Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) bigsee


bigsee
addikt

Sziasztok!

Haver kinézett magának egy Finow X5-t.

Ti mit szóltok ehhez a cucchoz? Első blikkre - YT teszt - nekem tetszik.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#952) LIFE1


LIFE1
tag

Sziasztok! Valaki tudna segiteni!? Van egy Kw18 smart watch órám.Raktam rá óraszámlapot müködöt is csak nem tetszet és úgy töröltem hogy nem állitottam vissza a gyárit! És lefagyott azóta ha bekapcsolom fekete a kijelzőm! Ráadásul az órán ki van kapcsolva a bluetooth!(:Mit lehet ilyenkor csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#953) blessbygod válasza air (#871) üzenetére


blessbygod
csendes tag

Utánanéztem jobban és olvastam, hogy a hozzá adott android gyári appjából kikerültek fontos fícsörök (pl. alvás ciklus figyelés és ennek megfelelő ébresztés) illetve nem nagyon támogatja egyik tracker program sem a pulzusmérő részét.
Ezek igazak?
Ebben a kategóriában vagy jobb/olcsóbb vagy tényleg legjobb ár/érték arányú jelenleg a Mi Band 2?
Köszi a választ!

(#954) darkmann válasza blessbygod (#953) üzenetére


darkmann
őstag

Szerintem a Mi Band2 jó választás sport célokra, csili-vili mutogatós okosórának nem. Biztosan pontosabban mér a hasonló árú okoskarkötőkhöz képest, és mutatja az időt. Plusz ott van mögötte a Xiaomi támogatása, firmware és szoftverfrissítés szempontjából sem utolsó dolog. Az enyém még úton van, de teszteket találsz szép számmal a neten. Én rendeltem hozzá egy fémszíjjat is, úgy felvehetem elegánsabb ruhához, öltönyhöz is. :K
Ja, én Gearbest-et linkeltem, de ha jót akarsz magadnak, akkor inkább Aliról, vagy Banggood-ról rendelsz, esetleg az órát az EUstocktól is veheted 12 hó garival, és külön rendelhetsz szíjjat hozzá Kínából.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#955) lela válasza bigsee (#951) üzenetére


lela
aktív tag

Ha vesz ilyet akkor a tapasztalatokat megoszthatná/d...

Engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#956) Újbuda


Újbuda
csendes tag

Sziasztok!

Kaptam egy Ulefone GW1 okosórát. Párosítottam is(Samsung A5), de hívásnál (ki-be) csak az órán tudok beszélni a telefonon nem.Letöltöttem az az óra által megadott appot,FunDo SmartDevice. Én csak azt szeretnék, hogy jelezzen az óra és utána a telefont használjam! Köszönöm!
[link]

Honor 8

(#957) Land


Land
veterán

100-150 dollárért van már nagyon jó okosóra?
Korrekt üzemidő, nagy felbontású kijelző, mely lehetőleg Amoled, kerek acél óraház, tehát minőségi stb stb.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#958) air válasza Land (#957) üzenetére


air
nagyúr

Aha, hát hogyne. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#959) Land válasza air (#958) üzenetére


Land
veterán

Akkor másképp kérdezem. :D
Mi a best buy annyiért? Aztán eldöntöm nekem elég-e.:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#960) air válasza Land (#959) üzenetére


air
nagyúr

Pebble Classic, Steel.
Sőt most akciósak, így €120-ért már Time-ot kapni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#961) Land válasza air (#960) üzenetére


Land
veterán

Rettenetesen néz ki (szvsz) és a kijelzője is elég kevéske. Persze ettől szoftveresen lehet jó, de akkor inkább várok... :D
Amúgy találtam 100-120 dollárért Amoled kijelzős kínai csodákat, de nem bízok bennük jelenleg.

