Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) air válasza Jorgos01 (#798) üzenetére


air
nagyúr

A Time sorozat készülékeivel talán, de ebben nem vagyok biztos.
Ez a funkció számomra érdektelen, mert röhejesnek tartom ha valaki a kezén levő órához beszél.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#802) DrBubo77 válasza air (#801) üzenetére


DrBubo77
addikt

Bocs, akkor én félreértettem a kérdést. :Y

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#803) Jorgos01 válasza air (#801) üzenetére


Jorgos01
tag

Lehet, hogy számodra érdektelen, de lehetnek olyanok, akik számára pedig ez a funkció alap elvárás lenne. Kocsiban ülve például nagyon is kellemes, hogy lehet az órán keresztül beszélni.
Éppen ezért, van még hová fejlődni a Pebble-nek is.
15-20 évvel ezelőtt az is röhejes volt, hogy valaki a buszon, villamoson telefonál, mostanra elfogadta a világ.
A dizájnról pedig ne is beszéljünk. Ez ugye szintén egy megosztó kérdés, de számomra egy óra ott kezdődik, hogy acél a tokozása és kerek. Bár már a Pebble is csinál kerek tokozással, de szépnek egyik óráját sem nevezném.
A kínai "játékszerek" pedig éppen arra jók, hogy kipróbálják az emberek és rájöjjenek arra, hogy milyen funkciókat használnak, vagy éppen várnának el még a gyártóktól.
Speciel én örülnék, ha lehetne a Pebble-vel is hívást indítani/fogadni, és úgy gondolom, hogy rövid időn belül ez alapfunkciója lesz az okosóráknak.
Ha már okosórának nevezzük, akkor tényleg legyen okos.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#804) Stylerr


Stylerr
addikt

Huawei Band 0 (zero) okosórám van, és olyan kérdésem lenne, hogy nem lehet valahogy megcsinálni, hogy az órát folyamatosan mutassa a készülék? 2-3mp után elsötétedik, és csak rázásra jön elő ismét az aktuális idő.

(#805) zeon.hu válasza Stylerr (#804) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Így is rövid az üzemidő, úgy meg fél napig se bírná :)
Szerintem azt sem kell rázni, Talkband B1 és B2 laza csukló fordításra ébred.

#?*@&!

(#806) Stylerr válasza zeon.hu (#805) üzenetére


Stylerr
addikt

Igen, valóban, sima csuklófordítással ébred. Igazából nekem megfelel, mivel ajándékba adta a T-mobil a most vásárolt Huawei P9 Lite készülékemhez.

(#807) zeon.hu válasza Stylerr (#806) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

B0-m nincs, de gondolom abban is lehet ugyanígy a csukló fordításával a menüben lépkedni, mint a többin.

#?*@&!

(#808) air válasza Jorgos01 (#803) üzenetére


air
nagyúr

Hívást indítani, fogadni, elutasítani és némítani is lehet, még a Classic-kal is.
"Májkül Nájtozni" röhejes. Kocsiban BT headset vagy kihangosító.
Ha elengeded a kormányt és a csuklódhoz beszélsz, az ugyanúgy balesetveszélyes, mint a kézben tartott telefon.
Kormányt fogva pedig nem fogsz tudni beszélni egyik kínai csodával sem.
A kinézet lehet szempont, de a Pebble-nek jelenleg 5 fajta órája van, és ősszel jön a második szériában induló 2 új óra.
De mint írtam, a Pebble mellett egy csomó Wear vagy Tizen alapú eszköz is létezik.
Egy kínai óra arra jó, hogy az ember rájöjjön, ilyen biztosan nem kell neki. Vagy rendes okosóra vagy semmi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#809) zeon.hu válasza air (#808) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezért tetszik a Talkband, egy mozdulattal kivehető és fülbe rakható, plusz nem kell állandóan a fülemen lógnia.
Valami hasonló megoldás "rendes" okosórában is jöhetne, mondjuk egy kivehető mini füles formájában.
Autóban meg ott a bluetooth receiver.

#?*@&!

(#810) sheep válasza Jorgos01 (#803) üzenetére


sheep
addikt

Én is így gondolom. Attól még hogy valaki röhejesnek tartja, nálam egy okosóránál az az alap hogy tudjak vele hívni is.
Semmivel sem röhejesebb mint pokémonokra vadászni.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#811) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom egy okosóra megvételén! Tud valaki ajánlani egy olcsó, de jó márkát/típust? Lehet kínai is, ha jó...természetesen ár/érték arányban kellene a legjobb.

