Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) kaszibat válasza kaszibat (#1949) üzenetére


kaszibat
tag

Nem óránként, hanem óraként. Belejavított a telefon.

(#1952) udna999 válasza kaszibat (#1940) üzenetére


udna999
tag

Üdv,

hülyeséget kérdeztem. Most egy 10ezer forintos órám van, annyi az össz beállítási lehetőség, hogy 3 számlap meg hangos-néma... :D
Gondolom mivel ezek már android 5.1-et futtatnak, szinte ugyanazokat tudják, mint egy okostelefon.

Pont előtte kerestem rá, be is raktam kosárba a banggood-on az órát. 97euroért jó vételnek tűnik. Eredeti áron valós a 132euro? A gearbest-ről szoktam rendelni, ott sokszor van, hogy számol visszafelé az akció, lejár és ugyanúgy kezdi elölről. Tehát az eredeti ár csak parasztvakítás. Néztem még a Kingwear KW88-t, az "akciósan" 84euro.

(#1953) Pimpő válasza kaszibat (#1949) üzenetére


Pimpő
tag

Fene gondolta volna, hogy a Bluetooth ennyire többet fogyaszt, mint a WIFI.
Ez mitől lehet? Ennyire szar a Bluetooth hardveres adaptációja, vagy attól, hogy ennyire szar bloatware a telefon és óra közötti adatkommunikációt kezelő szoftver?

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1954) plejik válasza kaszibat (#1951) üzenetére


plejik
addikt

Véleményt, képeket esetleg tudnál írni az óráról? Mennyibe volt a végösszeg ?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1955) kaszibat válasza Pimpő (#1953) üzenetére


kaszibat
tag

Szerintem nem maga a bluetooth, hanem az állandó kapcsolat, kommunikáció és az értesítések, amik a telefonra ha bármi jön megjelenik az órán rezgéssel és képernyő felélesztéssel. Gondolom ez eszi jobbat az energiát.

(#1956) Black Phone


Black Phone
senior tag

xiaomi amazfit típust használ valaki, tapasztalatok?

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1957) kaszibat válasza plejik (#1954) üzenetére


kaszibat
tag

Véleményt már írtam, én nagyon szeretem, klassz kis kütyü. Ez az első olyan androidos okosórám, amelynél végre megoldották, hogy mindent jelez, ami bejövő üzenet vagy hívásként a telefonra érkezik, a hívást fel tudod venni, vagy el tudod utasítani is vele. Bocs de nem látom értelmét, hogy képeket feltegyek, mert rengeteg van fent a neten, youtube-on videók is, amiken jól látszik a külső és a belső tudása is.

(#1958) plejik válasza kaszibat (#1957) üzenetére


plejik
addikt

Pénzbe mennyi lett a vége?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1959) Pimpő válasza kaszibat (#1955) üzenetére


Pimpő
tag

Jó de ha pl. WiFi-n van ugyanúgy rezeg, jelez, stb, ha jönnek az e-mail-ek, nem?
Legalábbis nekem a Wear-es óram az email-eket is jelzi.
Meg ha be van kapcsolva a WiFi és mozgásban van, akkor állandóan scanneli a HotSpot-okat.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1960) kaszibat válasza plejik (#1958) üzenetére


kaszibat
tag

30.500 körül az akkori árfolyamon.

Pimpő! : telepítettem rá a gmail-t így az email-ek is megjönnek rá, de csak ha a gmail-ben frissítem. Viszont olvasni az kihívás, olyan apró.

[ Szerkesztve ]

(#1961) tothjani81


tothjani81
senior tag

Na emberek érdeklődtem a zewatch után vettem egy 4 hr t 4 óra idegölés után visszacsomagoltam és küldöm vissza. Használhatatlan nem lehet párosítani, hívasokat így nem kezel. Szép kényelmes de dísznek drága 26 ropiért.

Ha valaki tud segíteni megköszönöm.
Ami fontos hogy lehessen hívást indítani és fogadni rólla vagyis legyen benne kihangosító, por és vízálló legyen és ne fél kilós.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1962) Fikasz


Fikasz
tag

Egy Finow X5 Plus boldog tulajdonosa lettem. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, csak egy dolog bosszant kicsit: A leírásában "Multi Touch Screen" szerepel, ha jól tudom, ez a több ujjas érintést jelenti, viszont az X5 Plus csak egy ujjat képes kezelni. Pl.: Google Maps használata így ki van lőve, ugyanis a képet távolítani már nem lehet a kijelzővel. Ez normális az okosórák világában?

