Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) xhege válasza nyisziati (#1200) üzenetére


xhege
addikt

Nem túl biztató... Remélem a G6 ennél jobb lesz. Youtube teszten nem tűnt borzasztónak.

(#1202) nyisziati válasza xhege (#1201) üzenetére


nyisziati
veterán

Youtube-teszten a G5 is nagyon jónak tűnt... :DDD :DDD :DDD
Azért vettem.

(#1203) xhege válasza nyisziati (#1202) üzenetére


xhege
addikt

Mindegy, most már megrendeltem. Számomra az értesítések megérkezése a legfontosabb, remélem azzal megbirkózik.

(#1204) nyisziati válasza xhege (#1203) üzenetére


nyisziati
veterán

Oké. Majd írj róla légyszi, ha kipróbáltad.

(#1205) xhege válasza nyisziati (#1204) üzenetére


xhege
addikt

Hát az még gondolom egy hónap amíg ideér. Ha megjön, akkor írok róla. Ha egy kalap sz....r, akkor buktam 8300 Ft-ot :)
Addig is használom a Martian Notifier órámat. Egyébként az egy maximálisan megbízható szerkezet. Az összes értesítést azonnal jelzi. Az OLED kijelzőn az elejét el lehet olvasni mindennek (ha nem olyan hosszú az üzenet, akkor az egészet). Egy feltöltéssel 4 napot nálam tud. Az analóg óra része pedig külön elemről ketyeg elméletileg 2 évig, és nagyon pontos. 10-15 ezer között elérhető az ebayen. Én konkrétan 11 ezerért vettem.

(#1206) Yager01


Yager01
senior tag

Sziasztok. Same Gear s3ba vagyok beleesve de egyelore nem lehet kapni es az ara is kérdéses meg hogy mennyi lesz. Alin 11.11en elég sok akció lesz es ehhez kapcsolódóan értesítésbe kaptam pár okos óra ajánlatot Nr.1 D5 lenne 100$ korul. Teszteket képeket megnéztem es elég megnyerő cucc. Valakinek van esetleg személyes tapasztalata ? Érdekelne kézbe fogva milyen a minősége nem e gagyi a hatás ? Működése milyen....stb?

Van egy másik a is a KW88 kinézetre ez sem rossz darab.

(#1207) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

Ilyen órát rendelnék

[link]

itt

[link]

De nem egészen értem ezt a rendszert ez 11.11-én olcsóbb lesz? Mert kaptam egy kupont amin az volt hogy olcsóbbak az okosórák, de azt beírva drágább lett, itt meg ha jól értem azt írják 6 napig akciós.

Tehát kérdés 11.111-én ezt az órát meg lehet ennél olcsóbban venni?
Ha igen, hogy tudok rákeresni és mi is pontosan ez a kupon?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1208) AndrewBlase válasza Breki (#1207) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A nov 11-i "akció" miatt szinte mindennek felvitték az árát. Ami nagyjából azt jelenti, hogy 11.11-én lesz ("akcióban") kb a "normál ár" (±1-2 $).

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#1209) Yager01 válasza Yager01 (#1206) üzenetére


Yager01
senior tag

Úgy látom elég inaktív a topic :(

(#1210) nyisziati válasza Yager01 (#1209) üzenetére


nyisziati
veterán

Sajnos igen, kialakult egy fura kettősség.
Van igény az olcsó kínai okosórákra, de ezeket a szakmai (hogy úgy mondjam) "elit" nem támogatja, mert gagyinak tartja. Van is ebben igazság mondjuk, de ez más téma.
Ebből egyébként volt egy kiadós veszekedés pár hete, ami komoly moderációval járt, azóta mindkét fél a sarokban duzzog. :DDD

Az igazi, minőségi okoscuccok meg drágák, a pár érdeklődő nem "tartja el" a topikot.

Ráadásul a "gagyitech" cuccok olyan sok gyártóhoz kapcsolódnak, hogy még nem alakult ki széles használói réteg, úgyhogy a tapasztalat is kevés.

Kell még idő a szegmentálódáshoz.
Kábé mint az Okosteló ajánló és a Dual-simes topik.