Pl.:
KingWear KW88
Finow X5

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#962) lela válasza Land (#961) üzenetére


lela
aktív tag

A finow nekem is mozgatja a fantáziámat, de még senki sem nyilatkozott róla hogy milyen, és azért csak nem 15eft...

(#963) bigsee válasza lela (#962) üzenetére


bigsee
addikt

Várom én is kollegát, be mer-e feccölni egy X5-be (bár most Huawei Honor-t vesz...)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#964) alebo


alebo
tag

Sziasztok!

Kaptam egy Ulefone GW1 okosórát. Párosítottam is(Samsung A5), de hívásnál (ki-be) csak az órán tudok beszélni a telefonon nem.Letöltöttem az az óra által megadott appot,FunDo SmartDevice. Én csak azt szeretnék, hogy jelezzen az óra és utána a telefont használjam! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Blue is the colour!

(#965) blueye válasza alebo (#964) üzenetére


blueye
veterán

Amikor bejon a hivas a telefonon nem tudod kivalasztani h melyik eszkozon szeretned fogadni?

(#966) lmno


lmno
őstag

Üdv!

Tudnátok olyan okoskarkötőt ajánlani, ami az alábbiakat tudja:

- figyeli az alvásciklusokat, és az alapján ébreszt
- iPhone-al kompatibilis (iOS 10)
- nem drága :)

Köszi!

(#967) air válasza lmno (#966) üzenetére


air
nagyúr

Mivel az iOS 10 múlt héten jött ki, valószínűleg elég kevés eszköz szoftvere kompatibilis már vele.
Ahogy olvasom a Mi Bandé sem.
Szerintem várj egy kicsit a beszerzéssel!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#968) lmno válasza air (#967) üzenetére


lmno
őstag

És pl. a Xiaomi Mi Bandnél iOS 9 alatt működik még ez a funkció? Mert olvastam valamit, hogy az Androidosból kiszedték.

(#969) air válasza lmno (#968) üzenetére


air
nagyúr

Fogalmam sincs.
Én Androiddal használom.
De csak a gyári app-ban nincs benne. 3rd party alkalmazással működik.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#970) alebo válasza blueye (#965) üzenetére


alebo
tag

Nem!, pedig próbáltam! :W

Blue is the colour!

(#971) BenszeT


BenszeT
tag

Üdv az Uraknak és a Hölgyeknek!

Ajándékba szeretnék venni egy okos karkötőt (órát) a feleségemnek. Amit jó lenne ha tudna:
-okos ébresztés
-pulzusmérő
-kalóriaszámítás
-köredzésekhez is használható legyen
-egyszerű kezelés
-esztétikus legyen :P

Ha tudnátok valami megbízható kis kütyűt ajánlani hálás lennék :))
Kínai vonal érdekel elsősorban, de meggyőzhető vagyok.

(#972) blueye válasza alebo (#970) üzenetére


blueye
veterán

ez meglep, nalam epp az oppo r5 mindig megkerdezi

(#973) alebo válasza blueye (#972) üzenetére


alebo
tag

Pedig nem lehet :DD bonyolult!!

Blue is the colour!

(#974) metaksza


metaksza
tag

Sziasztok. withings pulse ox-ról van valakinek véleménye? Most egész jó áron van.

(#975) Gabix37


Gabix37
újonc

Sziasztok.dz09 orára honnan lehet letölteni és rárakni ora skineket?

(#976) air válasza Gabix37 (#975) üzenetére


air
nagyúr

Google első találat a dz09 watch faces keresésre: [link]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#977) oba


oba
addikt

50.000 Ft -al érdemes elgondolkodnom okosóra vásárláson? Műanyag órák kizárva :) Androidos mobillal használnám. Fő funkciója maga az óra lenne, lehetőleg bő választékkal watchface terén (android wear nagy előny), de a telefon értesítések kezelésére is használnám. A huawei watch nagyon teszik csak 2,5x többe kerül mint amennyim van :DDD Van valami említésre méltó óra 50.000 -ig vagy teljesen felejtős a történet?

