Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) sheep


sheep
addikt

Sziasztok,

olyan okosórát keresek ami:
-vízálló (min. ip68, medence v egy ki balatoni úszás nem akadály)
-lehet vele hívást fogadni/indítani bt füles nélkül is
-max 60k körül van

Létezik ilyen óra?
Régóta bújom a netet de nem nagyon találok ilyet. Vagy nem vízálló, vagy nem lehet hívást fogadni.
Lehetséges hogy a fenti specifikációk egymásnak ellent mondanak és ezért nincs is ilyen.
Előre is köszi ha tudtok valamit...

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#202) wocsok válasza Sztenn (#199) üzenetére


wocsok
tag

Köszönöm! :R És Kínából rendelted, vagy EU-s raktárból? Akkor valószínűleg átcsúszik a vámon ezek szerint. :C

(#203) Sztenn válasza wocsok (#202) üzenetére


Sztenn
tag

kína. írtam nekik, h gift, és 20 dolcsit firkantottak rá. :) BT-n keresztül megy a zene is, bár akkor nincs kapcsolat a telefonnal (de azt hiszem neked ez nem lesz fontos, mert ahogy értelmeztem, te teló helyett az órád vinnéd el futni). GPS-ről nem tudok nyilatkozni, sajna sok a dolgom. :(

szerk.: ja igen, szerintem ezek az okosórák simán átcsúsznak egy darabig a vámon, mert viszonylag kicsi a dobozuk és könnyűek is... nem tűnnek telefonnak, vagy értékes dolognak.

[ Szerkesztve ]

(#204) MY2K válasza sheep (#201) üzenetére


MY2K
aktív tag

Szia! EZT a típust nézd meg. Szerintem közelít az elképzeléseidhez.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#205) MY2K


MY2K
aktív tag

Amire kíváncsi vagyok az a Bluboo Xwatch. Ezen már android wear fut, ip67, stb.

link2

[ Szerkesztve ]

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#206) Jolet válasza MY2K (#205) üzenetére


Jolet
őstag

Én is erre várok, de csúszik a megjelenés

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#207) wocsok válasza Sztenn (#203) üzenetére


wocsok
tag

Köszönom, ez jó hír! Igen, az órát vinném csak futni. Azért ha egyszer lesz időd, és a gps-t kipróbálnád azt megköszönném! Nekem olyan június körül lesz csak aktuális a vásárlás...

(#208) Sztenn válasza wocsok (#207) üzenetére


Sztenn
tag

Április elején kész kell lennie a bringámnak. Addigra lesz tapasztalatom is az órával.
Pl. még tesztelem a SIM kártyát is... nekem 2 SIMem van, egyik telefonba, másik elvileg netre. Gyakorlatilag viszont tudok az órával is telefonálni, csak hívást fogadni nem akar. Mindig csak a telóm csörög ki. Holnap megpróbálom mi van, ha a telóm kikapcsolom.

[ Szerkesztve ]

(#209) holozis_HUN válasza Sztenn (#208) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát ha az órában csak netes kártya van, akkor asszem nem is tudnak hívni :N

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#210) Sztenn válasza holozis_HUN (#209) üzenetére


Sztenn
tag

Én tudok hívni bárkit. Úgyhogy itt másról lesz szó.

(#211) dkaro


dkaro
őstag

Sziasztok!
Huawei P8-hoz keresek órát. Ezeket szeretném ha tudná:
-Hívás, sms, mail, esetleg naptár értesítés
-Zenelejátszó vezérlés
-Runtastic-al vagy Endomondoval kompatibilis legyen
-Nem feltétel de jó ha van benne pulzusmérő
-Ne legyen nagyon játékóra kinézete.:)
Az alcatel smartwatchot néztem eddig bár abban nincs heartratemonitor.
Más alternatíva?

(#212) sheep válasza MY2K (#204) üzenetére


sheep
addikt

Hello,
köszi a tippet. megnéztem de sajnos hívást fogadni ezzel sem lehet. Viszont találtam másikat az oldalon, ez talán jó lesz:
U Watch U Terra
Nézegetek róla teszteket aztán meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#213) wocsok válasza MY2K (#205) üzenetére


wocsok
tag

Ez nagyon jónak tűnik, még szerencse, hogy van időm kivárni... :D
szerk.: Bár most olvasom egy tesztben, hogy nincs gps :(

[ Szerkesztve ]

(#214) Jolet válasza wocsok (#213) üzenetére


Jolet
őstag

Mindenhol máshol meg azt írják hogy van benne

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#215) Sztenn válasza wocsok (#213) üzenetére


Sztenn
tag

(#216) sheep válasza MY2K (#204) üzenetére


sheep
addikt

na meg is jött a válasz mert rákérdeztem azért hogy lehet-e hívást is fogadni, és ez jött:

Thanks very much for your inquiry.
Sorry. This item doesn't supports make or receive call. It only remind you when you receives a call. Because this item we want to make highly waterproof. So we didn't add microphone on it.
Hope you enjoy your shopping.

