Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43701) MaCS_70 válasza libus (#43700) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

Most nincs előttem a TP-Link leírása, de ha kvázi UTP-kábelpótlónak használod, akkor nem úgy kell konfigurálni, hogy a belső egység Acces Point, a külső pedig Client-üzemmódban van?

Jaja, már látom, így vannak beállítva Nálad is. Akkor viszont nem egészen értem a topológiát.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#43702) alex devil válasza Gubek-Einste (#43689) üzenetére


alex devil
senior tag

Ha az androidos eszközök működnek a wifiről akkor is lehet router beállítási gond?

S23

(#43703) Gubek-Einste válasza alex devil (#43702) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nincs kizárva.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#43704) Ideg


Ideg
aktív tag

Sziasztok!

Ubiquiti AP-król mik a véleményetek? Engem a legkissebb érdekelne, ebből is kettőt tervezek vásárolni. unifi-ap-ac-lite

Ehhez szükséges POE switch vagy router hogy működjön?

(#43705) MasterMark válasza Ideg (#43704) üzenetére


MasterMark
titán

Adnak hozzá PoE feladót alapból, szóval nem kell, hogy a switch vagy router tudja.

Egyébként nagyon jó cuccok.

Switch Tax

(#43706) Shany0811


Shany0811
tag

Sziasztok!

Nagyon amatőr vagyok hálózatok létesítésében, így kérlek nézzétek el ha nem kérdezek feltétlenül értelmeset. :R

A problémám a következő: Router-ből megy 2 helyre a net kábelen, azonban a két gép különböző hálózatokon van, és nem értem hogy miért... mert ugyanabból a routerből ágazik a két kábel.

(#43707) MasterMark válasza Shany0811 (#43706) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ez így elég kevés.

Attól még hogy fizikailag egy eszköz, nem azt jelenti, hogy logikailag is egy hálózat.

Milyen routerről van szó, mert sima routereknél azért ez nem jellemező. IP címek mik? Mi alapján mondod, hogy külön hálózat?

Switch Tax

(#43708) Shany0811 válasza MasterMark (#43707) üzenetére


Shany0811
tag

Üdv, köszönöm a gyors választ!

Egy AC-s D-Link routerről van szó, a modellszáma: DIR-842.

Az alapján mondom, hogy ha rámegyek a jobb alsó sarokban a kapcsolati ikonra, akkor a két gépnél más a név, mutatom:

Nálam ez, a páromnál, aki 2 méterre ül mellettem meg más. Továbbá nálam jön az 1Gbit, nála csupán 100 Mbit.

(#43709) MasterMark válasza Shany0811 (#43708) üzenetére


MasterMark
titán

Az nem jelenti azt, hogy az két külön háló lenne. :U Gyakorlatilag oda azt lehet beírni amit akarsz.

szerk.: 1 gbit vs 100 mbit, ez attól is lehet, hogy milyen gép, illetve hogy jó-e a kábel.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#43710) beller


beller
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni a következő problémám megoldásához. Van - és jelenleg ez működik - egy Asus RT N 56 U (gyári 3.0.0.4.380_7378 firmware) routerem és van a szekrényben egy RT N12 D1 (tomato). Adott egy családi ház, az 56-os routerrel és a routertől kb 10 m-re egy melléképület, aminek az ablakában az 56 által sugárzott wifi szépen működik. Sajnos az ablaktól 1 méterre már nem. Hogyan tudom megoldani azRT N12 U segítségével, hogy a melléképületben is legyen wifi jel. Előre is köszönöm a segítséget.

(#43711) Shany0811 válasza MasterMark (#43709) üzenetére


Shany0811
tag

A sebességet azért mertem bele írni mert természetesen megcseréltem a két kábelt, ami az enyémben volt azt hozzá dugtam be és az övét az enyémbe, az eredmény nem változott. Ráadásul az ő laposa fiatalabb, modernebb mint az enyém, pl az övé látja az 5Ghz-s wifi-t, az enyém nem, de ez most mellékes.

Tehát akkor azt mondod hogy attól függetlenül, hogy a két gépen a kábeles hálózatok neve különböző, attól az még egy hálózat? ( magam is ezt gondoltam, csupán az elnevezések miatt gondoltam hogy kettő )

Viszont a két gép nem látja egymásst ettől függetlenül...