(#978) air válasza oba (#977) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem Android Wear nincs 50-ig.
Ha kicsit többet szánsz rá, akkor egy Pebble Time Steel €220.
Kínai óráért pedig semmiképpen ne adj ki 50-et!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#979) oba válasza air (#978) üzenetére


oba
addikt

Nem is akarok kínai óráért ennyit kiadni :) A pebble nem igazán tetszik... de lehet csak ismerkednem kéne vele, reviewkat nézni. Sejtettem, hogy ez lesz a helyzet, hogy nincs semmi értelmes vétel ennyiért :( Köszi! :)

(#980) zetecR válasza BenszeT (#971) üzenetére


zetecR
addikt

Én egy ID107-et használok 1 hete, eddig nagyon bejött.

(#981) Venn válasza BenszeT (#971) üzenetére


Venn
tag

Hello

Én egy ilyet vettem, meglepően jól használható
[link]

(#982) air válasza Venn (#981) üzenetére


air
nagyúr

De persze se vérnyomást, se véroxigént nem mér.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#983) Venn válasza air (#982) üzenetére


Venn
tag

mérni mér :) az oxigén szintet nem tudom mi alapján méri :) a pulzust jól méri az tuti vérnyomás mérővel ellenőriztem, a vérnyomást nem tudom mi alapján méri de általában 10-15 egység eltérés van a vérnyomás mérőhöz képest :) jó poén, inkább saccol mint mér :)

[ Szerkesztve ]

(#984) air válasza Venn (#983) üzenetére


air
nagyúr

Inkább kamuzik, mint mér. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#985) Pedro07 válasza LIFE1 (#952) üzenetére


Pedro07
újonc

KW18 okosóra hibával kapcsolatban megoldás lehet, ha a telóra letöltöd a Mediatek SmartDevice appot. Más hasonló alkalmazás ne legyen a telódon, mert akkor lehet, hogy nem engedi letölteni.
Ezután kapcsold be az órát és csatlakoztasd az USB kábellel PC-hez,Laptophoz.
Kis várakozás után az órán megjelenik a "Mass storge" mint opció, ezt válaszd ki. Közben kis szerencsével a telódhoz csatlakozik (Bluetooth-al) az órád. A telódon megnyitod a Mediatek SmartDevice appot és töröld azt az alkalmazást amit korábban letöltötték és most bezavar.
Ha az órádon bejön a menű, Setting- be lépve nyomj egy Resetet.
Nekem bejött :-)

(#986) BenszeT válasza zetecR (#980) üzenetére


BenszeT
tag

és (#981) Venn
Köszönöm a tippeket. Egy ID107-et szerintem kipróbálunk.
"Okos" ébresztést tudja?

[ Szerkesztve ]

(#987) gojko.m


gojko.m
senior tag

Sziasztok!
A pulzusmérésből és az okos ébresztés funkciókból kiindulva, vajon használhatók ezek az órák relaxáláshoz egyfajta biofeedback-ként? Gondolok itt valami olyan lehetőségre, hogy az ellazulás közbeni pulzusszám csökkenést lehet-e folyamatosan követni (pl. hang visszajelzés alapján)? Illetve a folyamatos pulzusszám változást lehet-e monitorozni, rögzíteni?

(#988) air válasza gojko.m (#987) üzenetére


air
nagyúr

Meglepődnek ha lenne ezekhez ilyen alkalmazás.
Mi Bandhez is csak 3rd party, fizetős alkalmazás létezik, ami tud folyamatosan monitorozni. A mért adatokat exportálni még az sem tudja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#989) zetecR válasza BenszeT (#986) üzenetére


zetecR
addikt

Én csak simát véltem felfedezni.
Azt viszont -eddig- megbízhatóan tudja.

(#990) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Aiwatch C5 Sports-ra lehet skint/témát tenni valahogy, valahonnét?

