Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) sanya789


sanya789
újonc

Sziasztok! Segitségre lenne szükségem ,egy kw88-as oraval kapcsolatban.A napokban ota-n keresztul jott ra frissites,letöltés utan elkezdte telepiteni,majd restart,és a bootolasnál beragadt.Párszor megprobaltam ujrainditani,de az eredmény ugyanaz volt.Rágugliztam a hibára, megoldast nem sokat talaltam,végul valahogy sikerült egy custom firmwar-et rátennem.Ezzel csak egy a gond hogy elszált az órábol az imei szám igy telefonként már nem tudom használni.Tudna nekem valaki segiteni abban hogy ujbol legyen imei szám,vagy esetleg gyári romot honnan tudok letölteni.

(#1552) HaloMC


HaloMC
csendes tag

Sziasztok!
Tanácsot, segítséget szeretnék kérni okosóra/okos karkötő/bluetooth telefon távirányító ügyben.
Phabletem van és gyakran nehézkes elővenni-eltenni munka közben, kellene valami ami mindig kéznél van, és tudok róla hívást indítani, médiát kezelni, hangerőt szabályozni. Nézegettem az órákat, androidos telefon-karóra kombókat, és tartok tőle, hogy pont olyan tetszene meg, ami pont nem a céljaimnak megfelelő(Értesítési sávot pl. egyik sem mutat amiket találtam).
Egyáltalán merre induljak? Nem kell hogy kártyát fogadjon, pulzusmérő sem szempont, óra vagy karkötő? Távirányító-játékvezérlő is létezik, de ezzel pl. hívást nem tudok indítani.
Köszönöm előre is.

(#1553) Venn válasza Flexy90 (#1549) üzenetére


Venn
tag

Szia

Ne költs rá, mind gagyi kategória sajnos

Built-in chip type: MTK2502
RAM: 128MB
ROM: 64MB
Screen resolution: 240 x 240
Screen size: 1.3 inch

vicc az egész, játéknak jó, viszont annak meg drága szerintem :)

Feketerig - neked is írom ezt, ha már ennyit akarsz költeni órára akkor ezt ajánlom, vagy legalább ilyen specifikációval bíró ketyerét nézz.

Xiaomi HUAMI AMAZFIT

[ Szerkesztve ]

(#1554) #40564480 válasza Venn (#1553) üzenetére


#40564480
törölt tag

Volt már MTK2502 órám és úton van egy másik designal rendelkező.
Teljesen jól működött. Sőt, pl csodálkoztam is mennyire érthetően lehet rajta telefonálni.
Nagyon szép kijelzővel volt (lehet nem is kamu az IPS felirat? )
Gördülékenyen ment a menüje, minden funkció ment, nem akadt.
A kidolgozása is jobb volt a vártnál. Szerintem simán megér ennyit. (10-15e Ft .)
Egy mechanikus mutatós óra is drágább. Az pedig csak az időt mutatja

(#1555) Black Phone válasza #40564480 (#1554) üzenetére


Black Phone
senior tag

szabad tudni milyen típus? :R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1556) #40564480 válasza Black Phone (#1555) üzenetére


#40564480
törölt tag

Olyanom volt amit LW-01 vagy Aiwatch G3 néven lehet találni.
Szállítás alatt egy GW-01. van.



[ Szerkesztve ]

(#1557) Black Phone válasza #40564480 (#1556) üzenetére


Black Phone
senior tag

Igen elég jól néz ki, de ez amit vársz az is tetszetős, én most egy NO1 G3 ra várok...

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1558) #40564480 válasza Black Phone (#1557) üzenetére


#40564480
törölt tag

E-bay-en vetted ?

Nekem itt tart:

http://www.17track.net/hu/track?nums=RS713369734NL&fc=0

(#1559) Venn válasza #40564480 (#1556) üzenetére


Venn
tag

A GW01 nálam már nem működik sajna, elsőnek a pulzusmérő ment tönkre rajta, majd az akku, mondjuk ha párosítva volt a telefonommal akkor kb fél nap volt az üzemidő, párosítás nélkül talán estig maradt benne energia, de úgy meg ugye mi értelme :) szóval én így jártam, remélem csak bele nyúltam egy rossz szériába és neked szerencséd lesz vele.