(#43712) libus válasza MaCS_70 (#43698) üzenetére


libus
őstag

Sikerült rekonstruálni a helyzetet?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#43713) alex devil válasza Gubek-Einste (#43703) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm szépen, a Digis szerelő nem állt a helyzet magaslatán.
Ma volt időm buherálni és átállítottam bridge módba az Asus routert. A dolog szépséghibája, hogy rányomtam az újraindításra mielőtt vmi fix IP címet adtam neki, így nem tudok belépni a felületre de egyelőre nem probléma. Működik a laptopom is wifiről.

S23

(#43714) MaCS_70 válasza libus (#43712) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

Nálam működni látszik a dolog, legalábbis be tudom állítani a CPE-t úgy, hogy a többi hszot kliensként rácsatlakozzon.

Azt kéne tudni, hogy Neked pontosan mi és hogyan nem jön össze.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#43715) Gubek-Einste válasza alex devil (#43713) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Próbáld meg a router.asus.com címen elérni az eszközt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#43716) libus válasza MaCS_70 (#43714) üzenetére


libus
őstag

Már az nem jön össze, hogy elérjem az AP-at a kiosztott címeiken.
Ha resetelem az AP-at, akkor sem érem el őket az alapértelmezett címen! :(
Tegnap megpróbáltam másnál is ezt a routert, de ott is ez fogadott, ha hibaelhárításra nyomtam:

Valami baj lesz ezzel a routerrel (szerintem).
Ezen a másik helyen mikor konfiguráltam a rotert az új hálózathoz, át kellett térnem wifi kapcsolatra és úgy bekonfigurálni, mert kábelesen gyötrelmes lassan dolgozott.

Tomato-val nem oldódhat meg ez a proxy gond?
Vagy hardveres probléma lesz ez?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#43717) MaCS_70 válasza libus (#43716) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

"Ha resetelem az AP-at, akkor sem érem el őket az alapértelmezett címen!"

UIgye úgy csinálod, hogy az AP-ot közvetlenül (router nélkül) csatlakoztatod a PC-hez, és a PC-n az AP alapértelmezett IP-jeéhez állítod az IPv4-tartományt?

Az alapbeállítás router nélkül történik!

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#43718) libus válasza MaCS_70 (#43717) üzenetére


libus
őstag

Bevallom, én már próbáltam így is, úgy is.
De egy a lényeg, hogy a rotert kihagyva beállított AP-t, és ahogy bedugom az AP-t az AC66U B1 LAN portjába, akkor nem történik semmi. Az AP access point üzemmódban nem szórja a Netet. :(
Meg el sem érem az IP címtartományában.
Pedig az IPv4 tartomány ugyan arra van állítva Pc-n, mint a routeren.
De a régi routerrel meg simán így elértem az AP-t.
Viszont, ha Client módba lenne az AP, és el szeretném érni a menüjét, akkor muszály lenne kihagyni a routert és közvetlenül PC-hez csatlakoztatni az AP-t.
De access point módba használva simán el kellene érnem a menüjét routeren keresztül is.
De sajnos nem érem el, meg nem is végzi az AP feladatát ahogy a routerhez csatlakoztatom.

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#43719) alex devil válasza Gubek-Einste (#43715) üzenetére


alex devil
senior tag

Megnéztem a Digis routerben, hogy milyen IP-t kapott és sikerült belépnem. Öröm-bodottá:)

S23

(#43720) MaCS_70 válasza libus (#43718) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

Igen, ez így kell, hoigy menjen.

Persze egyáltalán nem zárható ki, hogy hibás az eszköz, de őszintén szólva csodálkoznék egy ilyen jellegű szelektív hibán.

Csak hogy biztosak legyünk abban, hogy azonos kottából játszunk, a menet a következő:

1. Összedugod az AP-ot, a pátfeladó LAN-portját egy PC-vel kötöd össze.
2. A PC-n a hálózati beállításoknál a PC IP-címét az AP-val azonos tartományba állítod, mondjuk 192.168.0.10. Innentől a PC-nek látnia kell az AP-ot a 192.168.0.254 címen.
3. A 192.168.0.254 címen a PC-n egy böngészőből eléred az AP adminfelületét, ahol beállítod az AP-ot. Én DHCP-re szoktam állítani, de lehet fix IP-re is, vigyázva arra, hogy a címtartomány megegyezzen annaka routernek a címtartományával, amin az AP üzemelni fog. Mentem a beállításokat.
4. A PC-t visszaállítom a megszokott üzemre.
5. Összedugom az AP-ot a routerrel, és ekkor meg kellene jelennie a Hálózati térkép/Klinesen között.