Best Regards
Geekbuying

Valami ilyesmire tippeltem én is, hogy a vízállóság miatt nincs hangszóró. De amúgy érdekes hogy a másik órában meg van és az is szintén ip68-as.
Bár ezek a kínaiak is mondanak sokmindent :D

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#217) Sztenn válasza sheep (#216) üzenetére


Sztenn
tag

azt írták mikrofon nincs benne.

(#218) sheep válasza Sztenn (#217) üzenetére


sheep
addikt

Ja elírtam...de amúgy nekem mindegyik fontos, a hívás fogadás és indítás is. Hangszórója sincs és mikrofonja sem, csak emlékeztet ha van hívás.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#219) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Tudtok olyan papot, ami kör alakúra optimalizálja az papokat?

Launcher van sok kör alakú, ez oké. De pl olyan kellene, ami a Messengert, facebookot, és a böngésző és esetleg a Twitter és a gmailt kör alakúra optimalizálja. Van ilyen?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#220) Jarod1 válasza holozis_HUN (#219) üzenetére


Jarod1
addikt

Papot? azt hiszem el kell menned a vatikánba:) :DD ;]

(#221) holozis_HUN válasza Jarod1 (#220) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ááááááá azt hitte a billentyű, hogy tudja, hogy mit akarok írni :DDD Nem tökéletes még, be kell tanulnia a szavakat a billentyűnek :)

Appot*

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#222) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Sziasztok!

Hozzám került egy U8 klón: [link]
Sajnos iPhone-al csak korlátozottan működik, hívást jelzi és fel is lehet venni, telefonkönyvet szinkronizál. Szeretném kipróbálni, hogy mennyire használnék ki egy okosórát, mielőtt megvennék egy drágábbat. Létezik hasonlóan olcsó, ami teljesen kompatibilis IOS-el? Pl SMS-ekről, Messenger, Viber üzenetekről is értesít?

Z Fold 4

(#223) DrBubo77 válasza T0rnad0 (#222) üzenetére


DrBubo77
addikt

Amennyire nézegettem az okosórákat, mindnél írják, hogy korlátozottak az iOS-es képességek az Androidoshoz képest.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#224) Dr. Romano válasza T0rnad0 (#222) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hozzám ma érkezett egy ugyanilyen klón. Ugyan androiddal használnom de így is vannak hiányosságai:

- nem vibrál, hiába állítom be rezgőre
- alapértelmezetten a telefon hangja felvétel után mindig az órára kerül, ezt nem tudja valaki hogy lehet a telefonra állítani hogy ne kelljen mindig manuálisan átkapcsolni?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#225) Sztenn


Sztenn
tag

Ezt elsősorban MY2K fórumtárstól kérdezném, de mindenkinek szól:

Ki milyen watchface-t használ az óráján?

Én jelenleg ilyet:

[ Szerkesztve ]

(#226) T0rnad0 válasza DrBubo77 (#223) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, sajnos mindegyik ilyen.

Dr. Romano: nálam nem produkálja egyik hibát sem, Androidon meg nem tudtam kipróbálni még.

Z Fold 4

(#227) Joe.36


Joe.36
addikt

Üdv melyik a jobb választás ?

[1]

[2]

Asus Zenfone 2 telefonom van.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#228) MY2K válasza Sztenn (#225) üzenetére


MY2K
aktív tag

Mindig mást használok :) Gondolom Te is nézed az XDA ide vonatkozó topikját. Ide általában felkerülnek a frissebbek. Készült már alkalmazás is akár Te megad is kreálhatsz új clockskin-t. Jelenleg ez fut:

[ Szerkesztve ]

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#229) Dr. Romano válasza T0rnad0 (#226) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi az infót! Te melyik szoftert használod hozzá a ios alatt?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#230) T0rnad0 válasza Dr. Romano (#229) üzenetére


T0rnad0
addikt

Sajnos nincs hozzá működő szoftver, csak simán párosítom és úgy tudok hívást fogadni, illetve névjegyzéket leszinkronizálja. Az összes többi értesítő funkció használhatatlan :((

Z Fold 4

(#231) MY2K


MY2K
aktív tag

Kihasználatlanság miatt eladom No.1 D5 okosórát. Kb egy hónapja van nálam, újszerű, hibamentes.
Ár: 29.990 Ft (postát állom, csere nem érdekel). Érdeklődni pü-ben!

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#232) jilian válasza MY2K (#231) üzenetére


jilian
addikt

Dobd fel apróra, képekkel.

(#233) Sztenn válasza MY2K (#231) üzenetére


Sztenn
tag

Ennyire nem jött be a d5, vagy szimplán az okosóra feeling nem fogott meg?

(#234) MY2K válasza Sztenn (#233) üzenetére


MY2K
aktív tag

Teljesen jó termék. A mai felhozatalban pedig tényleg sokat tud és testreszabható de mivel én raktam bele sim-et napközbe szinte rá se nézek sőt el se viszem magammal hanem otthon áll.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#235) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok.

Xperia Z3compacthoz vennék okosórát.

Mindenképp hasonló kellene mint a smartband swr30,de az kicsit érdekes...