(#1963) kaszibat válasza Fikasz (#1962) üzenetére


kaszibat
tag

Nekem a Lemfo Les1 ugyanígy csak egy ujjat érzékel, de lehet nagyítani úgy hogy dupla kopp majd a második kopp után ne emeld fel az ujjad, hanem lefelé csúsztasd a kijelzőn és akkor nagyít, felfelé kicsinyít. Egy próbát megér.

(#1964) kisapa


kisapa
senior tag

Erre valakinek van ötlete?

(#1965) air válasza kisapa (#1964) üzenetére


air
nagyúr

Ipari hulladék. Occó, kici, kínai. Ezek ilyenek.
A No.1 D7 teszt után azt mondom, hogy ezek között csak óriási szerencsével lehet használható darabokat találni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1966) tothjani81


tothjani81
senior tag

Amelyik órának nincs saját appja azt milyen appal érdemes vagy lehet hadználni. Nekem a Smart Watch app megbolondította a telefont

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1967) kaszibat válasza tothjani81 (#1966) üzenetére


kaszibat
tag

Attól függ, milyen típusú óra. Ha androidos, akkor nekem a sinwear elég jól dolgozik. Ha nem androidos az óra de MTK procival, akkor nekem a Mediatek smartdevice vált be. Play áruházban mindkettő megtalálható. Kísérletezni kell, melyik hozza össze a két eszközt a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#1968) Black Phone válasza tothjani81 (#1966) üzenetére


Black Phone
senior tag

telo nekem is megbolondult a c5 tel párositva, fundowear appal, recseg a hangszoró, lefagy a teló, youtobe nem indul...de lehet hogy csak a 7.0 rendszer nem tetszik neki, sebaj órának időt nézni jó lesz, xiaomi mi band tökéletesen teljesít minden értesítést megkapok :)

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1969) kisapa válasza air (#1965) üzenetére


kisapa
senior tag

Ha ezt "occo"-nak nevezed akkor mit mondasz az U8-as óráról ami 8000Ft. Azért mire megkaptam bele került 27000Ft-ba Áfával és vámmal.

(#1970) air válasza kisapa (#1969) üzenetére


air
nagyúr

:DD Én 90€-ért vettem a Pebble Classicot. Kicsivel többet ér.
De az a te problémád, hogy egy ilyenért miért adtál ki ennyi pénzt. ;]
Az occó-t pejoratíve értettem.
Egyébként korábbi leírások alapján az U8, - ami 2500Ft körül van - (Te milyen árakat nézel?) még mindig inkább hajlamos működni, mint ezek.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1971) tothjani81 válasza kaszibat (#1967) üzenetére


tothjani81
senior tag

Zewatch 4. Mtk procis. Szerinted ehhez valamelyik app amit írtál. Működhet?

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1972) kisapa válasza air (#1970) üzenetére


kisapa
senior tag

Természetesen ízlések és pofonok de konkrétan nekem a Pebble akkor se kéne ha ingyen adják.Az U8-ról pedig ennyit szeretnék mondani.

(#1973) tothjani81 válasza tothjani81 (#1971) üzenetére


tothjani81
senior tag

Vagyis ezzel is megpróbálnám de amúgy a másik is mtk

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1974) szpigi73


szpigi73
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy okosórát, de nem vagyok képben a működésükkel kapcsolatban.
Poros helyen dolgozom, a telefonom általában védőburokban van, és így körülményes elővennem a hívások bonyolításánál. Headset-et használok, de jó lenne látnom a telóm kicsomagolása nélkül, hogy ki a hívó, mielőtt felvenném, illetve ha valakit hívnék, se kelljen kicsomagolnom emiatt.
Ezért gondoltam egy okosórára, amelyről tudnám intézni a kimenő és bejövő hívásokat.
Olvastam, hogy az önálló SIM-el rendelkező órák kihangosítva használhatók, de mivel headset-et használok, nem szeretném a telefont elővenni amiatt, hogy átirányítsam a hangot az óráról a telefonra.
Amely óra nem SIM-es, az nem tud hívást indítani a csatlakoztatott telóról?
Van olyan óra amelyik tudja ezt?
Nem muszáj, hogy színes kijelzős legyen, számít a hosszú készenléti idő is.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#1975) air válasza kisapa (#1972) üzenetére


air
nagyúr

Most erre mit mondjak?
Szerintem Pebble-t még messziről sem láttál.
De további jó szenvedést a vackoddal!
Az meg, hogy 4x áron akarsz vásárolni.... Pfff.
Tudomásul kellene venni végre, hogy ezek a kínai órák semmire sem jók, és egy lyukas garast sem érnek.
Ha valakinek egy ilyen nem megfelelően működik, törődjön bele, hogy így járt!
Sajnos durván hangzik, de ez az igazság.
Az MA-n olvasható tesztek idd mind ezt támasztják alá. Tehát ez nem az én véleményem, hanem lényegében tény.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1976) kaszibat válasza tothjani81 (#1971) üzenetére


kaszibat
tag

Csak akkor fog kiderülni, ha kipróbálod. Van esély rá hogy működik valamelyikkel.