Ott markáns az elkülönülés, amikor néhány olcsóbb kínai gyártó (Oukitel, THL stb.) modelljét mertem ajánlani az "Okosteló" topikban, szinte szó szerint a nyakamba hánytak (többen!). :DDD

Úgyhogy ezeket az ajánlatokat megtartom a Dual-simesbe, ott jóval magasabb az ingerküszöb. Meg alacsonyabb a vásárlóerő és az igény. :)) A kompromisszumkészségről nem is beszélve.

Itt is jó lenne egy ilyen diverzifikáció, de ennek még ki kell forrnia magát. És azt hiszem, nem is lesz különválasztva, úgyhogy egy érzékeny egyensúlyt kell valahogy megteremteni - topikon belül. Nem is tudom, volt-e ilyenre már példa a Prohardveren.
Hát nem lesz könnyű. :U
Na mindegy. Akkor szép az élet, ha zajlik.

[ Szerkesztve ]

(#1211) Breki válasza AndrewBlase (#1208) üzenetére


Breki
veterán

Igen köszi ezt tudom, aliexpesses így van csak ezt a rendszert nem értem, hogy kapok egy kupon a vásárlásnál beváltom erre az ár 36-ról 54-re ugrik.

Meg nem értem, hogy kereshetek 11.11 árat.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1212) nyisziati válasza Breki (#1211) üzenetére


nyisziati
veterán

Kamu az egész, úgy ahogy van, már azt se tudják, mit-hogy hazudjanak, saját keverésükbe gabalyodnak bele.

Az igazi akciók majd kb. februártól lesznek, akkor lesznek a 10-20 dolláros kedvezmények.

(#1213) DJGABI válasza Breki (#1207) üzenetére


DJGABI
addikt

"11.11-én olcsóbb lesz?"
passz. ha gondolod várd meg, de ha megfelel ez a flash sale ár, akkor vegyed, ha az a 28 darab elmegy akkor visszaáll a rendes árra.
az akciózott termékeik általában nem kuponozhatóak, azért lett drágább mert az eredeti árból vonta a kedvezményt

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1214) Breki válasza DJGABI (#1213) üzenetére


Breki
veterán

Köszönöm a választ, mindkettőtöknek

Én is valami hasonlóra gondoltam, csak nem értettem

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1215) tamas01234


tamas01234
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy Huawei honor 3x (4.2 android) telefon. Elgondolkoztam egy DZ09 okosóra vásárlásán és ezzel kapcsolatban felmerült néhány kédés. :F :Y

A legfontosabb hogy tényleg támogatja-e az óra a 4.2-es androidot?
A Facebook üzeneteket is kijelzi az óra?
Az előzőből kapcsolódóan: az óráról vissza tudok írni? egyáltalán van rajta billentyűzet? ha nincs lehet rá rakni?

Esetleg ha van valakinek javaslata hogy milyen órát lenne érdemes venni ami 5-10 ezer környéké van?

Előre is köszi4 :R

(#1216) xhege válasza tamas01234 (#1215) üzenetére


xhege
addikt

Szia!

Nagyon sokat ebben az árkategóriában nem lehet várni. Szerintem ami itt a legfontosabb, hogy stabilan tartsa a kapcsolatot a telóval és biztosan jelezze az értesítéseket és hívásokat. Számomra ennyi az elvárás. A pulzusmérés, lépésszámlálás, alvásfigyelés stb. véleményem szerint csak parasztvakítás. Valamiket ír az óra, aztán vagy van köze a valósághoz, vagy nincs.
A múlt héten én ezt rendeltem 8300 Ft körül volt az ára:

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_491482.html

Sajnos még sokat kell várni, amíg ideér így nem tudom megmondani, hogy mennyire használható vagy mennyire sem.

(#1217) syzegy09


syzegy09
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Apple Watch képes-e a vérnyomás mérésére, vagy csak a pulzust képes mérni?
A válaszokat előre is köszönöm!
syzegy :)