(#1560) air válasza Venn (#1559) üzenetére


air
nagyúr

"elsőnek a pulzusmérő ment tönkre rajta"

Miért? Valaha működött? ;]
A gagyi, kínai órákon a pulzusmérő csak dísz.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1561) #40564480 válasza air (#1560) üzenetére


#40564480
törölt tag

Feleségemnek Xiaomi Band 2 van. A Sigma PC3 as mellkasöves mérőhöz képest futás közben is csak max 2-3 az eltérés (140-150es pulzus esetén ez % arányban elenyésző) pedig ugye az okosóra optikai alapon méri amíg a mellkasöv elektromosan. Szerintem az elég jó eredmény-

(#1562) air válasza #40564480 (#1561) üzenetére


air
nagyúr

Nem Mi Bandről beszéltem, hanem a gagyi vackokról.
Azokban kamu a pulzusmérő.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1563) #40564480 válasza Venn (#1559) üzenetére


#40564480
törölt tag

Szia!

Neked mennyi idő alatt ment végleg tönkre? Már új korában sem tudott egy napot fixen?
Azért kérdem mert nekem az Aiwatch röhögve kibírt két napot. (képek feljebb, ugyan ez a platform)
SPP vagy GATT módban kapcsoltad a telóhoz? Vagy csak sima Bt párosítással? (nekem úgy is működött az Lw-01)

Jelenleg Huawei Band 0-át használok ezt 3 naponta töltöm nonstop kapcsolatban van a telóval.
Tudása simán hozza az általam elvártat. Egy -két kivétellel:
- Lehetne férfiasabb kinézete és egy picit nagyobb
- Cserélhető szíj hiányzik, nekem a szilikon nem tetszik annyira.
- Üzeneteket egynél többszöri megtekintése jó lenne.

Persze ha megjön a másik ezt meghagyom melósnak.
Ha meg tényleg nem válik be a gw01 ( több is veszett mohácsnál) akkor veszek egy LEM5-öt.
Aminek a tudására semmi szükségem de tetszik. :D

Nagyon meg vagyok lepve, hogy a kínai órákról ennyire lesújtóak a vélemények, mert eddig amit próbáltam az működött. Legalábbis a nálam töltött 2 hónapig egész biztos.
Egyetlen rossz órával találkoztam az egy Sony smartwatch 2 ami nem hajlandó a hívást jelezni csak miután már befejezték a hívást ami valljuk be elég vicces.(de inkább siralmas)

(#1564) Black Phone válasza #40564480 (#1558) üzenetére


Black Phone
senior tag

nem gearbesten

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1565) nyisziati


nyisziati
veterán

Sziasztok.

Találtam egy nagyon jó videót, ahol egy tesztelő magyarázza a különböző okosóra-típusokat. Kicsit hosszú, de ha valakit érdekel a téma, szerintem érdemes megnézni. A lényeg kb. a 3. perctől indul és a 20.-ig tart nagyjából. Persze tovább is érdekes.
Felirat sajnos nincs, de jó a kiejtése, fülhallgatóval és alapfokú angoltudással könnyen érthető.

(#1566) air válasza nyisziati (#1565) üzenetére


air
nagyúr

Tényleg jó, de ezt nagyon kevesen fogják megnézni és megérteni.
A legtöbb ember, aki ilyen órát keres, nem igen tud ennyire angolul. Pedig tényleg nagyon szépen, érthetően beszél.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1567) RIC5I