(#1977) air válasza szpigi73 (#1974) üzenetére


air
nagyúr

Én a Pebble-t pont így használom.
Telefon zsebben, headset a fülben, óra a kézen.
Ha csörög a telefon, az órámra nézek, és a headseten felveszem.
Ha nagyon kell az órán futó, dialer alkalmazással tudok hívást indítani.
Májkül Nájtot nem játszom, az órába beszélni nincs értelme, szerintem. Nincs is benne SIM, nem is hiányzik belőle.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1978) szpigi73 válasza air (#1977) üzenetére


szpigi73
csendes tag

A Pebble steel-t nézegettem, tetszik külsőre, de nem tudom van-e benne hívásindítás mód.
Neked melyik típus van? Tárcsázva lehet vele csak hívni, vagy telefonkönyvből is?

(#1979) air válasza szpigi73 (#1978) üzenetére


air
nagyúr

Classic van. Van hozzá dialer alkalmazás, azzal lehet hívást indítani.
Telefonkönyvből és híváslistából lehet hívni.
Tárcsázóból nem, mert a Pebble órák nem érintő képernyősek.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1980) gacsoi válasza air (#1975) üzenetére


gacsoi
senior tag

Csak szólok, hogy a huawei watch is kínai !! :)

(#1981) air válasza gacsoi (#1980) üzenetére


air
nagyúr

Ja, meg a Xiaomi Amaze Fit is. De tudjuk, hogy nem ezekre gondolunk, amikor a gagyi kínai órákról beszélünk. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1982) shankie90


shankie90
csendes tag

sziasztok! tud valaki egy gyári firmwaret felrakni egy dz09 órához? frissíteni akarta. de akkor még nem tudtam hogy ezt nagyon sok gyártó gyártja, ugyhogy nem is csináltam másolatot róla. volt benne magyar nyelv, nem engedte a vxp fájlokat telepíteni, szóval ez a butítottabb verziós lehet. MTK6261DA .sztem sok embernek ez a verzios ora van. amik fenn vannak neten szoftverek azokkal invertalt szin es erinto kepernyo nem erzekelese van. köszi előre is.

(#1983) tothjani81


tothjani81
senior tag

Na én rendeltem egybilyet
http://m.ebay.com/itm/Lemfo-GV68-Bluetooth-IP68-Impermeable-Buceo-Reloj-Inteligente-Para-Android-iOS-/252898106858?hash=item3ae1e6ddea%3Ag%3AKMEAAOSwBOtZAFYc&_trkparms=pageci%253A51f497da-4688-11e7-a3ec-74dbd1809011%257Cparentrq%253A620de2da15c0abc23111b983fffca051%257Ciid%253A1

Leírások aapj@n minden elvárásomnak megfelel, ha valakit érdekel és mehjött leírom a tapasztalataimat.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1984) shankie90 válasza szpigi73 (#1974) üzenetére


shankie90
csendes tag

meglehet oldani elvileg, soundabout nevü programmal, én már használtam így, jó beállítás kérdése. annyi csak hogy ezeknél az olcsóbb óráknál ha hívás van, látod ki hiv, feltudod venni, de megszakad az óra és a telefon közti kapcsolat addig és akkor a telefon fogja kezelni a hangot, miután leraktad, vissza tud csatlakozni. lehet olyat is hogy a bluetooth beállításoknál kikapcsolod h a telefon hangját ne kezelje, csak akkor a hívásokat se mutatja, azért kell a soundabout a play áruházból. root jog kell hozzá ha jól emlékszem. egyszer ha beállítottad utána már mindig menni fog újra beállítás nélkül. nekem DZ09 ment így

[ Szerkesztve ]

(#1985) plejik válasza tothjani81 (#1983) üzenetére


plejik
addikt

Így lehet jobb lenne..
[link]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1986) tothjani81 válasza plejik (#1985) üzenetére


tothjani81
senior tag

Ja. Köszi most látom vackul raktam be.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1987) kisapa válasza air (#1975) üzenetére


kisapa
senior tag

Én konkrétan erre a kinézetre mondtam,hogy ingyen sem kellene. Azt is el tudom fogadni, hogy van akinek ez tetszik de nekem nem. Egyébként nem azt írtam, hogy egyáltalán nem működik hanem azt, hogy akadt egy kis problémám vele. De már látom érdemi választ nem kapok csak lesajnálást úgyhogy részemről befejeztem ezt a témát. :(