Előre is köszi!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#812) Aryon87 válasza D1L1ZS (#811) üzenetére


Aryon87
félisten

Lemfo K88H.
Aliexpressen megtalalod könnyen

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#813) air válasza D1L1ZS (#811) üzenetére


air
nagyúr

Attól függ mire kell.
Ár érték arányban a legjobb a $10 körüli U8.
Olcsó, kínai óráét ennél többet kár adni, szerintem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#814) Jorgos01 válasza sheep (#810) üzenetére


Jorgos01
tag

Vagyunk ezzel így egy páran. És még a kormányt sem kell elengednem, bár nekem az átlagosnál hosszabb a nyakam. :))

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#815) Jorgos01


Jorgos01
tag

Lenne egy kérdésem.
Miért jó az, ha egy okosórában SIM kártya van?
A telefonban van egy SIM, legyen a száma "A". Az okosórában van egy másik, ez gondolom nem lehet ugyanaz a szám, akkor legyen "B" szám.
Az okosórának pont az a lényege, hogy a telefonra érkező hívások, üzenetek, értesítések átmenjenek az órára. Ha hívás van az "A" számra, azaz a telefonra, (merthogy mindenki ezt a számot ismeri), akkor mindenképpen bluetooth kapcsolat kell ahhoz, hogy a hívás átmenjen az órára.
Na most van egy SIM "B" számmal az órában is. Ha ezt hívja valaki, (aminek kicsi az esélye, mert nem ezt használja az ember) akkor ezzel, mit kezd az óra?
Az okosórák egy jelentős részével még hívást lebonyolítani, azaz beszélni is vele nem lehet. Ha van bluetooth kapcsolat azt visszaadja a telefonnak?
Lehet, hogy nagyon ostoba a kérdés, akkor elnézést, de homályosítson már fel valaki.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#816) air válasza Jorgos01 (#815) üzenetére


air
nagyúr

"Miért jó az, ha egy okosórában SIM kártya van?"
Szerintem felesleges.

"Ha ezt hívja valaki, (aminek kicsi az esélye, mert nem ezt használja az ember) akkor ezzel, mit kezd az óra?"
Hogy hogy mit kezd? Kezeli.
Mintha nem azt ecseteled volna eddig, hogy az okosóra elvárható funkciója legyen, hogy tudj rajta telefonálni.
Ha raksz bele egy SIM kártyát, önálló készülékként működik. Tudsz vele hívást fogadni és indítani. A telefonnak nem adja vissza a hívást. Miét is adná? Más irányú a host-client kapcsolat a telefon és az óra között.
Hogy hányan ismerik az órában lévő kártya hívószámát, az kizárólag rajtad múlik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#817) AndrewBlase válasza Jorgos01 (#815) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Miért jó az, ha egy okosórában SIM kártya van?"

Vagy veszel bel egy simet, odaadod a gyerkőcnek, és akkor nem egy drága cuccal rohangál az iskolába, mégis "menőnek" mondhatja magát, mert olyan telefonja van, amilyen keveseknek. ;]

Tehát ahogy írták előttem is, önálló "telefonként" lehet akkor használni, plusz a netre csak sim kártyával tud felmenni (legalábbis a DZ09 példány). Bár az is igaz, ahhoz eléggé mazochistának kell lenni, hogy valaki erre vetemedjen. :))

Miért mindig én???

(#818) Thunderzolee

Üdv!

Elolvastam a topic utolsó oldalát, én ilyen drága cuccot nem akarok. :(

Kell vennem egy órát, és ha már kell vennem, akkor kipróbálnék okosórát.
Ajánlották ezt az E-bayes oldalt.

A GT08, DZ09, és a WT8953 (U8) tetszenek külsőre. Inkább a legutóbbi.

A Google által beadott teszteket átolvastam.

Még az is lehet, h mind a hármat megrendelem, és kipróbálom.
Ezekkel ebben az ársávban nem fogok mellélőni, nem?
(4200, 3500, és 2350Ft-ok)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#819) Mr. Y válasza air (#797) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Alkalmazás nem telepíthető a kínai "okos" órákra.

