Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42501) margithid válasza margithid (#42500) üzenetére


margithid
veterán

Van egy másik ugyanilyen modemem, ott is ugyanezek a beállítások vannak, de ott van telefonvonal!
A kezdőképernyőn ahogy belépek a Home oldalra viszont más van!
Aho lvan telefonvonal ott 2 dolog van a lan settings alatt.

Name desktop sok szám és betű
ip adress
192.168.1.97

name the sok szám betű
ip adress
192.168.1.139

Ahol nem jó ott a következő van:

Name
Ip adress
192.168.1.2

Name
ip adress
0.0.0.0

Name the
Ip adress
192.168.1.3

Voip status egyiknél registered, msáéiknál értelmeszerűen nem.

(#42502) jozsikka


jozsikka
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy idehaza van 3 számítógép egy hálózaton. Másik kettő a két fiamé akik lassan serdülő korba lépnek. Hogy lehetne azt megoldani, hogy valós időben le tudjam csekkolni mit is néznek éppen? De valami olyan program amit nem lehetne látni, hogy elindul, szóval a Teamviewer így kiesik. Anno talán a VNC- vel láttam hasonló megoldást, hogy fel volt telepítve a gépekre és automatikus elindult a windows indulásával és meg lehetett nézni egy adott gép monitorját, úgy hogy a felhasználó semmit sem vett észre, akár az egeret is vezérelhettük. Létezik még ez? Vagy tudtok rá valami jó megoldást?

Köszönöm a válaszokat!

(#42503) laszlohu válasza Multibit (#42498) üzenetére


laszlohu
addikt

Hálás köszönet nekem inkább olyan konkrét link kéne, amivel az én routeremhez, esetleg fw frissítéssel előjön valahogy a

Guest Network beállítás

(#42504) Gubek-Einste válasza Gergő170 (#42499) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A repeater mód alapból felezi az elérhető link sebességet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42505) .Benett válasza Gubek-Einste (#42495) üzenetére


.Benett
tag

Ohh, én bocsi. Láthattam volna. :)
Van elfekvőben USB stickem, de hogyan tudom ezt ilyen működésre bírni ?
Igazából PLC-vel foglalkozom és terepi "segédnek" kéne. Jövök-megyek és terepi PC-be akarom dugni, hogy aztán a laptop-on bárhonnan elérjem a hálózati résztvevőket. Most ezt egy sima routerrel csinálom, csak mareca mindig 230V-ot keresni meg UTP kábelezni. Ja és nem tudok installálni semmit. Na most segítsetek.
:D :D :R

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#42506) Gubek-Einste válasza .Benett (#42505) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

ÍGY kell beállítani.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42507) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

Kérlek segítsetek, kissé összezavarodtam.

Van egy DIGITUS Professional CAT 6, Class E Patch Panel-em amit szeretnék használni. Egy kis problémám van. Hogy kell bekötni, EZZEL A DUGÓVAL, ha NAS-okba szeretném dugni? A színsorrendek jelölve vannak, tudom. Engem az érdekel, hogy melyik módon T568 A vagy T 568 B ? Melyik csatlakozón melyik szerint? A fali csatlakozókban ILYEN keystone modulokba megy a kábel. A keystone modulokba mi szerint kössem? PC-k, laptopok, médiaeszközök lesznek a fali csatlakozókba kötve.

Köszönöm!

Üdv.:
Julot

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#42508) rekop válasza Julot (#42507) üzenetére


rekop
senior tag

Mindegy melyik szabvány szerint csinálod, a lényeg hogy a kábel mindkét végén ugyanaz legyen. Tehát a patch panel-be “A” szerint kötöd akkor a kábel másik vége a fali aljzatban szintén “A” legyen.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#42509) .Benett válasza Gubek-Einste (#42506) üzenetére


.Benett
tag

Ohh ez nagyon menő :) kipróbálom, köszönöm, :)

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#42510) Borisz76


Borisz76
veterán

10 gigabites holnap

Különösen a NAS-ok számára kiemelten fontos a helyi hálózat gyorsítása, és ahogy egyre több eszközünk lesz az okosotthonunkban, ez valóban kiemelt prioritást élvez. A 10 Gb/s hatalmas előrelépés, azonban nem olcsó és ma még nem egyszerű, ezért a Qnap igyekszik segíteni, ahol tud. Például a TVS-951X NAS-ban már integrált 10 Gb/s LAN vezérlőt kapunk és elkészült a cég első 10 GbE nem managelt switch-e is. Ezt nagyjából 450 Euróért lehet majd beszerezni, cserébe pedig egyszerűen és gyorsan bővíthetjük 10× gyorsabbra bármelyik KKV-s hálózatot.