Ha más kliensen korrekten megjelennek, csak az AP nem -- na, akkor valami nagyon furcsa jelenség áll fenn.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#43721) libus válasza MaCS_70 (#43720) üzenetére


libus
őstag

Igen, "azonos kottából játszunk"! :K

Annyi, hogy én fix IP-t állítok be az AP-nak.
Könnyebben megjegyezhető, a 4db (2db AP módban+ 2db Client módban) CPE210 IP címei.
Szóval így csinálom én is, de a Hálózati térkép/Klinesen között nem mutatja az AP-kat. :(
A hálózatra kapcsolódott többi gépet viszont igen. Az legyen kábelesen vagy Wifin csatlakozva.
De ha Wifin, vagy ha kábelesen csatlakozott gépnél nyomok egy hibaelhárítást, mindkét esetben ez a "Windows nem tudja értelmezni a hálózat proxybeállításait" hibaüzenetet kapom.
Pedig nincs felkiáltójel a hálózati ikonon! :(
Szerintem ez okozhatja, vagy nem?
Tomatoval megszűnhet ez hiba, vagy ez inkább hardveres gond lesz?

Meg a másik, hogy az AP-k be voltak állítva.
Csak kihúztam őket az előző ideiglenesen beállított routerből (842ND), és át lett dugva a AC66U B1-be.
Az AP-nak simán működnie kellett volna így, hisz már be voltak állítva.
A meghalt N18U-ból is csak átdugtam ebbe az ideiglenesen beállított routerbe (842ND), és működtek szépen az AP-k, mindenféle állítgatás nélkül.
De 842ND-ből átdugva az AC66U B1-be, meg semmi. :W

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#43722) rolii92i


rolii92i
tag

Hali!
Milyen márkájú UTP kábelt,melyik fajta Cat szabványt ajánlanátok router és PC összekötésére?
Előre is köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#43723) Gubek-Einste válasza rolii92i (#43722) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Gigabit alá nem érdemes adni így min CAT5E vagy jobb legyen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#43724) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok,

a Digi most kötötte be az üvegszálas netet, de a Router csak 1 ágon ad le 1Gb-et.
Így kérdésem hogy azt Gigabytes switch-el eloszthatom, és akkor másik gépen (Zotac ID-18 lejátszó) is jön a magasabb letöltés?
Bocsi a láma kérdésért :)

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#43725) Gubek-Einste válasza Sziszifeca (#43724) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Igen de inkàbb használják saját router-t.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#43726) rolii92i válasza Gubek-Einste (#43723) üzenetére


rolii92i
tag

Az milyen jelentőséggel bír hogy egy adott kábelen milyen csatlakozók vannak?
Pl. látok olyan CAT6-7 kábelt amin CAT5ös illetve RJ45ös csatik is vannak?
Ez mit befolyásol?

(#43727) libus válasza MaCS_70 (#43720) üzenetére


libus
őstag

Feltettem a 384.6-os Merlint, de továbbra is ez van:
"Windows nem tudja értelmezni a hálózat proxybeállításait" hibaüzenetet kapom. :W

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#43728) Borisz76 válasza rolii92i (#43726) üzenetére


Borisz76
veterán

Wikipédia - UTP

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#43729) alex devil válasza Sziszifeca (#43724) üzenetére


alex devil
senior tag

Szia, én is láma vagyok, hogyhogy egy ágon ad le 1 Gb-et? Milyen modem/router és melyik az az ág? :Y :F

S23

(#43730) Sziszifeca válasza alex devil (#43729) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Na szóval :)
Ezt adta a Digi: HG8121H, és ugye egyből van netem, gondolom át kell állíttatnom Bridge módra a Digivel ha Routert szeretnék utána ugye?
Az egyik lan kábelen 1000Mb net jön, a másikon elvileg a fele..

Kérdésem közben, hogy rákötöttem az Asus RT-N56U B1 (Padavan)-ra a modemet, és a Wifi az telefonon miért nem gyorsabb? Ugyanúgy csak 80-90mb/s-el jön. 5Ghz-n 250mb/s-el..