RIC5I
tag

sziasztok

hát nem gondoltam volna hogy ekkora világot találok az okosóra piacon azt hittem átláthatobb de mégse :F
úgy hogy kérek szépen egy kis segítséget

lényegében keresek egy olyan órát amivel tudnám a telefont kezelni a csuklómról a bejövő értesitéseket olvasni

alapjáraton 2. kijelzőként akarom használni munka közben nem tudom elővenni és kezelni a telefont viszont sok üzenetet kapok email céges levelezés és mellete facebook és minden baromság és jó lenne tudni melyik spam és melyik amikor épp fejvesztve keresnek és sokkal jobb egy előadás közben csak felcsapni a csuklom és 2 mondat közt ránézni telefonálni kifejezetten nem akarok vele de ha a használható app lista hosszu az jólenne ( nem vagyok biztos hogy az órák is ugy müködnek hogy vannak hozzá appok egy appstoreban)

lehet az én hülyeségem de én szeretném ha rendes órának nézneki hiszen eléggé szem elött van és az óra kerek :D és maximum olyan 40ezer lenne amit ráköltenék ha valakinek van javaslata vagy épitő jellegü tanácsi meg köszönöm :R

de annyi féle áru minöségü külömbségek vannak hogy 1 hét nézelődés után minnél több órát nézek annál kevésbé vagyok biztos bármiben is :W

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#1568) wocsok válasza RIC5I (#1567) üzenetére


wocsok
tag

Szerintem ez a legjobb választás.

(#1569) RIC5I válasza wocsok (#1568) üzenetére


RIC5I
tag

néztem én is de nem igazán találtam normális webshoppot meg ha jól tudom erre az angol nyelv nem hivatalos

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#1570) ph2012


ph2012
senior tag

Egy okosóra mennyi ideig működik egy feltöltéssel? Ez típustól is függ?

(#1571) Vyndree válasza ph2012 (#1570) üzenetére


Vyndree
őstag

Típustól és használattól függ, az átlag olyan 1-5 nap.

(#1572) air válasza ph2012 (#1570) üzenetére


air
nagyúr

Nálam a Pebble 12-15 nap.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1573) wocsok válasza RIC5I (#1569) üzenetére


wocsok
tag

A linkelt az angol verzió, és néha szokták akciózni is(hétfőn 130$ volt...)

(#1574) #40564480 válasza air (#1572) üzenetére


#40564480
törölt tag

Melyik típus?

(#1575) air válasza #40564480 (#1574) üzenetére


air
nagyúr

Classic

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1576) #40564480


#40564480
törölt tag

2 napja megérkezett Kínából az új GW-01 órám.

Első benyomások és tapasztalatok:
Az óra tényleg olyan szép és jó kidolgozású mint ahogy képeken látszik. Ebben( az LW01 ellentétben) van gumitömítés a hátlap és az óraház között. Ha úszni vagy kezet mosni nem is érdemes benne, de esőben azért ki szabad vinni.
Bekapcsoláskor a mtk2502 nál szokásos brutális hangos bejelentkező hang.
Ciril betűkkel, oroszul próbált meg velem kapcsolatot tartani egy gyors "reset" és az angolt választottam.
Javaslom mindenkinek első lépésként megkeresni "volume" menüt és mindent minimálisra levenni. Illetve az "Alert type"ot átállítani csak rezgésre. Ez után már nem idegesítő a ketyere.
Ugye a szokásos közvetítő progik egyikét fel kell rakni:
Mediatek smart device vagy a Fundo smart device.
A mediatekes (play ből) progin be lehet állítani, hogy SPP vagy a GATT módban csatlakozzon az óra.
Fundo-ban erre nincs lehetőség.
Egy gyors Bt párosítás után már megy is az óra. A létező össze menüt végignyomogattam. Mind működik.
"Notifications" üzenetek átmennek (érdemes csak a fontosakat bekapcsolva hagyni mert különben megőrülsz a sok jelzéstől)
Pl nekem a call service, sms service, naptár és messenger maradt bent, meg persze a rendszerüzenetek.
Telefonon a Fundo ban A "Range alert" eltávolodás figyelmeztetést, és a "Disconnected alert" szétkapcsolódás figyelmeztetés nyugodtan ki lehet kapcsolni az óra úgy is jelez ha eldobja a Bt kapcsolatot.
A rossz kritikáktól eltérően az a tapasztalatom hogy egész jó a BT hatótávolság legalábbis nem rosszabb mint a Huawei Band 0 nak amit használok bár nem érzem annyira stabilnak de közel sem zavaró a szétkapcsolások száma.
SMS olvasása csak betöltés után megy. (mindig újra beolvassa őket nem tárolja az óra).
A Fundo programmal minden esetben minden megy, a MTK SMD- vel csak ha SPP módban kapcsolódik a két készülék.
Híváskor alapból átmegy a hang az órára. A telefonon hívás fogadás után lehet váltani, hogy hol szeretnénk beszélni.
- órán
- kézibeszélőn (normál fejhez tartott telefon)
- telefon belső kihangosítóján
- Esetleg más hozzá kapcsol Bt eszközön.