És amelyiken van Google Play Store is alapból? Gondolom nem dísz!
Egyébként jobban aggaszt ezekkel a játékszerekkel az, hogy 512RAM kapacitással milyen LP-t futtat, ami úgy alapból maga a rendszer eszik 4-600MB-t???
Mert nézem én is őket, szépek meg drágák. Mondjuk a Quad-Core-osoknak sincs semmi értelmük... Mikor használod ki? Soha. Ellenben sokat eszik.
Pebble órákból nem találok értelmeset. Már ami kinézetre is jó és nem ott kezdődik, hogy 70k. Nameg, a rá található appok száma is minimális. A Tizen OS-ra legalább lehet komolyat fejleszteni is, az Android Wear szoftvere meg talán annyira butított, mint a kínai csodáké. Bár nem tudom pontosan. De ezek is hol kezdődnek árilag? A mi a f*nak kategóriába... Már elnézést...

But who is watching the guardians?

(#820) Mr. Y válasza Thunderzolee (#818) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ezekért az árakért max fóliát kapsz rájuk... Kis szerencsével az óra házát. Nekem a felsoroltak közül egy GT08-am van. Rendkívül jó darab, de nem viszi túlzásba a tudása. és az volt 1,5 éve 15.000,- .

But who is watching the guardians?

(#821) air válasza Mr. Y (#819) üzenetére


air
nagyúr

A hsz-emet tovább kellett volna olvasni. Írtam a "rendes" Androidot futtató órákról is.
Pebble-re minimális az appok száma? :F
Nem tájékozódtál megfelelően.
Android Wear annyira butított, mint a kínai órák szoftvere?
Na, ne! Miket olvasol te? Vagy ezeket csak úgy behasaltad?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#822) Mr. Y válasza air (#821) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Az rendben, hogy létezhet normál Androidot futtató csuklós ketyere. De 512 RAM-al egy LP el sem indul! ~majdhogynem!
A Pebble rendszerekre már csak a képernyőjük is határt szab. Így olyan szintű fejlesztési lehetőség nincsen rá, mint mondjuk a Tizen rendszerre. Ezt így értettem. Az Android Wear meg elv a Tizen rendszeren alapszik. Tehát az is max natív Androidot futtat, és nem kompatibilis sok appal. Ez mostani állás, nem mondom, hogy nem változhat.

But who is watching the guardians?

(#823) air válasza Mr. Y (#822) üzenetére


air
nagyúr

"A Pebble rendszerekre már csak a képernyőjük is határt szab."

Ezt bontsd ki, mert így nem eszem!
Minek szab határt? Mivel jobb egy Tizen-t vagy Wear-t futtató Samsung vagy LG óra képernyője, ami nem szab határt?
A Pebble Classic-omon jelenleg saját magam által gyártott watchface van, amit kb. fél óra alatt raktam össze a telefonomon. Ez aztán a korlátoltság. :C

"Így olyan szintű fejlesztési lehetőség nincsen rá, mint mondjuk a Tizen rendszerre."
Szerintem fogalmad sincs, hogy miről beszélsz. CloudPebble online development.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#824) Mr. Y válasza air (#823) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

A Pebble jobb készülékei E-ink technológiát használnak. Ami határozottan egy jó és energiatakarékos megoldás, de nem a gyorsaságáról híres = határ.
Egy WatchFace megalkotása? Az csak egy felület. Én komolyabb programokra gondoltam egy kicsit ennél. Meglehet, van rá pár és nem azt mondom, hogy 1,55"-on akarnék Asphalt 8-azni, de ha már okosóra, akkor van némi elvárás. Pl hogy ne olyan rendszer legyen ennyi RAM-hoz, ami felemészti az egészet és ezért nem lehet futtatni gyakorlatilag semmit.
Félre értettél, nem mondtam egy szóval sem, hogy a Pebble rossz lenne (Az már csak szubjektív vélemény, hogy nem viszi túlzásba a megjelenést sem). De koránt sem a legjobb. Legalábbis komoly programozás tekintetében. Bár ezekkel az adatokkal lényegtelen, melyik órán mi fut... Mindegyik katasztrófa...

Mert vagy komolyan, vagy sehogy!

But who is watching the guardians?

(#825) air válasza Mr. Y (#824) üzenetére


air
nagyúr

Mint mondtam, láthatólag fogalmad sincs miről beszélsz, ezért ezt a meddő vitát én lezártam.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#826) hurkabela


hurkabela
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap megérkezett az első okos órám: [SMA-R Dual]
Szerintem nagyon szép, gyors és nem túl nagy. Egy gondom akadt csak, hogy nem szeretném felvenni vele a bejövő hívásokat. De azon belül is ami zavar, hogy ha össze van kapcsolva a telefonnal, a telefon automatikusan mint kihangosító használja. Ha kikapcsolom a telefonon a BT telefonhangok átvitele funkciót, akkor pedig nem látom ki hív. Van erre valami megoldás, hogy a telefon legyen az alapértelmezett? Esetleg a telefon levő alkalmazást kellene lecserélnem vagy átnéznem és valamit kikapcsolni benne? Lehet elég láma a kérdésem, de új vagyok még a témában :))

[ Szerkesztve ]

(#827) air válasza hurkabela (#826) üzenetére


air
nagyúr

Így működik.
Nem lehet változtatni rajta.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#828) zeon.hu válasza air (#827) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Automatizáló talán megoldja.