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#43731) Gubek-Einste válasza alex devil (#43729) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Két LAN portja van az ONT-nek, az egyik gigabites, a másik 100-as.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#43732) Sziszifeca válasza Gubek-Einste (#43731) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Igen.. pontosan így van... most olvastam utána. :K

ezért kérdezem, hogy az egyik LAN Portot(1000) switch-el vagy routerrel érdemes megosztani?

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#43733) Gubek-Einste válasza Sziszifeca (#43730) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kérdésem közben, hogy rákötöttem az Asus RT-N56U B1 (Padavan)-ra a modemet, és a Wifi az telefonon miért nem gyorsabb? Ugyanúgy csak 80-90mb/s-el jön. 5Ghz-n 250mb/s-el..
2,4 GHz-n, körülményektől függően, olyan 80-100 Mbps érhető el egy 2x2:2 MIMO képes eszközpárral.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#43734) Gubek-Einste válasza Sziszifeca (#43732) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Lehet switch-csel is de érdemes bridge-be rakatni a szolgáltatói eszközt és saját router-t használni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#43735) Sziszifeca válasza Gubek-Einste (#43734) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Mit csinál ha átrakatom bridge-ba?
Igy is megy csak nincs felhasznaloi nev es jelszo.. azt iktatja ki?

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#43736) Gubek-Einste válasza Sziszifeca (#43735) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A szolgáltatói eszköz csak modemként fog működni, minden mást a saját eszköz fog végezni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#43737) libus válasza MaCS_70 (#43720) üzenetére


libus
őstag

Szia!

Feltettem az AC66U B1-re a HGG-t és ezzel semmi hibát nem jelez a hibaelhárításra. :N
DE az egyik AP-val (ez éppen egy WA7210N) baj van, mert nem érem el. :(
Pedig a PC-n a hálózati beállításoknál a PC IP-címét az AP-val azonos tartományba állítom (Pl.: 192.168.0.10. )
De nem érem el az AP-ot a 192.168.0.254 címen. :(
Direktbe van kötve az AP a PC-hez.
Minden LED világít az AP-n. A LAN ledje is folyamatosan ég. De az akkor is ég, ha kihúzom a LAN kábelt a PC-ből.
Reset már többször volt.
Ilyenkor mi van?
Valahogy nem lehetne FW-t frissíteni rajta, mert esetleg megvan akadva. Vagy mi lehet a baj?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#43738) libus válasza libus (#43737) üzenetére


libus
őstag

Kiderült végre, hogy mi a baj ezzel az AP-val.
LAN csatlakozójának annyi.
Wifin hozzá tudtam csatlakozni és be is tudtam Access Point módba konfigurálni.
Utána újraindít és LAN portjába csatlakoztattam az Internetet, és semmi. :(
Kábelt is cseréltem, de akkor sem változott a helyzet. :(
Meg kábelesen el sem lehetett érni a 192.168.0.254 címen, csak wifin.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#43739) MaCS_70 válasza libus (#43738) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

Legalább megvan a hiba, a nehezén túlvagy!

Csak azt nem értem, hogy a kezdeti konfigurálás, amikor a PC-re dugtan az AP-ot, az hogyan működhetett. Kontakthibás volt a csatlakozó, ami pont rosszkor produkálta a hibát?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#43740) libus válasza MaCS_70 (#43739) üzenetére


libus
őstag

Ezt a 7210N AP-t egyszer kihagytam. Ezt nem bántottam, amíg a CPE210 nem lett jó, mert az a vonal fontosabb volt.
Viszont ezt az írásomat visszaszívom:

"AP antennákat reseteltem, és a 842ND-vel már mindkettőt el tudtam érni.
VISZONT, valamiért nem működik egyszerre mindkét AP. :(
Amint beállítom az egyiket, elmegy a másik. De miért???
Teljesen más LAN tartományt adok meg mindkettőnek. 192.168.0.240 és 192.168.0.253 és mégis az egyik beáll/elmegy."