És itt had jegyezzem meg mert nem mindenkinek evidens. Igen akár több "beszédképes" Bluetooth eszközt is lehet kapcsolni egyszerre egy telefonhoz.Legalábbis a 4es szabványtól felfelé biztos alatta nem tudom.
Számomra még ami nem világos hogy hogy tudom beállítani, hogy alapból ne az óra vegye át a beszélgetés hangját, mert ha a telefon Bt menüjében veszem ki a "telefon hangja" opciót a GW01től. Akkor nem jelzi a hívás és természetesen így a hívó fél nevét sem. Ez még megoldásra vár számomra de ha van jó ötleted, vagy bevált megoldás akkor szívesen várom.

WatchFace vagyis számlapot rengeteget lehet találni a neten VXP formátumban. Azonban nem mindegyik működik a gw01en.
A másik, hogy nagyon kell figyelni nehogy kitöröld a "face"-t miközben használatban van mert abban a pillanatban tetszhalottá válik az óra és kínkeservesen lehet visszahozni az élők sorába.

Készenléti idő eddig amit néztem egy nap alatt (nem munkanap hanem 24 óra) 100ról 30% csökkent a töltöttség. Természetesen az újdonság miatti folyamatos nyomkodás, próbálgatás, állítgatás telepítés és face csere miatt vérhatóan ez a érték pozitív irányba fog változni.

[ Szerkesztve ]

(#1577) air válasza #40564480 (#1576) üzenetére


air
nagyúr

"Számomra még ami nem világos hogy hogy tudom beállítani, hogy alapból ne az óra vegye át a beszélgetés hangját, mert ha a telefon Bt menüjében veszem ki a "telefon hangja" opciót a GW01től. Akkor nem jelzi a hívás és természetesen így a hívó fél nevét sem. Ez még megoldásra vár számomra de ha van jó ötleted, vagy bevált megoldás akkor szívesen várom."

Nincs megoldás. Ilyen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1578) MY2K


MY2K
aktív tag

a wear 2.0 kijött már valakinek?

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#1579) Flavi


Flavi
újonc

Sziasztok,

Elég sok okos órát megnéztem, de igazság szerint eléggé bele zavarodtam a kínálatba.

Lehetőség szerint 100e alatt szeretnék venni egy olyan órát, amit bárhová fel tudnék venni. Örülnék neki ha egy picit elegánsabb, de praktikus legyen, és persze hosszú távra gondolkodok vele kapcsolatba.

Sokat túrázom, geocachingelek, illetve siklóernyőzök is, így hasznos lenne egy olyan eszköz, ami helyettesítené a telefont és második képernyő lenne. Így a kezemen hordva tudnék több információt is megkapni. Magasság, légnyomás, iránytű, gps, esetleg térkép - ha lehet turista térképet is fel lehessen rá operálni -, de sportolás közben is jó lenne ha támogatna pulzus méréssel mozgás felismeréssel, stb stb. Úszás max felszinen, de az is elég ha kibírja a kézmosást. Telefonálni nem nagyon szeretnék vele. Arra ott a telefon.

Jelenleg egy Lenovo vibe z2 pro-m van. Erről szeretném az értesítéseket átdobni, zenét, esetleg gps-t vezérelni vele. Persze minél hosszabb üzem idővel :) De ha naponta kell töltenem az sem gond.
Nyelv inkább angol, mint egy félre fordított magyar.

Tudnátok mondani párat a fent említett feltételek mellett?