#?*@&!

(#829) air válasza zeon.hu (#828) üzenetére


air
nagyúr

Ha a "call audio" funkciót kikapcsolja a telefonon a Bluetooth alatt az óra beállításainál, akkor nem látja, hogy ki hívja, és nem tudja fogadni, elutasítani a hívást.
Ha pedig bekapcsolva van, akkor az órát kihangosítónak használja a telefon.
Ezen automatizálóval sem tudsz változtatni.
Egy megoldás lehet, ha a hívás felépülése után, a készüléken a hívásképernyőn van olyan Bluetooth ikon, amivel az adott hívás időtartamára le tudja venni az "átirányítást". Ekkor a hívás hangja a készüléken marad.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#830) zeon.hu válasza air (#829) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fapados megoldás lehet, ha a bejövő hívás az esemény, majd műveletnek várakozás (ez idő alatt láthatja a hívó nevét) x ideig, utána bluetooth kikapcsolása.
Persze ezt lehet bővíteni, feltételekhez kötni.
Ismétlem, fapados, de talán ennél kifinomultabb megoldás is létezik.

#?*@&!

(#831) hurkabela válasza zeon.hu (#830) üzenetére


hurkabela
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a válaszát!!! :R
Eddig egyedül az működik, hogy híváskor felveszem és rögtön átrakom a telefon hangszórójára a hívást. Ez egy kis kellemetlenség, mert 2-3 másodpercig nem szólok bele, holott felvettem. :) Még nézegetem valamiféle megoldást, de a tiltható alkalmazások közt nem tudom melyik lehet a (htc M9) hangtovábbításáért a felelős. Az SMA Wear alkalmazásban gyakorlatilag minden tiltható és engedélyezhető.

(#832) air válasza zeon.hu (#830) üzenetére


air
nagyúr

Ja, hogy így gondoltad.
Ez nem fapados, ez kőbunkós megoldás. :D
De működhet, csak baromi csúnya. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#833) hurkabela válasza air (#829) üzenetére


hurkabela
csendes tag

Gyakorlatilag ez a megoldás a jelenlegi megoldás. Okosabbat Én sem találtam még.

(#834) Black_Raven válasza hurkabela (#833) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez marhaság, úgy kell ahogy air mondja.Bejön a hívás, nekem csak rezeg, ránézek ki hív, előveszem a telót, ott a bejövő hívás, katt az ikonra és felveszem a zöldgombbal, ha leteszem automatikusan az órára megy, és minden hívásnál ennyi.Nem kell az órán felvenni meg bt-t bontani.Rém egyszerű.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#835) Tiger. válasza air (#808) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Még is hogy inditanál hívást a pebblevel nincs rajta tárcsázó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#837) Tiger. válasza hurkabela (#826) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezt az e robottal biztos meg lehet csinálni, ha bejön egy hívás akkor a bl szétkapcsol amint vége vagy akár időre állítod vissza kapcsol.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#838) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Nagyon rákattantam egy ideje, hogy beszerezzem a harmadik okosórámat is, de egyszerűen nem találom a tökéletest.
Fontos tényezők volnának a következők;

- Ha 5+ droid, akkor Quad-Core és 1 GB RAM, természetesen teljes jogú droid.
- Ha Dual-Core és 512 MB RAM adatik hozzá, ne legyen újabb a rendszer 4.0-nál, szintén full droid.
- Nem árt, ha teljes kör képernyővel rendelkezik.
- IPS kötelező.
- Vízállóság nem árt.
- Árilag környékezze meg a 100 USD-t, lehet kevesebb is.

És nézzen is ki valahogy. A felsorolt elvárásokkal találtam már párat, de nem igazán olyat, amit viselnék. Mert az első órám is szép volt, de a tudása végett lecseréltem. A második órám kecsesebb volt, de szép, okosabb elődjénél. Szóval úgy ezekhez mérten keresek, és nem ilyen kategóriát. Most komolyan, ez hogy néz ki??!!

Valaki tud ezekhez mérten?

But who is watching the guardians?

