Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) negyedes válasza Kapanyél (#1750) üzenetére


negyedes
addikt

csak akkor meri a pulzust ha nem mozogsz. passziv meres van benne. on-demand-re nincs lehetoseg.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1752) h4h01


h4h01
senior tag

Sziasztok! Olyan okosórát/sport okosórát keresek, amivel tudok zenét hallgatni a Bluetooth-os fülesemen..A cél az lenne, hogy ne kelljen magammal vinnem a telefont futás közben..Inkább edzőtermi edzéseket, és főleg futáshoz használnám, így GPS, pulzusmérő legyen benne..Ezt a piacot abszolút nem ismerem, örülnék ha valaki tudna ajánlani valami használható cuccot..Nem tudom milyen árban lehet ezeket megvenni, de nem kell a legmárkásabb, legszebb kijelzős cucc..Csak legyen használható, és pontos GPS, meg valamennyi belső memória, hogy ráférjen pár száz zeneszám..

Előre is köszi!

Szerk. (Ó bakker most láttam, hogy pár hsz-el előttem belinkeltek egy TomTom órát, ami kb tud mindent amire szükségem van..Ilyen az amikor előbb ír az ember, mint hogy keresne)

[ Szerkesztve ]

(#1753) Kapanyél válasza h4h01 (#1752) üzenetére


Kapanyél
őstag

Samsung Gear Fit 2 vagy Grar S3. Ezeket támogatják a fitness appok is.

Tomtomot, Garmint nem ismerem ilyen szempontból.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1754) mtibee2


mtibee2
tag

Sziasztok!

Vettem egy Domino DM368-as kínai okosórát Android 5.1-gyel. (Nem Wear, és nem is Tizen.) Az volna a kérdésem, hogy létezik-e erre az operációs rendszerre olyan alkalmazás, amivel le lehetne cserélni a számlapot, mert gyárilag csak kb. 30 van, és hamar rájuk fogok unni, szerintem...
Találtam egy swlauncher nevű alkalmazást, ami lecseréli a gyári indító alkalmazást, de az a frissítés óta nem működik megfelelően. (Szétcsúsznak rajta a mutatók.)

Amúgy, ha érdekel valakit, szívesen írok róla néhány gondolatot!

Köszi:
M. Tibor

(#1755) Dara


Dara
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom jó helyen járok-e ? :D
Olyan problémám lenne,kaptam egy Micro USB s endoszkópot,galaxy s6ra dugva az ég világon semmi nem történik, összes külföldi fórumot atlapoztam,YouTube stb de sehol nem találtam megoldást.. :(
Pcn próbáltam,kamera működik,telefonra több mint 20 fájta appot szedtem le,kezdve amit gyárilag qr codeoznak hozzá,de semmi :(

Das Beste oder nichts

(#1756) kaszibat válasza mtibee2 (#1754) üzenetére


kaszibat
tag

Szia! Szerintem ehhez a youtube lesz a barátod. Láttam ott egy videót, ahol a dm368-ra egy launcher feltelepítése után sok számlapot is lehetett telepíteni. Meg is találtam: EZ AZ Ha a videó alatti "több" gombra klikkelsz megnyílik a linkgyűjtemény. Jó szórakozást! (Mivel ez a kütyü szintre teljesen ugyanaz mint a Lemfo lf16, lehet hogy annak a firmware-t telepítve újabb óra számlapok lesznek, de ez csak tipp, nem biztos hogy működik. Ha ilyen firmware-k kellenek, azokat ITT találod)

[ Szerkesztve ]

(#1757) mtibee2 válasza kaszibat (#1756) üzenetére


mtibee2
tag

Én is megtaláltam azt a videót, és annak a leírásában szereplő launcherről írtam, hogy az Android frissítése után elcsúsznak a mutatók a számlapon. (Erről többen is panaszkodtak a hozzászólások között.)

A Megás linked pedig nem működik.

Azért köszönöm a választ!

(#1758) kaszibat válasza mtibee2 (#1757) üzenetére


kaszibat
tag

Bocs, a hozzászólásokat nem olvastam, csak a videót néztem meg és álmélkodtam a sok számlapon. A megás linken dolgozom, hogy hogyan tudom elérhetővé tenni neked, ha sikerül privátban elküldöm.

(#1759) Kapanyél válasza mtibee2 (#1757) üzenetére


Kapanyél
őstag

ITT mindig megtalálod a legfrissebb verziót az Eric's Launcher-ből. Nekem másodjára föltelepítve jól működött.
Viszont leszedtem, mert azok az alkalmazások, amik a főmenüben vannak, nem látszanak az Android alkalmazások között, ezért nem is hozza föl a launcher.
Mivel nem használok .watch fájlokat face-nek, inkább telepítettem a Circle Sidebar alkalmazást, az nekem bőven elég. Talán csak a watch face-ek %-os átméretezése hiányzik most a gyárival.