Teljes cikk.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42511) Gubek-Einste válasza Borisz76 (#42510) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A nagyobbik switch már kapható itthon is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42512) bvvitya


bvvitya
aktív tag

Sziasztok!
Segítségetekre lenne szükségem mert sajnos nem találtam az én szintemre megfelelő leírást.
Amit szeretnék hogy 3-4KM (légvonalban) re lévő horgásztelken tudjam használni az otthoni UPC netem.
Ami adott:

- UPC modem Connect BOX (CH7465LG-LC) Ez adja a netet otthonomba
- TP-link TL-WA7210N Külső router
- TP-link TL-MR3420 router erre gondoltam az egyik antenna helyére csatlakoztatok egy külső nagyobb antennát.

[kép]

Lehetséges ezekkel az eszközökkel kivitelezni? alapból a beállításr alennék kíváncsi meg hogy melyik legyen az adó (a UPC router mögött) és melyik a vevő (telken).

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#42513) SP4C3 válasza bvvitya (#42512) üzenetére


SP4C3
veterán

Ha van direkt rálátásod, akkor ez működhet, de ha van akár egy fa közted és a tanya között, akkor az gáz.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#42514) Damwise


Damwise
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy van egy asus routerem (RT-AC58U) és szeretnék benne egy portot nyitni a torrent kliensnek, hogy aktív legyek. Az megvan, hogy a qbittorrent melyik portot használja, de azt nem tudom a többi rublikába mit kellene írni. Az előző routeremnél semmi ilyen nem volt, beírtam a portot, oké és kész volt. De abban sem vagyok biztos, hogy jó helyen keresem, belinkelek egy képet, itt kellene?

[kép]

(#42515) trec12


trec12
addikt

Van egy olyan gondom, hogy az internetes rádió készülékem nem igazán akar működni a netrádiókkal. Eddig is döcögve ment. Az érdekes az, hogy szüleimnél - másik szolgáltató, más router - úgy behozza a beállított netes rádiókat mint a huzat. A routrem Asus RT-N18U, rádiókészülék Hama DIR3100/3110, szolgáltató Digi. Az eszköz mindkét helyen wifi-n csatlakozik a netre. Itthon megpróbáltam LAN-on is de nem hozza be a netrádiókat csak kapcsolódik. Reset routeren, rádión is megvolt. Van tippetek? Én a routerre (esetleg a szolgáltató?) gyanakszom. Nem tudom van-e jelentősége IPv6-ra van állítva. Többi kütyüm, tv-k gond nélkül mennek a hálózaton. Mi lehet a gond? Van tippetek?

[ Szerkesztve ]

(#42516) Borisz76 válasza trec12 (#42515) üzenetére


Borisz76
veterán

Próbáld meg IPv4-n.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42517) Multibit válasza Damwise (#42514) üzenetére


Multibit
veterán

A szolgáltatásnévhez beírsz valami tetszőleges szöveget (pl. Torrent). Helyi IP mezőbe annak a számítógépnek a belső IP címét írd, amin fut a torrent kliens! A helyi port mezőbe írd annak a portnak a számát, amit meg akarsz nyitni (javasolt valamelyik 30000 feletti port). A protokoll listából válaszd a mindkettőt (both)! Hozzáad, Alkalmaz :K

(#42518) Multibit válasza Multibit (#42517) üzenetére


Multibit
veterán

Kiegészítés: a port tartomány mezőbe is írd be a port számát!

(#42519) VeryByte válasza trec12 (#42515) üzenetére


VeryByte
őstag

Megkérdezhetem, hogy milyen típusú az eszköz?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#42520) Soma01 válasza Multibit (#42518) üzenetére


Soma01
veterán

...és a "Helyi port"-hoz meg nem kell írni inkább semmit.
Damwise!
A "Szolgáltatásnévhez" írj valami megjegyzést magadnak, hogy tudd, ezt a szabályt mire csináltad. "Source Target" ez itt egy hiba az elnevezésben, Source IP-nek kellene ott lennie, de oda nem kell semmit írni most. "Port tartomány" ahogy Multibit is írta, a kliens által használt port vagy portok vagy tartomány (vesszővel ha felsorolás, ill. kettősponttal elválasztva ha tartomány), "Helyi IP" ahogy Multibit írta, "Helyi port" üres, vagy ha csak egy portot használsz azt beírhatod, de jobb ha üres, ne kavarodj bele, "Protokoll" ahogy Multibit is írta. Aztán + gomb a végén és "Alkalmaz" gomb.

