennyibe kerül de ha te mondod hiszek neked

(#1913) Ramos_ válasza scar07 (#1912) üzenetére


Ramos_
tag

egy adott ligán belül a mirror értéke mindig egyenesen arányos az akkor épp legjobb mirror service rare itemekkel

tehát ha valaki craftol majd egy 100+ex értékú daggert pl majd invasionon amit lehet mirrorozni akkor nyilván fel megy az ára a picsába addig nem

(#1914) scar07 válasza Ramos_ (#1913) üzenetére


scar07
tag

Éertem köszi akk annyit ér a mirror mint a legjobb item az adott ligában. :)

(#1915) Nordic válasza scar07 (#1912) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

És mit ér azzal ha kiírja hogy 75 ex? semmit mert rajta marad az egész ligában.

Ha vágod az angolt olvasd el Unhost hozzászólását: [link](a negyedik felülről). Pont a HC mivolta miatt ennyi...nincs EX a piacon mert akinek volt az elcraftolta a többiek meg nem élnek annyit hogy ex-et farmoljanak...

Trade-el még nehezebb 75 exet összeszedni, ahhoz hetekig op-dropnak kell lenni, hogy trade-el összehozz ennyit. Annak van sok EX-e aki árulta az Atziri killeket 20-25 Exalt-ért(HvR meg Morsexier), más kérdés, hogy ez mennyire elfogadható dolog(remélem legközelebb a GGG meggátolja az ilyen killeket :((( ).

[ Szerkesztve ]

(#1916) tocsek18 válasza Nordic (#1908) üzenetére


tocsek18
senior tag

dehogy :D ambushba 53exnál járt tegnap 1

(#1917) Nordic válasza tocsek18 (#1916) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mint mondottam SC =/= HC... :U

(#1918) Har_melin válasza Nordic (#1915) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nyilván embere válogatja, hogy kit mi motivál. Még soha nem jártam 70-80 szint környékén, lehet, hogy ott el fog kapni a gépszíj és bármit meg fog érni, hogy megszerezzek valamit, amivel esetleg könny(ebb)en elérhetem akár a 100-as szintet is.

Az eddigi tapasztalatok alapján viszont úgy érzem, hogy ha ehhez folyamatos, iparszerű farmolás kell (akár cuccért, akár xp-ért), akkor inkább el fogok kezdeni egy még nem próbált buildet és nem érdekel, hogy nincs százas karim. Egyszerűen jobban élvezem a "most már ez is lehetséges" élményt, ami egy új, még fejlődő karakternél van, mint a szimpla mennyiségi változást, ami egy jó build-nél a 65-70. szint után beáll. (A számomra "jó" az a build, amelyiknél az összes fontos node-ot el lehet érni Merciless végére úgy, hogy közben nem kínlódik az ember - nincs a "85. szinttől lesz élvezetes a játék" kitétel - , a maradék szintek már csak a cucctól függő élet/sebzés egyensúly beállítását szolgálják.)

Aprópó: Atzirit hányas szint környékén sikerült eddig letudni? A fragmentek miatt ez nem olyan lineáris, mint a Dio2-ben az Act5 behozása volt, elvileg akár merciless vége előtt is le lehet számolni vele.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#1919) scar07 válasza Har_melin (#1918) üzenetére


scar07
tag

Azt nem tudom h hányas szint volt eddig a minimum amin sikerült leverni (meg mennyire perfekt gear), de sztem esélytelen h vki a merci dominus előtt leverje (persze megpróbálhatod :D )ugyanis akkor nem lenne értelme, nem lenne benne kihívás, ha csak annyi kéne hozzá mint a domihoz.

(#1920) Har_melin válasza scar07 (#1919) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én sem gondolom, hogy könnyebb lenne, csak a játék struktúrája alapján elvileg nem szükséges hozzá a merci/A3 befejezése.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#1921) Nordic válasza Har_melin (#1918) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Elhiszem hogy egy build építése élvezetes, de a mapozáshoz nem lehet hasonlítani. Az tényleg egy más világ. Azért a folyamatos előről kezdést is meg lehet unni egyszer...

(#1922) Har_melin válasza Nordic (#1921) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Lehet, ezért is hangsúlyoztam, hogy az eddigi tapasztalataim alapján - nem fogom eltitkolni, ha odáig jutva megváltozik a véleményem.