(#839) Tiger. válasza Mr. Y (#838) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az első oradnak mi volt a neve?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#840) air válasza Mr. Y (#838) üzenetére


air
nagyúr

Ezeknek a paramétereknek nagyjából (nem kerek, nem vízálló) a No.1 D6 órája tesz eleget. A tesztjét olvashatod az oldalon, de nincsenek túl jó véleménnyel róla a PH munkatársai.
A Gearbesten most $70-ért vásárolható.
A gyártó másik órája a D5, ami kerek formájú, viszont csak 512MB RAM, 4GB ROM és 4.4-es Android, de $100 felett van az ára.
A frissített változata a D5+, már 1GB RAM, 8GB ROM és 5.1-es Androiddal fog megjelenni, de tippem szerint $200 körül vagy felette lesz az ára.
Összehasonlító videó már van a gyártó oldalán a D5 és D5+-ról.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#841) Mr. Y válasza Tiger. (#839) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ez volt.

air; Köszi, nézegetem őket, de valahogy nem az igazi.. Bár még lehet.

But who is watching the guardians?

(#842) bigrock válasza Black_Raven (#834) üzenetére


bigrock
addikt

Amit leírtál az órafüggő, vagy minden kínai okosóra így kellene, hogy működjön?
Nekem egy Zeblaze Crystal van, de ha a telefonomon felveszem a hívást, azonnal átmegy az audio az órára. Továbbá, ha kimenő hívást indítok, az is rögtön az órán indul.
A Fundo Wear app. átmeneti megoldást jelentethet, mert jelez, hogy volt valami esemény, de ahhoz meg kell nyitni az órán a View-t, nem hozza direktben a hívó nevét.
Marad az a megoldás, hogy bejövő híváskor kihangosító ikonra 2x katt, akkor marad a telefonon.

(#843) Black_Raven válasza bigrock (#842) üzenetére


Black_Raven
veterán

Minden kínaira.Azért megy át a hívás mert mielőtt felveszed, minden esetben rá kell kattintani a kézibeszélő hangszoró ikonra, különben az órára megy.Kimenő hívásnál ugyanúgy, inditod a hívást és utána rögtön az ikonra kell kattintani hogy maradjon a telefonon.Tehát bejövőnél, katt az ikon Utána zöld gomb, kimenőnél zöld gomb és utána katt az ikon.Megszokod utána természetes, óra nélkül meg majd hiányzik.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#844) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Ehhez hasonló tudású óráról esetleg nincs tudomásotok, csak mutatósban?
Bár ez is tetszik.
X-Watch

(#845) bigrock válasza Black_Raven (#843) üzenetére


bigrock
addikt

Valami akkor a telefonomon nem stimmel? LG G4 Dual-om van, a csatolt képen láthatók a híváskezelő ikonok. Ha elfogadom a hívást a zöld gombbal, akkor azonnal megy az órára. Ha elutasítom, akkor meg el van utasítva.
Továbbá, azt sem bírom beállítani, hogy az óra ne a telefonszámot, hanem a hívó nevét jelenítse meg.
Phonebook Sync megvolt természeletesen.
:F

(#846) Black_Raven válasza bigrock (#845) üzenetére


Black_Raven
veterán

A bejövő hívás BT jel a kép fölött, arra lehet kattintani?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#847) air válasza bigrock (#845) üzenetére


air
nagyúr

A "Bejövő hívás" mellett ott a Bluetooth logó. Ott nem tudod levenni a hívás átadását az óráról?
Illetve a hívás felvétele után ez a képernyő megváltozik. Folyamatban lévő hívás alatt más adatokat és ikonokat mutat. Ott nincs gomb a Bluetooth ideiglenes kikapcsolására?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#848) Black_Raven válasza air (#847) üzenetére


Black_Raven
veterán

Egyértelmű hogy oda kell kattintani a Bejövő hívás BT ikonjára.A felvétel előtt lehet dönteni hogy mivel akarod.(közben is)fogadni.
air bocs nem neked szántam a hsz-t.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#849) bigrock válasza Black_Raven (#846) üzenetére


bigrock
addikt

Nem kattintható a BT ikon. Air tippelt jól, mikor felveszem a hívást, akkor lehet ideiglenesen kikapcsolni a BT funkciót. Hívás indításkor ugyanígy működik. Most már csak arra kellene rájönnöm, hogy hogyan vegyem rá az órát, hogy nem a számot, hanem a nevet írja ki.
Köszi! :R

(#850) Darko válasza Cyborg (#844) üzenetére


Darko
senior tag

Ilyen esetleg?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.