(#1218) air válasza syzegy09 (#1217) üzenetére


air
nagyúr

Gondold végig, hogy miként kell vérnyomást mérni (mit jelent maga a fogalom) és rá fogsz jönni magad is. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1219) syzegy09 válasza air (#1218) üzenetére


syzegy09
csendes tag

Természetesen én azt mondtam volna elsőre, hogy nem tudja.
Bár olvastam, milyen technológiával készítették magát a pulzusmérést, ebből kifolyólag gondoltam esetleg hátha már tudja ezt is (ennyi pézééé'). Sajnos nem vagyok a témában jártas. Mindenesetre köszi a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#1220) xhege válasza syzegy09 (#1219) üzenetére


xhege
addikt

Kizártnak tartom, hogy bármilyen okosóra tud vérnyomást mérni. Szerintem erre még mindig jobb egy hagyományos vérnyomásmérő, és sokkal olcsóbb is mint az almás óra :K

(#1221) AndrewBlase válasza syzegy09 (#1219) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Bár olvastam, milyen technológiával készítették magát a pulzusmérést, ebből kifolyólag gondoltam esetleg hátha már tudja ezt is (ennyi pézééé'). "

Itt messze nem a tudását kell(ene) megfizetni, hanem a rágott alma logót. :W (Nem) kicsit túl van árazva eme márka összes terméke.

Majd ha elhagynak egy nullát a végéről, akkor esetleg elgondolkodnék a vásárlásán.

Miért mindig én???

(#1222) xhege válasza AndrewBlase (#1221) üzenetére


xhege
addikt

Miért is vágnának le egy nullát, mikor simán megveszik így is? :)

[ Szerkesztve ]

(#1223) AndrewBlase válasza xhege (#1222) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hát ez az... Igen sokan hanyatt vannak esve az almás termékektől.

Egyébiránt magamra értettem. Annyi pénzért biztos nem venném meg, még ha ki is törölné a sejhajomat, akkor se. :))

Miért mindig én???

(#1224) Zodiacus


Zodiacus
tag

Szeretnék a bringámra egy bluetooth-os pedálfordulat mérő szenzort. A telefonomat nem akarnám a bringára aggatni. Meglehet oldani úgy, hogy az okosóra mutassa a mért értéket? Lehet ezekre a kütyükre bármilyen appot telepíteni?

(#1225) xhege válasza AndrewBlase (#1223) üzenetére


xhege
addikt

Nekem sem lesz almás cuccom soha az tuti.

(#1226) xhege válasza Zodiacus (#1224) üzenetére


xhege
addikt

Az olcsó kínai órákra nem lehet nagyon alkalmazásokat telepíteni. Az android wear szoftvert futtatók esetén talán van valami. Az viszont nem ez az árkategória.

(#1227) bisza


bisza
tag

Sziasztok!
Azt hiszem ez a legjobb topik a kérdésemnek. :)
Most gondolkodok Garmin okosóra vásárlásán, méghozzá a Garmin fénix 3 és a vivoactive hr között vacillálok. A specifikációit tudom mindkettőnek, de esetleg valakinek van konkrét tapasztalata egyikről vagy másikról. A véleményekre lennék kíváncsi, melyiket, miért?
A másik kérdésem az lenne, hogy ha esetleg valaki használja win 10 mobil rendszerrel bármelyik készüléket az megoszthatná, hogy az értesítések működnek-e rajta rendesen.
A válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#1228) KamuMazsola válasza Zodiacus (#1224) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Van olyan okosora ami Android rendszert futtat és ketmagos mt6572 processzora és 1+8 GB ram+rom, $100 körül van az ára. Azon van googleplay, arra tudsz telepíteni.

Üdv.: KamuMazsola

(#1229) mumuss


mumuss
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Fundo wear helyett mit javasoltok használatra?
Mediatek Smartservice sem jó, mert nagyon lassítja a telefont

Mate 10 pro/Note 10

(#1230) Breki


Breki
veterán

K88H Smart Bluetooth Watch -al kapcsolatban lenne két kérdésem.

Úgy látom itt a legolcsóbb
[link]

Itt látok olyat is, hogy ezüstszínű fekete szíjjal, ezt hol tudom kiválasztani?

Úgy látom színnél kettő fajta van illetve azt lehet kiválasztani bőr vagy fémszíj legyen.

Másik kérdésem, hogy felajánl hozzá egy ilyen kábelt is ezt érdemes megvenni?