Bár éppen a szinte teljesen szabad passzív fa/skill kombinációk miatt annyi számomra érdekes, még ki nem próbált build van, hogy még nagyon messze érzem azt a pontot, amikor már nem lesz érdekes egy új karakter. (Addigra meg nagy valószínűséggel jön egy újabb passzív reset és lehet újra gondolkozni. ;) ) De ez teljesen egyéntől függő - végül is éppen ez a játék egyik nagy erénye, hogy két teljesen különböző "érdeklődést" egyformán ki tud szolgálni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#1923) Alendaar


Alendaar
tag

Dyadus
Elemental ST scionnak "elmegy" ez a fegyver, amíg nem szerez egy gyorsabbat?

(#1924) kristof123 válasza Alendaar (#1923) üzenetére


kristof123
őstag

Elmenni elmegy, de szvsz a %-os sebzés többet dobna neked "% increased Elemental Damage with Weapons". Poe.xyz-n Én találtam is 1 chaosért egy nagyon jó ele ST fegyvert. 2.01 APS, 120.6 eDPS, 34% edmg. Ráadásul, ha crit-esre építetted, akkor még crit multi is van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1925) Alendaar válasza kristof123 (#1924) üzenetére


Alendaar
tag

Meg is vennéd nekem? :B
Este kifizetem.

(#1926) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Level hatvanegyen megtaláltam az első chaosomat ambushon. Igazi fair game!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1927) scar07 válasza Plazmacucci (#1926) üzenetére


scar07
tag

Hát nekem az előző ligában volt szenvedés a drop....
Itt meg esett már tabula, searing touch , aurseize, wings of entropy és 1 ex :D
Kitartás csak egyszer essen valami hipi szupi unique és gazdag vagy :D

(#1928) Har_melin válasza Plazmacucci (#1926) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én nem panaszkodhatok, esett eddig orb is, unique is, viszont azt figyeltem, hogy az utóbbi időben (talán amióta átértem cruel-be, de lehet, hogy csal a memóriám) elég fura a dropok megoszlása. Átlagos, mezei kék szörnyikéktől meg cserepekbő/ládákból esnek jó dolgok, miközben a level bossoktól sokszor csak kékek. Mondom, összességében egy árva szóval nem panaszkodhatok, de az ember mégis kicsit csalódott lesz, amikor egy "narancs" után csak felszedni sem érdemes vackok maradnak. Most pl. végre sikerült átjutnom A3-ba, a városban Petrapteus nem dobott még sárgát sem, viszont egy strongbox egyik csicskájától esett egy Hrimnsorrow. Chaos nekem sem gyakran potyog (na ennél azért sokkal gyakrabban, eddig talán 8-9 esett a hat karimnak, de közülük csak kettő jutott még 40 fölé), viszont már normálon esett egy regal, szóval nagyon random. Ez egyben a "bosstól bossig rohanva farmolok" játékot is erősen megkérdőjelezi a számomra.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#1929) Plazmacucci válasza Har_melin (#1928) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Most kezdtem egy új karaktert, és hármas szinten dobtak alchemyt. Én sem értem :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1930) scar07


scar07
tag

A trap miért nem aktiválódik a CWDT-vel?
A másik pedig h lehet összehozni h az immortal call 4-5 sec sebezhetetlenséget biztosítson?

[ Szerkesztve ]

(#1931) Nordic válasza scar07 (#1930) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Qualitys immortal call + qualitys increased duration. A trap-es kérdésre nem tudom a választ...

(#1932) scar07 válasza Nordic (#1931) üzenetére


scar07
tag

Akk az jó sokba fog kerülni :( Köszi :)

(#1933) kristof123


kristof123
őstag

Kíváncsiságból kicsit átalakítottam a karit, ES+ Ondar's Guile-ra. Le is vizsgázott szépen, egy lvl 72-es mapon, amit halál nélkül toltam le. Sajnos mana és Accuracy híján kénytelen voltam Double Strike-al menni. Így kicsit lassabban haladtam, mint flickerrel, de nem volt vészes. Defence részről is csináltam képet, ha valakit érdekelne.
Szívesen fogadok tanácsokat, észrevételeket. A skillfán olyan 3-5 pontot még kiszeretnék rakni. Úgy gondoltam a Phase Acrobatics-ig kéne elmenni, vagy érdemesebb lenne block-ra pakolnom?