(#42521) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Mostanában a sok vihar miatt előfordul áramszünet felénk,általában csak egy pillanatnyi.
A probléma hogy mikor újracsatlakozik a ZTE H368N a központhoz rögtön lesz net de a Asus RT-AC750 ezt nem érzékeli így a "háztartás" net nélkül marad addig amíg a Asus ki majd be kapcsolom utána nincs probléma. Valami ötlet? Pár hónapja vettem előtte egy tp link volt annak egy ilyet külső behatás nem okozott gondot.

(#42522) Multibit válasza Soma01 (#42520) üzenetére


Multibit
veterán

...és a "Helyi port"-hoz meg nem kell írni inkább semmit.
Jobb, ha a felhasználó megszokja, hogy oda is ír valamit. Különösen akkor hasznos ez, ha nem csak nyitni akarja a portot, de átirányítani is! Példa: 22-t nem nyitunk, de 22-re átirányíthatunk :K

(#42523) trec12 válasza VeryByte (#42519) üzenetére


trec12
addikt

Ott van a hozzászólásomban. :) (routrem Asus RT-N18U, rádiókészülék Hama DIR3100/3110, szolgáltató Digi) Amúgy ugyan az a helyzet hiába IPv4 lett IPv6 helyett. Beállítottam újra mindent akkor ment, most meg hazajöttem, bekapcsoltam, internetrádiót választok elindul a kapcsolódás de csak ennyi. Mindegy, hogy magyar v. külföldi. Mintha nem lenne net neki pedig a készülék nem jelzi, hogy nincsen Wi-Fi kapcsolat. :U Kezd az agyamra menni. Szülőknél ha elviszem oda ott meg hibátlan minden miután rállítottam az ottani wifi-re. :F
Nem tudom mire gyanakodjak mert a Spotify-vel is gond van néha.....router?

[ Szerkesztve ]

(#42524) Damwise válasza Multibit (#42517) üzenetére


Damwise
csendes tag

Köszönöm sikerült. :)

(#42525) Ukeve


Ukeve
tag

Sziasztok! :)

Adott két TP-Link router, egy AC1750 V4 és egy 1043ND V2. AP módban szeretném használni a 1043ND-t, ezt sikerült is megoldani (DHCP ki és a main router DHCP tartományán kívüli IP).
Viszont az a gondom, hogy ha ezt így beállítom, akkor az 1043ND-n a Wifi jelszó védelme átvált WEP-re, ezért nem tudok rá csatlakozni, és sehogy se tudok újra belépni a routerbe, csak a main-be.
Ha ezt sikerült megoldani, akkor a másik kérdésem az lenne, hogy hogy tudom megoldani azt, hogy olyan legyen, mintha csak egy router szórná a Wifi-t a házban, és a végeszközök oda csatlakozzanak, ami nekik a legközelebb van. Gondolom az átnevezéses módszerrel is megoldható, de ha van valami elegánsabb megoldás, akkor azt szívesen meghallgatom. :)

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#42526) Soma01 válasza Ukeve (#42525) üzenetére


Soma01
veterán

"DHCP ki és a main router DHCP tartományán kívüli IP"
Mennyire van rajta kívül? Konkrétan? Mivel te adtad neki az IP-t és biztosan tudod, hogy mit adtál, ott el kell tudni érni a routert.
A második kérdést ilyen eszközökkel nem tudod megoldani. Majd a véletlen dönt, hogy ki, hová csatlakozik. Adhatsz külön nevet és a kliens elhelyezkedése szerint te állítod be, melyik, hová csatlakozzon.

(#42527) Ukeve válasza Soma01 (#42526) üzenetére


Ukeve
tag

Sikerült megoldani a problémát! :)
A main router 192.168.0.100-0.199 osztott ki IP címeket, az AP-n meg 192.168.1.11 IP-t állítottam be. Kábelen működött, de ugye nem tudtam belépni és csatlakozni se a Wifi-re. Most átállítottam 0.11-re és minden működik...
A másodikra, rendben. :)

Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#42528) Soma01 válasza Ukeve (#42527) üzenetére


Soma01
veterán

Szóval azért legyenek egy hálózatban, csak az IP cím utolsó része térjen el a DHCP tartománytól. Jelen esetben már jó, mert egy hálózatban vannak, 192.168.0.xxx (gondolom, 255.255.255.0) és a DHCP tartományon kívül van az AP IP-je. A DHCP 100-tól oszt, az AP meg ez alatt van címezve (11). :C

(#42529) m_kovacs válasza Soma01 (#42528) üzenetére


m_kovacs
tag

"A main router 192.168.0.100-0.199 osztott "
"AP-n meg 192.168.1.11 IP-t állítottam "
Biztos benne hogy ez egy hálózat?
m_kovacs

(#42530) ghoul_


ghoul_
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék, az alábbi "érdekes" problémához.