Watch face-ekért csatlakozz ehhez a csoporthoz:

Round Android Smartwatches

Ez egy "download" szóra kereső link, így mindig felhozza az összeset.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1760) mtibee2 válasza Kapanyél (#1759) üzenetére


mtibee2
tag

Úgy tűnik, hogy ezzel a launcherrel működik minden, nagyon szépen köszönöm! :R

(#1763) Land


Land
veterán

Üdv!

Van már 100 dolcsi körül jóféle okosóra (Oled, 1 gb ram, korrekt üzemidő stb) vagy még skipeljem a dolgot pár hónapig (évig)?
Eddigi a Pebble volt ajánlva, de az nem tetszik. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1765) Vyndree válasza Land (#1763) üzenetére


Vyndree
őstag

Igen.
a LEM5 miért nem jó?

(#1766) Land válasza Vyndree (#1765) üzenetére


Land
veterán

Nem mondom, hogy nem jó, utána kell járnom. Van róla normális teszt valahol?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1767) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Lehet tud segíteni vki.
Egy Lg G watch r órám van . Most vettem.
WatcMaker Premium programmal teszek rá különböző számlapokat.
Az óra úgy van beállítva,hogy sötét a kijelző.
Mikor rányomok kijelzőre,akkor először egy pillanatra az éjszakai kép jelenik meg.
Mint ha az eredeti órán a világítást bekapcsolnánk.

Fura nagyon. Miért nem a rendes óra számlap jelenik meg?
Nem tudja kirajzolni?
Beállítás kérdése?
Nem találtam erre vonatkozó menüpontot.
Köszi előre is.

-Galaxy S20 - The best-

(#1768) Dashes


Dashes
őstag

sziasztok!
ordro sw16-tal(MTK6572) kapcsolatban tudnátok segíteni?
hol van elérhető szoftver/firmware(mindegy milyen android verzió) és mivel lehet flashelni?
:R

(#1769) blt.62


blt.62
őstag

Szio. Szeretnék olyan okosórát ami magyar menüs,fémszíjas, nagy kijelzős, és jó az aksija. Nem muszáj hogy kezelje a sim kártyát. Jól nézzen ki.

MegtorloXp

(#1770) Gyugyu1987


Gyugyu1987
tag

Sziasztok! Abban kérném a segítségeteket, hogy hogy egy olyan okosórát keresek, ami sim kártyával, telefon nélkül használható. Csak hívások és max sms miatt kellene lányomnak a telefont kiváltva. Nem kell hú de nagy minőségi. Próbáltam nézelődni, de sajna nem tudok szűrőben sehol sem az igényeimnek megfelelőt beállítani, illetve sajnos nem nagyon van időm visszaolvasgatni! A segítő válaszokat előre is köszönöm!!

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#1771) Kapanyél válasza Gyugyu1987 (#1770) üzenetére


Kapanyél
őstag

Alig van olyan, amelyik 40mm tokátmérő alatti, azaz nem pingpongütő egy női csuklón.

A feltételeknek megfelel egyébként a Lemfo LEM5 is, de sok típus kezel SIM-et.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1772) Gyugyu1987 válasza Kapanyél (#1771) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Köszönöm szépen! Megnézem!

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#1773) seger


seger
addikt

Dz09-hez kipróbáltam egy csomo firmware-t, de magyar nyelvet nem tartalmaz egyik sem. Nem talált senki olyat amibe van?

(#1774) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Egyik ismerősöm egy betegsége miatt figyelni szeretné, hogy mennyi kalóriát eszik illetve mennyit mozog le.

Lehetséges ez valamilyen módon egy okosórával? Most van egy androidos okostelefonja, amin van olyan alkalmazás amiben ki tudja számolni, hogy mennyi kalóriát visz be, de közben azt nem tudja hogy mennyit mozog le. Ez valahogy megoldható okosórával? Ha igen milyennel?

(#1775) air válasza BaLee (#1774) üzenetére


air
nagyúr

Az accel. szenzor által mért mozgás és az ebből számított kalória inkább mókusvakítás mint valóság közelinek tekinthető dolog.
Kézmosás után lerázod a kezedről a vizet, az óra szerint viszont futottál 200 métert.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1776) Pimpő válasza air (#1775) üzenetére


Pimpő
tag

így van. Nagy kamu, hogy minimális adatokból egy SW megmondja a kalóriafelhasználást. Endomondo satöbbi, üres new age bullshit.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1777) Kapanyél válasza Pimpő (#1776) üzenetére


Kapanyél
őstag

Az Endomondo (és szerintem a többi sport tracker app) nem tippel hülyeséget, egyszerűen csak a kapott adatok alapján monitorozza a mozgást.