(^)(>.<)(^)

(#991) gojko.m válasza air (#988) üzenetére


gojko.m
senior tag

A mért adatok lementése nem lenne fontos.

Valahol mintha azt olvastam volna, hogy izomfeszülést mérő szenzort (EMG) is található bizonyos okosórákban. Ha tényleg így van, akkor elég nehezen hihető, hogy ne látna valaki fantáziát egy ellazulást segítő biofeedback applikációban.

Egyébként lehet találni arról valami infót, hogy a pulzusmérő mellett milyen egyéb szenzorokat építenek még be az okosórákba?

(#992) air válasza gojko.m (#991) üzenetére


air
nagyúr

Általában accelerometer, gyro, és ambient light szenzorokat szokás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#993) Pedro07


Pedro07
újonc

Sziasztok!
Két okosórát (DZ09 és KW18) is volt szerencsém tesztelni. Több telefonnal ill több appal is próbálkoztam de egy dologra nem sikerült megoldást találni. Szóval a teló (legyen Samsung J5) és az óra között bizonyos távolság után a Bluetooth kapcsolat megszűnik, de 1-2 percig még újra helyreáll a kapcsolat. Ez idáig OK!
Ha azonban úgy 5 perc után kerül ismét "látótávolságba" a két készülék, már nem csatlakoznak egymáshoz automatikusan, pedig szerintem kéne...
Van erre megoldás?

(#994) Black_Raven válasza Pedro07 (#993) üzenetére


Black_Raven
veterán

Van egy egyszerű megoldás, egy ki/be kapcsolás.(ha nem 5 percenként kell):)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#995) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Eddig még nem volt okosórám és most elgondolkodtam hogy beszerzek egyet. Amit szeretném hogy tudjon, kb mint egy sima értelmes óra (Stopper, Dátum, Ébresztő napi több alkalommal, visszaszámlálás) + mint okos óra jó lenne ha tudna több fajta óra skin-t hogy ne mindig ugyanazt kelljen nézegetnem. Lépésszámláló, sport program (bicikli, futás) sem lenne rossz + egy magyar menü, de ezek nem lényegesek. Sim foglalat nem kötelező bele, elég egy BT. Ha kijelzi hogy valami volt a telón, az nekem már elég, esetleg msn-re tudjak válaszolni, de ez sem létszükség. "normális" akksit szeretnék, nem szeretném 2 naponta töltögetni és legyen vízálló hogy medencébe és kádba be tudjam vinni. A titanikor nem ezzel fogom megmerülni ígérem :) Árban 30-50 körül gondoltam, de fogalmam sincs mennyibe kerülnek és milyenek vannak. Nem igazodok még ki a sok típus közt. Androidos telóval használnám. Mit - miket javasoltok?

Válaszokat előre is köszi! :K

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#996) air válasza vilmaboy (#995) üzenetére


air
nagyúr

Az igényeid alapján egyértelműen Pebble.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#997) hörcsi77


hörcsi77
tag

Sziasztok

Szeretnélek megkérdezni titeket, hogy ios8 rendszerhez milyen órát tudtok ajánlani?
az apple watch sajnos nekem drága, így egy olcsóbb max 40000ft-ig jöhet szóba. persze ha van ilyen.
köszi

(#998) air válasza hörcsi77 (#997) üzenetére


air
nagyúr

Nem szeretném ismételni magam, de lásd az előző hsz-em! :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#999) vilmaboy válasza air (#998) üzenetére


vilmaboy
őstag

utánanéztem. nem rossz dolgok. miközben keresgettem rátaláltam a finowatch q1-re. Erről mi a véleményed - véleményetek? Egész jó kis herkentyűnek néz ki, csak azt nem tudom kideríteni, hogy vízálló e... :U

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1000) hörcsi77 válasza air (#998) üzenetére


hörcsi77
tag

ami belefér a pénzügyi keretembe, az hívásfogadásra is jó?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.