Ugyanis nagy balek voltam! :W :D :B
Ugyanis belekeveredtem az AP tápokba, és mindig ugyan azt reseteltem! :D :B
A 7210N AP-t csak kintről lehetett resetelni, a CPE210 AP-t viszont lehetett bentről is a tápján keresztül.
Én meg fordítva emlékeztem, hogy ennek ez a tápja a másiknak meg az. Így futottam bele ebbe a hibába! :W :B :D
De mivel a 7210N AP-nak nem volt jó a LAN csatlakozója, ezért az sosem tudott Internetet szórni.
Látni lehetett Wifin a hálózatot, csak sosem értettem, hogy akkor miért nincs Net. :U
Valószínű mikor a routert kinyírta a villámcsapás, akkor az is kapott, csak most adta meg magát.
Mivel a CPE210 működött miután rájöttem, hogy mekkora balek voltam, akkor leszedtem a helyéről a 7210N AP-t, és kiderítettem a problémáját, mert itt könnyebb volt kábelt cserélni (hogy kizárjam azt a hibát is), mint a tetőről lehúzogatni 30m kábelt.

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#43741) MaCS_70 válasza libus (#43740) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

Teljesen normális ügymenet. A harverelemek elmásznak a helyükről és összekeverednek. Mi meg szívunk velük, amíg ők röhögnek rajtunk. Tudom, hallottam. Legutóbb két hete egy fél napos szívás után.

A lényeg, hogy most már tiszta a pálya.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#43742) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok!
Mitől van az, hogy egyszer van és másszor meg nincs a win10 lapin hálózati elérésem?
Általában a mappában ha a hálózatra klikkelek megtalálja az összes elérhető cuccom.
Van amikor keres és kiírja, hogy kapcsoljam be a hállózati felderítést, kap egy klikket és minden látszik.
Most meg semmi nem jön be és bárhol próbálkozok semmi eredmény.
Amikor elérhető volt a hálózat csatlakoztattam egy meghajtót és azt elérem most is. Igaz ip cím és mappa alapján.
Ugyan ez az elérési hiba volt a média lejátszón, egyszerűen nem találta samban a nast. Az SMB 1.0 be van kapcsolva.
Valami ötlet hol lehet a hiba? Modemben nem nyúltam semmihez.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#43743) bigdady


bigdady
nagyúr

Sziasztok
Vettem egy dlink dap-1320 n300 wifi hazótávnövelőt a TP-Link TL-WR741ND-hez (Invitel). Úgy néz ki veszi a telóm a továbbított jelet ott is ahol eddig nem de nincs net mégsem hiába van wifin az eszközöm. Routerben is át kéne állítani valamit, mit? Sajnos wps nincs így a dlink appjával mókoltam a kapcsolatot. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#43744) bigdady válasza bigdady (#43743) üzenetére


bigdady
nagyúr

Pontosabban qss van nem wps.
Azt megnyomva megoldódott:)

[ Szerkesztve ]

(#43745) csabi324


csabi324
tag

Sziasztok.
Tp-link Archer C2 AC 900.
500mb/s net van ismerősnél de viszont csak 100 mb/s a sebesség. Ma vette a routert.
Gyárilag létezik hogy le van korlátozva?
Ha igen hol találom meg a beállítások a hogy átállítsam neki?

(#43746) MaCS_70 válasza csabi324 (#43745) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

Ilyen korlátozás szerintem nincs.

FastEthernet kábel viszont annál inkább -- szándékosan vagy véletlenül. Gyanús, hogy valamelyik ér (ha egyáltalán 2×4 van) nem csatlakozik.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#43747) bigdady válasza bigdady (#43744) üzenetére


bigdady
nagyúr

Sziasztok
Sajnos Mégsem lett jó mert az új helyre bedugva a hatótávnövelőt átnevezte annak a wifi nevét Network1234ext nek és a TP Link routeren wifi jele is eltűnt pontosabban Network1234 lett amely semmilyen jelszót nem fogad el. Hogy nevezhette át az eszköz a ruterem wifi nevét egy qss kapcsolódás? (Újraindítás után is ez már az új wifi név amire így semmi nem tud kapcsolódni) Köszi

[ Szerkesztve ]

(#43748) bigdady válasza bigdady (#43747) üzenetére


bigdady
nagyúr

Senki?

(#43749) MaCS_70 válasza bigdady (#43748) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

Én nem igazán tudom követni, hogy mi is történt.

Olyan egészen konkrétan nincs, hogy a repeater módosítsa egy másik hálózati egység által nyújtott hálózat nevét.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#43750) Beni2360 válasza MaCS_70 (#43749) üzenetére


Beni2360
félisten

Szia!
Erre tudnál valamit mondani?
Már 3. napja halott.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.