Egyébként súly és lépés alapján ökölszabályokkal is könnyen meghatározható a kalória felhasználása; ha még vannak GPS-adatok is, amiből kiderül a sebesség, az is pontosít ezen. De ezek az aktivitás mérő karperecek alapvetően arra jók, hogy a napi mozgásod kövessék és nagyjából megmondják, mennyit égettél el. Természetes, hogy ha lemész edzőterembe, azzal nem tud mit kezdeni, de arra tökéletes, hogy a nem sport közbeni aktivitásod elemezhesd, rögzíthesd.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1778) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Tudnátok ajánlani 20ezer ft-ig egy best buy aktivitásmérőt? Futáshoz, túrázáshoz szeretném használni..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1779) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok! 7-8 ezerig tudnátok ajánlani okosórát külföldről? :) Ár érték arányban lehetőleg a legjobbat. :)

(#1780) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Sziasztok! Nem tud valaki véletlenül ajánlani egy olyan okosórát amivel majdnem teljes egészében kiváltható egy okostelefon? Gondolok itt telefonálásra, kisebb internetezésre esetleg zene hallgatásra. Olyan óra érdekelne amibe tehető SIM kártya, így az internetezés nem lenne probléma. :R ÉS az aksi idő jó lenne ha bírna minimum 8 órát nyomkodás nélkül. Nyomkodással kb 4 elég lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1781) nismoka válasza zsolti_20 (#1780) üzenetére


nismoka
addikt

Pld: KW88, Lemfo Lem 5

(#1782) zsolti_20 válasza nismoka (#1781) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Ez már majdnem megfelelő, esetleg tudsz olyan típust ajánlani ahol négyzet alakú az óra? Eléggé idegesítő hogy a kép negyede kilóg a kör alak miatt. A téglalap sajnos már nem jó, mert az túl nagy. :( Ezeket egyébként lehet használni mobiltelefon nélkül? Az lenne a legjobb ha lehetne használni a mobil internetet közvetlenül a sim kártyáról.

[ Szerkesztve ]

(#1783) KisBundi


KisBundi
őstag

A DZ09-nek van vibra funkciója? :)

(#1784) seger válasza KisBundi (#1783) üzenetére


seger
addikt

Igen

(#1785) Ferenczi Áko válasza Ferenczi Áko (#1778) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Erre esetleg valaki?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1786) Verner


Verner
csendes tag

Sziasztok! DZ09 és a DZ09D között mi a különbség. Van ebből FAKE is? Esetleg ebben az ársávban van jobb választás ami méretileg is hasonló? :) Köszönöm!

Samsung Galaxy S20

(#1787) AndrewBlase válasza Verner (#1786) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Még csak ebből van igazán! :DDD Millió+1 féle néven fut a DZ09. Persze erősen eltérő árakkal is. :K

Miért mindig én???

(#1788) KisBundi válasza AndrewBlase (#1787) üzenetére


KisBundi
őstag

Egyáltalán van olyan hogy eredeti? :DDD

(#1789) air válasza KisBundi (#1788) üzenetére


air
nagyúr

Igen. Úgy hívják Galaxy Gear 2.
Ennek a klónja a DZ09.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1790) KisBundi válasza air (#1789) üzenetére


KisBundi
őstag

Ezt tudom, de olyan, hogy eredeti DZ09... ;) Van olyan karóra ebben az árkategóriában ami 320x320-as kijelző felbontással bír? :)

(#1791) seger


seger
addikt

Elvileg jön egy óra ami tud wifit, meg lokalizációt is. Kíváncsi vagyok hogy valóban tudja vagy átverés...

(#1792) Black Phone válasza seger (#1791) üzenetére


Black Phone
senior tag

nekem is volt egy dz09 hez hasonló, qw09 es okosórám az wifis olt szépen tette a dolgát...

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1793) seger válasza Black Phone (#1792) üzenetére


seger
addikt

Jobb volt mint a dz09? Vag ugyan az csak wifivel?

(#1794) Black Phone válasza seger (#1793) üzenetére


Black Phone
senior tag

nem ugyanaz, androidos menüje is más

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1795) seger válasza Black Phone (#1794) üzenetére


seger
addikt

Talán ez is qw9 lesz. Kíváncsi leszek rá...

(#1796) szami777 válasza Jolet (#1736) üzenetére


szami777
addikt

Szia, a csuklómozgatásra mutatja az időt?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1797) FunkyBoy válasza zsolti_20 (#1782) üzenetére


FunkyBoy
tag

A KW88-ban nagyon ügyesen átgondolva a fizikai gomb nyomva tartásával egy gyors menü jelenik meg, ahol egy kapcsolóval azonnal át lehet váltani négyzetes megjelenítésre az éppen használt alkalmazást ha a kerek kijelző esetleg gondot okozna a kezelésben. (Lehet hogy ez minden ilyen órában alap, ezt sajnos nem tudom, a többit nem ismerem)

(#1798) Jolet válasza szami777 (#1796) üzenetére


Jolet
őstag

Igen

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1799) szami777 válasza Jolet (#1798) üzenetére


szami777
addikt

:R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1800) zsolti_20 válasza FunkyBoy (#1797) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Végül a Finow Q1-et választottam. Meglátjuk mit tud, ha nem nyeri el a tetszésemet akkor kipróbálom a KW88-at is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.