(#1580) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok.Tud nekem valaki ajánlani okosórát,amibe megy sim kártya,mobilnet és wifi?és árban se túl durva?(nem baj ha kínai,csak megbízható legyen)

(#1581) #40564480 válasza air (#1577) üzenetére


#40564480
törölt tag

Már többször sikerült megcsinálnom azt a bravúrt , hogy nem nyomogattam a telefonon a "Bt" ikont és mégis kézibeszélőként vettem fel. Egyszer ráadásul az órán húztam át a zöld pöttyöt a másik irányba.
A logikájára még nem jöttem rá de úgy érzem van remény.
Másik tapasztalat, hogy a számok mellé a nevet akkor írja ki, hogyha a telefonkönyvben a telefonszámnak van beállítva típusa. Vagyis "Mobil" "Otthoni" stb... attribútuma van. Ha nem így van elmentve (csak "egyéb"számként) akkor az óra nem veszi át a számot a saját telefonkönyvébe és híváskor nem társítja hozzá a nevet így csak a számot írja ki.
Ezt a tapasztalatot azért írtam le mert ezek szerint az összes olcsó kínai órán így van.
4nap és még tetszik :D
Tegnap reggel vettem le a töltőről. Éjjelre ki volt kapcsolva, (telefonomat is este fly módban tartom)
Most 16:30 kér még 50% ot mutat Szóval kb 2 nap a készenlét folyamatos bt kapcsolattal elég sok nyomkodással. Bár lépésszámlálót meg az ilyen fitneszbaromságokat nem kapcsoltam be mert nem érdekel (mivel súlyzós edzést végzek).

[ Szerkesztve ]

(#1582) P.mini


P.mini
aktív tag

Sziasztok! Van egy kínai okosórám (Colmi GT-08), és azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami beállítási lehetőség, vagy tipp, ahhoz, hogy telefon híváskor ne automatikusan az óra kihangostója szólaljon meg. Ha kikapcsolom a bluetooth beállításoknál a telefon hangját akkor semmilyen értesítést nem kapok. Remélem érthető voltam. Az a lényeg, hogy kapjak értesítést, csak ne hangosítsa ki. Amúgy a BT notofication appot használom 6.0-án. Köszi :)

(#1583) Vyndree válasza P.mini (#1582) üzenetére


Vyndree
őstag

Az a megoldás, hogy ha nem az órádon akarod a hívást fogadni, akkor ne párosítsd.

(#1584) Black_Raven válasza P.mini (#1582) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ezt nem tudod beállitani. Nekem van GT08. Óra rezgőn van, teló vagy csörög vagy rezgő(attól függ hol vagyok) híván jön, óra rezeg, megnézem ha nem fogadom piros, ha igen teló elővesz hívás fogad és bökök a hangszóróra>kézibeszélő és beszélsz. Sajna a legtöbb óránál így van.Van amelyiknél hívásfogadás előtt kell kiválasztani, van amelyiknél utána.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1585) #40564480 válasza P.mini (#1582) üzenetére


#40564480
törölt tag

A fundo app-al átmennek a noti'-k ha a "telefon hangja" ki van véve a "Bt" menüben. A híváskijelzés ilyenkor viszont nem megy át. Ez szoftveres hiba. Android programozásban jártas ember írhatna rá egy jó app-ot mert meggyőződésem, hogy ezen múlik.

[ Szerkesztve ]

(#1586) P.mini válasza Black_Raven (#1584) üzenetére


P.mini
aktív tag

Köszönöm mindenkinek! Elég szomorú, hogy egy ilyet nem tudnak megoldani.. :/

DarthFader: neked szokott olyat csinálni a GT08, hogy random eldobja a jelet, vagy kikapcsol úgy hogy csak akksi ki, akksi be-vel tudod bekapcsolni. Nekem sajnos szokott.