(#1988) air válasza kisapa (#1987) üzenetére


air
nagyúr

Nem derült ki, hogy konkrétan melyik kinézetre gondoltál, mert ezen az oldalon 3 típus 10 variánsa látszik.
Egyébként én sem azért vettem, mert ennek a legjobb a dizájnja, vagy a kinézete, hanem funkcionálisan ez felelt meg leginkább az igényeimnek, és ez tűnt a legmegbízhatóbbnak.
Lassan 1 éve megvan, tökéletesen teszi a dolgát, eddig nem volt vele semmi gond.
A te apró problémád éppen a megbízhatóságot, és a használhatóságot csökkenti, így aztán hiába jó a kinézete és tetszik neked, maximum dísznek használhatod.
Ilyen jellegű technikai problémában túl sok segítségre nem számíthatsz, se itt se másutt, mivel senki nem tudja, hogy mi okozza a hibát.
Ha visszaolvasol azt is láthatod, hogy néha még az sem egyértelmű, hogy ezekhez az órákhoz milyen alkalmazást kell használni a mobiltelefonon.
Egyébként jó ideje kiderült, hogy bizonyos kategóriába tartozó órák hiába szépek, és esetleg elfogadható árban vannak, a használhatóságuk messze van az elvárhatótól.
Ha valaki vásárlás előtt nem tájékozódik, vagy megteszi ugyan, de ennek ellenére ilyen órák közül választ, akkor kiteszi magát annak, hogy ablakon kidobott pénz lesz, amit elkölt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1989) hardline


hardline
senior tag

Sziasztok!
Iphone SE mellé szeretnék venni valamilyen okos eszközt. Mi Band 2-re gondoltam első körben. Nem vagyok nagyon otthon a témában, nem tudom, van-e jobb vétel nagyjából ezen az áron? (GB-n 20 $)
Néhány helyen olvastam, hogy nem minden működik jól IOS alatt. Ez még mindig így van, vagy időközben javították?

(#1990) szpigi73 válasza air (#1979) üzenetére


szpigi73
csendes tag

Köszönöm a tanácsokat!
Kipróbálok egy classic-ot, aztán majd meglátjuk. A jófogáson adnak most egy újat 11e Ft. irányáron, nem nagy bukta, ha mégsem jönne be. Hasonló áron el lehet majd adni.

(#1991) air válasza szpigi73 (#1990) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem fogod megbánni.
Ha megvan, nézz át a saját topikjába!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1992) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

(#1993) golyós válasza zeon.hu (#1992) üzenetére


golyós
őstag

"Ilyen ronda teremtés még a kalendáriumban sincsen" - mondta Regős Bendegúz

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1994) plejik válasza golyós (#1993) üzenetére


plejik
addikt

Csúnya is , meg drága is ..szerintem.. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1995) kisapa válasza plejik (#1994) üzenetére


kisapa
senior tag

Én ugyanezt mondtam és le lettem hurrogva. :K

[ Szerkesztve ]

(#1996) air válasza kisapa (#1995) üzenetére


air
nagyúr

Nem egészen.
Te oda vagy a gyönyörű, de használhatatlan bocsánat, csak néha nem használható, tehát lényegében megbízhatatlan eszközödtől, de ócsárolod azt, ami a megszokottól eltérően néz ki, de legalább tökéletesen használható, és megbízható.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1997) air válasza plejik (#1994) üzenetére


air
nagyúr

Szerinted melyik a drágább ami 23-ért működik, vagy ami 27-ért nem. :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1998) szpigi73 válasza zeon.hu (#1992) üzenetére


szpigi73
csendes tag

Itt szerintem olcsóbbak és már a 2-es széria kapható.

(#1999) zeon.hu válasza szpigi73 (#1998) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Általában minden olcsóbb külföldről, de nem mindenki szeret kintről vásárolni.
Plusz én csak betettem egy hazai akciót, de én is kintről venném :)

#?*@&!

(#2000) kisapa válasza air (#1997) üzenetére


kisapa
senior tag

Szeretném fenntartani magamnak azt a jogot, hogy olyat veszek amit szívesen hordanék is. Az igaz, hogy utána kérdezhettem volna de a leírás szerint jónak tűnt és én vállaltam a kockázatot. Ráadásul itthon sem találtam olyat ami árban hasonló és még tetszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.