Wristwatch Charger USB 2.0 Charging Cable for K88H Smart Watch - WHITE

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1231) MadSoul válasza KamuMazsola (#1228) üzenetére


MadSoul
csendes újonc

Hali, most jött meg a NO.1 D5+ okosórám, nekem egyenlőre minden oké vele. Aliexpressről 115$ volt de ha sietsz holnap megveheted kb 80-85$ ért a 11.11-i leárazások alatt. Android 5.1 1GB RAM + 8GB HDD Google play, pontos(abb) pulzusmérő. A baj az ,hogy például most nem találtam ajánlatot Alin D5+-ra csak Sima D5-re amiben csak 4.4-es android fél gb RAM meg 4 GB HDD van. Szóval ha találsz D5+-t akkor nyugodtan csapj le rá!

"Shady makes you laugh, Eminem makes you think, but Marshall makes you feel."

(#1232) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Sziasztok,

Iphone 6s-hez vennék valami okos karkötőt nem túl sok pénzért. Van valakinek valami tapasztalata ilyen téren, hogy mit érdemes?

Ezeket néztem:
ID107
MiBand2
DFit -D21

Esetleg valami egyéb, amit ismertek és jó lehet? A segítségeteket előre is köszönöm! :R

What else?

(#1233) Tibko8 válasza ATM_automata (#1232) üzenetére


Tibko8
senior tag

Mi Band 2 :K
De ha jól tudom szifonon nem minden funkció működik. Itt a topikja itt van pár tapasztalat iPhone-nal. [link]

Amúgy én csak dicsérni tudom ennyi pénzért megerte.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1234) ATM_automata válasza Tibko8 (#1233) üzenetére


ATM_automata
őstag

Köszi, írtam oda is akkor :R

What else?

(#1235) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Létezik olyan okosóra, amivel lehet telefonálni, és 3G/4G internetet megosztani pl. bluetooth-on keresztül?
Bónuszként jól jönne a hosszú üzemidő.

Nyilván ehhez olyan kell, amibe lehet SIM kártyát rakni. Fontos lenne, hogy tudja a vodafone összes frekijét.
Leggyakrabban egy BT headset-tel telefonálnék vele, de jó lenne, ha ezek nélkül is lehetne vele hívást fogadni.
("KITT, gyere értem..." :D, de nem fontos, hogy Michael-nek szólítson. :DDD)
Az internetet tabletre vagy phebletre osztanám meg. Egyszerre egy eszközre.

Kösz!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1236) Ateszpapa válasza Bici (#1235) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Órával nem igazán lehet, főképp nincs értelme, mert nagyon hamar lemerül.

Jobban jársz ha veszel mi-fit ami 3g-4g képes hordozható router.
Azzal pár óráig akksiról meg tudod osztani a neted.

Az óra alkalmatlan erre a gyenge akksi miatt.

Nekem Samsung Gear S volt, de lebeszéltek róla, hogy megosszam vele a netet.

(#1237) Bici válasza Ateszpapa (#1236) üzenetére


Bici
félisten

Oks, kössz, csak mi-fi-vel nem tudok telefonálni.

Igazából az a célom, hogy ne kelljen egy 5 colos tepsit magammal cipelnem folyton, de ilyen esetben is el tudjanak érni telón.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1238) MY2K


MY2K
aktív tag

Ha szeretnél android wear okos órát akkor
Holnaptól a Telekom-nál 74.900-ért lesz a Huawei Watch (10hó x 7490 Ft) :K

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#1239) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok!

Kis történetem: alapjáraton telefon vásárláson törtem a fejem, de mivel a telefont tényleg csak telefonálásra és SMS küldésre használom, ezért elgondolkodtam egy okosórán is.

A kérdésem tehát, hogy melyik okosórát tudnátok ajánlani a számomra? A lényeg tehát, hogy telefon nélkül, önállóan tudjak vele beszélni, sms-t küldeni. Igazából fogalmam sincs, hogy mit kell nézni egy ilyen órán, ezért is érdeklődöm itt. :) Köszönöm.

Szerk.: még eszembe jutott, hogy láttam olyan változatokat, amiken android van, meg wifi, play store stb.. ezek mire használhatóak ebben az esetben? Lehet hülye kérdés, de pl messenger, meg akármi feltelepíthető rá?

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#1240) tib78


tib78
tag

Sziasztok!

Okos karkötőt/órát keresek.
Elvárások: caller id kijelzés, jó lenne ha el is tudnám vele utasítani a hívást, de az nem lényeg, lépés figyelés, minél hosszabb akksi idő.
MiBand 2-m volt, de leesett a kezemről a csatja miatt, és nem mutatta ki hív.