A szituáció:
Otthoni környezet, panellakás, Faraday kalitka netovábbja. Adott egy Telekomos Sagemcom f@st 5655v2 Router (192.168.1.1), Ő szolgáltatja az internetet, tv-t. A másik szobában kábelen átvezetve egy Tp link tl-wr702n (192.168.1.11) nano router Acces Point-ként felkonfigurlva. Jelenleg két különbőző ssid van beállítva, hogy próbáljam a hibát kiszűrni, legyenek most wifi1 (Sagemcom) és wifi2 (tp link AP)

A probléma:
Acer Aspire laptop 2015-ben vásárolt Win10 op rendszer (Sose volt még gond wifivel). Valamiért az én saját laptopom képtelen rendes kommunikációt kialakítani az AP-vel.

Ezt úgy kell elképzelni, hogy csatlakozik az AP-ra (Tp Link) windows szerint sikerült, van internet elérés, azonban internet és hálózat is csak másodpercekre van. Nem jönnek be a weboldalak, nem megy a ping se a routerre se az AP-ra. Néha van kapcsolat, akkor működik minden, de egy percnél tovább nem tart. A windows nem dob fel hibát, hogy probléma lenne.

Na most, ugyanerre az AP-ra csatlakozva egy másik laptop, telefon, Ipad, hiba nélkül működik. Emellett ha a problémás laptoppal a routerre csatlakozok (Sagemcom), tökéletesen működik.

Elég sokat böngésztem, azt hittem csak a DNS-el van gond, de nekem nagyon gyanús, hogy a ping parancs se megy. A router DHCP-ként van konfigurálva és IP címet is kap a gép, ipconfig paranccsal elenőrízve mindent jónak találok.

Ehhez kérném a segítségeteket, hogy miért csak az adott AP-ra csatlakozva van ilyen gond és miért csak 1 db eszközzel.

Előre is köszönöm a válaszotokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#42531) MasterMark válasza ghoul_ (#42530) üzenetére


MasterMark
titán

Töröld az ismert hálózatok közül és újra vedd fel. Valószínűleg csak valamilyen konfigurációs gond van.

Switch Tax

(#42532) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Ilyet használ valaki? Ez villámból adódó esetleges túlfesz ellen is jó lehet?

Véleményem szubjektív...

(#42533) Soma01 válasza m_kovacs (#42529) üzenetére


Soma01
veterán

Amit idézett (összevágott), az nem, de ami a (#42527) Ukeve hozzászólásában le van írva, úgy már igen.
"Most átállítottam 0.11-re és minden működik..." ;) Ez a lényeg. :)

(#42534) SP4C3 válasza hackeeeee (#42532) üzenetére


SP4C3
veterán

Ha nem a közelben csap bele a hálózatba, akkor megvédhet, de ha a ház előtt vág bele, attól nem fog megvédeni egy ilyen pici szerkezet.

Pont mostanában hívtak, a szerencsétlen illetőnek előbb a laptop, 2 napra rá meg a modem sült meg. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#42535) Marci112233 válasza SP4C3 (#42534) üzenetére


Marci112233
őstag

És akkor mivel lehet a villámok ellen védekezni?
Nekem elegendő a védelem, ha egy Kstar Microsine 1000VA UPS-re van kötve egy 6-os túlfesz védős elosztó, és ebbe van bekötve az asztali gépem minden alkotó része, sőt router, modem és TV is?

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#42536) hackeeeee válasza SP4C3 (#42534) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó persze, ha a ház közelében van a villámcsapás, az ellen semmi sem véd. :)

Csak azért mondom, hogy semmi, mert tavaly volt szerencsém olyan helyen járni, ahol több milliós villámvédelem volt kiépítve (tényleg, nem csak papíron), de bizony ment minden..

220-as oldalon már majdnem mindenhol szünetmentes van..

Marci112233: A közvetlen villámcsapás ellen? Sehogy.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42537) odrif válasza hackeeeee (#42536) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

A múlt héten csütörtökön a közvetlen szomszéd mellé csapott be a villám.
Nálunk amellett hogy a főbiztosíték azonnal lecsapott, tönkrement az asztali számítógépben a videókártya, illetve a teljes utcában meghaltak a Telekom ONT-jai.

