Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94391) -=RelakS=- válasza JanR (#94390) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Erről van szó.
A lámpa magasságállítása nem játszik két okból:
Egyrészt mikor múltkor elállítgatták a szervízben, akkor kb három hetébe telt a számítógépnek, de összeszintezte a két oldalt.
Másrészt a távfény és a tompított egymáshoz viszonyított helyzete fix, én meg ezen szeretnék állítani.
Hogy egyértelmű legyen, megjegyzem, hogy a tompított jó, szintben van, egy vonalban világít, csak a távfény bajos.
Amíg egy vonalba világított az összes szegmens, addig csak annyi tűnt fel, hogy igazán világíthatna magasabbra. Most, hogy a jobb oldal feljebb világít viszont már feltűnik, hogy az jobb, nem világítja meg feleslegesen erősen magát az utat, szóval jó lenne a bal oldalt is hozzákonfigurálni. Másrészt az sem biztos hogy jó, hogy szinte rendszertelen az adott szegmensek magassága. Gyárilag legalábbis megközelítőleg vízszintes volt.
Itt a legnagyobb kihívás, hogy szerintem a lámpa megbontása nélkül ezt nem lehet állítani, legalábbis képeken nem láttam erre lehetőséget.
Kéne bontott lámpát szerezni, akár töröttet is, és megnézni, hogy mi a helyzet vele :D Csak annyi kell, hogy 12V hozzáadására valamit pislákoljon.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.