(#1587) Black_Raven válasza P.mini (#1586) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem nem.Lényegében egész nap össze van kapcsolva, de BT kapcsolat csak akkor szakad ha teló marad én meg megyek.De rezeg és így nem felejtem sehol ott a telót. Akksit én akkor vettem ki amikor megvettem és kipróbáltam simmel.Még soha nem fagyott le. 4 hónapja kifogástalan.Viszont BT hatótávolság kicsi, max 5méter.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1588) P.mini válasza Black_Raven (#1587) üzenetére


P.mini
aktív tag

Én 3 hónapja használom, és nem vagyok vele megelégedve. Mondjuk a lefagyást csak a nagy minuszokban csinálta, már nem. Viszont rendszeresen eldobja.. Lassan gondolkodok egy Mi Band 2-ben. A Xiaomi vonal már úgy is megvan (Redmi 4A) :)

(#1589) Black_Raven válasza P.mini (#1588) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tehát lekapcsol a BT-ról? vissza párosit utána? ha nem,: Bluetooth Auto Connect (UniqTec) appot rakd fel telóra és ha minden igaz, megszűnik a gondod, mert mindig vissza csatlakozik:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1590) Vyndree válasza P.mini (#1586) üzenetére


Vyndree
őstag

Olyan óra a megoldás, ami rezeg ha hívásod van, de felvenni nem tudod, mert "nem telefon". Híváskor rezeg (vagy/és hangot ad) a kezeden, de felvenni a telefonon kell, ahogy beszélni is. Ilyet néhány ezer Ft-tól lehet rendelni akár német vagy angol területről, egy hetes szállítással.

(#1591) Black_Raven válasza Vyndree (#1590) üzenetére


Black_Raven
veterán

Itthon is olcsó pl Huawei Band Zero. Nekem is volt, kifogástalan a hivás és üzenet jelzésre:) (másra is)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1592) P.mini válasza Black_Raven (#1589) üzenetére


P.mini
aktív tag

Ez a baj, hogy nem csatlakozik vissza. Kipróbálom. :)

Vyndree: utána nézek, köszi. :)

(#1593) Black_Raven válasza P.mini (#1592) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez kipróbált app, tényleg műxik:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1594) Vyndree válasza Black_Raven (#1591) üzenetére


Vyndree
őstag

25 ezerért nem olyan olcsó, mint a $11-os ugyanolyan nemhuawei szintén kínai. :)

(#1595) #40564480 válasza Vyndree (#1594) üzenetére


#40564480
törölt tag

A huawei FB csoport teli van új band 0-val 6-12e ft között. Én is egy év garival, számlával, 10e. ért vettem.

(#1596) gamegod


gamegod
senior tag

Sziasztok, fogyozásra szántam el magam és ehhez kéne nekem egy olyan okoskarkötő vagy okosóra ami mutatja a megtett lépéseket, a kalóriaszámot és egyéb nyalánkságok (ha lehet a kijelzőn). emelett baráti áron :) ha tudtok valamit javasolni, ne tartsátok magatokban :)
köszi

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#1597) Black_Raven válasza Vyndree (#1594) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én 6000-ért adtam el 4 hónaposan:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1598) AndrewBlase válasza gamegod (#1596) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A megtett lépéseket és elégetett kalóriát (több-kevesebb hitelességgel) mindegyik tudja. Az egyéb nyalánkság alatt nem tudom, nálad mit jelent.

Miért mindig én???

(#1599) Vyndree válasza Black_Raven (#1597) üzenetére


Vyndree
őstag

Új órát az újjal hasonlítottam. Használtan persze hogy olcsóbb, minden hónapban tizedelődik az áruk ezeknek. Az értékállósága gondolom magáért beszél, bár én ránézésre nem adtam volna pénzt érte, ettől még persze biztos jó.

gamegod:
Garmin Vivofit elég pontosan méri a lépést, minden mást abból számol és az app-ja is jó. Telefonálni nem tudsz vele, a hívást se jelzi. Viszont vízálló, elem egy évig biztosan jó, 30 nap adatot tárol, szilikon szíjból (tok) meg óriási a kínálat.

(#1600) Jarod1 válasza gamegod (#1596) üzenetére


Jarod1
addikt

Huawei band0 át próbáld meg a jófogáson meg itt ott felteszik 8-10 ért mert telóhoz adják de valaki nem használja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.