Amik tetszenek:
Alcor move (a hsz-ek szerint béna a szoftver)
ZeWatch 3 (nem lehet felfelé lapozni az üzeneteket)
Garmin Vivosmart HR (nem tudom van-e caller id)

Max 30-at adok érte. Használt is jó, csak ne legyen karcos.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#1241) nyisziati válasza MY2K (#1238) üzenetére


nyisziati
veterán

Ez nagyon húzós ár, ennyiért telefont se vettem soha... :(

(#1242) Gr4t15


Gr4t15
újonc

Sziasztok! Okosóra vásárlását tervezem és ehhez kéne egy kis segítség, illetve ha valakinek van tapasztalata az általam kinézett órával kapcsolatban annak még inkább örülnék.

A kiszemelt óra egy GoClever Chronos PI okosóra, ami egész pofás és nem utolsó sorban elérhető árban van. (szebb órák és nevesebb órák közül a Samsung Gear 2 és a HUAWEI órája ami közel áll a szívemhez, de telefonra is sokallok annyit, mint az ár amire becímkézték őket)

Ugyanakkor az óráról nem sok mindent találtam, se egy teszt, se tapasztalat, se részletes technikai adatok, és bár a 20ezer forint, ami az óra esetében egy átlagár nem sok, de az ember nem szívesen dobna ki ennyit egy kacatért.

Ha esetleg valakinek ilyen árba jobb ajánlata van azt is megköszönném, sokat segítene a dolgon.

(#1243) Yager01 válasza Gr4t15 (#1242) üzenetére


Yager01
senior tag

Huawei okos óra most 69900. Ez mar elég jó ár érte. Amit meg nézegetek a N1.D5+ . Jó lenne egy kis info személyes tapasztalat de egyelőre senki nem tudott mondani róla semmit. Huawei nagyon minőségi darab. Azt mar láttam. Nekem hiányzik a GPS belőle ezért variálok es nem rendeltem meg ...

(#1244) esztam


esztam
csendes tag

Valaki meg tudná nekem erősíteni, hogy egy Xiaomi Mi Band 2 működőképes-e egy Xiaomi Hongmi 1s telefonnal?

(#1245) t420s


t420s
aktív tag

Kínai okosóra IPS képernyővel és bőr szíjjal?

Tud vki ilyet ajánlani?
Annyi kínai okosóra van mint a szemét. Olcsók és szarok.
Aztán ott vannak a "nagy" nevek (LG Sony Huawei) és nem feltétlenül jobbak (sőt...) de legalább 20x annyiba kerülnek.Megéri biztos. Valakinek.

Szóval kínai okosóra IPS-el és bőr szíjjal?

Köszönöm

(#1246) air válasza t420s (#1245) üzenetére


air
nagyúr

Jól látod a kérdést. Olcsók és szarok.
Akkor miért akarsz ilyet? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1247) Bjorngolf


Bjorngolf
tag

haliho.
okosórát keresek max 6-10 e ftért :) Nekem lessz (fiu vagyok).
igazából h mire kellene: hétköznapi használat, alvásmonitoring, és az se baj h ha esetleg van aktivitásmérő benne. :) köszi előre is

(#1248) Tibko8 válasza Bjorngolf (#1247) üzenetére


Tibko8
senior tag

Mi band 2 tökéletes erre a célra. :K

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1249) Bjorngolf válasza Tibko8 (#1248) üzenetére


Bjorngolf
tag

Mint írtam órát keresek, nem karkötőt :) azért köszi
árban max 12eig el tudok menni

[ Szerkesztve ]

(#1250) D22


D22
csendes tag

Hello!
Van valakinek tapasztalata a Razer Nabu X okoskarkötővel kapcsolatban, főleg iPhonnal használva?
Milyen gyakran szokott megszakadni a kapcsolat a 2 eszköz között? Viber, Facebook messenger értesítései működnek?
Nekem ezek azért lennének hasznosak, mert hallássérültként nem szoktam bekapcsolni a hangot és nem mindig veszem észre a telefon rezgését. Eddig Xiaomi Mi Band-et használtam ami kb csak ébresztésre volt jó. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.