20 éve a Prohardveren

(#42538) hackeeeee válasza odrif (#42537) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ott sanszosan a T hálózatán ment be a villám.. :(

Ilyenkor sajnos legtöbbször az a baj, hogy oké, hogy a hálókártya megáll, de ki tudja, hogy mit kapott még a lap, és mikor áll meg.. Sajnos nagyon sok olyan esettel találkoztunk, hogy a vihar után pár hónappal állt meg a gép, úgy, hogy hálókártya hibával indult. :(

Véleményem szubjektív...

(#42539) odrif válasza hackeeeee (#42538) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Egyenlőre én annyit tapasztaltam hogy a videó kártya a hibás.
Most bele rakom majd a mai napon az új videó kártyát, és lehet hogy kiderül, hogy nem megy a hálózati kártya, vagy egyéb alaplapi probléma merül fel.

20 éve a Prohardveren

(#42540) Zeki


Zeki
nagyúr

Sziasztok!

IPTV van a lakásban, de az emeletre és pláne egy bizonyos szobába bejuttatni, nagy kihívás és bontás/fúrás lenne. Ott analóg kábeltv van, meg konnektor. A Telekom topikban ajánlottak erre egy Powerline megoldást, amivel a hálókábel jelét át tudom küldeni máshova is. Már csak azt nem tudom, melyiket is kell vennem?
Egy ilyen jó lehet?

(#42541) Soma01 válasza Zeki (#42540) üzenetére


Soma01
veterán

Gondolom, azt is mondták, hogy IGMP-t is kell, hogy tudjon. De ez a konkrét modell, nem tudja, ahogy én nézem.

(#42542) Zeki válasza Soma01 (#42541) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem mondták. De akkor rákeresek ilyen modellre.
Köszi!
Megvan.

[ Szerkesztve ]

(#42543) hackeeeee válasza odrif (#42539) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem hangzik jól. :(

Véleményem szubjektív...

(#42544) Soma01 válasza Zeki (#42542) üzenetére


Soma01
veterán

Ez jól hangzik. Tapasztalatom nincs vele.
Tenda P1000 KIT jó elvileg, de a Tenda PH3 AV1000 is tudja és olcsóbb is (meg a PH6 is, de nem tudom mi a különbség, mind 1000-es szabványú). :F Az elérhető sebességeket nem tudom, de érdemesebb a gyorsabbat venni.

[ Szerkesztve ]

(#42545) Soma01 válasza Soma01 (#42544) üzenetére


Soma01
veterán

Jaa, az egyiken van konnektor aljzat is...

(#42546) Zeki válasza Soma01 (#42545) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen,a konnektorba dugós ami kell.

(#42547) Soma01 válasza Zeki (#42546) üzenetére


Soma01
veterán

Mind a kettőt fajtát konnektorba kell dugni, csak van olyan is, amin van egy aljzat és dughatsz bele más fogyasztót, pl. ami előzőleg bele volt dugva. Tehát nem "vész el" egy/a konnektor a power line miatt.
Lásd PH3 vs PH6 kivitele.
Amit te linkelté legelőször, nem tudom miben tér el a PH3-tól.
(Power line téma nincs??)

(#42548) allein


allein
addikt

Sziasztok. Adott a padlóban egy lan csatlakozó. Ebből a lan kábel csatlakoztatva van egy IP telefonra, abból egy másik lan kábel a laptopba, ebben az esetben 100 Mbit/s le és feltöltésem van ami bőven elég a munkámhoz. Viszont amennyiben belső hálózaton másolok NAS-ról laptopra, nincs gigabitem, azért nem mindegy. Amire gondoltam, képen látható elosztót bedugom a padlón lévő lan csatlakozóba és abból két külön lan kábel, egyik a telefonba, másik a laptopba. Amúgy dedikált 300 Mbit/s le és feltöltés van a munkahelyen.

Elosztó segítségével már tudok másolni belső hálózaton gigabittel? Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#42549) MasterMark válasza allein (#42548) üzenetére


MasterMark
titán

Ez így hülyeség.

Switch Tax

(#42550) allein válasza allein (#42548) üzenetére


allein
addikt

Ha mondjuk nem a képen látható elosztó a megoldás, akkor megkérlek javasoljatok valami más terméket helyette.

(#42549) MasterMark - mit javasolsz?

Minden más munkaállomás esetében a padlóban legalább 2 lan csati van, én esetemben csak 1 van.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.