Tudnátok ajánlani valamilyet?(persze nem szeretnék 40-60ezret kiadni érte,tehát max használtan 25-30ezret szánok rá)

Köszi

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#236) drmazsi


drmazsi
aktív tag

Sziasztok!

Milyen okos kiegészitőt válasszak android teló mellé?

Ezt néztem eddig :

[link]

Igazából az lenne a lényeg, hogy teló helyett ezt nézzem ha van valami fontos: hivás, uzenet, aktivitás figyelő. Erre ennyiért ez jó nem?

Ez is tetszik, csak ezen ugye nincs kijelző : [link]

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Don't hate the player, hate the game ...

(#237) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Alcatel Go Watch-ot használ valaki?

Z Fold 4

(#238) oszy


oszy
veterán

Sziasztok! Én is iOS-hez keresek elsősorban okosórát. Nekem elég lenne ha értesítene bejövő hívásról, SMS és bármilyen jellegű üzenetről. Gondolom az órán egy (pl. instagram privát) üzenetre már nem tudnék válaszolni vele. Ja és az olcsóbb szegmensből kellene valami. Maximum 25 körül. Mert ki szeretném próbálni a dolgot. Ahhoz jó lenne egy olcsóbb. Köszönöm.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#239) Jarod1 válasza drmazsi (#236) üzenetére


Jarod1
addikt

ennyiért jó, énis ilyet vettem.

(#240) oszy válasza Jarod1 (#239) üzenetére


oszy
veterán

Elvileg tud iOS-t is kezelni. Lehet én is beruházok egy ilyenre :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#241) creedszl


creedszl
aktív tag

sziasztok

lumiahoz milyen alternatívák jöhetnek szóba?a legfontosabb hogy jelezze ha csörög a teló vagy üzenet jön(sms) és lehessen zenét navigálni vele a telón

Hulligaaan

(#242) Bennyboy


Bennyboy
őstag

üdv!
sportoláshoz keresek okosórát ami vízálló és viszonylag strapabíró androidhoz. Túl sok extra nem érdekel de mérjen pulzust alvást ilyesmi és max 50k legyen. Miket tudnátok ajánlani?
köszi előre is

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#243) holozis_HUN válasza Bennyboy (#242) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Feltétlen óra kell? Mert ehhez vannak okos karkötők, azok tudják ezt mérni és kicsik, így nem zavar alvásnál és esetleg sportolásnál.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#244) Bennyboy válasza holozis_HUN (#243) üzenetére


Bennyboy
őstag

lehet, h az is jó lenne. Ami még fontos lenne az a kalória égetés stb. mivel biciklivel tervezek munkába járni és edzésen is kiváncsi lennék az adatokra. Tudnátok ajánlani párat ami nektek bejött?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#245) Joe.36 válasza Bennyboy (#244) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem [ez] van, ár érték arányban magyarországi garanciával egész jó. Én is használtam kardió edzés mérésre.
Nagyon jól bírja, nem karcolódik, nem ázik be, pedig edzés után kap rendesen.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#246) Bennyboy válasza Joe.36 (#245) üzenetére


Bennyboy
őstag

köszi nem rossz bár most ezt néztem ki: LG G Watch R
Sajnos elég nehézkes a beszerzése. Tud vki eladót esetleg? Neten csak 2-t találtam itthon de nem elérhetőek.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#247) SharpSA válasza Bennyboy (#246) üzenetére


SharpSA
veterán

Jó kütyü, nekem is ilyen van. A hardverapro-n látod azt a kettőt, akiket nem érsz el?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#248) Bennyboy válasza SharpSA (#247) üzenetére


Bennyboy
őstag

nem, jófogáson, de ha minden igaz kedden megnézem, megveszem.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#249) Phvhun


Phvhun
őstag

Sziasztok!

Egy olyan megoldást keresek, hogyha a szívritmusom egy bizonyos szint fölé megy, akkor a telefonom jelezzen, és amíg a szint alá nem megyek valahogy basztasson időközönként.

Fitbitet néztem, de sajnos elvileg ez ezt a funkciót nem tudja.

A cucc kinézetre olyasmi legyen, mint a fitbit, szóval kijelző nélkül, vagy nagyon minimalisztikus kijelzővel.

Köszi az ötleteket előre is.

Szerk: a teló az vagy droidos, vagy win10-es is lehet, gmindkettő tud bluetoothal kapcsolódni majd az eszközhöz. Hogy milyen app fog rá kelleni az mondjuk megint más kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#250) jojoker08


jojoker08
tag

Sziasztok!
Véleményekre, esetleg tippekre lennék kíváncsi. Z3-hoz sszeretnék új tokot venni, de mivel páromnak is olyan van, így tudom, hogy elég mélyen vannak a gombok, amivel macerás számot léptetni, főleg munka közben. Az elsődleges elképzelésem bt headset volt, de Vaterán belefutottam egy viszonylag olcsó okosórába. Alapvetően az elképzelésem annyi, hogy a zenelejátszót tudjam vele kezelni, egyidejűleg mutassa az időt, és az sem lenne rossz, ha nem kellene naponta tölteni.
Köszönöm a segítséget előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.