[ Szerkesztve ]

(#1934) Nordic válasza kristof123 (#1933) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem inkább EV+Ondars? ES-buildre kicsit kevés lenne az a 46 ES ;] :DDD

Egy vidit szívesen meglestem volna a kariról :)...

[ Szerkesztve ]

(#1935) kristof123 válasza Nordic (#1934) üzenetére


kristof123
őstag

Teljesen jogos, félre lett gépelve. (:

"Egy vidit szívesen meglestem volna a kariról"
Ezen ne múljon, összehozok majd valamit!

(#1936) Har_melin válasza kristof123 (#1933) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ez ugye pajzsos kari? Csak mert nem látok sehol DW node-ot. (Igaz, pajzsosat sem :) )

Védd a fákat - egyél hódot!

(#1937) kristof123 válasza Har_melin (#1936) üzenetére


kristof123
őstag

Igen, pajzsos. : D

(#1938) Har_melin válasza kristof123 (#1937) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Hm, tetszik, tetszik... Ez legalább ki tudná használni a Maligaro-t. Közben ráadásul esett egy Perandus buckler is (igaz, azt most a FB-s karim használja), meg van pár normálon még használható sárga tőröm is az induláshoz... Ha jól értettem a posztból, akkor alapból Flicker Strike-ot használsz, nem DS-t?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#1939) Nordic válasza kristof123 (#1935) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem lenne rossz. Igaz hc-n szerintem sose fogok flickeres buildet csinálni, de lehet egyszer lesz sc-s karim is, ott mindenképp ez lesz az eslő buildem. Gép előtt szeretnék epilepsziás rohamot kapni :DDD

(#1940) kristof123 válasza Nordic (#1939) üzenetére


kristof123
őstag

A flicker kifejezetten end game build. Kell hozzá lvl75+, jó pár exalted, vagy egy patent gear, mert addig nem az igazi.

(#1941) Scale


Scale
őstag

Sziasztok!
Keresgéltem neten, de nem igazán találtam megfelelő oldalt, guidet, hogy hogyan lehet pathoefexile.com-on megfelelő threadet csinálni ami működik poe.xyz-vel együtt, gondolom nem nehéz mivel nem nagyon találtam róla nagyon információkat, ezért gondoltam megkérdezem itt.

(#1942) Har_melin válasza Scale (#1941) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Úgy tudom, hogy ami felkerül a fórum trading topicjába azt automatikusan indexeli a poe.xyz. Trade-es poszt létrehozásáról pedig mindegyik alfórumon van egy útmutató:

[link]

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#1943) Scale válasza Har_melin (#1942) üzenetére


Scale
őstag

Köszi, közben találtam ilyen kis segédletet is, ha valakit érdekelne.

(#1944) kristof123 válasza Scale (#1943) üzenetére


kristof123
őstag

Csak az első 50k játékost listázza a poe.xyz.

(#1945) Nordic válasza kristof123 (#1944) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Aki nincs az első 50k-ban az amúgy sem 'bump'-olja a topic-ját, ergó nem is játszik. Amúgy 50k játékosból nehogymár ne találjon valaki rendes cuccokat :U

(#1946) Scale válasza Nordic (#1945) üzenetére


Scale
őstag

Ja én nem így értelmztem az első 50k-t :D

(#1947) #48201984 válasza scar07 (#1930) üzenetére


#48201984
törölt tag

A miért okát nem tudom, de ez hivatalos, szóval nem csak nálad nem.

(#1948) #48201984 válasza kristof123 (#1944) üzenetére


#48201984
törölt tag

Ez mit jelent pontosan, és hogy lehet megnézni ki hanyadik?

(#1949) Scale


Scale
őstag

Én most ez alapján húzom a Witchem, itt én nem tudom miért de Incinerate mellé Added Lightning damage helyett inkább Fire Pen.-t raknék, szerintetek nem lenne jobb? (Ugyanis most nekem sima qualitys aded light. dmg-m van és nem tud sokkolni.)

(#1950) Csöbronit


Csöbronit
tag

Csinált itt valaki dualist flicker strike classt?

FaZe Clan Member - MLG player

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.